X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2021
Odpowiedz

Październikowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Karo11 Autorytet
    Postów: 269 213

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A witam w klubie drapaczek haha mnie swędzi wszystko brzuch plecy boczki i cycki ;D nie da się już ukryć - rosnę haha po posmarowaniu balsamem jest już ok ;) mam mustellę i mam lirene serum serii " bedę mamą"
    Oba dobre, choć lirene ładniej pachnie, wydaje się że nawilża na dłużej i jest tańszy ;)

    zaczęłam patrzeć na body śpiochy i... doszłam do wniosku że nie wiem zupełnie jakie rozmiary nam są potrzebne na początek czyli zima-wiosna i potem wiosna -lato ;D
    proszę sie nie śmiać haha!
    bo ja zaraz sukienek nakupię na zimę i kombinezonów na lato ;D
    wezcie dziewczyny co juz macie dzieci to podpowiedzcie

    Mag91 lubi tę wiadomość

    0d1yqqmzuerq2go9.png
  • Junjul Autorytet
    Postów: 615 636

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ciekawa jestem kto mieszka u mnie w brzuchu, na prenatalnych lekarz nie powiedział a jutro idę do mojej lekarki i ciekawa jestem czy coś zobaczy 🤔 i standardowo czy wszystko w porządku, ten tydzień mam taki ciężki w pracy, codziennie bóle głowy i muszę brać Apap żeby funkcjonować na przynajmniej minimalnym poziomie, jeszcze mnóstwo stresu, aż myślę czy dziecku to nie szkodzi, czuję spinanie macicy i doszły problemy z żołądkiem ehh 😕 mam ochotę wziąć dwa dni chorobowego żeby odpocząć, ale skoro nie czuje się obłożnie chora to chyba nie powinnam, już sama nie wiem 😕

    preg.png
  • natnatss Autorytet
    Postów: 261 211

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już wszystko swędzi, brzuch biodra i... Całe podudzia. Skóra tak pije że nie nadążam smarować balsamami 🙈 no ale brzuch rośnie, już nie wygląda jakbym się za dużo najadła 😂
    I dziś zaczynamy 2 trymestr, przywitaliśmy go porannym przytulaniem z porcelaną

    July, Mag91 lubią tę wiadomość

    85993e3k946gskpj.png
  • July Autorytet
    Postów: 549 314

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2021, 14:04

    Kalina32, zozo lubią tę wiadomość

  • Milu Ekspertka
    Postów: 249 270

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez mocno swędzi brzuch, uda, piersi. Mam mustelle ale zapach mnie nieco odrzuca. Muszę poszukać czegoś innego.
    My dzisiaj z tej radości dobrego wyniku kupiliśmy pierwsze skarpetki w zimowy kombinezon ❤ warto zerknąć, bo są pro.ocje na zimowe rzeczy teraz wiosną :)

    Sophieja lubi tę wiadomość


    zi13dqk3avb8xhi8.png

    25.01.2021 II kreski 🙏❤
    03.02.2021 beta 2506 ❤
    29.03.2021 -7cm zdrowego maluszka 👶
    21.04.2021 - NIFTY wynik prawidłowy ❤🙏 córa ❤❤❤
  • Beddina Znajoma
    Postów: 25 24

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przestalo swedziec po kilku dniach stosowania domowej mieszanki masci alantan z pasta cynkowa (razem w aptece ok.10-15zl) + codziennie pije wapno z cynkiem. Polecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2021, 22:17

    8p3oe6hhmq21jvre.png
  • July Autorytet
    Postów: 549 314

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2021, 14:04

    natnatss lubi tę wiadomość

  • July Autorytet
    Postów: 549 314

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2021, 14:04

    Sophieja, Junjul, Kalina32 lubią tę wiadomość

  • Sophieja Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka95 wrote:
    Bo jutro mam właśnie wizytę i tak się zastanawiałam, szczególnie w czasach pandemi.
    Wchodziłaś od razu czy jednak chwilę czekałaś w kolejce? No bo wiadomo jednak może być jakieś opóźnienie lub coś, jak to u każdego lekarza.

    Hej, różnie, zdarzało mi się czekać, maks 2 osoby przede mną, ale zdarzyło mi się też wejść bez kolejki. Chyba najlepiej przyjść na swoją godzinę, wcześniej nie ma sensu.

  • natnatss Autorytet
    Postów: 261 211

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kosmetyków na rozstępy to opiszę Wam swoją 'przygode' 😂 w poprzedniej ciąży kilka osób polecało mi olej z krokosza do smarowania brzucha. A że jestem wlosomaniaczką to miałam taki w domu. I smarowalam ten brzuch jak durna, śmierdziało mi to strasznie, skóra co prawda była super nawilżona i dlatego nawet nie przeszkadzała mi mega tłusta warstwa a przez te kilka dni juz nawet nie czułam zapachu oleju. Ale miałam też okropna zgagę, no i za każdym razem jak się nasmarowalam i szłam spać to zrywałam się wymiotować i z jeszcze większym ogniem w gardle 🤦 raz nie dobiegłam do łazienki i wielkiego rzyga puściłam na zaspaną teściowa która w tej chwili też przebudziła się do łazienki (akurat jeszcze mieszkaliśmy razem), raz zwymiotowalam na też zaspanego narzeczonego w naszym łóżku 😂 najpierw myślałam że to takie uroki ciąży, że tak ma być. Aż pewnego wieczoru zasnęłam bez pielegnacji i obudziłam się dopiero rano. Olsnilo mnie wtedy że to może zapach oleju nasilać dolegliwości. I faktycznie jak przestałam smarować się olejem tak wszystkoo przeszło jak ręką odjął 😜😂

    Karo11 lubi tę wiadomość

    85993e3k946gskpj.png
  • Sophieja Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka93 wrote:
    No widzisz, u mnie bylo 51% dziewczynka a jest chłopiec 🧒

    Czyli jest jeszcze szansa na dziewczynkę u mnie :D Jutro mam wizytę, ale nie wiem czy będzie też usg. Na ostatnich badaniach wyszło mi za wysokie tsh czy któraś z Was również się z tym mierzy?

  • Sophieja Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 21 kwietnia 2021, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję dobrych wyników badań. Ja też postanowiłam następnym razem (jeśli do tego dojdzie ;) ) robić od razu nifty niż stresować się pappą i jeszcze nie mieć pewności, mimo, że u mnie wyniki wyszły dobre po usg i teście z krwi.
    Jeśli chodzi o kosmetyki to polecam balsam/ masło hipp. W ogóle nie pachnie.
    Męczące chyba wszystkie z nas bóle głowy są najprawdopodobniej wynikiem szaleństwa hormonalnego.
    U mnie chyba powoli dolegliwości żołądkowe odchodzą, z czego się bardzo cieszę, bo dotychczas jadłam straszny szajs, tylko to mi wchodziło, a dzisiaj zjadłam sałatkę i baaaardzo mi smakowała z czego się cieszę. Może uda mi się wprowadzić zdrowszą dietę.
    Brzusio powoli się wyłania.

    Milu lubi tę wiadomość

  • Dominika283 Autorytet
    Postów: 309 525

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka93 wrote:
    No widzisz, u mnie bylo 51% dziewczynka a jest chłopiec 🧒

    Hihi ;) ale "sztuki" się nam zgadzają ;)

    Angelka93 lubi tę wiadomość

    Ania ❤ ur. 27.09.2021
    12.2015 💔 7tc 01.2020 💔 10tc
    mutacja MTHFR, PAI1
    "Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sophieja wrote:
    Czyli jest jeszcze szansa na dziewczynkę u mnie :D Jutro mam wizytę, ale nie wiem czy będzie też usg. Na ostatnich badaniach wyszło mi za wysokie tsh czy któraś z Was również się z tym mierzy?
    Ja mialam wysokie tsh, obecnie jest zbutte tabletkami do 1.03

    Sophieja lubi tę wiadomość

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Junjul Autorytet
    Postów: 615 636

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, który termin porodu jest bardziej prawdopodobny? ten z terminu miesiączki czy z USG? Mi z okresu wychodzi 27 październik, a na USG prenatalnym 22 październik, różnica dość spora :)

    preg.png
  • Mag91 Ekspertka
    Postów: 181 183

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika283 wrote:
    Dziewczyny, u mnie na prenatalnych na 51% miał być chłopak, a dzisiaj 15t4d dziewczynka! Powiekszam różową energię ;)
    U mnie też miał być chłopak 🤷‍♀️ teraz wygląda na dziewczynkę 😄 Ramzi i nub też mówią że dziewczynka ❤️ zobaczymy w połowie maja na wizycie 😀

    zrz6i09kjbhnyse8.png
  • Mag91 Ekspertka
    Postów: 181 183

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Junjul wrote:
    Dziewczyny, który termin porodu jest bardziej prawdopodobny? ten z terminu miesiączki czy z USG? Mi z okresu wychodzi 27 październik, a na USG prenatalnym 22 październik, różnica dość spora :)
    A ja to mówię, że i tak wyjdzie kiedy będzie chciało 😂

    July, Kalina32 lubią tę wiadomość

    zrz6i09kjbhnyse8.png
  • Moni* Autorytet
    Postów: 855 440

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie miała być dziewczynka jest chłopak. Czekam na badania kolejka 7 os i nikt nie chciał mnie przepuścić a jest mi mega słabo. Masakra

    w57vvfxm1qdsa8lq.png
  • Junjul Autorytet
    Postów: 615 636

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni* wrote:
    U mnie miała być dziewczynka jest chłopak. Czekam na badania kolejka 7 os i nikt nie chciał mnie przepuścić a jest mi mega słabo. Masakra
    jako kobieta w ciąży masz pierwszeństwo ;) chyba, że wszystkie ciężarne, ja tak ostatnio miałam i czekałam godzinę ;) Normalnie mówisz, że jesteś w ciąży i idziesz na początek kolejki, jako osoba uprzywilejowana :)

    preg.png
  • Gomerka Autorytet
    Postów: 1168 555

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Junjul wrote:
    Dziewczyny, który termin porodu jest bardziej prawdopodobny? ten z terminu miesiączki czy z USG? Mi z okresu wychodzi 27 październik, a na USG prenatalnym 22 październik, różnica dość spora :)
    True, wyjdzie kiedy będzie chciało. Ale - ja tez miałam taką różnicę w poprzedniej ciąży i jak przyszło do porodu to brali ten termin z miesiączki, bo podobno dopiero kiedy różnica jest ponad tydz to się zmienia. Co było irytujące bardzo, bo wg usg byłam już w 43 tc 🙈 a z miesiączki w 42... bałam się, ze dziecko przenoszone i to się zle skończy, ale w szpitalu w ogóle nie chcieli mnie słuchać

    Z 👧🏼09.2019😍 P 👶🏻10.2021 😍
    04.2017 (') 12.2017 (')

‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ