Panna_M wrote:
Cześć dziewczyny 🌸 ja jestem po pierwszym dniu weekendowej szkoły rodzenia. Bardzo podobały mi się zajęcia i dostaliśmy urocze upominki

dodatków cały dzień w klimatyzowanej sali pomógł przetrwać upał
Ostatnie noce mam ciężkie, często się budzę.
Dzisiaj zauważyłam u siebie w nocy właśnie ból nogi jakby w biodrze i ciągnie się przez udo. Występuje w lewej nodze gdy zbyt długo leżę/śpię na tym boku. Gdy przewracam się na prawy to przechodzi. Też macie nocne bóle? Zastanawiam się czy poduszka na to pomoże
Ja od miesiąca miewam takie bóle, najpierw były co noc, jedno biodro potem drugie też. Po czterech dniach akurat wypadła mi wizyta u Urofizjo i zaleciła mi krążek przeciw odleżynom - to był game changer. Od kiedy śpię na tym krążku jest mega poprawa, czasem nie trafię idealnie krętarzem w tą dziurę w środku albo mi spadnie jakoś z łóżka to mam bóle, ale mniej nasilone niż na samym początku.
👩❤️👩 👩⚕️90’🧑⚕️ 89’ 👦 24’
IVF -> ⏸️ 23.01 🥰
Trzy miesiące krwawień i nawracające krwiaki - tryb leżący, ostatnie krwawienie 12+5 (w dzień pierwszych prenatalnych)…
Połówkowe - 14.05 - wszystko ok!
