Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jestem ZA !

    Monica nie martw się najważniejsze, że maluszek rośni moja lekarka też się czepia mojej wagi że niby za mało tyję

    anka_a, ao12., Monica lubią tę wiadomość

  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    moja ciąża jest tu chyba najmłodsza (termin 28 październik) i tym zaczynam sobie tłumaczyć, że jeszcze nie czuję żadnych ruchów dziecka :( a strasznie jestem niecierpliwa i tak was czytam .... i chciałabym JUŻ :)
    Poza tym przygotowuję się do wakacji, podróz samolotem to niecałe 3h, a ja z dnia na dzień jestem pełna obaw... Zawsze dużo podróżowałam i nigdy latanie nie wpływało na mnie niekorzystnie. Nie wiem skąd te moje lęki się biorą, ale obawiam się że będę wchodziła do samolotu mega zestresowana :( Czy któraś z was latała w czasie ciąży i może mnie pocieszyć? ;)

    anka_a, ao12., lubek, Kajaoli lubią tę wiadomość

  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    Dziewczyny a może zrobicie na fejsie grupę dziewczyn stąd? To i ja bardzo chętnie bym się dopisała :)
    Ale bez napinki, tylko tak, żebyśmy się łatwiej mogły połapać kto jest kto :)

    Też jestem ZA :)

    Kakabaka, Kajaoli lubią tę wiadomość

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
  • lubek Autorytet
    Postów: 428 621

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agrafka wrote:
    Cześć Dziewczyny :)
    moja ciąża jest tu chyba najmłodsza (termin 28 październik) i tym zaczynam sobie tłumaczyć, że jeszcze nie czuję żadnych ruchów dziecka :( a strasznie jestem niecierpliwa i tak was czytam .... i chciałabym JUŻ :)
    Poza tym przygotowuję się do wakacji, podróz samolotem to niecałe 3h, a ja z dnia na dzień jestem pełna obaw... Zawsze dużo podróżowałam i nigdy latanie nie wpływało na mnie niekorzystnie. Nie wiem skąd te moje lęki się biorą, ale obawiam się że będę wchodziła do samolotu mega zestresowana :( Czy któraś z was latała w czasie ciąży i może mnie pocieszyć? ;)

    Ja latałam, w 16 i 17 tygodniu, nawet się nie zorientowałam, żadnych odczuć związanych z ciążą. Lekarz zalecił tylko przed lotem wziąć magnez, żeby 'wyciszyć macice', cokolwiek to może znaczyć :)

    Agrafka lubi tę wiadomość

    atdc20mmh2fqs6kn.png
  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agrafka ja leciałam do Londynu całkiem na początku ciąży, kiedy o niej jeszcze nie wiedziałam (miałam małego pasażera na gapę :P ). Z tego co wiem, to drugi trymestr jest najbezpieczniejszy. Pytałaś lekarz, czy nie ma zastrzeżeń co do takiej wycieczki?

    Agrafka lubi tę wiadomość

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ustaliłyśmy, że sporo z nas jest za, ale jak to teraz zorganizować? Chciałam stworzyć grupę, ale musiałabym mieć chociaż jedną z Was w znajomych :) A niestety nie mam :(
    To kto stworzy grupę, żeby można się było dołączyć?

    ao12. lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wiem jak się tworzy grupy na fb :(

  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakabaka wrote:
    To ustaliłyśmy, że sporo z nas jest za, ale jak to teraz zorganizować? Chciałam stworzyć grupę, ale musiałabym mieć chociaż jedną z Was w znajomych :) A niestety nie mam :(
    To kto stworzy grupę, żeby można się było dołączyć?


    Ja też nie mam pojęcia jak się tworzy grupy na fejsie :(

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę stworzyć grupę.
    Dodajcie mnie do znajomych:
    Tylko szybciuchno, bo chcę jak najszybciej wyedytować ten post i usunąć link do swojej strony ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 07:40

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wysłałam jestem Ula :D

  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wysłałam J Z.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2014, 16:10

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K-a :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2014, 22:36

  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wysłałam :)

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
  • Agrafka Ekspertka
    Postów: 184 282

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatas wrote:
    Agrafka ja leciałam do Londynu całkiem na początku ciąży, kiedy o niej jeszcze nie wiedziałam (miałam małego pasażera na gapę :P ). Z tego co wiem, to drugi trymestr jest najbezpieczniejszy. Pytałaś lekarz, czy nie ma zastrzeżeń co do takiej wycieczki?

    Tak, oczywiście pytałam i nie ma żadnych zastrzeżeń :) ...są za to hormony, które ostatnio dają mi popalić i to pewnie one odpowiadają za moje lęki i obawy ;/

  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie nie powiem jak jest z lataniem, ale chętnie się dowiem, bo 13 czerwca lecę do Rumunii na wakacje :)

    ao12. lubi tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • lubek Autorytet
    Postów: 428 621

    Wysłany: 19 maja 2014, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez wyslalam - Aga Rz :)

    atdc20mmh2fqs6kn.png
  • paaolka Autorytet
    Postów: 920 1239

    Wysłany: 20 maja 2014, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2015, 22:33

    ckaivkcbn75vhkn2.png

    mhsv2n0ahn3sn9dy.png
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 20 maja 2014, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wysłałam Marta Rz.z tym ze moje konto dawno zapomniane musze je na nowo uzupełnić ale wysłałam :-D Ale dziś wstałam z bólem gardła i ogólnie się źle czuje chyba się przeziębiłam...

    7a4aio4pfp2702id.png
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 20 maja 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć do grupy, niech piszę do mnie na prv. W ogóle to mam taki postulat żeby główną dyskusję zostawić tutaj a na FB wrzucać tylko to z czym na belly jest ciężko czyli linki, zdjęcia itd :) Chyba że macie inny pomysł :)

    lubek, ao12., Kakabaka, Kajaoli, MartaR.. lubią tę wiadomość

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 20 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah wrote:
    Ok, jeśli ktoś jeszcze chce dołączyć do grupy, niech piszę do mnie na prv. W ogóle to mam taki postulat żeby główną dyskusję zostawić tutaj a na FB wrzucać tylko to z czym na belly jest ciężko czyli linki, zdjęcia itd :) Chyba że macie inny pomysł :)
    Bardzo dobry pomysł. Właśnie o to chodzi :) Zostajemy tutaj jak zawsze na fb zdjęcia, filmiki itp.
    Chciałam też dołączyć ale oczywiście nie zdążyłam :/ Piszę na prv.

    ao12. lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ