Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚
Odpowiedz

PAŹDZIERNIK 2026 🍃💚

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2036 4686

    Wysłany: 6 marca, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka.38 wrote:
    Ja to pewnie nie doczekam😞znowu pokazaly sie plamy krwi dzien spokoju i dalej, jutro o 10 ide na usg ale juz jestem zlej mysli piersi od kilku dni mnie nie bola po zdjeciu stanika, brodawki stracily wrazliwosc boli mnie teraz podbrzusze jak lekki okresowy bol, czemu znowu mnie to spotyka juz teraz dobrnelismy tak daleko bylo serduszko leze i placze
    Czemu tak sądzisz? Objawy pojawiają się i znikają, one nie są stałe, nawet jeśli były już przed dłuższy czas. Krwawienie może mieć wiele przyczyn, jakieś uszkodzenie, krwiak, inne. Lekki ból podbrzusza, to jeden z objawów ciąży o ile nie jest mocny. Wiem, że ciężko ci teraz mieć nadzieję, ale nie ma co się nastawiać źle. Chyba że krwawienie albo ból jest intensywny, wtedy najlepiej jechać na sor. Spróbuj zająć czymś głowę do wizyty. Trzymam kciuki 🫂🩷🤞

    PaulinKA lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Weronka89 Ekspertka
    Postów: 175 234

    Wysłany: 6 marca, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka trzymam kciuki, spróbuj się nie nastawiać na najgorsze ❤️ dobrze że udało się szybko wizytę umówić, daj jutro znać co się dowiedziałaś.

  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 586

    Wysłany: 6 marca, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka, bardzo mi przykro, że kosztuje Cię to tyle stresu. Krew nie musi oznaczać końca i mocno w to wierze. Wszystkie trzymamy kciuki i czekamy na informację po jutrzejszej wizycie.
    Jeżeli krwawienie i ból nasila się koniecznie jedź do szpitala ❤️🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Dorka.38 Przyjaciółka
    Postów: 95 186

    Wysłany: 6 marca, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy wytrzymam do jutra wlozylam luteine to palec caly w krwi doktor napisal jezeli bedzie duże krwawienie to do szpitala sie zglosic, ech czemu znowu

    Wiem ze to zle wyglada, widzicie jest nas sporo na watku i zadna nie krwawi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 19:24

    👩🏻86’ 👱🏻‍♂️79’
    2011 👦🏻
    1cs
    11.02 ⏸️ 5dni przed 🐒
    13.02 BHCG 102 prog 24,6
    17.02 BHCG 595 tsh 0,912
    03.03 pierwsza wizyta (6+1)❤️?
    26.03 łyżeczkowanie po poronieniu zatrzymanym, serduszko się nie pojawiło

    21.06 blada druga kreska w 14dpo
    3.07 BHCG 953
    05.07 ciąża pozamaciczna, metotreksat
    Pol roku przerwy po cp

    31.01.2026 słaba druga kreska 1cs
    05.02 BHCG 163
    07.02 BHCG 394
    11.02 BHCG 2158
    13.02 usg lokalizacyjne pęcherzyk w macicy👍🏻
    27.02 wizyta serduszkowa? 7+2 tak jest ❤️ crl 1,08cm fhr 146


    preg.png
  • BlackAmericano Autorytet
    Postów: 303 586

    Wysłany: 6 marca, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra w swojej pierwszej ciąży wiele razy miała naprawdę obfite krwawienia. W jej sytuacji konieczne było założenie pessara, ale krwawienia i tak występowały. Obecnie ma 3-letnią córeczkę.
    Jeszcze wszystko jest możliwe. Oczywiście rozumiem Twoje nastawienie, bo ja na pewno też w takiej sytuacji myślałabym o najgorszym, ale nadal jest nadzieja.

    kleopatr4, Niecierpliwa2 lubią tę wiadomość

    05.02.26 r. - B-hcg: 3715, progesteron: 26,6
    07.02.26 r. - B-hcg: 7965,4, progesteron: 22,92

    20.02. - CRL: 9,2 mm + ❤️ 🥹
    03.26 r. - Test Panorama: ryzyka niskie - zdrowa dziewczynka 💖
    27.03 - I prenatalne ok ✔️CRL: 51,8 mm; FHR: 162

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 973 1274

    Wysłany: 6 marca, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka, jak masz niedaleko szpital z oddziałem położniczym to możesz tam jechać na SOR, jak powiesz, że jesteś w ciąży i krwawisz to przyjmą na pewno i wszystko sprawdzą.

    kleopatr4, Weronka89 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Dorka.38 Przyjaciółka
    Postów: 95 186

    Wysłany: 6 marca, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze gdy mi te piersi nie odpuscily to jeszcze bym myslala pozytywnie ale tak czuje ze jest zle po prostu

    👩🏻86’ 👱🏻‍♂️79’
    2011 👦🏻
    1cs
    11.02 ⏸️ 5dni przed 🐒
    13.02 BHCG 102 prog 24,6
    17.02 BHCG 595 tsh 0,912
    03.03 pierwsza wizyta (6+1)❤️?
    26.03 łyżeczkowanie po poronieniu zatrzymanym, serduszko się nie pojawiło

    21.06 blada druga kreska w 14dpo
    3.07 BHCG 953
    05.07 ciąża pozamaciczna, metotreksat
    Pol roku przerwy po cp

    31.01.2026 słaba druga kreska 1cs
    05.02 BHCG 163
    07.02 BHCG 394
    11.02 BHCG 2158
    13.02 usg lokalizacyjne pęcherzyk w macicy👍🏻
    27.02 wizyta serduszkowa? 7+2 tak jest ❤️ crl 1,08cm fhr 146


    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7443 16463

    Wysłany: 6 marca, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też piersi przestały boleć… To nie zawsze oznacza coś złego. Masz bóle brzucha?

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1496 1545

    Wysłany: 6 marca, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka.38 wrote:
    Nie wiem czy wytrzymam do jutra wlozylam luteine to palec caly w krwi doktor napisal jezeli bedzie duże krwawienie to do szpitala sie zglosic, ech czemu znowu

    Wiem ze to zle wyglada, widzicie jest nas sporo na watku i zadna nie krwawi
    Dorka, rozumiem Cię. W tej sytuacji posłuchaj co podpowiada Ci intuicja. Jeśli boisz się o siebie i dziecko to znasz odpowiedź. W szpitalu (najlepiej jeśli masz ginekologiczny) będą wiedzieli jak Ci pomóc.

    Nie wiem ile i czy teraz bedziesz w stanie przeczytać, ale napiszę bo może Ci to pomoże. Tylko niezbędne informacje na ten etap.
    Zweryfikowałabym poziom i zasadność luteiny w tym przypadku, bo występuje koincydencja krwawień z czasem od aplikacji.
    Przeciwskazaniem według CHPL są m.in. niezdiagnozowane krwawienia oraz poronienie zatrzymane lub cp. Częstymi (1/100) działaniami niepożądanymi są skurcze macicy. Niezbyt częstymi (1/1000) są m.in. krwawienia.

    Przy ewentualnej wizycie w szpitalu polecałabym nagrywać dźwięk i notować sobie informacje.
    Przytulam i przesyłam dużo siły i wierzę w Was!

    BlackAmericano lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 80 200

    Wysłany: 6 marca, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka domyślam się, że trudno trzymać nerwy na wodzy, ale poczekaj, aż lekarz Ci coś powie konkretnego, sama nie masz się co diagnozować! Postaraj się nie przeżywać na zapas, trzymamy wszystkie kciuki!

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Dorka.38 Przyjaciółka
    Postów: 95 186

    Wysłany: 6 marca, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam za bardzo ale staram sie rozluznic bo dygocze z nerwow czy zimna nie wiem w sumie, poleze jeszcze troche wykapie sie spakuje torbe na wszelki wypadak i pojedziemy do szpitala boje sie spedzic nocy w domu ze mnie potop zaleje

    Dzieki dziewczyny za slowa otuchy tak bardzo bum chciala abyscie mialy racje ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 19:55

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    👩🏻86’ 👱🏻‍♂️79’
    2011 👦🏻
    1cs
    11.02 ⏸️ 5dni przed 🐒
    13.02 BHCG 102 prog 24,6
    17.02 BHCG 595 tsh 0,912
    03.03 pierwsza wizyta (6+1)❤️?
    26.03 łyżeczkowanie po poronieniu zatrzymanym, serduszko się nie pojawiło

    21.06 blada druga kreska w 14dpo
    3.07 BHCG 953
    05.07 ciąża pozamaciczna, metotreksat
    Pol roku przerwy po cp

    31.01.2026 słaba druga kreska 1cs
    05.02 BHCG 163
    07.02 BHCG 394
    11.02 BHCG 2158
    13.02 usg lokalizacyjne pęcherzyk w macicy👍🏻
    27.02 wizyta serduszkowa? 7+2 tak jest ❤️ crl 1,08cm fhr 146


    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1826 2139

    Wysłany: 6 marca, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka, bardzo mi przykro, że nie przechodzisz przez taki stres. Rozumiem Twoją panikę, ale to naprawdę nie musi oznaczać najgorszego. Myślę, że to nie jest zły pomysł, żeby jechać teraz do szpitala. Zbadają Cię i od razu będziesz wiedziała, czy wszystko jest ok.
    Trzymaj się kochana 🫂

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Klarnecistka Przyjaciółka
    Postów: 77 110

    Wysłany: 6 marca, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka, i ja bym dla pewności wybrała się do szpitala. Sprawdzą i będziesz spokojniejsza.

    Kleopatr4, cytrynian wapnia biorę głównie dlatego, że jestem po operacji bariatrycznej. Ogólnie przy staraniach o pierwsze dziecko i teraz byłam dosuplementowana z każdej strony, ale po operacji jest mi bardzo ciężko żeby wszystko, co chcę, się wchłonęło... Najgorzej teraz z ferrytyną, szoruje po podłodze.

    Zaczęłam sobie mierzyć cukier kilka razy dziennie, żeby za tydzień do diabetologa mieć już coś, przypomniałam sobie jak bardzo tego nienawidzę 🫣 nie jestem też w stanie w pracy tak sobie wszystko zaplanować, żeby jeść i mierzyć z zegarkiem w ręku. Powinnam już chyba pomyśleć o L4, tymczasem w pracy jeszcze nie wiedzą o ciąży 😅

    Nie bolą mnie też już piersi. Stresuję się trochę i odliczam do kolejnej wizyty, 17.03...

  • Sawka8 Ekspertka
    Postów: 165 511

    Wysłany: 6 marca, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka.38 wrote:
    Nie wiem czy wytrzymam do jutra wlozylam luteine to palec caly w krwi doktor napisal jezeli bedzie duże krwawienie to do szpitala sie zglosic, ech czemu znowu

    Wiem ze to zle wyglada, widzicie jest nas sporo na watku i zadna nie krwawi

    Lepiej jedz odrazu do szpitala. Jeżeli widzisz, ze coś się dzieje, to lepiej odrazu to sprawdzić… a tak będziesz się cała noc denerwować i to wpłynie złe na Ciebie i na dziecko…

    Trzymam bardzo mocno kciuki aby wszystko było dobrze 🫂🫂🫂

  • espoir Autorytet
    Postów: 5485 7803

    Wysłany: 6 marca, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki, żeby było wszystko ok.

    ja w tej ciąży krwawie regularnie co kilka dni. w sobotę wylądowałam na pogotowiu z całą podpaską we krwi. na USG wszystko ok podczas badania ginekologicznego też... nie mam krwiaków żadnych...

    dopóki nie ma krwawienia ze skrzepami i strasznych bóli brzucha, to jest nadzieja ✊😘🫂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca, 23:21

    Niecierpliwa2 lubi tę wiadomość

    💛 12/2015 🧒
    🧡 09/2017 🧒
    ❤️ 05/2019 🧒
    💙 06/2021 🧒
    🩵 12/2022 🧒
    🩷 10/2024 👧
    💜 10/2026 🤰

    preg.png
  • Marty.Na Autorytet
    Postów: 569 661

    Wysłany: 6 marca, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka, będzie dobrze
    A ja, idiotka, wiem będzie to śmieszne i żałosne, ale mam tego krwiaka i jak się oszczędzam , dużo odpoczywam, nie dźwigam, tak dziś podniosłam sobie...krzesło. Tak, możecie się śmiać. Podniosłam krzesło, żeby w kuchni sobie siedzieć i gotować
    Czy się martwię, że coś się stało? Tak 🙈

    31🙆🏻‍♀️ 33🧔🏼

    Starania od 10.24'

    ♂️:
    Łuszczyca (Daivobet)

    💊
    Omega3, Witamina D, Magnez, Ten Fertil ON, Witaminy ADEK, Ubiquinol 200, Witamina B12

    🔬
    Rozszerzone badanie nasienia + fragmentacja DNA plemników + test HBA ⏳

    ♀️
    Przewlekłe nieaktywne zapalenie żołądka, subkliniczna niedoczynność tarczycy (Euthyrox 50), PCOS (w trakcie diagnozy)

    💊
    Witamina D, Omega 3, Magnez, Witamina B6 i B12, Aktywny kwas foliowy Neofolic, NAC 600, Ubiquinol 200, Prena Caps Ovi, Zioła Ojca Grzegorza

    🔬
    Trombofilia wrodzona (m. cz. V Leiden, m. MTHFR, m. PAI-1), KIR ⏳

    Beta HCG:
    08.03.25- 68.60
    10.03.25- 104.60
    12.03.25- 147.50
    14.03.25- 216.60
    19.03.25- 1036.60
    20.03.25- 1313.30
    02.04.25 - zabieg abrazji, 8tc 💔

    preg.png
  • Martit Autorytet
    Postów: 521 818

    Wysłany: 7 marca, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, weszłam sprawdzić co u Dorki, Dorka trzymamy kciuki!

    preg.png
  • Dorka.38 Przyjaciółka
    Postów: 95 186

    Wysłany: 7 marca, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pojechalismy jednak krwawienie ustalo calkiem wiec jade dzis na 10 do lekarza, spakuje torbe i tak bo licze sie ze skonczy sie w szpitalu, dzieki dziewczyny za wsparcie bardzo to dla mnie wazne ale czuje w sobie ze stracilam i te ciaze😞💔

    👩🏻86’ 👱🏻‍♂️79’
    2011 👦🏻
    1cs
    11.02 ⏸️ 5dni przed 🐒
    13.02 BHCG 102 prog 24,6
    17.02 BHCG 595 tsh 0,912
    03.03 pierwsza wizyta (6+1)❤️?
    26.03 łyżeczkowanie po poronieniu zatrzymanym, serduszko się nie pojawiło

    21.06 blada druga kreska w 14dpo
    3.07 BHCG 953
    05.07 ciąża pozamaciczna, metotreksat
    Pol roku przerwy po cp

    31.01.2026 słaba druga kreska 1cs
    05.02 BHCG 163
    07.02 BHCG 394
    11.02 BHCG 2158
    13.02 usg lokalizacyjne pęcherzyk w macicy👍🏻
    27.02 wizyta serduszkowa? 7+2 tak jest ❤️ crl 1,08cm fhr 146


    preg.png
  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1496 1545

    Wysłany: 7 marca, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka trzymam kciuki.

    Kupiłam w nocy poduszkę ciążową, bo nie mogłam się ułożyć… przez refluks śpię na półsiedząco, pod nogi z wkładam poduszkę z oparcia kanapy a i tak źle.
    Poprzednio miałam cebuszkę 3 metrową w C i była spoko, ale ogromna… nie mam teraz miejsca na takie gadżety.
    Teraz wybrałam tą średnią 1,9m której kształt mogę modyfikować.
    W ogóle ciężko z dostępnością, chyba duzo brzuszków jest obecnie🤣 ale się nie dziwie bo to jedyna firma polska która ma wypełnienie z mikrokulek styropianowych, one się nie ugniatają.

    Dorka.38 lubi tę wiadomość

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • Paulina1106 Autorytet
    Postów: 1180 1225

    Wysłany: 7 marca, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Ja do swojego lekarza dojeżdżam 2,5 h ;) prenatalne też mam w Warszawie, rodzic też będę w Wawie i przeraża mnie tylko powrót do domu po cc :/
    Takie uroki małych miast.

    O Boże współczuję odległości… gdybym ostatnio miała tyle dojeżdżać to po prostu urodziłabym w samochodzie…

    Dorka trzymam kciuki🤞🏻

    Dorka.38 lubi tę wiadomość

    👩‍💼 37
    👨‍💼 41

    08.2020 💔
    03.2022 7+5 Lilka 👼
    01.2026 cb

    MTFR hetero😿 PAI homo😿
    KIR BX nieobecny: 2DS3
    Cross match -25% ➡️ 2% 🎉
    Allo mlr- 37%➡️ 55,2🎉

    14.11.2022 ⏸️ 🙏🏻
    03.08.2023 👶🏻 Izabela
    3920g, 57cm💪🏻

    age.png

    22.06.2024 ⏸️ 🙏🏻
    20.02.2025 👶🏼 Patrycja
    3120g, 55cm🍬

    age.png

    13.02.2026 ⏸️ 🙏🏻

    preg.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ