Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • renatkach Autorytet
    Postów: 558 633

    Wysłany: 3 października 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAMY NA SWIECIE:

    1. 31.08 Aniqa - Hania 2660g, 56cm <3 SN – 36t + 0d
    2. 16.09 KajaoliCharlie 3298g, 49cm <3 CC – 37t + 2d
    3. 16.09 JoaśkaMajusia 3220g, 52cm <3 CC – 37t + 4d
    4. 18.09 gobsoonFilipek 2970g, 55cm <3, Wojtuś 3050g, 56cm <3, CC – 37t + 1d
    5. 24.09 ScęścieKuba 3000g, 52cm <3 CC – 36t + 6d
    6. 25.09 tofirusMałgosia 2670g, 52cm <3 SN – 38t + 5d
    7. 26.09 KaszalutorMagdalenka 3120g, 58cm <3 CC – 38t + 1d
    8. 27.09 SmutasAntoś 2800g , 53cm <3 SN – 39t + 0d
    9. 30.09 DeLaCruzFranek 3600g, 56cm <3 CC – 39t + 5d
    10. 02.10 pestkaFranek 3400g, 56cm <3 SN – 39t + 5d
    11. 02.10 NellyMagda 3050g, 54cm <3 SN – 37t + 4d



    W oczekiwaniu na:

    1. 01.10 MOIJulia
    2. 03.10 mitakaAleksander
    3. 03.10 caterinka
    4. 03.10 moni28Julia
    5. 03.10 aga2319Madzia
    6. 07.10 MartaRPola
    7. 07.10 Zielono_mi:)))))Juleczka
    8. 08.10 Ulcio - Synuś
    9. 08.10 AnoolkaFilip
    10. 10.10 LubekTymon
    11. 10.10 Eva0507Naomi
    12. 12.10 paulina.b.1991 -Adam
    13. 12.10 agata4Kajetan/Adam
    14. 13.10 margaritaWojtuś CC
    15. 13.10 ania.gMarcel
    16. 14.10 renatkachKarolinka
    17. 15.10 mama86Gabrysia
    18. 15.10 KakabakaJędrek
    19. 16.10 StokrotkaIgnaś/Wiktor
    20. 16.10 ao12Julia/Hania/Alicja
    21. 17.10 sylwia1985Nikuś
    22. 17.10 mad8Wojtek
    23. 18.10 paaolkaKrzyś
    24. 18.10 MonicaKuba
    25. 18.10 paradiseLiliana
    26. 19.10 poczwarkahWitold
    27. 20.10 anka_aJulian
    28. 20.10 theagnes87Rozalka
    29. 20.10 Kasiulka09Zuzia
    30. 21.10 agatasZosia
    31. 22.10 BergoSyn
    32. 22.10 MagdzialenkaAleksander
    33. 23.10 PaulettaMajeczka
    34. 25.10 loveyou88Michałek
    35. 25.10 AvakeshMaksymilian
    36. 29.10 serek_84Gabrysia
    37. 30.10 Mika85Aleksandra
    38. 31.10 misiulka2000Filipek
    39. 31.10 Agrafka - Matylda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 16:43

    anka_a, Kajaoli lubią tę wiadomość

    3i49tv7325tdkkap.png
  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 3 października 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly wrote:
    Ja tylko na chwilę: dzisiejsza a właściwie wczorajsza indukcja przyniosła efekty: 2.10. o 22:50 przyszła na świat nasza córeczka, 54 cm, 3050 g i 10 pkt Apgar. Obie jesteśmy wyczerpane, ale szczęśliwe :-). Dobranoc!

    Wielkie gratulacje!!! Życzę Wam duuuużo zdrówka i szybkiego powrotu do sił :D

    Nelly lubi tę wiadomość

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
  • nadzieja!!! Przyjaciółka
    Postów: 67 60

    Wysłany: 3 października 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie w POLO-MARKECIE jest promocja na pampersy :) za 70 zł 2 paczki :)
    http://www.promocyjni.pl/gazetki/18962-multilogika-gazetka-promocyjna#page=24

    5b092n0a9aspxqzu.png
  • Nelly Autorytet
    Postów: 607 627

    Wysłany: 3 października 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renatkach, zapomniałam napisać, że moja córka ma na imię Magda. I prawidłowa wielkość to ta druga (54 cm), bo omyłkowo wpisałaś też 56

    lubek, renatkach lubią tę wiadomość

    km5svcqg6fuae1xg.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 3 października 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ataga4 wrote:
    Chciałabym być już po... Nie myśleć jak to będzie, czy i jak dam radę, jak M da radę patrząc na mój ból, czy z małym będzie wszystko dobrze, i to co w głębi najbardziej mnie niepokoi,czyli wielkosc małego. Panicznie boję się że będę musiała rodzić duże dziecko, i że nie będą chcieli w razie co zrobić mi cc tylko na siłę sn...

    Staram się być nastawiona pozytywnie i nie dopuszczać do siebie niepokojących myśli, nastrajam się ze będzie dobrze, aleniepokój gdzieś w głębi siedzi...
    Mam dokładnie takie same lęki. Dzisiaj będę się starała zapisać do lekarza na poniedziałek, żeby zdecydował czy Jędruś nie jest za duży na sn. I ewentualnie żeby mnie zapisał jak najszybciej na cc.

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 3 października 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly wrote:
    Ja tylko na chwilę: dzisiejsza a właściwie wczorajsza indukcja przyniosła efekty: 2.10. o 22:50 przyszła na świat nasza córeczka, 54 cm, 3050 g i 10 pkt Apgar. Obie jesteśmy wyczerpane, ale szczęśliwe :-). Dobranoc!
    Ogromne gratulacje dla Was dziewczynki :) Odpoczywajcie teraz i nabierajcie sił :)

    Nelly lubi tę wiadomość

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • anka_a Autorytet
    Postów: 608 1585

    Wysłany: 3 października 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem po KTG. Wszystko w porządku. Nic nie zapowiada porodu i za tydzień kolejne KTG i wizyta. Lekarz powiedział, że najlepiej jak jeszcze posiedzi z tydzień żeby płuca dobrze się rozwinęły. więc czekamy dalej a ja już taka niecierpliwa jestem....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2015, 16:32

  • ataga4 Autorytet
    Postów: 1469 1285

    Wysłany: 3 października 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monica wrote:
    Cześć dziewczyny mam pytanie które może Wam się wydać głupie i oczywiste, ale tak sobie czytam i myślę czy zakupywać laktator??myślałam sobie tak a jak nie będę miała mleka i co wtedy:( zbędny wydatek. Jak uważacie czy wszystkie zakupiłyście laktatorki?Bardzo serdecznie dziękuje za odp. i gratuluję kolejnym rozpakowanym Mamusiom:)

    Monica ja mam upatrzony, ale na razie nie kupuję, nie wiem co będzie po porodzie, w razie co na szybko się zakupi :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monica wrote:
    Cześć dziewczyny mam pytanie które może Wam się wydać głupie i oczywiste, ale tak sobie czytam i myślę czy zakupywać laktator??myślałam sobie tak a jak nie będę miała mleka i co wtedy:( zbędny wydatek. Jak uważacie czy wszystkie zakupiłyście laktatorki?Bardzo serdecznie dziękuje za odp. i gratuluję kolejnym rozpakowanym Mamusiom:)
    Kup najtanszy taki reczny za 30 pare zł. W 3 dobie przewaznie jest nawal pokarmu i trzeba odpuscic bo boli. Potem juz laktator mi sie nieprzydal,i siedzi w pudelku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my po wizycie u neonatologa, z Hanią ok, waży juz 3700,wiec duzo przybrala w ten msc od porodu,bo ponad kg. Wyniki morfologi ma dobre,ale musze ja wiecej klasc na brzuchu bo ma niedokonca rozwiniete jakies odruchy,ale niechciala mowic co to znaczy zebym sie niemartwila a ta "wada" jest minimalna.

    Monica, Kakabaka, lubek, anka_a, MOI, Kajaoli lubią tę wiadomość

  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 3 października 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostaje w szpitalu. Jeżeli nie urodze do niedzieli to w poniedziałek mam być na czczo i będzie próba oxy.

    Kakabaka, ao12., lubek, anka_a, sylwia1985, Monica, MOI, Nelly, Kajaoli lubią tę wiadomość

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni28 wrote:
    Zostaje w szpitalu. Jeżeli nie urodze do niedzieli to w poniedziałek mam być na czczo i będzie próba oxy.
    Oby poszło szybciutko! Trzymam kciuki.

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 3 października 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni28 wrote:
    Zostaje w szpitalu. Jeżeli nie urodze do niedzieli to w poniedziałek mam być na czczo i będzie próba oxy.

    trzymam kciuki zeby szybko poszlo :-)

    age.png
  • Kakabaka Autorytet
    Postów: 509 712

    Wysłany: 3 października 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni28 wrote:
    Zostaje w szpitalu. Jeżeli nie urodze do niedzieli to w poniedziałek mam być na czczo i będzie próba oxy.
    Uuuu ale się dzieje :)

    b0atxbc.pngimg5-110_sd_8_Pierwszy+z%B1bek_28+maja+2015.jpg
  • MartaR.. Autorytet
    Postów: 765 1219

    Wysłany: 3 października 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz w szpitalu narazie leżę i nic nie wiem w każdym bądź razie zapewniono mnie ze bez dziecka już nie wyjdę mam lekkie skórcze mam nadzieje ze się rozkręcą a nie uciekna

    lubek, ao12., anka_a, nadzieja!!!, Zielono mi:-))))), sylwia1985, Kakabaka, Monica, Strokrotka, Kasiula09, ania.g, pestka, MOI, Nelly, Kajaoli lubią tę wiadomość

    7a4aio4pfp2702id.png
  • Zielono mi:-))))) Ekspertka
    Postów: 225 164

    Wysłany: 3 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuś,Moni myślami jestem z Wami....kciukam żeby dzieciaczki przywitały już was po drugiej strony brzuszka

    MartaR.., Nelly lubią tę wiadomość

    so22pqr.png
  • moni28 Autorytet
    Postów: 493 496

    Wysłany: 3 października 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaR.. wrote:
    Jestem juz w szpitalu narazie leżę i nic nie wiem w każdym bądź razie zapewniono mnie ze bez dziecka już nie wyjdę mam lekkie skórcze mam nadzieje ze się rozkręcą a nie uciekna[/QUOTE


    ja tez bez Julci już nie wyjdę. Byłam na Usg wszystko jest oki, przepływy wód maĺo ale nie jest źle. Julcia miala byc kruszynką a wg usg wychodzi 3680. No zobaczymy który sprzęt dokładniejszy:-)

    lubek, Zielono mi:-))))), MartaR.., Vilenka, Nelly, Kajaoli lubią tę wiadomość

    iv09rl684r7f30c0.png
    17u9ru1dche9zrr7.png
  • lubek Autorytet
    Postów: 428 621

    Wysłany: 3 października 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was, Marta i Moni :)

    i przy okazji polecam jeszcze raz chusteczki z Biedronki, dzisiaj dokupilam jeszcze po jednej paczce i kupilabym wiecej gdyby nie fakt, ze sa ciezkie, pojade samochodem z mezem po wiecej. Naprawde sklad jest kozacki, zobaczcie (to wersja Naturals)
    49122595fcf15929med.png

    nie wiem, czy to edycja limitowana czy jak, bo zwykle Dada Naturals i Lavender tez sa i maja duuzo gorszy sklad. W kazdym razie wydaje mi sie, ze warto zrobic zapas. Kosztuja 15zl za 256 sztuk, 3x72 i 2x20 - fajne male opakowanka do podrozy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 15:51

    MartaR.., ania.g, MOI, Nelly, poczwarkah, Kajaoli lubią tę wiadomość

    atdc20mmh2fqs6kn.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 3 października 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki trzymam kciuki zeby szybko poszlo i bezbolesnie


    Ja juz po fryzjerze. Humor mi sie przed chwila popsul. Tesciowka miala jutro jechac na 3 tygodnie do senatorium i myslalam ze odpoczne i sie cieszylam a ona przed chwila mi mowi ze przesunela na wiosne bo ze sobie bez jej pomocy nie poradzimy- no szlag jasny czlowieka trafic moze co ona sobie mysli ze my jakies sieroty czy co ze sobie sami nie poradzimy ? Powtarzalam jej od tygodnia ze powinna jechac zeby odpoczac ze poradzimy sobie sami przeciez to ja bede matka a ona i tak swoje- nie mam juz sil i slow- bedzie przewalone :( a tak chcialam odpoczac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2014, 15:52

    MartaR.. lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 455

    Wysłany: 3 października 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 współczuje...
    Mieszkanie z teściową mnie przeraża...

    Nelly lubi tę wiadomość

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


‹‹ 806 807 808 809 810 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ