PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
-
WIADOMOŚĆ
-
Właśnie wbrew pozorom kolacja nie powinna być za wcześnie, bo z głodu też może wybić cukier. Ja bym zjadła np. kanapki z chlebem z niskim IG (nie jasne pieczywo), z masłem, sałatą, serem żółtym, chudą szynką, do tego może jajko i ewentualnie pomidor,szczypiorek 😁. Ja po takiej kolacji jestem mega syta,jajko robi robotę.Panna_M wrote:A jakie kolacje i o której polecasz zjeść ostatni posiłek?
jesteś już w tym temacie weteranką 🙈
Posiłek powinien składać się z białka i tłuszczu plus węglowodanów o niskim IG 😊 zamiast pomidora może być ogórek, czy co tam lubisz. Jak nie dasz rady jajka,bo Cię po nim mdli to bez niego z taka kanapka też będzie ok. Ewentualnie ryba wędzoną na gorąco zamiast szynki.
Na krzywą cukrową ma też duży wpływ to co jesz poprzedniego dnia.
A ostatni posiłek 8-12h przed pierwszym pobraniem na czczo. Musisz sobie obliczyć 😉Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 12:57
02/26 Naturals Beta 1979, 4205
Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷


Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
26dpt USG jest serduszko
20dpt-2mm zarodek
Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
24.08.2024- transfer 4BB
Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
21dpt USG- 2,5mm szczęścia
Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA
Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
23dpt jest serduszko
Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
Niedrożne jajowody ❌ -
agnieszkam, skorzystam z tej sugestii! Ja też planuję krzywa w tym tygodniu, myślę o czwartku. Mam nadzieję, że obie damy radę Panna_M! 🤞
Panna_M, aganieszkam lubią tę wiadomość
-
Niecierpliwa2 wrote:Widziałam taką rolkę na ig, że dziewczynie bardzo dużo rzęs wypadło w ciąży i wtedy z ciekawości sprawdziłam swoje. Mam wrażenie, że trochę takich dłuższych poleciało, ale nie ma dramatu na razie. Takie magnetyczne rzeczywiście mogą być problematyczne. Może spróbuj takich na pasku niezbyt gęstych, żeby efekt był naturalny? Ja sama sobie nigdy nie kleiłam, zawsze makijażystka mnie malowała na większe wyjścia i wtedy raczej pojedyncze kępki stosowała, ale chyba raz czy dwa miałam na pasku i byłam zadowolona z efektu
Może któraś dziewczyna jest tu lepiej zorientowana i doradzi konkretne rozwiązania 😊
Właśnie chciałam uniknąć tych rzęs naklejanych klejem, żeby jeszcze bardziej ich nie osłabić i nie powyrywać tych co zostały. Magnetyczne po prostu przyciska się do rzęs aplikatorem i są wielorazowe. Tylko nie wiem czy nie mam za mało rzęs.
Włosy z głowy akurat nie wypadają mi wcale i jest ich dużo.
Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość
-
aganieszkam wrote:Ja różnie znoszę to badanie. Ale na Bonjesta jest nawet spoko 😊 dobrze, żeby kolację zjeść dość sytą ale z niskim IG, żeby rano nie mieć wilczego głodu. Mdłości też są z głodu często 😑
Mogłaś przed badaniem wziąć bonjeste? Czy na noc?👧 30 👨31
09.2025 CB 💔 1cs
Czekamy 💛 10.2026 ⏳ -





