X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Italik Znajoma
    Postów: 19 26

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Padam na pysk! Moja Igulka dziś mega marudna bo ząbki idą. Chociaż to dziwne mi się wydaje, bo jeden przebił się już wczoraj i żadnego marudzenia nie było:/
    może jutro rano przywita mnie uśmiech pełen ząbków :)))

  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Italik wrote:
    Padam na pysk! Moja Igulka dziś mega marudna bo ząbki idą. Chociaż to dziwne mi się wydaje, bo jeden przebił się już wczoraj i żadnego marudzenia nie było:/
    może jutro rano przywita mnie uśmiech pełen ząbków :)))

    Też poproszę uśmiech pełen ząbków jutro i śmiechy cały dzień bo te ostatnie parę dni to masakra jakaś. Tylko u mnie na rękach jest spokój.

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ktore nie maja fb zakladajcie i dolaczajcie do grona mamusiek :)

    Nelly, DeLaCruz, paulina.b.1991 lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    o kurde to ja karmie piersia chyba z 6 razy dziennie a w nocy co 2 godzinki - moj jest maly glodomorek je czesto ale malo tak jak ja hihihihihi

    oprocz tego daje mu kaszke,deserek i obiadek w sloiczku ale tak polowe zjada
    Ale czesto je Twoj glodomorek! Co chwila praktycznie albo cyc albo inne papu =-O

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Ale czesto je Twoj glodomorek! Co chwila praktycznie albo cyc albo inne papu =-O
    no niestety i ciezko mi nawet z nim na dluzej wyjsc bo glodny a z butli nie bedzie jadl


    dzien doberek my juz na nogach od 7

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze dzieciaczki boją się ludzi? Moja panicznie reaguje na czarne włosy, ale tylko przez chwilę, później obserwuje taką osobę :) a u mnie w sąsiedztwie prawie same czarne głowy :P

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Jedna w normie a druga 8mm :) a Kubuś musi mieć kontrolne robiony mocz? Bo my musimy co miesiąc
    niee... nikt nam nei kazal, ale ide w maju do neonatologa ostatni raz to poprosze zbey mi wystawil skierownaie na usg brzuszka, zbey sprawdzic jeszcze raz czy napewno w normie wszytsko ;)

  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj na szczescie dokazdego sie szczerzy i jest wszedzie grzeczny poza domem :D

    letty lubi tę wiadomość

  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Czy Wasze dzieciaczki boją się ludzi? Moja panicznie reaguje na czarne włosy, ale tylko przez chwilę, później obserwuje taką osobę :) a u mnie w sąsiedztwie prawie same czarne głowy :P

    Mój w tym tygodniu zaczął mieć akcje z płaczem na widok innych niż mama i tata (i dziadek którego widzi prawie codziennie).

    letty lubi tę wiadomość

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Czy Wasze dzieciaczki boją się ludzi? Moja panicznie reaguje na czarne włosy, ale tylko przez chwilę, później obserwuje taką osobę :) a u mnie w sąsiedztwie prawie same czarne głowy :P
    hah no u nas to samo już od paru tygodni..czarne kurtki, czarne ubrania sa straszne ;) ale tylko na chwile ;)

    paaolka, letty lubią tę wiadomość

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • Nelly Autorytet
    Postów: 607 627

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście wrote:
    moj na szczescie dokazdego sie szczerzy i jest wszedzie grzeczny poza domem :D
    Moja nie szczerzy się do obcych, ale się ich nie boi i z zainteresowaniem się im przygląda. A w gościach zawsze jest grzeczna :-)

    letty lubi tę wiadomość

    km5svcqg6fuae1xg.png
  • paulina.b.1991 Autorytet
    Postów: 544 195

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście wrote:
    moj na szczescie dokazdego sie szczerzy i jest wszedzie grzeczny poza domem :D

    Adaś wczoraj w tramwaju chciał gościowi porwać telefon i zdziamdziać.

    Sroka, paaolka lubią tę wiadomość

    klz94z1793zrgawb.png
    klz9cwa1kpnfhaeb.png
    3jgx3e3kdzdiiv6z.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj uwielbia patrzec na telefon kom jak widzi ze ktos ma to az caly sie trzesie :) maly spryciarz

    paulina.b.1991, paaolka lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Scęście Autorytet
    Postów: 1471 1380

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 10:30 na dworze do 16:30 :) aaaaah tam ;) a zaraz ruszmay dalej, w gosci do mojej rpzyjaciolki ktora ma miesiecznego synka :)

    paaolka lubi tę wiadomość

  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tu cisza ;) wszytskie naprawde na fb teraz juz siedzą.. ;)

    My spacerowalismy tez długo dzis, a teraz jemy ciacho z okazji Krzysiowej półrocznicy ;)

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez dzis bylismy dlugo na spacerku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 18:26

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    Gabrysia od czwartku dostaje antybiotyk i do tego daje jej probiotyk, przy każdym bączku jest kupsztala. Od dzisiaj rana ma strasznie dupke odparzoną. Często zmieniam jej pieluche i smaruje bepanthemen. Możliwe ze po tym antybiotyku robi bardziej kwaśna kupe i dlatego ją tak odparzyło? Smaruje jej sudocremem odparzone miejsca.

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama86 wrote:
    Hello!
    Gabrysia od czwartku dostaje antybiotyk i do tego daje jej probiotyk, przy każdym bączku jest kupsztala. Od dzisiaj rana ma strasznie dupke odparzoną. Często zmieniam jej pieluche i smaruje bepanthemen. Możliwe ze po tym antybiotyku robi bardziej kwaśna kupe i dlatego ją tak odparzyło? Smaruje jej sudocremem odparzone miejsca.
    myslę, że tak chociaż specem nie jestem. Sudocrem wysusza, a może linomag zielony? U nas działa super :)

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • Sroka Autorytet
    Postów: 810 329

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Antybiotyk powoduje takie kupy i dlatego taka dupka zaczerwieniona.smaruj bepanthenem on jest dobry lub właśnie linomagiem. ja jeszcze lubię krem na odparzenia z nivea.

    Przy okazji jaki krem kupić do smarowania na słońce z filtrem 30 czy 50 i z jakiej firmy. Polecacie coś?

    http://dwakotyzaploty.blogspot.com/

    k0kdt5odm9ez6rjg.png
  • Sroka Autorytet
    Postów: 810 329

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka nam dzisian jakieś cyrki robi. Do teraz nie śpi. Leży marudzi i tak dalej. spala w samochodzie godzine i o 19.30 sie obudzila. Myślałam że przeloze ją do łóżeczka i po sprawie a tu nie :/
    myślałam że to może brzuch ją boli bo dziś jadła i jablko surowe i groszek w obiedzie. Ale wymasowalam a ta zaczęła się chichrać.

    http://dwakotyzaploty.blogspot.com/

    k0kdt5odm9ez6rjg.png
‹‹ 1486 1487 1488 1489 1490 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ