Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 25 września 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście Kubuś jest śliczny :) A ty juz niedługo staniesz na nogi najważniejsze że masz już swoje szczęśćie przy sobie :)

    Za mną dziś kiepska noc ciągle się budziałam a jak zasnęłam to sńiły mi sie głupoty

    age.png
  • mad8 Autorytet
    Postów: 352 274

    Wysłany: 25 września 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scescie gratuluję. Mały jest uroczy. Wracaj szybko do formy.

    Aniqa wszystkiego najlepszego dla twojej księżniczki z okazji jej dnia.

    U mnie kolejna noc wymęczona; coraz gorzej mi się śpi, do tego wstawanie co 2-3h na siku. W dzień dla odmiany mam inną atrakcję: przy każdym ruchu małego czuję kłucie w szyjce. A skurczy jak od początku ciąży nie było, tak nie ma (albo nie potrafię rozpoznać).

    relg3e5eyc9mcvbi.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mama86 Autorytet
    Postów: 583 574

    Wysłany: 25 września 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello! Ja dzisiaj juz od 7 nie spie. Tak jak wczoraj dzis też miałam w miarę przespaną noc, tylko jedna pobudka na siku o 2 ;-)

    Scescie gratulacje ;-) Masz slicznego synka, juz wczoraj widzialam na fb :-D Juz sama nie mogę się doczekać a Ty juz masz to za sobą ;-) Ekspresowa mamuśka jesteś ;-)

    Muszę się ogarnąć i zmykam po wyniki bo we wtorek byłam na pobraniu krwi. A potem jeszcze lece do netto zobaczyć te poduszki do karmienia i ciuszki dla bobasow :-) Oczywiście wszędzie podjezdzam samochodem pod same drzwi bo z tym moim biodrem nie chce człapać ;-)

    Na obiad mam w planie barszcz ukraiński, zobaczymy czy będę miała siły go zrobić jak wroce ;-)

    divers2288.gif
    motylki.gifrelgvcqgce4tws4r.png
    Nasza Gabrysia :-)
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 25 września 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście GRATULACJE! Śliczne maleństwo :)

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • Vilenka Przyjaciółka
    Postów: 78 42

    Wysłany: 25 września 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scescie grstulacje! Kubuś jest śliczny :) a boleć będzie już tylko mniej,więc Glowa do góry!!!
    Ciekawe co u Kajaoli? Oby była tak pochłonięta maluszkiem, że o nas zapomniała :)
    U mnie nic przespana, tylko raz wstawałam:) spróbuje dzis ogarnąć w końcu torbę do szpitala, bo nigdy nic nie wiadomo, chociaz symptomów brak...

    7u22flw1a3vjzwk7.png
  • Strokrotka Autorytet
    Postów: 358 444

    Wysłany: 25 września 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama86 wrote:
    Na obiad mam w planie barszcz ukraiński, zobaczymy czy będę miała siły go zrobić jak wroce ;-)

    Jak robisz barszcz ukraiński? :)

    qdkki09kap9gx968.png
    3i49io4pl4x7mtp0.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 września 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama86 zrobiłaś mi smaka na barszcz ukraiński :)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 455

    Wysłany: 25 września 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście, piekny synek!!!

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 25 września 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście gratuluję Ci pieknego i zdrowego synusia. Strasznie zazdrpszczę i z niecierpliwoscia czekam na swojego.
    Teraz odpoczywaj i niech jak najszybciej odejdzie ten ból :)

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 25 września 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ao12. wrote:
    mama86 zrobiłaś mi smaka na barszcz ukraiński :)

    Mi też, ale nie mam kapusty......

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • ao12. Autorytet
    Postów: 1032 631

    Wysłany: 25 września 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mitaka wrote:
    Mi też, ale nie mam kapusty......
    ja też nie mam, ale muszę wyjść po chleb to kupię od razu kapuchę :)

    zrz6gu1rhuyw52vb.png
    relgxzdvya23oj2h.png
    i81xvhpg91t5h2er.png
  • mitaka Autorytet
    Postów: 980 872

    Wysłany: 25 września 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mieszkam na zadupiu obecnie więc w miejscowym sklepiku na 10000% nie będzie a do miasta nie chce mi się śmigać ehh, zrobię leczo ;)

    zrz6ha0087gvqc3d.png
    ex2bi09kf6yrzsk3.png
  • paradise Autorytet
    Postów: 1258 1242

    Wysłany: 25 września 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodziutki Kubuś ;) Mam nadzieje, że rana szybko przestanie boleć.

    Ja dzisiaj wstałam lewą nogą, na dodatek za oknem strasznie zimno.

    Aniqa czekamy na jakiejś zdjęcia Hani z dzisiejszego wielkiego dnia ;)

    piu3skjoie6xz8ns.png
    ex2bcwa1l40b3dtm.png
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 25 września 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ Kubuś cudowny :) Wielkie gratulacje :)

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 25 września 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz jestem - kurcze zimno na dworze jak diabli a w kosciele duszno okropnie bylo . Jeszcze mnie czeka wizyta u gina o 17

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 10:19

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Magdzialenka Autorytet
    Postów: 369 240

    Wysłany: 25 września 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, że wysiedziałaś podziwiam. Wczoraj za długo ( z 5 minut)stałam w kolejce przy kasie i czułam jak mi duszno i mdleję prawie :/
    Denerwuję mnie to, że jestem taka niedołężna i w ogóle.

    ukdywn15f5oepb6t.png
  • Zielono mi:-))))) Ekspertka
    Postów: 225 164

    Wysłany: 25 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek wszystkim :-)
    Ja dziś znów nad ranem nie spałam...od 3 dni budzę się między 3 a 4 i nie śpię do 7, a jak mężuś wstaje do pracy ok 8 to bym spała i potem standardowo 16-17 poszłabym spać:-(
    U mnie dziś ładne słoneczko aczkolwiek wietrznie i chłodno....
    postępów z opuszczeniem brzuszka przez Julcie brak,mało ruchliwa jest może zbiera siły na wyjście:-)
    U mnie dzisiaj na obiadek fasolka po bretońsku...uwielbiam!!!

    so22pqr.png
  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 25 września 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)
    ja spałam dobrze, tylko telefony od 7 mnie wytrąciły z równowagi...a to koleżanki tel sie pomylił i heja:P
    Aniqa to niesamowite, że jeszcze niedawno Hania w brzuszku była a tu juz chrzciny...kto by pomyślał, że tak się sprawy potoczą, co?;)

    Ja dziś mam w planach małe sprzątanie i zakupy:) no i jakiś obiad;) chleb się pieczę, a ja idę się wygrzać do wanny. Strasznie nagle przyszła w tym roku ta jesień, nie? Ale za to jak jest pięknie!

    lubek lubi tę wiadomość

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 25 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!!!

    Ja już po wizycie :) Wszystko ok. Powiedziałam lekarzowi, że nie chciała bym leżeć na patologii z przenoszoną ciążą. Po badaniu stwierdził, że na pewno nie przenoszę i ważne żebym donosiła :)
    Za tydzień mam KTG a za dwa kolejna wizyta :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:22

    Nelly, Kasiula09, DeLaCruz, nick nieaktualny, ao12., pestka, lubek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scęście Kubuś jest po prostu przesłodki :)

    Sylwia z tego co czytałam to maluch powinien mieć w pokoju od 19-21*C więc tragedii nie ma, najwyżej go cieplej ubierzesz. Poza tym gorsze jest przegrzanie.

    Ja odpukać ale w miarę dobrze śpię od tygodnia. Poza tym przed pójściem do szpitala planuję wyszorować dom i zostawić zmywarkę pustą żeby mąż kuchni nie zakopał stosem brudnych naczyń ;)

    DeLaCruz lubi tę wiadomość

‹‹ 752 753 754 755 756 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ