X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My o ciąży powiemy jak zobaczymy serduszko :) nie ma co za długo ukrywać ;)

    madlene88, KaroLove, Tunia.a lubią tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na basen raz w tygodniu chodze. Jesli ktos ma sklonnosc do infekcji to mozna np tampona zalozyc.

    My powiemy pewnie kolo 12 tyg po pierwszych prenatalnych, w ostatniej ciazy tez tak planowalismy, ale byl sezon grillowy a ja nie pilam i sie domyslili. Teraz latwiej.

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Ja na basen raz w tygodniu chodze. Jesli ktos ma sklonnosc do infekcji to mozna np tampona zalozyc.

    My powiemy pewnie kolo 12 tyg po pierwszych prenatalnych, w ostatniej ciazy tez tak planowalismy, ale byl sezon grillowy a ja nie pilam i sie domyslili. Teraz latwiej.
    To może pójdę. Ech poszłabym bo już widzę że przytyłam 1.5 kg a to dopiero początek. Mam ogromne problemy z wagą i bardzo się boję bym nie skończyła ciąży ze znaczną nadwagą.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja narazie ćwiczę sobie w domu, ale zauważyłam że teraz przy łatwych, ciążowych ćwiczeniach łapie jakaś większą zadyszkę, jakbym już byłam w 7 miesiący a nie na początku 2

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87 wrote:
    ja narazie ćwiczę sobie w domu, ale zauważyłam że teraz przy łatwych, ciążowych ćwiczeniach łapie jakaś większą zadyszkę, jakbym już byłam w 7 miesiący a nie na początku 2

    Też mam tak. Wejście po schodach to zadyszka i zmęczenie. Dlatego chcę na basen. Od drugiego trymestrze pójdę na fitness dla kobiet w ciąży. Jeśli ma mi to pomoc w porodzie to myślę że warto.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Październikowe super ☺ Ja też jestem przełom września/października więc dołączam ☺ Wizyta u giną w czwartek ale nie serduszkowa jeszcze, to będzie 5 tydz 2 dzień. Teraz czekam w kolejce do rodzinnego bo w nocy okropnie gardło mnie bolalo, czuję że coś mnie łapie wiec lepiej reagować od razu

    Kimmy lubi tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamusie:) ja jeszcze tak nie pewnie bo test dwa dni przed okresem wyszedł z drugą krecha ale za dwa dni powtórzę i będę wtedy szła na betę to zobaczymy :) jeśli wszystko ok to moja druga ciąża, moja Oliwka ma 10miesiecy aktualnie :) widzę tu znane nicki z moich kochanych marcowek 2016 także znów się spotykamy:) mam nadzieje ze ten wątek będzie tak samo wspaniały jak ten w którym już byłyśmy i zresztą trzymamy się do teraz:)

    Kimmy, baassiia lubią tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Dajcie znać na kiedy wam termin wychodzi to dopiszę do naszej listy :)

    Ja też jestem na przełomie ale podobno w pierwszej ciąży często zdarza się poród po terminie

    f5b59272af.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi wg ostatniej miesiączki przypada na 6 października :)

    Kimmy lubi tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Witajcie :)
    Dajcie znać na kiedy wam termin wychodzi to dopiszę do naszej listy :)

    Ja też jestem na przełomie ale podobno w pierwszej ciąży często zdarza się poród po terminie

    Oby nie. Ja już się niecierpliwie:P

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Oby nie. Ja już się niecierpliwie:P
    Ja też :D

    Ja się urodziłam po terminie już w zielonych wodach... Nie chciałam wychodzić ;)

    f5b59272af.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Ja też :D

    Ja się urodziłam po terminie już w zielonych wodach... Nie chciałam wychodzić ;)

    Podobnie. Cesarka po terminie. Miałam być w listopadzie a jestem z grudnia. Cieszę się że moje maleństwo będzie z września października. Fajnie bo to jeszcze taki ciepły miesiąc potrafi być :)

    Kimmy lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by to Ty jak moja córka miała być z listopada a wyszła w grudniu ;)

    Witam nowe mamusie ;)

    A jak u Was z dolegliwościami? Mnie nic nie boli ani mdłości. Mam nadzieję że tak zostanie ;)

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nieraz coś zemdli...ale nie wymiotuje...Na razie...i mam nadzieję że tak zostanie...
    Jestem za to jakaś taka bez sił...spać mi isę chce...ale to też za sprawą córki, która w nocy mi się budzi i przychodzi spać do nas...
    No i przy ćwiczeniach dostaję zadyszki...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Wpinka Przyjaciółka
    Postów: 63 49

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Kilka dni temu dowiedziałam się, że zostanę mamą :) Jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, ale Belly wskazuje na termin pod koniec września 2017, może to być też początek października 2017, sama nie wiem jeszcze :). To druga ciąża po pierwszym poronieniu (pierwsza była prawdopodobnie biochemiczna), więc mocno ściskamy kciuki! Na szczęscie wszytko wygląda w porządku, wczoraj beta 1418 w 19 dpo, progesteron 31,5 ale TSH 5,16, więc zbijamy dawką superturbo euthyroxu. Pozdrawiam wszystkie "świeże" mamy z Warszawy, może uda się kiedyś spotkać w realu :)

    Kimmy, smeg, katka/85 lubią tę wiadomość

    a88e25d763.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też brak objawów. Może szybciej się męczę, częściej chodzę do toalety ale nic poza tym. :)

    Podziwiam was za te ćwiczenia. Ze mnie to taki leniuszek jest :D

    Wpinka hej :) na kiedy masz dokładnie termin? ;)



    f5b59272af.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam takie chwile mdłości. Ostatnio jak byłam u mojej przełożonej to mnie łapało. Generalnie to mam nadzieję, jednak tylko na mdleniu się zatrzyma. Natomiast liczę się że może być gorzej bo ja z tych co mają chorobę lokomocjyna i podobno to potrafi wzmagać. Ciekawe jak będzie wyglądać nasze podróżowanie z maluszkiem. Skoro ja nie mogę zv tyłu to chyba mąż będzie jeździć.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Mamusie.Czytam ze samopoczucie u was raczej dobre,u mnie jeszcze nie czuje ze jestem w ciąży gdyby nie klócia jajników:)Jutro ide na bete aby sprawdzać przyrost.Myśle pozytywnie.

    Kimmy, Asiaa91 lubią tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Hey Mamusie.Czytam ze samopoczucie u was raczej dobre,u mnie jeszcze nie czuje ze jestem w ciąży gdyby nie klócia jajników:)Jutro ide na bete aby sprawdzać przyrost.Myśle pozytywnie.
    Trzymam kciuki za ładny przyrost :)

    madlene88 lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie będę się smucic jak mdłości mnie omina ;) jak czytam różne historie o calodniowym rzyganku to ja podziękuję ;l

    madlene88 lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ