Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ale się uśmiałam :D
    Najlepsze z pójściem na studia :)

    nadziejastru lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 24 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejastru wrote:
    Cześć dziewczyny, ja dziś w oczekiwaniu na usg prenatalne, trzymajcie kciuki, relację zdam koło 19 :)

    Takie tam:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/144ac8a783da.jpg

    :D
    Czekamy :)

    nadziejastru lubi tę wiadomość

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • PazdziernikowaMama Przyjaciółka
    Postów: 96 56

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czytam porady belli i piszą , żeby już zacząć smarować ciało jakimś balsamem nawilżającym.. Smarujecie? Jeśli tak, to jakim? takim zwykłym, czy może jakimś specjalnym na rozstępy, dla kobiet w ciąży?

    n59ydf9h5739w1oo.png

    bhywx1hpndslmkne.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bio oil

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja palmers na rozstępy i drugi do biustu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • KasiaHaBe Ekspertka
    Postów: 208 187

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola83 wrote:
    a oproznil sie ten krwiak?
    Dziękuje wszystkim za miłe słowa!

    Krwiak miał ponad 2 cm, a teraz ma około 1 cm i jest zorganizowany i się powoli ewakuuje. Mam nadzieje, że jeszcze troche i zniknie całkiem.

    h84f9vvjsvbexmo0.png
  • aaniluap Autorytet
    Postów: 322 257

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam kilka próbek Bio Oil (moja skóra ogólnie nie lubi dodatkowego nawilżania więc wolę na początku nie porywać się z kupnem całego opakowania), ale czekam przynajmniej do II trymetru bo na saszetce jest napisane żeby wcześniej nie stosować.

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    02502cdf1c.png
  • PazdziernikowaMama Przyjaciółka
    Postów: 96 56

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie przepadam za takimi zbyt gęstymi balsamami albo olejkami .. najbardziej w sumie odpowiadałby mi garnier czerwony, bo ma taką fajną konsystencję.. ale w sumie.. czy to pomoże? Nie wiem...

    n59ydf9h5739w1oo.png

    bhywx1hpndslmkne.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 24 marca 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ten bio oil bardzo pomógł w ciazy bo mi aż skóra na brzuchu blyszczala! (Nie z posmarowania!) A rozstępów mam bardzo bardzo malutko...I sa małe. A w ciazy pod koniec mialam ponad 120 cm w pasie także tego ......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2017, 10:45

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj kupilam z lirene chyba. bede mama taki olejek w rossmannie ok 25zl ale myslalam zr nie bedzie taki gesty :P no coz musze go wysmarowac :D

    6sutskjolve431gm.png
  • PazdziernikowaMama Przyjaciółka
    Postów: 96 56

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się w pierwszej ciąży smarowałam jakimiś tam specjalnymi specyfikami (przytyłam ponad 30kg) i w sumie słabo mi to pomogło... rozstępy wyszły po 36 tyg, pod brzuchem i na tyłku trochę i na udach ... Ale teraz są niewidoczne... co nie zmienia faktu, że okropnie ich nie lubię :D

    n59ydf9h5739w1oo.png

    bhywx1hpndslmkne.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaroLove wrote:
    Mi ten bio oil bardzo pomógł w ciazy bo mi aż skóra na brzuchu blyszczala! (Nie z posmarowania!) A rozstępów mam bardzo bardzo malutko...I sa małe. A w ciazy pod koniec mialam ponad 120 cm w pasie także tego ......

    Też myślałam o tym olejku, nawet go kupiłam ale jakoś mi nie odpowiada konsystencja olejkowa :(
    A w ogóle przed ciążą miałam skórę normalna, a teraz mam bardzo sucha i do całego ciała używam Vichy ideal body- też jest ujędrniający. Mam nadzieję że przetrwam bez rozstępów :D

    1JyDp2.png
  • Lola83 Autorytet
    Postów: 1227 839

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie niczym nie smarowalam, nie moglam tego zniesc. Cala polka balsamow i oliwek dla kobiet w ciazy mi zostala.

    Nie mam ani pol rozstepa po pierwszej ciazy ;)

    Piotruś
    ganndqk37mzflpnc.png
    Helenka
    rolodf9hpum40ef3.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PazdziernikowaMama wrote:
    ja się w pierwszej ciąży smarowałam jakimiś tam specjalnymi specyfikami (przytyłam ponad 30kg) i w sumie słabo mi to pomogło... rozstępy wyszły po 36 tyg, pod brzuchem i na tyłku trochę i na udach ... Ale teraz są niewidoczne... co nie zmienia faktu, że okropnie ich nie lubię :D

    Spróbuj sobie może żel silikonowy na blizny oceanic albo lioton 1000 na te rozstępy. Ale chyba w ciąży nie wolno więc za pół roku dopiero :D

    1JyDp2.png
  • Nieśmiała Autorytet
    Postów: 1042 1000

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj pierwszy raz w tej ciąży posmarowałam się oliwką dla ciężarnych... ale już teraz wiem, że nie będę tego często robić, nie lubię poprostu się balsamować, kremować czy co tam jeszcze

    age.png
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 24 marca 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się jeszcze niczym nie smaruję, mam pełno kremów droższych, tańszych wypróbowanych i żaden mi nie pomógł, rozstępów mam milion, pomimo, ze jeszcze nie rodziłam ani razu, od 3 gimnazjum już są ze mną :D ;-)

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • PazdziernikowaMama Przyjaciółka
    Postów: 96 56

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozstępy rozstępami, kremy kremami ale mnie teraz naszła ochota na migdałowy torcik <3 :D

    n59ydf9h5739w1oo.png

    bhywx1hpndslmkne.png
  • KaroLove Autorytet
    Postów: 1379 546

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie na ogórka super kiszonego. Idę poszperać do lodowy.

    mhsvqps6xtrui0qr.png
    nzjdvkcblpclr0lc.png
    12t 3w- 6,38cm drugi SYN <3
    17t 4w- 220g, SYN <3
    29.05 badanie połówkowe potwierdzono -SYNUŚ! <3
  • PazdziernikowaMama Przyjaciółka
    Postów: 96 56

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda że u mnie w pracy nie ma żadnego bufetu, chyba bym stamtąd nie wychodziła a tak muszę zadowolić się bułkami i mlekiem :D W ogóle teraz to piję hektolitry mleka... dzień i noc...

    n59ydf9h5739w1oo.png

    bhywx1hpndslmkne.png
  • Natikka123 Autorytet
    Postów: 1702 1103

    Wysłany: 24 marca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem wściekła. Pojechałam do pracy bo mnie poproszono bym tylko coś sprawdziła i usłyszałam że ciekawe co za lekarz mi dal oszukane L4 bo nic mi nie jest i wymyślam. Ugryzlam się w język bo od tej osoby nie spodziewałam się tego usłyszeć. No i ktoś już kadrowej doniósł i ze w ciąży jestem i ze chora i to jedna z 2 koleżanek.
    Więc już wszyscy teraz wiedzą.
    Szefowa też mnie potraktowala jak wymuszacza troche tylko inna koleżanka która też jest w ciąży ale w innej siedzibie powiedziała że by tak samo zrobiła na moim miejscu i mam się nie przejmować.

    09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
    09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
    10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
    02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie

    Potwierdzone:
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoopornosc
    Niski progesteron
    Pai homo
    Mthfr herero
    MTHFR C 677 hetero
    24.08.2020 wizyta u genetyka

    Leki:
    Eutyrox 75
    Metformax 2x500
    Kwas foliowy allines
    Femibion 0
    D3 2000
    Selen
    Berberyna
‹‹ 463 464 465 466 467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ