Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2024, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    świtezianka wrote:
    Ja normalnie noszę majtki w rozmiarze M, kupiłam sobie Horizony 44-46, żeby niby były na wyrost, i wcale nie są jakieś wygodne, wręcz bym powiedziała, że bardzo ciasne. Nie rozumiem, o co im chodzi z tymi rozmiarami. Ja mam raczej przeciętną budowę i ledwo mieszczę się w 46? To co mają powiedzieć dziewczyny, które są plus size? Dziwna polityka firmy.
    No mam takie same odczucia, wezmę jeszcze inne bo na myśl o tych horizona słabo mi ;) takie są paskudne:) @nutella- trzymam kciuki za to żeby maluszek wybrał najlepszy dla niego czas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2024, 22:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2024, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merry_merry wrote:
    O kurcze nutella, kciuki! ✊🏼 oby sie wyciszylo jeszcze na przynajmniej kilka dni! 😁

    Ja tez nie mam zadnych boli przy pepku, wszystkie moje bole sa na dole i przy kosci ogonowej ☺️

    Dziewczyny, a czy widzicie jakas zmiane w sluzie? Ja to jak sie przejde kawalek na spacer to od razu mam cale mokre majtki, strasznie go duzo. Chyba musze sie zaprzyjaznic z wkladkami. Na ulicy to az ogladam sobie czasem nogi czy nic mi nie cieknie i czy to wody mi nie odchodza. Moja polozna wspominala, ze po tym oleju z wiesiolka moze byc wiecej, ale takiego ciagnacego sie, a u mnie to konsystencja jak woda i czasami widze tez takie malutkie „glutki” moze to ten czop powoli sie odrywa?

    Mi się teraz zmniejszył śluz.. miałam go najwięcej w drugim trymestrze ☺️
    Za to siara leci z dwóch piersi 😂😂

  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 2 września 2024, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku byłam za innymi firmami, m.in. Carriwell, ale te Horizona tak mega polecałyście, że też wzięłam 😜 Jeszcze nie wiem czy to dobrze, bo nie miałam czasu przymierzyć. Jutro się za to zabiorę.
    Do szpitala zabieracie buteleczkę jakąś? Jutro mam zamiar wrazie co wyparzyć Lansinoha i dorzucić do walizki.

    Nutella - wiem, że za wcześnie by to było, ale już się zaczęłam jarać, że powitamy dzieciątko na forum🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2024, 22:32

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Kasiap899 Autorytet
    Postów: 299 471

    Wysłany: 2 września 2024, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella - trzymam kciuki żeby to jeszcze nie dzisiaj 🙂

    Dziewczyny, które mają termin na połowę października lub później - jakie ciuszki dla dziecka zabieracie do szpitala? Oczywiście pytam te, którym szpital nie zapewnia ubranek. Bo ja myślałam, że na pewno pajacyki i pewnie jakieś bodziaki ale czy z krótkim czy z długim rękawem te bodziaki? I co do nich na dół, jakieś spodenki? W ogóle nie mam pojęcia ile warstw się takim dzieciom zakłada 🙁 czy bodziaki się zakłada pod pajacyk też? Czarna magia dla mnie...

    age.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 2 września 2024, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strzyga wrote:
    Mi się teraz zmniejszył śluz.. miałam go najwięcej w drugim trymestrze ☺️
    Za to siara leci z dwóch piersi 😂😂

    A tak się tą siarą stresowałaś😜
    Ja nie mam w ogóle cały czas😝

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 2 września 2024, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiap899 wrote:
    Nutella - trzymam kciuki żeby to jeszcze nie dzisiaj 🙂

    Dziewczyny, które mają termin na połowę października lub później - jakie ciuszki dla dziecka zabieracie do szpitala? Oczywiście pytam te, którym szpital nie zapewnia ubranek. Bo ja myślałam, że na pewno pajacyki i pewnie jakieś bodziaki ale czy z krótkim czy z długim rękawem te bodziaki? I co do nich na dół, jakieś spodenki? W ogóle nie mam pojęcia ile warstw się takim dzieciom zakłada 🙁 czy bodziaki się zakłada pod pajacyk też? Czarna magia dla mnie...

    Ja będę pewnie cięta w połowie września lub w 3 tygodniu, a wzięłam... wszystko😂 Coś na ciepło, coś na chłodno, nawet sweterek zimowy wrazie co, skarpetki, niedrapki, czapeczki letnie i zimowe🙈
    Niby tak się łączy to wszystko:
    b10949001146e.jpg

    Ale szczerze powiedziawszy to ja nawet nie wiem do czego pajacyka służą. Myślałam że do spania, że to śpiochy czy coś. Też czarna magia to dla mnie😝

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2024, 22:37

    Kasiap899 lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2024, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiap899 wrote:
    Nutella - trzymam kciuki żeby to jeszcze nie dzisiaj 🙂

    Dziewczyny, które mają termin na połowę października lub później - jakie ciuszki dla dziecka zabieracie do szpitala? Oczywiście pytam te, którym szpital nie zapewnia ubranek. Bo ja myślałam, że na pewno pajacyki i pewnie jakieś bodziaki ale czy z krótkim czy z długim rękawem te bodziaki? I co do nich na dół, jakieś spodenki? W ogóle nie mam pojęcia ile warstw się takim dzieciom zakłada 🙁 czy bodziaki się zakłada pod pajacyk też? Czarna magia dla mnie...

    Ja mam termin na połowę października, więc biorę body na długi rękaw i do nich pół śpiochy ☺️ ogólnie biorę też śpiochy na długi rękaw..
    Na wyjście mam grubsze spodenki i bluzę ,plus pod to pójdą body na długi rękaw ☺️.

    @Hera, oj tak.. sama się teraz z tego śmieje, ale ja się przyznaje że jestem panikarą 🙈🤪 i chcę wszystko na już!
    Doczekasz się i ty! Jak nie teraz, to po CC! ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2024, 22:44

    Kasiap899 lubi tę wiadomość

  • molisia Autorytet
    Postów: 1158 781

    Wysłany: 2 września 2024, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella kciukasy, gdyby lokator chciał nawiać :)

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe


    2.10 Leoś 3520
    Słodziak z bujną czupryną

    <a href="https://www.tickerfactory.com"><img src="https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20241002/dt/5/n/Leo/k/f34f/age.png"></a>
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 2 września 2024, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nakręciłyście mnie i zmusiłam się by sprawdzić te Horizony - faktycznie dramat... Cariiwell zajebiście wygodne, ale mam tylko 4 sztuki, więc dokupiłam jeszcze Canpola XL.
    Ale największy sztos to pieluchomajtki i tego to chyba będę używać na początek najwięcej, a potem przerzucę się na siateczki😜

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 2 września 2024, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na koniec października - mam spakowane zestawy body z długim rękawem i polspiochy oraz pajace z długim rękawem.

    nick nieaktualny, Kasiap899 lubią tę wiadomość

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 2 września 2024, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Nakręciłyście mnie i zmusiłam się by sprawdzić te Horizony - faktycznie dramat... Cariiwell zajebiście wygodne, ale mam tylko 4 sztuki, więc dokupiłam jeszcze Canpola XL.
    Ale największy sztos to pieluchomajtki i tego to chyba będę używać na początek najwięcej, a potem przerzucę się na siateczki😜
    Podobno pieluchomajtki są za mało przewiewne.
    Jakiej firmy kupiłaś?

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 2 września 2024, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maszonek wrote:
    Podobno pieluchomajtki są za mało przewiewne.
    Jakiej firmy kupiłaś?

    Inteno activ normal oraz Tena proskin pants😜

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Vam Autorytet
    Postów: 1126 1641

    Wysłany: 2 września 2024, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja mam termin na 22 października i pakuję body na krótki rękaw i pajac. Do tego ewentualnie skarpetki. Dziecko i tak będzie zawinięte w kocyk a w szpitalu jest ciepło. To samo pakowałam z każdym dzieckiem i co szpital to inne mają wytyczne i inaczej ubierają. Córkę to w ogóle kazali mi ubierać w same krótkie bodziaki plus kocyk, ale Ona majowa jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2024, 23:39

    nick nieaktualny, Kasiap899 lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    age.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 2 września 2024, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hera098 wrote:
    Inteno activ normal oraz Tena proskin pants😜
    ja Tene używam po każdej cesarce będąc w szpitalu. dla mnie mega wygodne i nigdy nie zdarzyło się, że mi coś przeciekło 🙂 zresztą jak mi wody odchodzą, to też je ubieram, żeby jakoś do szpitala dojść bez plamy na tyłku 😜

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 1103 1911

    Wysłany: 2 września 2024, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiap ja biorę:
    - Zestaw na po porodzie (musi być cieplejszy): body z długim rękawem, pajacyk, skarpetki, czapeczka, kocyk, rożek
    A na kolejne doby 1 warstwę mniej czyli body z długim rękawem + spodenki i skarpetki albo pajacyk :)
    Tak też doradziła położna na szkole rodzenia.

    A na wyjście dodatkowo kombinezon sweterkowy + otulacz w foteliku

    nick nieaktualny, Apka, Kasiap899 lubią tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    age.png
  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 3 września 2024, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dalej mam skurcze. Nie są jakieś mocne, ale nie dają spać 🫣 co 10-12 min. Idę pod kolejny prysznic. Mąż sobie smacznie chrumka w tej niewiedzy 🤣

    espoir, Cezarowa, nick nieaktualny, Katka123, Kasia111, Nicole123, Olaura lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 3 września 2024, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Dalej mam skurcze. Nie są jakieś mocne, ale nie dają spać 🫣 co 10-12 min. Idę pod kolejny prysznic. Mąż sobie smacznie chrumka w tej niewiedzy 🤣

    Ojaaa... Może jednak do szpitala pojedź?😜 Ok 21ej pisałaś o skurczach, więc dość długo to trwa🤯

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • espoir Autorytet
    Postów: 5486 7803

    Wysłany: 3 września 2024, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weź magnez i nospe, może wyciszysz. jednak Malutka jeszcze z tydzień mogłaby posiedzieć, więc próbuj 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 3 września 2024, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella, odzywaj się do nas w nocy jak sytuacja😝 No chyba że zaśniesz🙈
    Ja conajmniej 5x w nocy chodzę siusiu to będę tu zaglądać na wieści od Ciebie😜

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Yggy Autorytet
    Postów: 397 718

    Wysłany: 3 września 2024, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, tu się podziało wczoraj.... 😉

    Ja również po badaniach, ułożenie główkowe, 2700g, wszystko ok. Gorzej z moim ciśnieniem, podchodzę pod graniczne wartości 144/90 (a zawsze mialam niskie, w ciąży do ostatnich badań też), dostałan leki, jak nie podziała to szpital....
    16 września ostatnia wizyta i skierowanie na oddzial 🥹🫣
    Szyjka 2,0. W książeczce wcześniej 3,5 i 3,0, wiec na mój rozum coś sie skróciło, a lekarz skomentował "nie dzieje sie nic niepokojącego" 🫣🤣 zobaczymy za 2 tygodnie....

    @Hera za ile masz wyniki z gbs? Też kolo 5 dni?
    Pobranie mialam z pochwy oraz okolicy odbytu, nie jest tak źle, podobne do cyto, a w okolicy odbytu to tylko takie "muśnięcie" patyczkiem.

    @nutella trzymam kciuki, mam nadzieję, ze albo się uspokoiło, albo jesteś juz pod opieką 🙏🫂

    nick nieaktualny, Nejt, Hera098 lubią tę wiadomość

‹‹ 739 740 741 742 743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ