Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 27 marca 2024, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiszcie i mnie :) data porodu 14 października. Płci nie znam jeszcze:)

    espoir, CatLady3 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Vam Autorytet
    Postów: 1126 1641

    Wysłany: 27 marca 2024, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka witamy serdecznie, oby wszystko w jak najlepszym porządku się działo tym razem! Trzymam kciuki!

    Nejt dobrze, że umówiłaś się do innego lekarza, zawsze warto zweryfikować gdzie indziej.

    Espoir fajnie to wygląda 😂

    Nejt, espoir, Kasia111 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    age.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 27 marca 2024, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nikogo nie pominęłam, ale nie jestem pewna, bo dokopać się w tych postach to masakra... więc jak coś to przepraszam 🙂

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Nejt Autorytet
    Postów: 335 650

    Wysłany: 27 marca 2024, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny <3
    Espoir pierwsza strona wygląda ekstra :)

    espoir lubi tę wiadomość

    🌈👶20.09.2024r. ⏰️10.00 ⚖️2970g
    📏 53cm

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2024, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy malutka 😉 trzymam kciuki żeby tym razem było wszystko dobrze 😉

    Kuuurcze jak to wszystko przeczytałam dziś to mi wszedł taki stress teraz że to jest szok 🙈 jeszcze dwie godziny a ja mam ciśnienie pewnie 200/100 🙈 jestem taka czerwona i tak mi ciepło, że zaraz eksploduje haha czekam aż mąż w końcu wróci z pracy to przynajmniej jak z nim będę rozmawiać to może trochę mi przejdzie 🙈

    Trzymajcie kciuki o 17:00!

    Pierwsza strona rewelacja! 🥰

    Kruszyna35, Nera lubią tę wiadomość

  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1102 1911

    Wysłany: 27 marca 2024, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir pięknie to zrobiłaś 😊⭐️

    Malutka hej! Mocne kciuki, teraz wszystko musi być dobrze!

    espoir, Nera lubią tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • Nejt Autorytet
    Postów: 335 650

    Wysłany: 27 marca 2024, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maa_dzik wrote:
    Kuuurcze jak to wszystko przeczytałam dziś to mi wszedł taki stress teraz że to jest szok 🙈 jeszcze dwie godziny a ja mam ciśnienie pewnie 200/100 🙈 jestem taka czerwona i tak mi ciepło, że zaraz eksploduje haha czekam aż mąż w końcu wróci z pracy to przynajmniej jak z nim będę rozmawiać to może trochę mi przejdzie 🙈

    Trzymajcie kciuki o 17:00

    Na pewno będzie wszystko dobrze 🤞🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    🌈👶20.09.2024r. ⏰️10.00 ⚖️2970g
    📏 53cm

    age.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2921 3589

    Wysłany: 27 marca 2024, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir, ale super to wyszło😍

    espoir lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5484 7803

    Wysłany: 27 marca 2024, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki 😘 teraz już odkładam telefon, bo Maluchy lada chwila wstaną, a chwilę po nich jak tornado wleci pozostała trójka ze szkoły, ale jakby coś trzeba było zmienić czy kogoś jeszcze dopisać to wieczorem się postaram 😘
    miłego dnia 😘😘😘❤️

    nick nieaktualny, Nera, Marta1993 lubią tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Tajlandia22 Autorytet
    Postów: 559 1347

    Wysłany: 27 marca 2024, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @espoir pięknie to wyszło ❤️

    Dziewczyny, trzymajcie kciuki. Za godzinę prenatalne 🫣

    Nejt, Kruszyna35, _ine, Nera, Kasia111, espoir lubią tę wiadomość

    👩🏻27 👱🏼‍♂️26
    👰🏻‍♀️🤵🏼 04.2023

    30.01.2024 - ⏸️🤞🏼
    14.02.2024 - wizyta u ginekologa ❤️ CRL 0,22
    27.03.2024 - prenatalne ❤️ CRL 5,43 cm, wszystko dobrze!
    22.05.2024 - połówkowe, 343 g 🩷
    05.10.2024 - Gabrysia na świecie! 3960g 💪🏼🌸♎️

    age.png
  • Neta Autorytet
    Postów: 624 1099

    Wysłany: 27 marca 2024, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tajlandia22 Już trzymam kciuki, koniecznie daj znać jak po wizycie 🤞🏼

    Ja dzis oddałam krew na nifty, przy okazji podglądnęłam dzieciaczka, żeby mieć pewność że wszystko jest w porządku zanim zapłacę za te testy.
    Mój gin nawet nie wziął za to pieniędzy 😃
    Dzieciaczek jest, serduszko bije, nawet mogłam posłuchać przez chwilkę ♥️

    Nicole123, Nejt, Vam, Hera098, Nera, espoir lubią tę wiadomość

    93'
    AMH - wrzesień 0,9 styczeń 0,66
    PAI-1 -> heparyna

    10.02.2024 ⏸️ - beta 308, prog. 36,8
    28.02.2024 - CRL 1 i bijące ❤️

    NIFTY - zdrowa dziewczynka 🩷
    04.04- I prenatalne - wszystko dobrze, CRL 5,7 cm
    29.05 - połówkowe - 334 g
    30.07 - III prenatalne - 1369 g
    27.08 - 33 tc - 1900 g
    11.09. - 35+1 tc - 2270 g
    25.09. - 37+1 tc - 2650 g
    24.10. - 41 tc - 3110 g Alicja 🩷

    age.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 430 314

    Wysłany: 27 marca 2024, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @espoir pierwsza strona super :) bardzo fajnie to zrobiłaś

    Hera098, espoir lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2019
    ●IVF- listopad 2021- nieudana próba transferu 5 dniowego zarodka
    ●IVF- styczeń 2022 - udany transfer 5 dniowego zarodka
    ●IVF-wrzesien 2023- transfer 3 dniowego zarodka- nieudany
    ●IVF2-luty 2024-udany transfer 5 dniowego zarodka
    Stan 3 - ❄️
    ●Naturalny cud- in progress
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~
    👩 39l.
    🧔 37l.
    👼 02.2020 (10 tc)
    👶 09.2022 - córeczka
    👶 10.2024- synek
    ❌MTHFT-A1298C hetero
    ❌PAI-1 homo
    ❌ niedrożność jajowodów L i P
    ✔ AHM 4.0
  • Apka Autorytet
    Postów: 627 927

    Wysłany: 27 marca 2024, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    dobra uspałam Maluchy i wybrałam zabawę w listę zamiast czyszczenia kibli 🤪🤪🤪 oczywista oczywistość. jeszcze zaraz poszukam u kogo była dziewczynka, ale próba mikrofonu.




    🍁🍂 PAŹDZIERNIKOWE MAMUSIE 🍂🍁

    29.09.2024
    🍁nutella_ - córcia

    01.10.2024
    🍁aneta

    05.10.2024
    🍁Paula00 - córcia
    🍁Nejt

    06.10.2024
    🍁CatLady3 - synek
    🍁Malll

    07.10.2024
    🍁Maa_dzik
    🍁Karolinka_ - córcia

    08.10.2024
    🍁Hera098 - córcia

    10.10.2024
    🍁Tajlandia22

    11.10.2024
    🍁Cezarowa
    🍁Nera
    🍁Marta.R.

    12.10.2024
    🍁świtezianka

    14.10.2024
    🍁Karos31
    🍁Nicole123
    🍁Malutka 35

    16.10 2024
    🍁molisia - córcia

    17.10.2024
    🍁Neta

    18.10.2024
    🍁Marta1993

    22.10.2024
    🍁Vam

    23.10.2024
    🍁Kruszyna35
    🍁sernik_z_rodzynkami

    24.10.2024
    🍁Maszonek
    🍁ine_

    25.10.2024
    🍁Anna_bella

    26.10.2024
    🍁Kasia111

    28.10.2024
    🍁Laura

    31.10.2024
    🍁espoir - synek
    Jeszcze ja jeszcze ja! Termin na 17.10, prenatalne mam 05.04 to moze sie płeć ujawni 🙈

    espoir lubi tę wiadomość

    12.2021 ICSI -> 1 zarodeczek 5.1.1
    17.02.2022 FET; cykl naturalny
    23.02 6dpt: beta 23.07; prog 14.60
    24.02 7dpt: beta 51.19; prog 32.35
    26.02 9 dpt: beta 115.9; prog 40.72
    02.03 beta 824.3; prog 33.54
    Pierwsze USG 14.03 6w1d CRL 0.57 cm i <3 bije
    27.10.2022 urodził sie zdrowy Synek 💙
    _______________________________________
    Wrzesien 2023 -wracamy po rodzeństwo, II procedura, 07.09 punkcja
    30.01.2024 FET cykl naturalny, zarodek 3.1.1
    6dpt beta 49.83
    8dpt beta 122
    10 dpt beta 345.18
    13 dpt beta 1385.65
    17 dpt beta 7032.83

    12t1dc usg 1trym, ryzyka niskie, dziewczynka?
    19t6dc USG 2trym, 334g córeczki
    29t4dc USG 3 trym, 1510g naszej dziewczynki

    26.09.2024 urodziła się zdrowa Córeczka <3
    age.png


    age.png
  • świtezianka Autorytet
    Postów: 1335 2923

    Wysłany: 27 marca 2024, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wyniki 🥹🥹🥹


    Zdrowy syneczek 💙🥹🥹🥹🥹🥹

    Karos31, Nejt, sernik_z_rodzynkami, Maszonek, Cezarowa, nutella_, Yggy, Vam, nick nieaktualny, Nicole123, Paula00, CatLady3, Kruszyna35, Neta, Laura , Maja2023, Hera098, Miphuhiz, Tajlandia22, Nera, Marta1993, Mkm89, Kasia111, Marta.R., Anna_bella, espoir lubią tę wiadomość

    7.10.2024: Na świat przyszedł mój ukochany synek 🩵

    17.10.2025: ⏸️ - totalna niespodzianka 🙈

    4.11.25: śliczne maleństwo z bijącym serduszkiem ❤️
    25.11.25: 3 cm skaczącego bobaska
    8.12.25: wynik NIFTY: zdrowa dziewczynka 🥹🩷
    13.01.25: dzidzia waży już 173g!

    age.png

    preg.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 27 marca 2024, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Dostałam wyniki 🥹🥹🥹


    Zdrowy syneczek 💙🥹🥹🥹🥹🥹

    Super, gratuluję 😊
    Czyli dobrze obstawiałaś,że chłopiec 😁

    świtezianka lubi tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 812 1193

    Wysłany: 27 marca 2024, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję dzisiejszych wyników ♥️

    @Nejt, ale słaba sytuacja. Dobrze, że udało Ci się już na jutro umówić na powtórkę prenatalnych

    Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🤞 ja już mam stres przed moją jutrzejszą

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    age.png

    age.png
  • Yggy Autorytet
    Postów: 397 718

    Wysłany: 27 marca 2024, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, te z Was które robiły Nifty, dlaczego akurat wybrałyście te badania, a nie Sanco?
    Zgłębiam dopiero temat, w piątek powinnam mieć wyniki PAPPA, ale z racji wieku spodziewam się decyzji o dalszej diagnostyce... Dla własnego spokoju.

    Gratuluję dziś szczęśliwych zakończeń i dobrych wieści, i trzymam kciuki za pozostałe oczekujące. Niech moc będzie z nami 🙏🥹

    Karos31 lubi tę wiadomość

  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 27 marca 2024, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpopularniejsze są Nifty i wszyscy o nich mówią. Dlatego najczęściej są wybierane a dwa są najdłużej na rynku. Inne badania już mniej. Rodzaj badania wybiera się wzaleznosci od tego co chcemy sprawdzić i okresu oczekiwania. Nifty pro sprawdzają najszerzej niż inne testy, ale nie badają wad letalnych.

    Yggy lubi tę wiadomość

    age.png
  • Malutka 35 Autorytet
    Postów: 509 562

    Wysłany: 27 marca 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Dostałam wyniki 🥹🥹🥹


    Zdrowy syneczek 💙🥹🥹🥹🥹🥹



    Gratuluję 🙂 wkoncu się doczekalas 🙂

    age.png
  • Paula00 Autorytet
    Postów: 638 977

    Wysłany: 27 marca 2024, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Dostałam wyniki 🥹🥹🥹


    Zdrowy syneczek 💙🥹🥹🥹🥹🥹

    Gratuluje ❤️ Super, ze tez się udało dostać dzisiaj wyniki 😁

    age.png
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ