X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 29 maja 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, zgadzam się z Agnesqe i nadziejastru... Strasznie się nakręcacie dziewczyny, jedna drugą... Śmierć maluszka to straszna tragedia, ale trzeba żyć swoim życiem i swoją ciążą, inaczej zwariujemy. We mnie też gdzieś ciągle tli się obawa, że coś będzie nie tak, ale nie wolno jej dopuszczać do głosu, bo inaczej jaki to wszystko ma sens? Tak samo nie przejmujcie się każdą połową kilograma, na dobrą sprawę to może zależeć od wody w organizmie, ubrania, pory dnia albo nawet, za przeproszeniem, kupy. proponuje sobie ustalić reżim wagowy - ważyć się raz w tygodniu a nie każdego dnia i panikować

    Agnesqe, Treselle lubią tę wiadomość

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • almaanies Autorytet
    Postów: 381 288

    Wysłany: 29 maja 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    U mnie okropnie teraz.. przez dwa tyg. 1,6 kg.. a przez 5 miesięcy 1,3 kg.. sposobu żywienia nie zmieniłam. Jem praktycznie tyle samo bo apetyt mi szczególnie nie dopisuje. Tylko tyle co uważam za słuszne zjadam żeby maluchowi nic się nie działo..


    A u mnie się zatrzymało, mam 6 kg na plusie z tym, że od miesiąca nie przytyłam a nawet schudłam 0,5 kg i też zaczynam się martwić czy to normalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2017, 17:24

    eikt9n733qx6yvg8.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 maja 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    almaanies wrote:
    A u mnie się zatrzymało, mam 6 kg na plusie z tym, że od miesiąca nie przytyłam a nawet schudłam 0,5 kg i też zaczynam się martwić czy to normalne.

    Hmm, ja bym chyba się nie martwiła jakby mi się zatrzymało. Ja niestety przy BMI sprzed ciąży 26 mam sporo tłuszczyku, którym mogę obdzielić bobaska.. i chętnie się podzielę :D. Poza tym zdrowo się odżywiam, oczywiście z małymi grzechami, więc drażni mnie ten przyrost wagi :(

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • almaanies Autorytet
    Postów: 381 288

    Wysłany: 29 maja 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Hmm, ja bym chyba się nie martwiła jakby mi się zatrzymało. Ja niestety przy BMI sprzed ciąży 26 mam sporo tłuszczyku, którym mogę obdzielić bobaska.. i chętnie się podzielę :D. Poza tym zdrowo się odżywiam, oczywiście z małymi grzechami, więc drażni mnie ten przyrost wagi :(

    Ja w tej chwili ważę 59 kg a zaczynałam z waga 53.

    eikt9n733qx6yvg8.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 29 maja 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewxzyny nie przezywajcie tak z ta waga za bardzo ;) ja do 15tc przytylam 2kg a od 15-19 prawie 5 :D mam tk gdzies niech bobo rosniem. nie objadam sie a tyje wiec mam czyste sumienie ;)

    BurzaHormonów lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    almaanies wrote:
    Ja w tej chwili ważę 59 kg a zaczynałam z waga 53.

    Marzyłabym o 59 przed ciążą :( No coż, mam nadzieję, że po porodzie znajdę w sobie siłę i mobilizację by schudnąć. Dla siebie bym chciała i dla swojego synka, żeby miał sprawną mamę.

    Zmieniając trochę temat na wózki. Pytałam koleżanki o wózek - ma bebetto, i mówi, że średnio zadowolona bo ciężki. My planowaliśmy bebetto tito. Teraz mnie tchnęło jeszcze żeby zobaczyć anex sport. Czy ma któraś z Was doświadczenie z tym wózkiem. Jest kilka kilo lżejszy ok 2-3 kg i trochę mniejszy stelaż po złożeniu co może mieć znaczenie szczególnie z uwagi na mój mały samochód który zmienię dopiero w przyszłym roku. Jeśli uda się odłożyć kasę :/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    dziewxzyny nie przezywajcie tak z ta waga za bardzo ;) ja do 15tc przytylam 2kg a od 15-19 prawie 5 :D mam tk gdzies niech bobo rosniem. nie objadam sie a tyje wiec mam czyste sumienie ;)

    Kurcze, nie przejmowałabym się gdyby nie to, że naprawdę mam bardzo duże problemy z wagą które były przed ciążą. Wiadomo, że dzidziuś dla mnie najważniejszy, ale wiem jakim problemem jest dla mnie zrzucić kilogram a z jaką łatwością on przybywa. Nie mówiąc o tym, że już mi babcia powiedziała, że teraz będę podobna do swojej mamy... bo też taka gruba ;/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by.. my się zdecydowaliśmy na bebetto tito bo podobno najlzejszy w swojej klasie. A jaki model ma Twoja koleżanka?

    1JyDp2.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też sparalizowala wiadomość o mamie ginekolog, chociaż jej nie czytam. Znowu mam jakąś infekcje i chociaż w piątek miałam usg transwaginalne i lekarz nic nie widział złego to się cholernie stresuje.

    I jeszcze mój M ma jutro operacje i dziś prawie cały dzień spędziłam w szpitalu.

    1JyDp2.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez ciezko schudnac, wiec wage chce w miare kontrolowac. Co prawda po pierwszej moment schudlam, ale to przez problemy z mala, zmeczenie I stres. Zreszta przytylam w normie czyli 13-14kg.
    Wydaje mi sie, ze ponad 20kg to juz jest bardzo duzo... I jednak potem trzeba z tym ostro walczyc...

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    A może by.. my się zdecydowaliśmy na bebetto tito bo podobno najlzejszy w swojej klasie. A jaki model ma Twoja koleżanka?

    Ona ma holland, ale bebetto nie różnią się mocno między sobą. Jak gondola lżejsza to stelaż cięższy i odwrotnie. Anex wychodzi o 2 kilo lżejszy. Na pewno mają ciężej niż my bo jednak my w domku oni w mieszkaniu na piętrze bez windy, ale te dwa kilo zawsze coś..

    Jaki kolor bebetto kupujecie/kupiliście? Masz już w domu? Mnie się jeszcze jedna rzecz w bebetto nie podoba. Sposób wypinania gondoli ;/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Ripley84 Przyjaciółka
    Postów: 86 95

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    A może by.. my się zdecydowaliśmy na bebetto tito bo podobno najlzejszy w swojej klasie. A jaki model ma Twoja koleżanka?


    Ja zdecydowałam się na Roan Bass Soft, wagowo chyba coś podobnego do Tito.

    2b2kvfxmcfdspdwb.png
  • patulla Autorytet
    Postów: 2533 2103

    Wysłany: 29 maja 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    an-NajbliFc5FbcszeF20wizyty-000000ffffffxxxxxx17032-1-0-200-green007.gif

    29.05(poniedziałek) kiti (połówkowe), KaroLove (połówkowe), mimi87 (połówkowe), mimoza (połówkowe), monaJa
    30.05(wtorek) Caro, Karolina1309 (połówkowe), PazdziernikowaMama (połówkowe)
    31.05(środa) smeg (połówkowe), Bella_Bella, KasiaHaBe, Asiaa91, JustNatalie (połówkowe), BurzaHormonów (połówkowe)
    01.06(czwartek) nadziejastru, Ripley24 (połówkowe), madlene88
    02.06(piątek) patulla, Treselle (połówkowe), krisi (połówkowe)
    03.06(sobota) 0202oliwcia
    05.06(poniedziałek) Anulka87 (połówkowe), KaroLove, E_w_c_i_a (połówkowe), Nieśmiała (połówkowe)
    06.06(wtorek) Agnesqe (połówkowe), zuzanna (połówkowe), AlicjaaA (połówkowe), Gabisonka (połówkowe), Veira (połówkowe)
    07.06(środa) Agnesqe, E_w_c_i_a, almaanies, MałaMi88 (połówkowe)
    08.06(czwartek) aaniluap (połówkowe), KasiaHeBe (połówkowe), Anuśka19 (połówkowe)
    09.06(piątek) Nieśmiała, Ripley24
    10.06(sobota) Myszaq (połówkowe)
    12.06(poniedziałek) Bella_Bella (połówkowe), pola89 (połówkowe), Myszaq
    13.06(wtorek) Caro (połówkowe), czakajacanacud1 (połówkowe)
    14.06(środa) aaniluap
    16.06(piątek) dżdżownica
    21.06(środa) Barbie24, aaniluap, Natikka123
    22.06(czwartek) A może by..., Veira
    27.06(wtorek) BurzaHormonów, kiti
    12.07(środa) aaniluap

    madlene88 lubi tę wiadomość

    dqprj44jb8yg6zfw.png9f7jx1hpfxfexs93.png
    l22ne6ydz3bwmwg9.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Ona ma holland, ale bebetto nie różnią się mocno między sobą. Jak gondola lżejsza to stelaż cięższy i odwrotnie. Anex wychodzi o 2 kilo lżejszy. Na pewno mają ciężej niż my bo jednak my w domku oni w mieszkaniu na piętrze bez windy, ale te dwa kilo zawsze coś..

    Jaki kolor bebetto kupujecie/kupiliście? Masz już w domu? Mnie się jeszcze jedna rzecz w bebetto nie podoba. Sposób wypinania gondoli ;/

    Wlasnie tito ma zupełnie inny stelaż. A co jest z tym wpinaniem nie tak? Bo nie zwróciłam uwagi. Ja chcę jasno szary z czarnym stelażem a mąż ten ciemno szary z pomarańczowymi lamówkami. Tak mu się ten pomarańczowy podoba że ostatnio kupił mi pomarańczowe gerbery żeby mnie przekonać :)
    Jeszcze nie mamy, będziemy przez neta zamawiać. Ale dokładnie taki ciemno szary oglądaliśmy w smyku.

    1JyDp2.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ripley84 wrote:
    Ja zdecydowałam się na Roan Bass Soft, wagowo chyba coś podobnego do Tito.

    Aż sobie pooglądalam :) bardzo podobny do bebetto :) bardzo ładny i chyba z eko skóry a nie z materiału?

    1JyDp2.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    Wlasnie tito ma zupełnie inny stelaż. A co jest z tym wpinaniem nie tak? Bo nie zwróciłam uwagi. Ja chcę jasno szary z czarnym stelażem a mąż ten ciemno szary z pomarańczowymi lamówkami. Tak mu się ten pomarańczowy podoba że ostatnio kupił mi pomarańczowe gerbery żeby mnie przekonać :)
    Jeszcze nie mamy, będziemy przez neta zamawiać. Ale dokładnie taki ciemno szary oglądaliśmy w smyku.

    Dla mnie niewygodne było dla mojego męża też. Tam trzeba wypinać jakoś tak z boku, że musiałam podejść z każdej strony. Bodajże w tako jest od góry że możesz pochylić się nad wózkiem i jednocześnie wypiąć. Tito ma inny stelaż, ale chodziło mi o wagę. Każdy z tych wózków to ok 14 kg - gondola+stelaż. Ja nie mówię, że tito jest zły bo sami byliśmy na niego zdecydowani, tylko chcę zobaczyć ten anex wobec opinii koleżanki, która w tej chwili użytkuje bebetto i zobaczyć jak ten anex działa. Za tych 200 zł może warto. Nie wiem, zobaczę :) .

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to też muszę anex gdzieś znaleźć "na zywo" ;)

    1JyDp2.png
  • Ripley84 Przyjaciółka
    Postów: 86 95

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    Aż sobie pooglądalam :) bardzo podobny do bebetto :) bardzo ładny i chyba z eko skóry a nie z materiału?

    Sa wersje z materiału i eko skóry. Ja wybrałam z materiału w kolorze red wine.

    dżdżownica lubi tę wiadomość

    2b2kvfxmcfdspdwb.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 29 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżdżownica wrote:
    A to też muszę anex gdzieś znaleźć "na zywo" ;)

    Na stronie anex-u jest wyszukiwarka sklepów ;) Ja pewnie dopiero w weekend pojadę bo akurat nasze dwa są w miejscach gdzie dojechać po południu to dramat a chcę jechać z mężem więc wchodzi w grę tylko po pracy :/

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 29 maja 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:*

    Noo to widzę, że nie tylko mnie powaliła ta smutna wiadomość z wczoraj. Nie będę już jej wałkować, a przyklepie tylko to co napisała Agnesqe. Nie możemy się tak zamartwiać. Co ma być to będzie. A wierzę, że wrzesień/październik będzie dla Nas piękny :-)

    Ktoś pytał o Letrox i Euthyrox. Tak właściwie to jedyna różnica to chyba właśnie ta laktoza. Ja biorę Letrox i przy Waszych dawkach moja dawka 125mg to kosmos heheh :-P

    Jutro mam wizytę i już nie mogę się doczekać <3 Tośka daje o sobie znać już na całego <3 Jedyne co to niepokoi mnie czy przypadkiem jakiejś infekcji nie załapałam. Ale z rana jadę na badania moczu i krwi to mam nadzieję, że mój niepokój zostanie rozwiany.

    Czy u Was dzisiaj też taki piękny i słoneczny dzień? :-D

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
‹‹ 797 798 799 800 801 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ