Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 3 marca, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z badaniami krwi się trochę wycwaniłam, bo wykupiłam sobie wcześniej zachowanie osocza i dziś wykupiłam kolejne badania (HIV, kiła, opryszczka, itd), swoją drogą, prawie 600 zł, innie musiałam wychodzić z domu, a wieczorem już były wyniki 😆
    A właśnie, Wy kiedy dostajecie spis tych badań co wykonać, macie je później bezpłatnie? Ja ostatnio jedynie co miałam bezpłatnie, to luteinę w aptece, co mnie miło zaskoczyło 😆

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 4 marca, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Ja z badaniami krwi się trochę wycwaniłam, bo wykupiłam sobie wcześniej zachowanie osocza i dziś wykupiłam kolejne badania (HIV, kiła, opryszczka, itd), swoją drogą, prawie 600 zł, innie musiałam wychodzić z domu, a wieczorem już były wyniki 😆
    A właśnie, Wy kiedy dostajecie spis tych badań co wykonać, macie je później bezpłatnie? Ja ostatnio jedynie co miałam bezpłatnie, to luteinę w aptece, co mnie miło zaskoczyło 😆

    Jak mam spis badań to idę do mojej rodzinnej lekarki do przychodni i mi praktycznie wszystko wypisała na NFZ tylko d-dimery muszę dziś zapłacić 65 złotych.

    Ostatnio musiałam zrobić antyhbs, przeciwciała odpornościowe, morfologia, mocz i glukoza. Dostałam na wszystkie kartkę od rodzinnej żeby było na NFZ tylko aby przeciwciała odpornościowe musiałam zapłacić bo tego się nie dało wypisać.

    snieżka lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1494 1545

    Wysłany: 4 marca, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Dziewczyny, które są w 9-10 tc, czy też zaczynacie czuć się lepiej? Ja od niedzieli mam pasmo dobrego samopoczucia i energii. W weekend odstawię Bonjeste i zobaczę. Dzisiaj nawet zjadłam normalny obiad.
    W kontekście apetytu i ustąpienia bólu żołądka tak, ale nie chce zapeszać🤣

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1494 1545

    Wysłany: 4 marca, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Espoir, no nie wierzę kojarzę cię skądś :) mam córcię z 09/2024
    Czyli jednak zdecydowaliście się na kolejne. Ale super:) gratulacje!

    espoir lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 4 marca, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    W kontekście apetytu i ustąpienia bólu żołądka tak, ale nie chce zapeszać🤣
    To u mnie dopiero zaczyna się jazda 😭 ja nie wiem jak ja mam przetrwać w pracy jak moje samopoczucie można opisać dwoma emotkami; 😴🤢

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 4 marca, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Ja z badaniami krwi się trochę wycwaniłam, bo wykupiłam sobie wcześniej zachowanie osocza i dziś wykupiłam kolejne badania (HIV, kiła, opryszczka, itd), swoją drogą, prawie 600 zł, innie musiałam wychodzić z domu, a wieczorem już były wyniki 😆
    A właśnie, Wy kiedy dostajecie spis tych badań co wykonać, macie je później bezpłatnie? Ja ostatnio jedynie co miałam bezpłatnie, to luteinę w aptece, co mnie miło zaskoczyło 😆

    Wow, nie wiedziałam, że jest taka opcja! Ja mam pakiet w luxmed, więc wszystkie badania z karty ciąży mam w cenie pakietu.
    Udało mi się, krew oddana - marze o śniadaniu, noc była ciężka… poratowałam się jednym krakersem o 2 nocy, mam nadzieję, że to nie wielka zbrodnia :(. Ale powiem Wam, że teraz ma stres czy nie ma tych chorób… jeszcze to podpisywanie oświadczeń 🫣😳

    Super, że 9 tydzień daje nadzieję, czekam 🤞🤞🌷

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 4 marca, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marty.Na wrote:
    Ja z badaniami krwi się trochę wycwaniłam, bo wykupiłam sobie wcześniej zachowanie osocza i dziś wykupiłam kolejne badania (HIV, kiła, opryszczka, itd), swoją drogą, prawie 600 zł, innie musiałam wychodzić z domu, a wieczorem już były wyniki 😆
    A właśnie, Wy kiedy dostajecie spis tych badań co wykonać, macie je później bezpłatnie? Ja ostatnio jedynie co miałam bezpłatnie, to luteinę w aptece, co mnie miło zaskoczyło 😆

    Za darmo miałaś luteinę?
    To ja dosyć sporo zapłaciłem za kilka opakowań

    Marty.Na lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 4 marca, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Jak mam spis badań to idę do mojej rodzinnej lekarki do przychodni i mi praktycznie wszystko wypisała na NFZ tylko d-dimery muszę dziś zapłacić 65 złotych.

    Ostatnio musiałam zrobić antyhbs, przeciwciała odpornościowe, morfologia, mocz i glukoza. Dostałam na wszystkie kartkę od rodzinnej żeby było na NFZ tylko aby przeciwciała odpornościowe musiałam zapłacić bo tego się nie dało wypisać.

    Super pomysł! Ja też chyba tak spróbuję. Mam nadzieję, że lekarz poz nie będzie miał z tym problemu

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 4 marca, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę 🤞

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 4 marca, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Dziewczyny, które są w 9-10 tc, czy też zaczynacie czuć się lepiej? Ja od niedzieli mam pasmo dobrego samopoczucia i energii. W weekend odstawię Bonjeste i zobaczę. Dzisiaj nawet zjadłam normalny obiad.
    Ja co prawda ledwo kończę 7my tydzień ale od poniedziałku też lepsze samopoczucie - jest energia do życia :) nie wiedziałam, że to aż tak czuć różnicę, dopiero sobie uświadomiłam jak bardzo nie byłam w stanie funkcjonować (wyjść do sklepu, zrobić obiadu itp). Mdłości zelżały, ale wciąż wszystko mi śmierdzi. Wczoraj weszłam do biedronki, coś śmierdziało przy ladzie mięsnej, a ja to czułam od wejścia.

    Blossomka, kleopatr4 lubią tę wiadomość

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 4 marca, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Super pomysł! Ja też chyba tak spróbuję. Mam nadzieję, że lekarz poz nie będzie miał z tym problemu

    Spróbuj może się uda i lekarz się zgodzi. Ja dzięki temu oszczadzam sporo kasy. Moja dr rodzinna jest bardzo wyrozumiała. Nawet prograf czy accofil mi wypisała, nie było problemu. Musiałam pokazać tylko zalecenia od immunologa i recepta wypisana. 😊

    snieżka lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 4 marca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie, krewetka ma całe 3mm 🤭 widzieliśmy serduszko 🥹 termin zgodny z transferem. Uff jaka to jest ulga i wzruszenie 😍

    aszin, snieżka, Karos31, Blossomka, PaulinKA, Weronka89, Malina90, Niecierpliwa2, babajagapatrzy, Marty.Na, Mimblanee, Paulina1106, kleopatr4, CaroShell, aganieszkam, Mro_22, Guśka21, Klarnecistka lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 269 131

    Wysłany: 4 marca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja ciągle w szpitalu:( gdy mam duże wymioty podają mi Zofran i już głupieję, bo wyczytałam, że może powodować wady genetyczne typu rozszczep wargi/podniebienia lub wady serduszka :( ale skoro mają to na oddziale położniczym to zapewne kobietom podają.
    Strasznie mnie to martwi, czekam na kolejne tygodnie aż samopoczucie się poprawi

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 4 marca, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja już po wizycie, krewetka ma całe 3mm 🤭 widzieliśmy serduszko 🥹 termin zgodny z transferem. Uff jaka to jest ulga i wzruszenie 😍

    Ale się cieszę ❤️ gratulację!!

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Kasia0504 Autorytet
    Postów: 270 283

    Wysłany: 4 marca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna m, myślę, że wiedzą co robią, ale zawsze możesz pogadać z lekarzem na obchodzie, czy to na pewno konieczne.

    Ja się czuję raz lepiej, raz gorzej :) ogólnie czasem mam mdłosci i wilczy głód, a wieczorem to przechodzi i wzamian chce mi się spać o 20 :)

    Chciałam w tej ciąży bardziej kontrolować przyrost wagi, ale widzę, że marne na to szanse. Jestem jedną z tych osób w ciąży, co musi zjeść porządny posiłek co dwie godziny, bo inaczej mnie skręca z głodu ;/ wczoraj to do 12 zjadłam dwie bułki z wedliną, leczo z makaronem i 250 g pierogów z mięsem. Bez komentarza 🤣 na serio nie wiem skąd się to bierze. Najlepsze, że przed staraniami to liczyłam kalorie, żeby zejść z nadwagi i normalnie dawałam radę na 3 posiłkach dziennie + przekąska.

  • Panna_M Autorytet
    Postów: 269 131

    Wysłany: 4 marca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia0504 wrote:
    Panna m, myślę, że wiedzą co robią, ale zawsze możesz pogadać z lekarzem na obchodzie, czy to na pewno konieczne.

    Ja się czuję raz lepiej, raz gorzej :) ogólnie czasem mam mdłosci i wilczy głód, a wieczorem to przechodzi i wzamian chce mi się spać o 20 :)

    Chciałam w tej ciąży bardziej kontrolować przyrost wagi, ale widzę, że marne na to szanse. Jestem jedną z tych osób w ciąży, co musi zjeść porządny posiłek co dwie godziny, bo inaczej mnie skręca z głodu ;/ wczoraj to do 12 zjadłam dwie bułki z wedliną, leczo z makaronem i 250 g pierogów z mięsem. Bez komentarza 🤣 na serio nie wiem skąd się to bierze. Najlepsze, że przed staraniami to liczyłam kalorie, żeby zejść z nadwagi i normalnie dawałam radę na 3 posiłkach dziennie + przekąska.

    Kasiu, waga się nie przejmuj :) kg spadną kiedy trzeba
    Zazdroszczę Ci, już zapomniałam jak to jest mieć wilczy głód 🫣

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 4 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku ciąży miałam wilczy apetyt, ale wraz z początkiem 7 TC pojawiły się mdłości i nie mogę patrzeć na jedzenie 🤢

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7443 16463

    Wysłany: 4 marca, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White, cudowna informacja! Tak się cieszę 🥰

    Ja praktycznie nie mam objawów od samego początku i nie ukrywam, że trochę się przez to stresuję jutrzejszą wizytą 🫣

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Niecierpliwa2 Autorytet
    Postów: 405 341

    Wysłany: 4 marca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Ja od początku ciąży miałam wilczy apetyt, ale wraz z początkiem 7 TC pojawiły się mdłości i nie mogę patrzeć na jedzenie 🤢

    U mnie podobnie tylko od 8. tygodnia. Martwię się w drugą stronę, że za mało jem, bo już 2kg spadły, mimo że nie wymiotuję. Ale odrzucają mnie zapachy i kanapki, które jeszcze tydzień temu super mi wchodziły. Jedyne na co mam ochotę, to czekolada i chipsy 😅 ale wiadomo, powstrzymuję się.

    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 4 marca, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Ja od początku ciąży miałam wilczy apetyt, ale wraz z początkiem 7 TC pojawiły się mdłości i nie mogę patrzeć na jedzenie 🤢
    Mam to samo, rano wypiłam wodę i to pogorszyło sprawę 10 krotnie, na szczęście przeszło na tyle, że mogliśmy jechać na wizytę

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ