Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2035 4684

    Wysłany: 2 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w sobotę badania z pakietu medycznego ze skierowania - mocz, morfologia, toksoplazmoza, różyczka, TSH i glukoza. Wyniki bardzo dobre, TSH myślałam, że skoczy w ciąży (zawsze było koło 1.8 ) a jest 1.14. Glukoza 83, więc też ładny wynik. No i mój mankament od początku starań praktycznie czyli znikome przeciwciała na różyczkę, któraś z was też ma ten problem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 09:24

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 2 marca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja badania mam dopiero przed soba, w środę i już się zastanawiam jak dam radę zrobić je na czczo skoro tak mnie ssie od godzin wczesnoporannych ☹️. Dzisiaj idę na USG piersi, cytologię mam aktualna. Prenatalne zaplanowane na 12+3.

    Ja akurat mam urlop, mieliśmy lecieć na citybreak, ale zrezygnowaliśmy z uwagi i na naszą sytuację (głównie moje samopoczucie i ciągłe mdłości) i na to co się dzieje na świecie. Dobrego dnia i tygodnia 🌷 to już kolejny tydzień naszych ciąż 😍.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca, 09:49

    White1, PaulinKA, Malina90 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 2 marca, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, szybkie pytanie o prenatalne. Najlepiej je robić w skończonym 12 tyg czyli de facto w 13-tym? 12+(x)? Dobrze to rozumiem? I na NFZ honorowane są skierowania prywatne?

  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 2 marca, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dołączam do teamu dziewczyn z uporczywymi mdłościami 🤢

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • PaulinKA Autorytet
    Postów: 3279 8771

    Wysłany: 2 marca, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    Dziewczyny, szybkie pytanie o prenatalne. Najlepiej je robić w skończonym 12 tyg czyli de facto w 13-tym? 12+(x)? Dobrze to rozumiem? I na NFZ honorowane są skierowania prywatne?

    Wiesz co, no niby jest podany przedział w ktorym mozna je robic ale ja jak dzwoniłam sie umawiać to Pani na recepcji wlasnie zapytala kiedy kończę 12 tydzien czyli tak jak napisalas- bede 12+x i dopasowała mi pod to datę.
    T
    en lekarz co mi bedzie robił to woli w drugiej polowie tych widelek czasowych, ze niby mu tam lepiej wymierzyć wszystko , lepiej widoczne itd.

    @sniezko, współczuję:( to znak ze bobus się rozgaszcza na rewirze..


    Ja dzis mam konsultacje immuno a jutro- pooglądamy Kropusia🥹💕

    Dobrego dnia kobietki! 🌷✨️🍀

    White1 lubi tę wiadomość

    ⏳️1.2024
    🚺LUF, niedoczynność tarczycy, Hashi, endo i adenomioza, NK, hipoglikemia reaktywna, IO, KIR

    2026🙏
    preg.png

    "Zes*am się, a nie dam się."
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 2 marca, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    Dziewczyny, a w którym tc robiłyście badania pierwszego trymestru? Mi kazała zrobić na początku 8 tygodnia, ale przez pobyt w szpitalu przesuną się o 3 dni. Myślicie, że to ma jakieś duże znaczenie?
    No i na kiedy umówiłyście się na prenatalne i który to będzie tc? :)
    Nie ma znaczenia, ja ostatnio robiłam jakoś w 10tc a teraz nawet nie mam jeszcze skierowań

    Panna_M lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 2 marca, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    Dziewczyny, szybkie pytanie o prenatalne. Najlepiej je robić w skończonym 12 tyg czyli de facto w 13-tym? 12+(x)? Dobrze to rozumiem? I na NFZ honorowane są skierowania prywatne?
    Tak, najwcześniej w 12+ x
    Skierowania prywatne są honorowane

    Weronka89, Panna_M lubią tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Blossomka Ekspertka
    Postów: 219 353

    Wysłany: 2 marca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na prenatalnych miałam wskazanie 11tc-13+4 a jak zadzwoniłam się umówić to Pani zapytała mnie o aktualny tydzień i dzień i na tej podstawie wybrała termin. Dodatkowo mam go potwierdzić z moją lekarka na kolejne wizycie czy będzie ok.

    Śnieżko, łączę się z Tobą. Mnie wciąż pomaga nawodnienie, dużo wody, jak już jest źle to woda kokosowa i najważniejsze u mnie to nie dopuszczanie do głodu, nawet mały kawałek bake rollsa robi robotę.

    snieżka lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2024 🦸‍♀️🦸

    8.02 🟰
    10.02 beta hcg 433, prog 41.77
    12.02 beta hcg 1137, próg 44,6 🥹
    9.04 USG prenatalne ✅
    29.04 felia ✅🩵
    28.5 II USG prenatalne ✅

    preg.png
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 2 marca, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po wizycie , mój miś Haribo ma 1,37cm 😍 bije serduszko ale nie słuchaliśmy bo to za wcześnie. 2 dni różnicy w USG a miesiączce więc terminu nie zmieniamy zostaje 13.10.
    Więc dziś z USG 7t4d 😊 jestem mega szczęśliwa ,poszłam prywatnie i w końcu zostałam potraktowana na wizycie tak jak powinnam i nie żałuję wydanej kasy.
    Omówione zostało wszystko,zwiekszam foliany do 4mg na dobe,przez poprzednia ciążę. Prenatalne mam umówione na 8 kwietnia ale test pappa mam zrobić 2 tyg szybciej i z wynikiem przyjść. Kolejna wizytę mam 25 marca ,później wizyty będą raczej co miesiąc.

    Ninia, Blossomka, Mro_22, snieżka, White1, Malina90, Niecierpliwa2, Abstrakcja, Weronka89, Panna_M, CaroShell, Mimblanee, aganieszkam lubią tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 2 marca, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karos, gratulacje i cieszę się na Twoje dobre wieści. Bardzo trzymam za Ciebie kciuki. Dobrze, że znalazłaś porządnego lekarza. Ja mam podobną historię do Twojej z niedalekiej przeszłości i teraz wszystkie wizyty robię prywatnie, u lekarza któremu ufam i który o mnie dba i nie lekceważy tego co przeszłam. To bardzo ważne by czuć się zaopiekowaną.

    Karos31 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 269 131

    Wysłany: 2 marca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia0504 wrote:
    Na prenetalne idę w 12+4. Pewniem bym poszła tydzień wcześniej, ale nie było terminu. A badania wirusowe zrobiłam w 7+4 (mniej więcej w pierwszym wolnym terminie po skierowaniu, a kiedy mąż miał zdalną). Myślę, że nie ma to większego znaczenia, ale zawsze pewnie lepiej wiedzieć wcześniej niż później np. o zarażeniu toxo.

    Co do zapalenia pęcherza, to ja niestety miałam je na samym początku ciąży. Raczej nie biorę nic zapobiegawczo tylko czasem wypije saszetkę Femannose. Szkoda,że w ciaży nie można Furaginy, bo to mi najszybciej pomaga.

    Mi wypadają właśnie tak samo 12+4 :) Lekarz kazał zapisywać się od 12 tc

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 269 131

    Wysłany: 2 marca, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka89 wrote:
    Dziewczyny, szybkie pytanie o prenatalne. Najlepiej je robić w skończonym 12 tyg czyli de facto w 13-tym? 12+(x)? Dobrze to rozumiem? I na NFZ honorowane są skierowania prywatne?

    Ja chodząc do ginekologa prywatnie dostałam skierowanie na badania prenatalne na NFZ. Podobno dla pierwszego i drugiego trymestru takie nam się należą

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Panna_M Autorytet
    Postów: 269 131

    Wysłany: 2 marca, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Chyba dołączam do teamu dziewczyn z uporczywymi mdłościami 🤢

    Oj współczuję :( mnie dzisiaj też morduje mimo tego że jestem w szpitalu :( tylko przy haftowaniu dostaje leki w kroplówce, a tak to przyjmuję tabletki, ale one dają ulgę tylko na chwilę :( czekam z utęsknieniem aż to minie

    👧 30 👨31
    09.2025 CB 💔 1cs
    Czekamy 💛 10.2026 ⏳
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 2 marca, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M bardzo Ci współczuję, biedna omęczysz się, mam nadzieję, że to już niedługo i minie Ci :(

  • aganieszkam Autorytet
    Postów: 11358 9602

    Wysłany: 2 marca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panna_M wrote:
    Dziewczyny, a w którym tc robiłyście badania pierwszego trymestru? Mi kazała zrobić na początku 8 tygodnia, ale przez pobyt w szpitalu przesuną się o 3 dni. Myślicie, że to ma jakieś duże znaczenie?
    No i na kiedy umówiłyście się na prenatalne i który to będzie tc? :)
    USG 1 trymestru robi się pomiędzy 11+0 a 13+6tc

    02/26 Naturals Beta 1979, 4205
    Cudzie trwaj 😍 Dziewczynka 🩷
    preg.png

    age.png

    Synek 29.04.2025 🩵 (38+1tc)
    26dpt USG jest serduszko
    20dpt-2mm zarodek
    Beta 9dpt-113,92; 11dpt-260,59; 17dpt-2380,97
    24.08.2024- transfer 4BB

    Synek 26.07.2021 💙 (36+4tc)
    21dpt USG- 2,5mm szczęścia
    Beta: 6dpt-46,8; 8dpt-132,3; 10dpt-393,7
    02.12.2020 - Transfer blastki 6cio dniowej 6BA

    Córeczka 13.12.2019 🩷 (40+1tc)
    23dpt jest serduszko
    Beta: 6dpt-47,16; 8dpt-140,50; 10dpt-361,70; 16dpt-6550
    26.03.2019r.-Transfer blastka 4BB
    21.03.2019r.-Punkcja (pICSI)- 3 blastki (3BB, 4BB, 6BA)
    Niedrożne jajowody ❌
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 2 marca, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pytanie mam. Używacie/używałyście poduszki ciążowej? Nigdy nie bolał mnie kręgosłup, a od kilku dni okropnie śpię i rozważam zakup. Zastanawiam się tylko czy zwykły rogal czy literka G?

    preg.png
  • Artopa Przyjaciółka
    Postów: 99 129

    Wysłany: 2 marca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję mdłości, u mnie delikatne ale nawet na nie pomagają mi krakersy z lidla, które niestety wczoraj mąż mi wieczorem zjadł i muszę się zaopatrzyć w zapas 😁
    U mnie zaraz wchodzimy w 6 tydzień i głównie najbardziej uporczywa jest ciągła senność. Mogę robić drzemki w ciągu dnia a pod wieczór śpię jakbym cały dzień harowała

  • CaroShell Koleżanka
    Postów: 51 92

    Wysłany: 2 marca, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prenatalnie mam 13+1 niestety prywatnie, bo w całym mieście w trzech poradniach brak miejsc na NFZ 🤯

    Przymierzam się żeby w pracy powiedzieć, wstępnie chciałbym pracować do końca maja, akurat 2 miesiące na przekazanie obowiązków 😉

    Ona 91` On 89`
    Niedrożne jajowody, Niedoczynność tarczycy + Hashi, podejrzenie endometriozy

    Starania od 4 lat
    2023 biochemiczna :(
    2024 Ciąża bliźniacza heterotopowa - macica + jajowód - strata jajowodu.

    IVF Artemida Olsztyn
    I procedura 🥚🥚🥚🥚
    03.2025 I ET - ❌
    08.2025 II FET - Biochem 💔
    01.2026 III FET
    5 dpt ⏸️ / 6 dpt 25,9 / 9 dpt 143 / 12 dpt 692/ 14 dpt 2094 🚀
    11.02 CRL 6 mm z ❤️
    26.02 - CRL 19.2 mm, FHR 141u/min

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 2 marca, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CaroShell wrote:
    Ja prenatalnie mam 13+1 niestety prywatnie, bo w całym mieście w trzech poradniach brak miejsc na NFZ 🤯

    Przymierzam się żeby w pracy powiedzieć, wstępnie chciałbym pracować do końca maja, akurat 2 miesiące na przekazanie obowiązków 😉
    Ojej a nie opłaca się bardziej jechać gdzieś do sąsiedniego miasta? U mnie w dziurze to nie to nie robią nawet i właśnie się obawiam, że większe miasto obok będzie oblegane więc chyba sobie zrobię wypad do Wrocławia, tam problemów z terminami nie ma a i przy okazji zakupki się zrobi 😁

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Karos31 Autorytet
    Postów: 607 1018

    Wysłany: 2 marca, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja prenatalne robię też prywatnie u mojego ginekologa właśnie bo już wolę wydać kasę i wiem,że zostanie zbadane wszystko jak trzeba. Poprzednie prenatalne pierwsze na NFZ trwało 5 minut.. ,a wydaje mi się ,że powinno dłużej. Przez swoje doświadczenie nie potrafię zaufać już lekarzom na NFZ.

    Marty.Na, Kasia0504 lubią tę wiadomość

    👱33 🧔32

    02.2015 - 🩷🤱

    11.2023 - 14 tydz 🩵💔 Trisomia 18

    06.2024 - 23 tydz 🩷💔 Rozszczep kręgosłupa, wielowadzie.

    01.2026 zaczynamy starania ♥️

    4.02 - ⏸️ jasna kreska 😍
    16.06 - 600g synka 🩵

    preg.png
‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ