Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 586

    Wysłany: 3 marca, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak już niektóre z Was wspomniały, w niektórych prywatnych klinikach można skorzystać z programu badań prenatalnych i mieć je za darmo. Ja tak właśnie zapisałam się w Gabinetach Krasińskiego z polecenia koleżanki.

    Otrzymałam już wyniki badań tarczycowych i chyba są dobre jak na I trymestr.
    Ft3 i ft4 bez większych zmian - prawidłowe.
    Tsh: 0.994
    No i przeciwciała przeciw receptorom tsh ujemne.
    Czekam jeszcze na potwierdzenie przez endokrynologa, ale chat gpt mówi, że wszystko gra 😁

    Vainchild, White1 lubią tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7443 16463

    Wysłany: 3 marca, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę w czwartek i jestem w porównaniu do Was daleko w tyle. Nie wiem, kiedy prenatalne, nie robiłam jeszcze tych wirusowych badań krwi, nic 🙈

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Vainchild Ekspertka
    Postów: 185 381

    Wysłany: 3 marca, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, nie martw się, ja dopiero jutro idę na te badania. Wizytę mam 11.03 i gin powiedziała, że dopiero wtedy dostanę skierowanie na prenatalne więc też jeszcze nic nie mam zaplanowane. A jak jesteś 8+1 to podobno do 10 tygodnia jest czas więc jeszcze chwila. ☺️

    aszin lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 33&38
    👼 11.2018 - 7tc (puste jajo)
    ⏸️ 7.2019
    👧🏼 02.2020

    Starania o rodzeństwo od 08/25 (z przerwą 10/25)

    Przygotowania od 05/24 - insulinooporność.
    Metforminie do końca 05/25

    Obecnie dieta i suplementy.

    5cs
    27.01 (10dpo) ⏸️
    29.01 - beta 74,2
    31.01 - beta 216
    4.02 - beta 1061
    18.02 - 0,6 cm dzidziusia z ❤️🥰
    6.05 - prawie 300g dziewuszki 🩷

    preg.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 3 marca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Ja wszystkie te badania dostaje na "raty" co wizytę coś

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8771

    Wysłany: 3 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Aszinku ja tez przed wszystkimi badaniami, dopiero dzis założono mi kartę ciazy ale zapewniam ze od kiedy zobaczysz serduszko to sprawy potoczą się błyskawicznie!

    Ja tak informacyjnie napisałam maila do szkoły rodzenia przy szpitalu o ktorym mysle do porodu, no i wyobraźcie sobie ze mnie juz Pani zapisala na lipiec bo mówi ze malo miejsc zostało!

    Mam jeszcze ostatecznie potwierdzić czy sie decyduje bo mam na oku jeszcze inne miejsce ale wiecie... ledwo bylam na 2 wizytach a tu juz takie sprawy trzeba załatwiać! Szok😅

    U mnie update po wizycie:

    Supeer! dzidzius pięknie rosnie, machał rączkami 🥹
    Mamy zielone światło na wyjazd i odstawienie acco, a po urlopie juz nie wracam do pracy.
    Jakos moze w pt podjadę na pobranie NIPT, moglam dzis pobrac ale jakos sie zestresowalismy wydac 2tys tak bez wcześniejszego przegadania w domu 🤣
    Uff... kolejny kamień z serca🥹🥹🥹

    snieżka, aszin, Weronka89, Niecierpliwa2, Malina90, Vainchild, Mimblanee, Mro_22, aganieszkam, CaroShell lubią tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 3 marca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka, cieszę się, że wszystko u Was dobrze ❤️
    Zaskoczyło mnie to, że tak szybko trzeba ogarniać szkołę rodzenia 😱 A zapisujesz się prywatnie czy na NFZ?

    Ja kolejny dzień mam okropne mdłości. Wczoraj ok. 18 przeszło 🤢 Pociesza mnie myśl, że to znaczy, że dzidziuś się rozwija. A to jest najważniejsze 🥹

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7443 16463

    Wysłany: 3 marca, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinKA, na jaki test się zdecydowaliście?

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 3 marca, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Do mnie w końcu spłynęły wyniki badań wirusowych i na szczęście wszystko ok, grupa krwi na świstku jest „niepotwierdzona”.

    Wczoraj byłam cały dzień na szkoleniu, był obiad i kolacja i powiem Wam, że zauważam ostatnio, że każde jedzenie poza domem kończy się u mnie bólem brzucha. Więc dziś grzecznie mam prowiant ze sobą.

    Jakaś jestem niespokojna przed wizytą, jeszcze dwa dni zostały. Wczoraj dowiedziałam się, że koleżanka z pracy, o której pisałam Wam, że poinformowała o ciąży młodszej niż moja ma jakieś komplikacje, nie można wyłapać tętna i zarodek jest za mały, co sprawiło, że stres mi wystrzelił w kosmos. Mąż za to twierdzi, że intuicja ojca mówi mu, że wszystko ok 🥹

    Co do prenatalnych: ja idę na NFZ do docent Agaty Włoch, ponoć jest bardzo dobra, więc nawet nie myślałam o nie-NFZ. Za wszystko płacę, chociaż tam będzie na koszt państwa.

  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 3 marca, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    PaulinKA, na jaki test się zdecydowaliście?
    Ja widziałam reklamę, że teraz z kodem MARCELINA jest duża zniżka na NIFTY PRO

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8771

    Wysłany: 3 marca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda oczywiscie ma jakies swoje "typy" co do NIPT, wiec pisze tylko swoje zdanie :)

    Lekarz z medicover polecal mi Veragene i odradzał Nifty pro.
    W tym nifty te dalsze delecje mają czułość okolo 50%, czyli wiecie- bedzie albo nie bedzie.... żadna to wskazówka.

    I tak samo dzis powiedziała moja Pani gin, ze ten Nifty ma mega szeroki zakres ale moze pokazać tez delecję ktora nawet nie została opisana w medycynie jeszcze i potem rodzice sie martwią, chodzą po genetykach itd.. ze to wg niej nie jest wiarygodne badanie.

    Ona z kolei mowi ze zazwyczaj rekomenduje Panoramę.

    Ale że Veragene (Invimed tez to robi) rowniez jest ok wiec jak wolę.

    Ja myslalam o Veragene bo on 2,2tys kosztuje w medi. A panorama jak patrzyłam na necie to w tym pakiecie pro okolo 2,7k.

    Ale w tej mojej przychodni Panorama kosztuje 2300 wiec chyba na nią sie zdecydujemy.

    Myślałam jeszcze o tym nowym Felia Test ale tam z kolei.. to nowość wiec malo przebadanych próbek jeszcze mają i dlatego wole coś co jest dłużej na rynku..

    No ogolem ja prawie o tym nie czytalam bo mam wrażenie ze w sieci to sam marketing, bardzo duzo informacji z mojej perspektywy laika niewiele mówiących, wiec po prostu zdałam sie na lekarzy...

    kleopatr4 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 3 marca, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu zdecydowałyście się na testy? Czy te informacje coś zmienią? Czy to już taki standard?

    snieżka, kleopatr4 lubią tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 3 marca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam się pod pytanie White. Też jestem ciekawa dlaczego decydujecie się na testy. Widzę, że bardzo dużo kobiet je robi.

    Ja myślę, że nie będę ich robić. No chyba, że coś nie tak by wyszło w tych refundowanych prenatalnych, to bym się zastanowiła.
    Dla mnie to niepotrzebny stres jak statystyka wykaże wysokie ryzyko. Pewności nigdy to nie da.

    Ale całkowicie szanuję odmienne zdanie

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8771

    Wysłany: 3 marca, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to jakies kolejne potwierdzenie ze jest wszystko dobrze po prostu;) mamy niezbadane zarodki, duzo nas juz te starania kosztowały psychicznie i po prostu chyba bede czuła sie pewniej mając to sprawdzone...
    No i plec poznamy :)

    Te badania wykrywają wiecej wad i mutacji niz usg prenatalne, sa tez robione na tyle wcześnie ze w razie wykrycia jakiejs wady genetycznej no ... po prostu mozna oswoić sie z myślą o chorym dziecku bądź zdecydować o terminacji (co komu osobiście odpowiada oczywiście, wedle sumienia).

    Dlatego jakos nawet nie poddawaliśmy w dyskusje czy robimy , a jakie robimy..
    Ale nie wykluczam ze przy kolejnym dziecku z tego zrezygnujemy, wiecie, zmienia sie😅

    Aa co do szkoły rodzenia to zapisywałam sie na NFZ , przy szpitalu , moze dlatego tak oblegana. Zacząć mozna i tak dopiero od 21 tc wiec troche masakra ze tak wcześnie zbierają zapisy, no ale taka polityka. Inny szpital w moim miescie ma zapisy po prostu miesiąc przed rozpoczęciem zajęć i to mi sie wydaje sensowniejsze...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca, 11:53

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 3 marca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BlackAmericano wrote:
    Tak jak już niektóre z Was wspomniały, w niektórych prywatnych klinikach można skorzystać z programu badań prenatalnych i mieć je za darmo. Ja tak właśnie zapisałam się w Gabinetach Krasińskiego z polecenia koleżanki.

    Otrzymałam już wyniki badań tarczycowych i chyba są dobre jak na I trymestr.
    Ft3 i ft4 bez większych zmian - prawidłowe.
    Tsh: 0.994
    No i przeciwciała przeciw receptorom tsh ujemne.
    Czekam jeszcze na potwierdzenie przez endokrynologa, ale chat gpt mówi, że wszystko gra 😁
    Ja też tam robię prenatalne ;) Kiedy masz? ja 26.03

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 3 marca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, może ja napiszę moje doświadczenie z testami NIPT bo miałam ciążę z wadą letalną płodu. Była to moja pierwsza ciąża, nie mam dzieci więc nie miałam żadnego pocieszenia, tylko wielki mrok w życiu. Ja się zdecyduję na Panoramę panel rozszerzony ponownie pomimo poniższego doświadczenia.

    Robiłam Panoramę panel rozszerzony w 10 tc i wyszedł mi wynik niediagnostyczny, więc miałam powtórzony w 11 tc i znów wyszedł niediagnostyczny z powodu za małej ilości frakcji płodowej. Potem po rozmowie z genetykami dowiedziałam się, że Panorama nie umie dobrze wykrywać i wykluczać triploidii i ponieważ, często mieli wyniki fałszywie dodatnie od jakiegoś czasu piszą, że jest wynik niediagnostyczny. Już w samej instrukcji, która przychodzi razem z wynikiem zaznaczają, że wykrywanie triplodii ma słabą skuteczność. Mi zwrócili kasę i tyle. Potem jak rozmawiałam z genetykiem z Centrum Zdrowia Dziecka i innym z IMID to powiedzieli, że w Panoramie wynik niediagnostyczny, o ile się nie jest otyłym (wtedy może być problem z ilością frakcji), oznacza przeważnie, że jakiś problem jest. Natomiast inne wady wykrywa bardzo dobrze i umie bardzo dokładnie oddzielić DNA matki od dziecka co jest istotne jeżeli jest wada w wersji mozaikowej. Umie też najdokładniej wykryć mikrodelecje. W przypadku, gdy początkowo była ciąża bliźniacza, która obumarła (możemy tego nawet nie wiedzieć) umie odróżnić DNA dziecka od resztek DNA po bliźniaku.

    W międzyczasie zrobiłam test VERAGENE, który właśnie wskazał, że wszystkie ryzyka są niskie, ale tak on nie bada triploidii, jednak wg genetyków powinien wskazać wynik też jako niediagnostyczny bo jest to cały dodatkowy łancuch DNA. Zaletą tego testu jest to, że pobiera też się materiał od ojca i bada też choroby dziedziczne jednogenowe, wynik z niskimi ryzkami jest aktualny dla każdego dziecka jednej pary.


    Dlaczego znów zrobię Panoramę Panel rozszerzony? Bo od wielu lekarzy w tym profesorów genetyki usłyszałam, że mimo wszystko jest to w ich opinii najlepszy NIPT na rynku.

    Dlaczego testy NIPT w wiekszości nie badają triploidii? Jest to wada, która usuwa się poprzez poronienie sama na początku ciąży, mój przypadek to był przypadek akademicki, "wygrana w Lotto", większość ginekologów nigdy nie widziało płodu z triploidią w II trymestrze ciąży. Jest to też wada na 100% letalna wiec nie ma szans, że będziemy mieli chore dziecko bo ono obumrze w ciąży. Szybsza wiedza pozwoliła mi jednak na terminację ciąży i szybsze ogarnięcie swoje życia oraz ponowne starania.

    Dlaczego warto robić test Pappa? Na USG dziecko wyglądało „w normie”, a biochemia z pappy wyszła niepokojąca, system wyrzucił 1:30 zespół Edwardsa ale lekarz powiedział, że przy tej wadzie by było widać na USG wady, a u mnie brak poza tym miałam już wynik NIPT z ryzykiem niskim i zasugerował amniopunkcję z podejrzeniem triploidii, która się potwierdziła. Miałam szczęście w nieszczęściu, że prenatalne miałam u prof. Kosińskiego czyli u wybitnego specjalisty. Inni lekarze nic podejrzanego nie widzieli też na USG bo konsultowałam poza tym, że płód był trochę za mały ale to mogło być przesunięcie owulacji. Gdyby nie dziwny wynik testu Pappa o wadzie letalnej dowiedziałabym się dopiero na połówkowych. Dziecko by i tak umarło do 32 tygodnia ( na świecie ma żadnego żywego dziecka z tą wadą), porody z tą wadą kończą się cc, a ja bym musiała wiele miesięcy wracać do zdrowia by zajść w kolejną ciążę plus przejść przez to wszystko.
    Poza tym pappa wskazuje na prawdopodobieństwo problemów z łożyskiem w późniejszej ciąży.

    PaulinKA, Malina90 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8771

    Wysłany: 3 marca, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nina, dziękujemy Ci za tę historię. Bardzo mi.przykro ze musialas tak bardzo zaznajomić się z tematem badan genetycznych... :( oby limit nieszczęść w waszej rodzinie wyczerpał ten maleńki aniołek...

    Mi dr zarekomendowala dzis jeszcze by przy PAPPie wykupic:

    Badanie PlGF (łożyskowy czynnik wzrostu)

    Oni ocenia ryzyko stanu rzucawkowego oraz problemów z łożyskiem. To nie jest refundowane ale kosztuje chyba niewiele , z 100 czy 200 zl.

    aganieszkam lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 3 marca, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mi mój lekarz będzie robił Test podwójny (białko Pappa, betaHcg - FMF) + PLGF

    PaulinKA, aganieszkam lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • babajagapatrzy Autorytet
    Postów: 349 730

    Wysłany: 3 marca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia, dzięki za podzielenie się historią, brzmi bardzo boleśnie i bardzo mi przykro, że musiałaś przez to przechodzić :(

    Ja nie będę raczej robić badań jeśli PAPPA wyjdzie dobrze. Bardzo dużo stresu kosztuje mnie czekanie na wyniki, w razie wątpliwości będę się radzić lekarki.

    Ninia lubi tę wiadomość

  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 3 marca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Nina, strasznie dużo przeszłaś 😥 Życzę Ci, żeby los Ci teraz wynagrodził cały ten ból 💜

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 3 marca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie robię żadnych badań oprócz tych na NFZ, ale rozumiem jak ktoś ma taką potrzebę

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ