Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 19 marca, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Życzę Ci duzo frakcji plodowej 🤭🤣
    i oczywiście szybkich i jedynych prawidłowych wyników ❤️✊️✨️
    Mam nadzieję taka jak Ty za pierwszym razem, że wyniki dotrą przed prenatalnymi 😅

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 19 marca, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    No powiem ci ze wyglada mi to na chłopaka🤫🥚🥚
    To samo pomyślałam :)

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 407 341

    Wysłany: 19 marca, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ja jutro jadę oddać krew na Felie 🙈


    @aszin, mogę zapytać dlaczego Felia? Wahamy się między Panoramą a NIFTY, ale czytałam już o wszystkim chyba 🤷‍♀️

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 19 marca, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa2 wrote:
    @aszin, mogę zapytać dlaczego Felia? Wahamy się między Panoramą a NIFTY, ale czytałam już o wszystkim chyba 🤷‍♀️
    1. Nie trzeba odstawiać heparyny
    2. Ma szeroki zakres
    3. Wyhaczyłam za 1820 zł 🤭

    Wydaje mi się, że nie ma lepszych i gorszych wyborów. Wszystkie te popularne testy badają praktycznie to samo z podobną czułością 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 18:42

    PaulinKA, Niecierpliwa2, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3284 8785

    Wysłany: 19 marca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa2 wrote:
    @aszin, mogę zapytać dlaczego Felia? Wahamy się między Panoramą a NIFTY, ale czytałam już o wszystkim chyba 🤷‍♀️

    Mi akurat dwóch lekarzy w sumie odradzalo nifty, lekarka mowila ze nifty wykrywa tyle tych mutacji chromosomów, z czułością niewiele ponad 50% (czyli na zasadzie - jest albo nie ma) I ze czasem te dewiacje nie są nawet opisane w medycynie (ze nie ma np takiej jednostki chorobowej) a rodzice sie martwią , jeżdżą po genetykach itd...

    Ale tak jak aszin pisze- w zdecydowanej wiekszosci przypadków roznice w tych badaniach nie beda nas dotyczyć, to sa niuanse. Mysle ze kazdy lab robiący tak zaawansowane badania jednak zna sie na rzeczy, i jesli twoje serce skłania sie ku nifty, to je zrob :) jednak maja chyba najwięcej przebadany próbek, co za tym idzie jakas tam rzetelność.

    Mi jeden dr rekomendowal Veragene , a moja lekarka Panoramę ale powiedziała ze jak wole Veragene to tez ok, ze to tez dobre badanie.

    Ostatecznie pobranie w mojej przychodni gin wyniosło mnie 2300, gdzie ta najszersza wersja na Alabie czy gdzies tam wychodziła okolo 2600...

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 407 341

    Wysłany: 19 marca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    1. Nie trzeba odstawiać heparyny
    2. Ma szeroki zakres
    3. Wyhaczyłam za 1820 zł 🤭

    Wydaje mi się, że nie ma lepszych i gorszych wyborów. Wszystkie te popularne testy badają praktycznie to samo z podobną czułością 🙂

    Dzięki! Musimy już podjąć decyzję, bo chcę się niedługo umówić. Ale może faktycznie nie ma co zbyt dużo kombinować ;)

    Dobrych wyników!

    PaulinKA, aszin lubią tę wiadomość

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 19 marca, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat o Nifty też słyszałam, że zdarzały się błędy w wynikach i chyba byłby to mój ostatni wybór.

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 407 341

    Wysłany: 19 marca, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Akurat o Nifty też słyszałam, że zdarzały się błędy w wynikach i chyba byłby to mój ostatni wybór.

    Właśnie mnie trochę zniechęciło to, że nigdzie nie mogę znaleźć pełnej "specyfikacji technicznej" NIFTY, ogólnie głównie materiały marketingowe, ale brak konkretów. Czułość i swoistość podają dla trisomii, ale trudno dogrzebać się do szczegółów pozostałych chorób.

    Moja lekarka polecała NIFTY PRO, ale jak zapytaliśmy o Panoramę to powiedziała, że jest nawet bardziej dokładna i w sumie lepiej zrobić jakikolwiek niż żaden, ale nie mam poczucia, że wyczerpała temat.

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 407 341

    Wysłany: 19 marca, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Mi akurat dwóch lekarzy w sumie odradzalo nifty, lekarka mowila ze nifty wykrywa tyle tych mutacji chromosomów, z czułością niewiele ponad 50% (czyli na zasadzie - jest albo nie ma) I ze czasem te dewiacje nie są nawet opisane w medycynie (ze nie ma np takiej jednostki chorobowej) a rodzice sie martwią , jeżdżą po genetykach itd...

    Ale tak jak aszin pisze- w zdecydowanej wiekszosci przypadków roznice w tych badaniach nie beda nas dotyczyć, to sa niuanse. Mysle ze kazdy lab robiący tak zaawansowane badania jednak zna sie na rzeczy, i jesli twoje serce skłania sie ku nifty, to je zrob :) jednak maja chyba najwięcej przebadany próbek, co za tym idzie jakas tam rzetelność.

    Mi jeden dr rekomendowal Veragene , a moja lekarka Panoramę ale powiedziała ze jak wole Veragene to tez ok, ze to tez dobre badanie.

    Ostatecznie pobranie w mojej przychodni gin wyniosło mnie 2300, gdzie ta najszersza wersja na Alabie czy gdzies tam wychodziła okolo 2600...


    Przeoczyłam wcześniej Twoją wiadomość, dzięki za szczegóły! Właśnie w pierwszej chwili myślałam, że szerszy zakres NIFTY lepszy, ale jeżeli miałby dawać fałszywe wyniki, to już wolę mniej sprawdzić z większą pewnością :)

    W przychodni niedaleko nas Panorama Pro kosztuje 2200 zł, a u mojej gin w ogóle jej nie mają, ale wszystkie pozostałe (NIFTY, Felia itd.) są o wiele droższe, więc rzeczywiście warto porównywać.

    Albo źle szukam, albo NIFTY zniknęło z Alabu i Synevo, więc albo były z nim problemy, albo skończył się intensywny marketing.

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1496 1545

    Wysłany: 19 marca, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-7642.jpg
    Wrzucę wam zdjęcie 12+1, które obstawiłam prawidłowo szwagierce 2 lata temu:)

    PaulinKA, Kingus 1, aganieszkam, MarzycielkaMadzik lubią tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 19 marca, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzajcie Panoramę w Synevo, tam często jest -30% i ja we wrześniu za najszerszą opcję zapłaciłam 1700 zł. . Teraz u mojego gina 2700 zł🥵

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11365 9614

    Wysłany: 19 marca, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Kleopatra, dr zrobiła jeszcze zdjecie nóżek i maz utrzymuje ze widzi tam jajca 😅 choc dr nie wspomniała słowem o płci;)

    Ciekawe czy bedziecie miec rację 😅ja wcześniej przeczuwałam chłopaczka ale troche marzy mi się księżniczka w ciemnych loczkach, nie powiem... :))

    Screenshot-20260319-180046-Messenger.jpg
    Rzeczywiście wygląda jak jajka, ale dzieci mogą mieć opuchnięte narządy płciowe przez hormony mamy i na razie bym nie wróżyła 😅 trochę wcześnie.
    Najlepiej jak więcej niż jeden lekarz potwierdzi płeć, to jest większa pewność.

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • CaroShell Koleżanka
    Postów: 51 92

    Wysłany: 19 marca, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo progesteronu - ja miałam transfer mrożaczka na cyklu naturalnym, brałam prolutex i cyclogest, klinika kazała odstawić stopniowo i zakończyłam na koniec 9tc 😉

    White1 lubi tę wiadomość

    Ona 91` On 89`
    Niedrożne jajowody, Niedoczynność tarczycy + Hashi, podejrzenie endometriozy

    Starania od 4 lat
    2023 biochemiczna :(
    2024 Ciąża bliźniacza heterotopowa - macica + jajowód - strata jajowodu.

    IVF Artemida Olsztyn
    I procedura 🥚🥚🥚🥚
    03.2025 I ET - ❌
    08.2025 II FET - Biochem 💔
    01.2026 III FET
    5 dpt ⏸️ / 6 dpt 25,9 / 9 dpt 143 / 12 dpt 692/ 14 dpt 2094 🚀
    11.02 CRL 6 mm z ❤️
    26.02 - CRL 19.2 mm, FHR 141u/min

    preg.png
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 407 341

    Wysłany: 19 marca, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Sprawdzajcie Panoramę w Synevo, tam często jest -30% i ja we wrześniu za najszerszą opcję zapłaciłam 1700 zł. . Teraz u mojego gina 2700 zł🥵


    Dzięki! Akurat jest i rzeczywiście wchodzi ma Panoramę też. Myślałam, że takie badania są wyłączone z promocji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca, 21:55

    Ninia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 19 marca, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa2 wrote:
    Dzięki! Akurat jest i rzeczywiście wchodzi ma Panoramę też, myślałam, że takie badania są wyłączone z promocji.
    To mogę tylko podpowiedzieć, że warto przed pójściem do punktu pobrań zadzwonić na infolinię Synevo i się upewnić czy w danym punkcie jest zestaw do pobrania. Tam się łatwo dodzwonić i Pani konsultantka sprawdza to w kilka minut.

    Niecierpliwa2, PaulinKA lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2037 4687

    Wysłany: 19 marca, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroShell wrote:
    A propo progesteronu - ja miałam transfer mrożaczka na cyklu naturalnym, brałam prolutex i cyclogest, klinika kazała odstawić stopniowo i zakończyłam na koniec 9tc 😉
    Dobrze słyszeć takie przypadki, bo dzięki nim nie przejmuję się, że odstawienie będzie za szybkie. Dziękuję 💕

    CaroShell lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3284 8785

    Wysłany: 20 marca, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka, lepiej bym spała nie wiedząc o tej promocji na synevo xD teraz mi szkoda tych 500 zł różnicy ktore zapłaciłam ja🤭

    Zastanawiam sie czy nie zadzwonic do alabu i zapytać o mozliwosc zwrotu kasy i nie wykupić w synevo xD czy to kombinatorstwo za duże? Jak myślicie? 🤭 no ale kwota spora , nie ma co ukrywać...

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1496 1545

    Wysłany: 20 marca, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Kurka, lepiej bym spała nie wiedząc o tej promocji na synevo xD teraz mi szkoda tych 500 zł różnicy ktore zapłaciłam ja🤭

    Zastanawiam sie czy nie zadzwonic do alabu i zapytać o mozliwosc zwrotu kasy i nie wykupić w synevo xD czy to kombinatorstwo za duże? Jak myślicie? 🤭 no ale kwota spora , nie ma co ukrywać...
    U ciebie to jest zasadne

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7446 16465

    Wysłany: 20 marca, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA wrote:
    Kurka, lepiej bym spała nie wiedząc o tej promocji na synevo xD teraz mi szkoda tych 500 zł różnicy ktore zapłaciłam ja🤭

    Zastanawiam sie czy nie zadzwonic do alabu i zapytać o mozliwosc zwrotu kasy i nie wykupić w synevo xD czy to kombinatorstwo za duże? Jak myślicie? 🤭 no ale kwota spora , nie ma co ukrywać...
    Ja bym zadzwoniła, zwłaszcza, że raz Ci badanie nie wyszło, więc zwrot byłby zasadny. Cóż szkodzi spróbować 😁

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 20 marca, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwoń spytaj się, u mnie Synevo po 2 próbach samo zaproponowało trzecią próbę albo zwrot kasy.
    500 zł to dużo pieniędzy, można za to mieć dostawkę do łóżka.
    Mnie też boli ten mój przepłacony tysiak ale ja już idę po najniższej linii oporu i tak jak pisałam, chcę by w razie czego mój lekarz był osobiście zaangażowany w sprawę.
    A jak Ty kupujesz i tak bezpośrednio w labie, to nie ma różnicy w którym.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ