Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się po wizycie, wszystko w porzadku, szyjka, długa zamknieta, Julek rośnie i trochę go nie doceniłam, przekroczył bariere kilograma :D 1075g :) ułożony główkowo, ph w porządku, brak upławów.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5b0a45b0901a.jpg

    Po za tym nie dostałam skierowania do diabetologa, gin stwierdził, że to niekonieczne, mam tylko mierzyć cukier 4x i 5x posiłków wprowadzić, ograniczyć cukry :) waga +1kg :) czyli aktualnie + 6kg :)

    dżdżownica, madlene88, Dziobuś, A może by..., Pampcia, patulla, Caro, Gabisonka, Ripley84, nick nieaktualny, MałaMi88, BurzaHormonów, E_w_c_i_a, Anuśka19, kiti lubią tę wiadomość

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bede kąpać w salonie na stoliku, pokoik mam już w głowie opracowany, na jednej ścianie łóżeczko + szafa, a na przeciwko komoda z przewijakiem, w rogu coś na czym można usiąść, ale jeszcze nie wiem co to bedzie :D W oknie roleta + zasłona ozdobna

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by narazie będzie tam graciarnia :) a młody będzie spał z nami. Piotrek wymarzył sobie łóżko na antresoli i taka hustawke okrągłą wisząca z ikei. Najpierw jemu zrobimy pokój a młodemu tylko pomalujemy żeby potem nie było brudnej roboty. A ostatnio podoba mi się połączenie mietowego z szarym albo beżowym. I pewnie tak pomalujemy.

    A o tym korkowym łączeniu koleś nam mówił ale jakoś tego nie widziałam ale skoro fajnie to wygląda to pewnie tak zrobimy :)

    1JyDp2.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 782

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłam, jeszcze nie jestem pewna co do ułożenia ale prowizorka
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9abf6e3650e.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4ea69201836.jpg
    A szafeczki już prawie pełne...

    Dziobuś, nadziejastru, patulla, Pampcia, almaanies, Caro, dżdżownica, nick nieaktualny, KarolaFasola, pola89, MałaMi88, BurzaHormonów, Anuśka19, kiti lubią tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Skończyłam, jeszcze nie jestem pewna co do ułożenia ale prowizorka
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9abf6e3650e.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4ea69201836.jpg
    A szafeczki już prawie pełne...

    Ślicznie ;) o tych mebelkach myślałam jakby była dziewczynka, ale że chłopczyczek postanowił przyjść na świat to koncepcję trzeba było zmienić i u mnie będzie Klupś IWO, a do tego starą szafę mąż odnowi. Pomaluje fronty na biało a boki zostawi brzozowe. Zawsze podobały mi się pokoje na poddaszu, ale nigdy nie miałam przyjemności takiego posiadać ;)

    nadziejastru śliczny jest miętowo szary i sama mam sypialnię szarą z dodatkami niebieskiego, lub żółtego :) zależy od miesiąca, ale jakoś chciałam synkowi ciepły pokoik zrobić, więc będzie miał jasny beż z dodatkami niebieskimi :) tak myślę, a co wyjdzie to zobaczymy w praniu.

    dżdżownica wg mnie takie łączenie korkowe milion razy lepiej niż najładniejsza listwa. Wiadomo, że o gustach się nie dyskutuje, natomiast ja poza listwami przypodłogowymi to jestem jednak zwolennikiem używania ich jak najmniejszej ilości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 19:45

    dżdżownica lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 782

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by No my mamy cała górę w Skokach także spoko
    nadziejasru No to malutki już spory:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 20:04

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Pampcia Autorytet
    Postów: 355 255

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Skończyłam, jeszcze nie jestem pewna co do ułożenia ale prowizorka
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9abf6e3650e.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4ea69201836.jpg
    A szafeczki już prawie pełne...

    teraz bierz sie za pranie rzeczy dzidziusia! : :P już nie ma wymówek hahah

    madlene88 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3604phf94.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 782

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampcia wrote:
    teraz bierz sie za pranie rzeczy dzidziusia! : :P już nie ma wymówek hahah
    Hahaha dokładnie, wiesz jeszcze troszku chce się wstrzymać żeby było jak najświeższe...
    Dziewczyny pierwszy raz w ciąży tak strasznie boli mnie głowa... Mogę wziąść apap?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 20:34

    ckai9n73kv974yz0.png
  • almaanies Autorytet
    Postów: 381 288

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Skończyłam, jeszcze nie jestem pewna co do ułożenia ale prowizorka
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9abf6e3650e.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a4ea69201836.jpg
    A szafeczki już prawie pełne...
    Ślicznie!

    madlene88 lubi tę wiadomość

    eikt9n733qx6yvg8.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Hahaha dokładnie, wiesz jeszcze troszku chce się wstrzymać żeby było jak najświeższe...
    Dziewczyny pierwszy raz w ciąży tak strasznie boli mnie głowa... Mogę wziąść apap?

    Jak pytałam lekarza co mogę na tą rwę wziąć to tylko apap lub paracetamol w innej postaci.

    madlene88 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 782

    Wysłany: 14 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Jak pytałam lekarza co mogę na tą rwę wziąć to tylko apap lub paracetamol w innej postaci.
    Dziękuję za szybką odpowiedź, muszę wziąść apap pierwszy raz w ciąży,ból jest nieznośny masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 20:41

    ckai9n73kv974yz0.png
  • dżdżownica Autorytet
    Postów: 2069 1498

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene weź apap i zrób zimny okład na czoło i stronie. Mi pomaga :)

    madlene88 lubi tę wiadomość

    1JyDp2.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Dziękuję za szybką odpowiedź, muszę wziąść apap pierwszy raz w ciąży,ból jest nieznośny masakra

    Doskonale rozumiem. Dokładnie tydzień temu byłam w tej samej sytuacji. Łzy same leciały w bólu więc konsultowałam z lekarzem w medicover o 22.30 co mogę zrobić. Mam nadzieję, że Ci pomoże. Tą nasza bezbronność wobec bólu jest okropna.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • mimoza Autorytet
    Postów: 498 411

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, pięknych kuchni i pokoików. Ja właśnie byłam w Pepco i kupiliśmy kocyk z łebkiem sówki. Mój mąż jest teraz sówkami zachwycony i pościel też chce w sówki. Jutro wybieramy się do Bochni pooglądać wózki, nosidełka, wanienki itp. a później do Ikei szukać kanapy i foteli :)

    wnidrl68oe42jn4s.png

    1usawn1575ou2tgw.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 782

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, dawno mnie tak głowa nie rozbolała, i to w tak szybkim czasie:(
    Mój mezulek przyjeżdża za 2 godziny a ja nawet się nie mam siły ogarnąć... Ach...

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Natikka123 Autorytet
    Postów: 1702 1103

    Wysłany: 14 lipca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne mebelki i pokoik :-)
    A powiedz mi dasz radę pod tym skosem przebierać maleństwo?
    Bo też mam poddasze ale u mnie jest jeszcze bardziej skos i na końcu musialam miec zabudowę garderobę która naszczęście zima zrobiliśmy.
    Ja wróciłam do domu po odebraniu auta. Musiałam prowadzić bo teściowej oddawalismy jej i zapomniałam wziąść buty i musiałam w japonkach jechać:-) Japonek mi się na krzyzowce zablokował i auto mi zgasło jak wyjezdzalam z podporzadkowanej jeszcze go wydobyć nie mogłam z tym brzuchem ale facet za mną był wyrozumiały tylko mu awaryjkami podziękowałam normalnie wstyd ;-)
    Wózki jutro oglądam bo dziś nie zdążyłam.
    I jeszcze ciekne muszę wkładki kupić bo na bluzce same plamy.
    Mnie dziś trzęsie jakoś i na żebra nie mogę z bólu wytrzymać.

    09.2016 poronienie samoistne 7 tydzień
    09.2017 2630 g 48 cm szczęścia Amelka ❤
    10.2019 ciąża obumarla 8 tydzień lyzeczkowanie
    02.2020 ciąża obumarla 10 tydzien lyzeczkowanie

    Potwierdzone:
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinoopornosc
    Niski progesteron
    Pai homo
    Mthfr herero
    MTHFR C 677 hetero
    24.08.2020 wizyta u genetyka

    Leki:
    Eutyrox 75
    Metformax 2x500
    Kwas foliowy allines
    Femibion 0
    D3 2000
    Selen
    Berberyna
  • Gabisonka Autorytet
    Postów: 285 225

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy to prawda, że plan porodu jest obowiązkowy i jeśli nie przygotuje się go w domu to i tak w szpitalu będzie trzeba napisać swoje oczekiwania itp?

    kjmn3e5ex9pbdr9d.png
  • patulla Autorytet
    Postów: 2533 2103

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabisonka wrote:
    Dziewczyny, czy to prawda, że plan porodu jest obowiązkowy i jeśli nie przygotuje się go w domu to i tak w szpitalu będzie trzeba napisać swoje oczekiwania itp?
    Przy żadnym z porodów nie miałam i nie pytali o niego

    dqprj44jb8yg6zfw.png9f7jx1hpfxfexs93.png
    l22ne6ydz3bwmwg9.png
  • nadziejastru Autorytet
    Postów: 1099 901

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Która ogarnia glukometr bo mnie szlak już trafił? 7 pasków zmarnowałam i pokułam sobie palce, a ciągle błąd pomiaru, bo za mało krwi, kuje się najwyższym poziomem aż boli, pasek wciaga krew a i tak za mało ciagle i jak tu się nie wkurwić na noc... zaraz to wywale do śmieci... nawet odpalilam yt z tym modelem accu-chek i tam trochę krwi i od razu jest pomiar, a tu jakaś lipa, mierzyłam sobie kiedyś cukier kilka razy innym i nigdy nie bylo problemu...

    201710081562.png
    <3 Julianek
    bfaregz2wr08gt7m.png
    01.04.2016r. Aniołek 12tydz [*] a myślałam, że robisz Mamusi Prima Aprilis... :(
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 782

    Wysłany: 14 lipca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimoza wrote:
    Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, pięknych kuchni i pokoików. Ja właśnie byłam w Pepco i kupiliśmy kocyk z łebkiem sówki. Mój mąż jest teraz sówkami zachwycony i pościel też chce w sówki. Jutro wybieramy się do Bochni pooglądać wózki, nosidełka, wanienki itp. a później do Ikei szukać kanapy i foteli :)
    Kochanie a skąd jesteś? Bo w Bochni jest sklep Kubus:) bardzo dużo rzeczy dla dzieci ja jadę w tyg do Kubusia do Tarnowa

    ckai9n73kv974yz0.png
‹‹ 985 986 987 988 989 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ