X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2021
Odpowiedz

Październikowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Kasia150690 Ekspertka
    Postów: 223 50

    Wysłany: 4 maja 2023, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Ja sobie złamałam mały palec przy prawej ręce. W nocy mnie samochodzik zaatakował na podłodze ale nie wiem skąd się wziął bo wszystkie posprzątałam. Po za tym wszystko jakoś się układa. Dzieciaki zdrowe to najważniejsze

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 4 maja 2023, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia wrote:
    U mnie masakra, w dzień usg prenatalnego mój synek miał wypadek, jak mąż z nim na rękach wychodził z kliniki, wjechał w nich chłop rozpędzony na hulajnodze elektrycznej, zaczepił małego o kurteczkę i dosłownie wyrwał mężowi z rąk. Byliśmy tydzień w szpitalu, pęknięcie czaszki i krwawienie podpajęczynówkowe. Dodatkowo w szpitalu wyszły bardzo złe wyniki krwi, małemu spadają płytki krwi, nie wiadomo dlaczego, miał już raz przetaczane, ale znów spadają, musimy robić morfologię co tydzień. Teraz jesteśmy pod opieką neurochirurga i hematologa. Jakby tego było mało, mąż musiał wyjechać na kontrakt, a ja złapałam ospę. Do tej pory nie wiem gdzie i jak. Prawdopodobnie w szpitalu. To jest po prostu masakra, ospa w ciąży to wielkie ryzyko, a przy tak zaraźliwej chorobie nie mogłam iść do gina i musiałam czekać prawie dwa tygodnie, żeby się w ogóle dowiedzieć czy serce bije. W końcu lekarz na nfz sprawdził jedynie to, nie pomierzył nic i wciąż nie wiem czy rozwój się zgadza z tygodniem ciąży. Wyczekuję połówkowych…

    A co u Was? Dawajcie jakieś dobre wieści, pls!
    O matko ile wam się przytrafiło;( oby wszystko już szło w dobra stronę. Dzidzia jest silna, na pewno wszystko ok 🍀

    A ja mam wieczne mdłości, ciągle bym spala. Do tego teraz mieliśmy przeprowadzkę i nie umiem doprowadzić mieszkania do ładu bo brakuje mi sil a młody tez dość absorbujący wiec ciezko idzie

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
‹‹ 500 501 502 503 504
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ