X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiało się wpisuje chociaż jeszcze nie potwierdzone co oczywiste (test dwie kreski) według wyliczeń 4tydz5dzień... Termin 1październik

    Gosiaczek, Kajaoli lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje październikowym mamą ;-) no i coraz bliżej zamknięcia tego roku,październik listopa i grudzień ;-)i mamy komplet;-)

    Kajaoli, MartaR.., Ciapulinka lubią tę wiadomość

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mogę nieśmiało dołączyć (II kreski, beta hcg 194 po 42 godzinach 382)mam wielką nadzieję, że wszystko ok bo na wizytę wiadomo za wcześnie. Rok oczekiwania w tym 9 miesięcy prób. Termin +/- 3 października :)

    Gosiaczek, Martynika, Kajaoli, MartaR.., NataliaK, Ciapulinka lubią tę wiadomość

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalka wrote:
    Superrr!!! Październikowe mamusie już są! Pamiętam jak dopiero co pojawiły się czerwcówki. Czas leci kochane. :) Na pewno bedzie was więcej, bo dzisiaj się dowiedziałam, że Alishiaone zrobiła test i wyszły dwie kreseczki. Na pewno nie będziesz sama w tym miesiącu. :)

    Hhhhmmmm.. no mam nadzieje, ze nie bede sama ;) Czekam na Alishiaone z niecierpliwoscia :):)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR i mitaka - witam Was serdecznie :):) i oczywiscie gratuluje kochane, pewnie wasze dwie kreski tak wyczekiwane jak moje ;)
    Acha, z tego co widze, to MartaR ma termin na 1go pazdziernika, ja - 2go a mitaka - 3go
    Bardzo ciekawie zaczyna sie rozwijac nasz watek:) jestem bardzo ciekawa jaki termin bedzie miala nastepna pazdziernikowa mamusia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2014, 22:53

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Nieśmiało się wpisuje chociaż jeszcze nie potwierdzone co oczywiste (test dwie kreski) według wyliczeń 4tydz5dzień... Termin 1październik

    Rozumiem, ja tez zrobilam na poczatku test i na dodatek wieczorem, poniewaz bolaly mnie od dwoch dni plecy. Patrze a tam jedna mocna krecha - ktorej zreszta sie spodziewalam- a za chwilke obok, zaczela niesmialo pojawiac sie druga. Nie moglam uwiezyc, od razu wrzucilam zdjecie na ovu, zeby dziewczyny mi potwierdzily czy nie mam przypadkiem halucynacji ;)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    To ja mogę nieśmiało dołączyć (II kreski, beta hcg 194 po 42 godzinach 382)mam wielką nadzieję, że wszystko ok bo na wizytę wiadomo za wcześnie. Rok oczekiwania w tym 9 miesięcy prób. Termin +/- 3 października :)
    U mnie pierwsza beta: 122 a druga po trzech dniach: 396,5 :)
    Jestem pewna, ze byl to dla Ciebie dlugi rok. Ciesze sie, ze dolaczasz do naszej grupki :):)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nieśmiało się dopisuję: wg ovu mam termin na 5 października :)
    Betę robiłam w piątek, wyszła 106. Dziś powtórzyłam, więc proszę o trzymanie kciuków :)

    NataliaK, MartaR.., Kajaoli lubią tę wiadomość

  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj robiłam teściora i nic, może za miesiąc ;)

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno Sylvi teraz ciesz się druga połówka. I wspólnymi chwilami :*

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę jeszcze raz na betę żeby się uspokoić (mam nadzieję) po ciąży biochemicznej sprzed 2 miesięcy mam takiego cykora, że to się powtórzy, że po ścianach chodzę, a jeszcze jak niedawno stwierdziłam, że mnie cyce przestały boleć to już totalny schiz :/

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Cześć, nieśmiało się dopisuję: wg ovu mam termin na 5 października :)
    Betę robiłam w piątek, wyszła 106. Dziś powtórzyłam, więc proszę o trzymanie kciuków :)

    Ha! Wiec mamy juz mamusie z terminem na 1,2,3 i... 5go pazdziernika :)
    Witaj Ciapulinka :) Trzymam mocno kciuki za Bete i czekam na nowinki :)

    Ciapulinka lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvi wrote:
    ja dzisiaj robiłam teściora i nic, może za miesiąc ;)

    Sylvi, MartaR ma racje, przede wszystkim ciesz sie zyciem a wszystko inne sie ulozy. Jak nie bedziesz pazdziernikowa mamusia to moze listopadowa lub grudniowa - nie wazne. Wazne zebys byla zdrowa, szczesliwa i usmiechnieta i twoje dziecko tez - to wszystko co sie potem liczy.

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    Jutro idę jeszcze raz na betę żeby się uspokoić (mam nadzieję) po ciąży biochemicznej sprzed 2 miesięcy mam takiego cykora, że to się powtórzy, że po ścianach chodzę, a jeszcze jak niedawno stwierdziłam, że mnie cyce przestały boleć to już totalny schiz :/

    Wiesz co, mnie tez biust nie boli tak jak w pierwszej ciazy. Bylam juz dwa razy na becie i wzrasta. Temperatura mi sie utrzymuje na ponad 37 stopni wiec powinno byc ok. Tez sie martwie bo stracilam dwie coreczki w zaawansowanej ciazy ale stwierdzam, ze sa rzeczy, na ktore nie mamy duzo wplywu. Wiec nie zamartwiam sie na zapas. Ciesze sie kazda chwila bycia w ciazy i dbam o siebie i maluszka. Co wiecej narazie moge zrobic?
    Jak bedziesz juz miala wyniki bety to daj znac. Z calego serca ci zycze, zeby bylo wszystko w porzadku :)

    mitaka lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    Środa ginekolog, może mi powie na jakie badania iść, dawno hormonów nie miałam robionych :)
    Jakoś stresa nie mam bo to pierwszy cykl starań. może nawet i dobrze bo w maju mam ślub więc już bym z brzuchem szła a tak to jak za miesiąc by się udało czy za dwa to brzuszka nie będzie widać :)

    Pozdrawiam wszystkie październikowe Mamusie :*

    Kajaoli, MartaR.. lubią tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!!niesmialo sie dopisuje termin 3 pazdziernik!!

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caterinka wrote:
    Witam!!niesmialo sie dopisuje termin 3 pazdziernik!!

    Witaj caterinka :) mitaka tez ma termin na 3go pazdziernika :)
    Jak sie czuje przyszla mama? :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czuje sie bardzo dobrze oprocz bolacych piersi nic mi nie dolega!wy jak sie czujecie?

  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też bolą piersi, trochę też brzuch czuję -tak dziwnie jakoś. Poza tym zero objawów. Ciekawe, kiedy się rozkręcą. Aż się nie mogę doczekać ;)

    MartaR.. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Mnie też bolą piersi, trochę też brzuch czuję -tak dziwnie jakoś. Poza tym zero objawów. Ciekawe, kiedy się rozkręcą. Aż się nie mogę doczekać ;)
    Mnie brzuch bolal od owulacji,i nawet dosc mocno...bylam pewna ze nadchodzi@teraz od kilku dni cisza.Ja nie moge sie doczekac brzuszka!

    MartaR.., moremi lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ