Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2024
Odpowiedz

Październik 2024

Oceń ten wątek:
  • Mkm89 Autorytet
    Postów: 412 1116

    Wysłany: 17 września 2024, 05:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella ale ekspres, gratulacje 💖

    20.01 punkcja , 6 komórek, 5 zapłodnionych, 3 zarodki
    25.01 transfer 5dniowej blastki
    5dpt cień na teście
    6dpt beta 45,9
    8 dpt -129,2
    11 dpt- 482,2
    18 dpt - 10355,3

    NIFTY - zdrowy chłopak

    age.png
  • Yggy Autorytet
    Postów: 397 718

    Wysłany: 17 września 2024, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella wspaniała wiadomość! Gratulacje 🩷🍀🥰

  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 17 września 2024, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Nutella, ale zaskoczenie, jak szybko❤️ Jak tylko będziesz mogła to napisz coś więcej, może jakieś zdjęcie załącz😍 Gratulacje🥰

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 1034 1516

    Wysłany: 17 września 2024, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spać nie mogę dalej, wchodzę na wątek, nadrabiam te kilka stron za niecałe 2 dni a tu na końcu takie wieści 😍

    Gratulacje kochana !! Bardzo szybko poszło, życzę każdej takich ekspresowych porodów 🥰 Czekam na więcej info i zdjęcie jeśli będziesz chciała 😊 Wypoczywaj!

    A Ty Hera 3maj się , szybkiego przyjęcia i daj znać jak tam na oddziale :)

    Hera098 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA, zaburzone cytokiny

    14.02.2024 ⏸️ 🤰🏼
    29.10.2024 🐣 Emilka 😍

    21.10.2025 ⏸️ 🤰🏼

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan

    age.png

    preg.png
  • Paula00 Autorytet
    Postów: 638 977

    Wysłany: 17 września 2024, 05:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella gratulacje ❤️

    age.png
  • ver6ena Ekspertka
    Postów: 223 234

    Wysłany: 17 września 2024, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Zosia jest z nami ❤️
    Ale super🥹 gratulacje!!! Dzielna mama

  • Vam Autorytet
    Postów: 1126 1641

    Wysłany: 17 września 2024, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella ledwo przeczytałam, że jedziesz a tu informacja że już! Gratulacje ♥️

    age.png

    age.png

    age.png
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 17 września 2024, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Zosia jest z nami ❤️

    Gratulacje! ♥️♥️

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Olaura Autorytet
    Postów: 405 1117

    Wysłany: 17 września 2024, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie cudowne wieści z rana! Nutella, serdeczne gratulacje! ❤️

    🇫🇮
    👩 34 👨 35

    Starania od 4/2023
    ⏸️ 7/2023
    💔 8/2023 5t6d, poronienie samoistne

    Ponowne starania od 10/2023
    ⏸️ 2/2024
    20.2 GA 5t6d, CRL 3.2mm, serduszko bije ❤️
    EDD 16.10.2024

    3.4 GA 12t4d, CRL 64.3mm ❤️
    EDD 12.10.2024

    29.5 GA 20t4d, 364g chłopaka 😍💙

    30.7 GA 29t3d, 1434g 😍💙


    20.10.2024 - synek już z nami! 😍💙
    41t1d, 3020g & 52cm

    age.png
  • Nejt Autorytet
    Postów: 335 650

    Wysłany: 17 września 2024, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Zosia jest z nami ❤️

    Wspaniała wiadomość jak będziesz miała czas i siłę to napisz coś więcej 🥳😊

    werɓena, mewa, Yggy, Hera098, Paula00 teraz czekamy na Was :)

    U mnie po wczorajszym ktg wszystko ok, młody na razie nigdzie się nie wybiera, ale zrobiłam badania krwi i hemoglobina 9,8, więc na samą końcówkę zaczynam brać żelazo i mam powrót do clexane, bo d-dimery 1600

    Edit: Maszonek karma bardzo szybko wróciła do męża 😜 a niech teraz trochę pocierpi na covida 😜
    Mam nadzieję,że się nie zarazisz a nawet jak złapiesz to przejdziesz łagodnie, nie powinno to wpłynąć źle na dzieciątko. Rozumiem, że się stresujesz, miałam parę pogadanek dydaktycznych z mężem jak byłam w 6 miesiacu a on szedł na "1" piwko i wracał o 3, a miał być o północy... chłopy nie kumają tego całego wachlarza emocji jaki towarzyszy kobiecie w ciąży, zresztą pewnie dla nich bejbik w brzuchu jest tak samo realny jak yeti, niby go ktoś widział, coś o nim słyszał, ale jednak trochę abstrakcja 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2024, 07:24

    Vam, Hera098, Olaura, TynciaQ94, Yggy, Kasiap899 lubią tę wiadomość

    🌈👶20.09.2024r. ⏰️10.00 ⚖️2970g
    📏 53cm

    age.png
  • Katka123 Autorytet
    Postów: 336 459

    Wysłany: 17 września 2024, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella-gratulacje! 🥰
    Cudownie, że Zosia już z Wami!
    Ale express!
    Odpoczywajcie I nabierajcie siły na wyjście do domu 😎

  • sernik_z_rodzynkami Autorytet
    Postów: 812 1193

    Wysłany: 17 września 2024, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella, ale ekspresowy poród, gratulacje! ♥️

    Maszonek, współczuję covida u męża. Mam nadzieję, że Ciebie nie złapie na końcówce

    Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, które dzisiaj idą do szpitala. Informujcie nas, jak tylko będziecie miały chwilę ☺️

    Mnie też przeraża to, co się dzieje na południu kraju 😔

    👩‍💼 31
    👨 31
    👦 12.05.2021 💙

    2cs o drugiego maluszka
    13.02.2024 cień na teście
    14.02.2024 beta HCG 49,67 mlU/ml
    17.02.2024 beta HCG 344,60 mlU/ml 🤞

    age.png

    age.png
  • Vam Autorytet
    Postów: 1126 1641

    Wysłany: 17 września 2024, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nejt wrote:
    Wspaniała wiadomość jak będziesz miała czas i siłę to napisz coś więcej 🥳😊

    werɓena, mewa, Yggy, Hera098, Paula00 teraz czekamy na Was :)

    U mnie po wczorajszym ktg wszystko ok, młody na razie nigdzie się nie wybiera, ale zrobiłam badania krwi i hemoglobina 9,8, więc na samą końcówkę zaczynam brać żelazo i mam powrót do clexane, bo d-dimery 1600

    Edit: Maszonek karma bardzo szybko wróciła do męża 😜 a niech teraz trochę pocierpi na covida 😜
    Mam nadzieję,że się nie zarazisz a nawet jak złapiesz to przejdziesz łagodnie, nie powinno to wpłynąć źle na dzieciątko. Rozumiem, że się stresujesz, miałam parę pogadanek dydaktycznych z mężem jak byłam w 6 miesiacu a on szedł na "1" piwko i wracał o 3, a miał być o północy... chłopy nie kumają tego całego wachlarza emocji jaki towarzyszy kobiecie w ciąży, zresztą pewnie dla nich bejbik w brzuchu jest tak samo realny jak yeti, niby go ktoś widział, coś o nim słyszał, ale jednak trochę abstrakcja 😆
    Haha aż się zaśmiałam jak idealnie opisałaś facetów. Mój zwykle mówi, że 'zaraz wraca' i to trwa 3h 🤣 ale dostał opierdziel i jest lepiej. Ja oczywiście nie bronię wyjścia, ale najważniejsze są zdrowe relacje i to że możemy polegać na partnerach więc musi być słowny i jak mówi zaraz to zaraz a nie za pół dnia 🤭

    Poza tym przybijamy piątkę z żelazem. Oby nam skoczyło.

    Nutella aż ciągle mi siedzisz w głowie, czekamy na relacje 😉

    Nejt lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2024, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Zosia jest z nami ❤️

    O kurde, ale cudowna wiadomość z rana ❤️ dużo zdrówka dla was dziewczynki ❤️ gratulacje ❤️

  • nutella_ Autorytet
    Postów: 2140 3697

    Wysłany: 17 września 2024, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia urodziła się siłami natury o 4.25.
    2850 g i 53 cm 🥰
    Przed 3 byliśmy w szpitalu i miałam prawie 4 cm rozwarcia, a 3:55 7 cm. Zaraz po 4 rano było już pełne rozwarcie.
    Poród ekspres, ale chyba jestem zbyt słaba, bo pod koniec już nie współpracowałam. Kompletnie nie ogarniałam co się dzieje 🫣 Podziwiam kobiety, które rodzą po 14 h 🫣
    Mała pod koniec postanowiła się obkręcić, więc było naprawdę gorące kilkanaście minut. Nie będę pisać o szczegółach, jak to przebiegało, co się działo, bo najważniejsze że wszystko dobrze się skończyło. Pękła mi moja pochwa i mam milion szwów, ale to też już nieistotne. To też moja wina, bo nie współpracowałam, a ważne były sekundy.

    Malutka jest cudowna. Ogarnia o co chodzi z cyckiem i wydaje mi się, że już dziś będę miała dojechane 🤣 Mały cycoholik 🤭 Położne, ginekolog ekstra👌
    Mąż już pojechał ogarnąć starszaków, a my odpoczywamy.

    Nejt, nick nieaktualny, Olaura, Zaczarowan, Apka, aneta, Maszonek, Hera098, Tajlandia22, Malutka 35, TynciaQ94, Katka123, Yggy, Kasia111, merry_merry, sernik_z_rodzynkami, Neta, świtezianka, _ine, ver6ena, Kasiap899, espoir, Vam, Niaha lubią tę wiadomość

    👩31 lat 👨‍🦱 35 lata
    2015 💔
    👶 Julia 9 lat
    👶Antoni 7 lat
    👶Zosia
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2024, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Zosia jest z nami ❤️
    Ale super! Gratulacje! Dużo radości z tych chwil dla Was! To się staje realne - te nasze porody🤩

    Hera098, ver6ena lubią tę wiadomość

  • Lila92 Koleżanka
    Postów: 42 76

    Wysłany: 17 września 2024, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutella_ wrote:
    Zosia jest z nami ❤️
    Gratulacje! Świetne wieści z rana

    19.06.2024 połówkowe, dziewczynka 420 g 💗
    26.08.2024 badanie III trym. na NFZ 1500 g dziewczynki
  • aneta Ekspertka
    Postów: 144 390

    Wysłany: 17 września 2024, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękne wieści z rana. Nutella gratulacje ❤❤

  • Maszonek Autorytet
    Postów: 1490 2412

    Wysłany: 17 września 2024, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nutella - gratulacje 🥰.

    Dzięki dziewczyny, jak na razie czuje się ok, ale zaraz na wszelki wypadek namieszam w Lidlomixie syrop z miodu, cytryny i cebuli - na wszelki wypadek.
    Ogólnie mój mąż to dobry i pomocny człowiek, ale mi zaskórzyl ostatnio ;). Staram się zrozumieć i druga stronę i jego emocje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2024, 08:00

    ver6ena, Vam lubią tę wiadomość

    21.10.2024 Krzyś jest z nami 👶

    event.png
  • Hera098 Autorytet
    Postów: 2923 3600

    Wysłany: 17 września 2024, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutella - fajnie się to czyta❤️ Jeszcze raz gratki, dawaj znać jak tam u Was 😜
    Karolinka - a Ty do nas zaglądasz, czy maleństwo pochłonęło całą uwage?😘 Jak czytasz, to też daj znać jak u Was❤️

    Ja spałam dzisiaj 3h, ale widzę po postach, że problemy ze spaniem miałam nie tylko ja😂
    O 3ej się wybudziłam, 2h próbowałam na siłę zasnąć, potem weszłam na forum i już do 7:30 nie mogłam spać w ogole😂 Aż postanowiłam się poddać, wstawiłam pranie, i zrobiłam sobie owsianke😜
    Coś mi te owsianki nie chcą wychodzić, ale z każdym kolejnym razem są coraz lepsze - może następna będzie już idealna🤪

    Eevee jesteś już w szpitalu?

    ver6ena lubi tę wiadomość

    Ja 1998, On 1990
    PCOS, lekka IO,
    MTHFR A1298C - A/C hetero
    PAI - 4G/4G homo

    2024:

    26.01 - Beta 9,9😍
    07.02 - USG (2,5tyg leżeć, bo pęcherzyk nisko ułożony)
    24.02 - CRL 8,3mm bobasa + mikroserduszko❤️
    11.03 - CRL 2,75cm i serce 175😍

    Wyniki Nifty, niskie ryzyka, córcia Laura👶🏻🩷

    04.04 - CRL 7,27cm
    Łożysko przednia ściana
    19.04 - CRL 9,5cm, ⚖️160g
    02.05 - wyczułam pierwsze ruchy👣❤️
    16.05 - 340g⚖️
    Połówkowe ok, 32cm 😊
    02.07 - 1kg⚖️
    echo serca dobre
    17.09 - szpital, 3800g⚖️

    20.09 - cesarka, 3530g Szczęścia❤️


    2026:

    23.04 - Beta 54 😍
    11.05 - serduszko ❤️
    26.05 - 1,73cm

    event.png

    preg.png
‹‹ 790 791 792 793 794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ