X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2021
Odpowiedz

Październikowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Kasia150690 Ekspertka
    Postów: 223 50

    Wysłany: 6 marca 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Oj ale długo mnie tu nie było ale dosłownie brak czasu i dużo stresu. Jakoś udało nam zacząć żyć od nowa lecz Nikodem starszy syn ciągle pyta czemu tata z nimi nie mieszka itd. nauczył się spać ze mną , nie chce już sam a ja nie mam serca go odłożyć do swojego łóżka. Dzieciaki mają kontakt na bieżąco z ojcem. Juniorek zaczął chodzić, mówić pojedyńcze słowa.nice są.spokojne, zasypia ok 20 i budzony jest o 7 bo Nikoś do zerówki trzeba zaprowadzić. Moja mama nadal na rehabilitacji ale na 17 już ma przygotowane wyjście, bo tyle może być maksymalnie na NFZ czyli 60 dni. O wiele lepiej jest z nią, zaczęła po wolutku chodzić.a co u was??

  • Patka95 Autorytet
    Postów: 725 191

    Wysłany: 9 marca 2023, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas raz lepiej, raz gorzej. 2 tygodnie temu mieliśmy taki tydzień że myślałam że wyjdę i nie wrócę. Potem było tydzień spokoju I nawet ładnie zaczęła w nocy spać. A od przedwczoraj dostała temperaturę w nocy, trudno ją było zbić. W nocy budzi się z płaczem. Dziś zaś drze się non stop. Nie moge jej uspokoić. Mocz zbadany, wyszedł ok. Jutro mamy wizytę u pediatry.

    👶Wikusia 💕 21.10.2021
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 17 marca 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dawno się tu nie odzywałam. W sobotę zrobiłam test. Pozytywny. Wczoraj wizyta i tylko pecherzyk ciazowy ale trochę za mały jak na wiiek ciąży wg om

    Praskovia lubi tę wiadomość

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 17 marca 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia gratulacje

    Praskovia lubi tę wiadomość

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Gomerka Autorytet
    Postów: 1168 555

    Wysłany: 19 marca 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika gratulacje!

    Praskovia, a jak u Ciebie samopoczucie?

    Patka, teraz przypada klasyczny regres snu 🥶 ciężki okres, ale potem już z górki

    Praskovia lubi tę wiadomość

    Z 👧🏼09.2019😍 P 👶🏻10.2021 😍
    04.2017 (') 12.2017 (')

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 19 marca 2023, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gomerka wrote:
    Angelika gratulacje!

    Praskovia, a jak u Ciebie samopoczucie?

    Patka, teraz przypada klasyczny regres snu 🥶 ciężki okres, ale potem już z górki
    Już raczej nie ma czego ;(°

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Gomerka Autorytet
    Postów: 1168 555

    Wysłany: 19 marca 2023, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu? Bo za mały przyrost bety? Głowa do góry, przy takich poziomach to już nie musi się podwajać, teraz ważne jest usg. Myśl pozytywnie!

    Z 👧🏼09.2019😍 P 👶🏻10.2021 😍
    04.2017 (') 12.2017 (')

  • Praskovia Autorytet
    Postów: 681 702

    Wysłany: 19 marca 2023, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika, widzę, że 24.03 masz wizytę, wierzę, że wszystko będzie w porządku! Trzymam kciuki! 🤞🏻

    Gomerka, ja po pierwszej ciąży całkiem wyparłam z głowy, że pierwszy trymestr to jest taki hardcore! 😭 Jestem absolutnym zdechlakiem, jakby mąż nie przejął większości moich obowiązków (nie bez narzekań ofc), to bym chyba nie dała rady… Odliczam dni do drugiego trymestru, a w piątek mam prenatalne. A co tam u Was?

    Kasia, super, że mama staje na nogi. I Ty również! Jesteś bardzo silna! 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2023, 20:21

    Angelka93 lubi tę wiadomość

    👦🏻 26.10.2021

    👶🏻 02.10.2023
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 19 marca 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gomerka wrote:
    Czemu? Bo za mały przyrost bety? Głowa do góry, przy takich poziomach to już nie musi się podwajać, teraz ważne jest usg. Myśl pozytywnie!
    Staram się no ale przyrost tylko 45 % ;(

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 20 marca 2023, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia wrote:
    Angelika, widzę, że 24.03 masz wizytę, wierzę, że wszystko będzie w porządku! Trzymam kciuki! 🤞🏻

    Gomerka, ja po pierwszej ciąży całkiem wyparłam z głowy, że pierwszy trymestr to jest taki hardcore! 😭 Jestem absolutnym zdechlakiem, jakby mąż nie przejął większości moich obowiązków (nie bez narzekań ofc), to bym chyba nie dała rady… Odliczam dni do drugiego trymestru, a w piątek mam prenatalne. A co tam u Was?

    Kasia, super, że mama staje na nogi. I Ty również! Jesteś bardzo silna! 🥰
    A wrześniowy maluch chodzi do żłobka czy jest w domu ?

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Kasia150690 Ekspertka
    Postów: 223 50

    Wysłany: 22 marca 2023, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak także się cieszę, w piątek odebrałam ja z ośrodka. Wstała na nogi z chodzi ale przy lasce ortopedycznej, Tera jest u mnie. W sobotę jedzie do swojej siostry na tydzień. Jest o wiele lepiej z nią -dzieki Bogu

    Praskovia lubi tę wiadomość

  • Praskovia Autorytet
    Postów: 681 702

    Wysłany: 23 marca 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelka, jest w domu póki co. Mamy zagwozdkę, bo zanim zaszłam w ciążę, planowaliśmy go posłać do żłobka od września 2023, bo bardzo lubi dzieci, a tu na wsi rzadko może mieć z nimi kontakt, jedynie jak przyjadą wnuki do sąsiadów. Ale teraz to ciężko powiedzieć co będzie, bo przecież mam termin na październik, a na początku przygody ze żłobkiem to pewnie w domu infekcja za infekcją. Poza tym mój mały jest nieszczepiony bo miał do tej pory przeciwskazania, dopiero teraz będziemy nadrabiać, a ja bym chciała powolutku, a nie na hurra, żeby tylko zdążyć przed żłobkiem… Jutro masz wizytę, trzymam kciuki!!!

    Kasia, a Ty jak się ogólnie czujesz? Na pewno jest ciężko, ale dajesz sobie radę?

    Angelka93 lubi tę wiadomość

    👦🏻 26.10.2021

    👶🏻 02.10.2023
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 23 marca 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia wrote:
    Angelka, jest w domu póki co. Mamy zagwozdkę, bo zanim zaszłam w ciążę, planowaliśmy go posłać do żłobka od września 2023, bo bardzo lubi dzieci, a tu na wsi rzadko może mieć z nimi kontakt, jedynie jak przyjadą wnuki do sąsiadów. Ale teraz to ciężko powiedzieć co będzie, bo przecież mam termin na październik, a na początku przygody ze żłobkiem to pewnie w domu infekcja za infekcją. Poza tym mój mały jest nieszczepiony bo miał do tej pory przeciwskazania, dopiero teraz będziemy nadrabiać, a ja bym chciała powolutku, a nie na hurra, żeby tylko zdążyć przed żłobkiem… Jutro masz wizytę, trzymam kciuki!!!

    Kasia, a Ty jak się ogólnie czujesz? Na pewno jest ciężko, ale dajesz sobie radę?
    No trochę słabo z tym żłobkiem. Faktycznie z tego co widzę to maluchy na początku ciągle chorują a tu maluszek w domu będzie.

    Tak jutro wizyta...

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Gomerka Autorytet
    Postów: 1168 555

    Wysłany: 23 marca 2023, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia abstrahując od chorób to generalnie musielibyście go puścić wcześniej do żłobka, żeby nie połączył pojawienia się rodzeństwa z „zesłaniem” do żłobka, bo to ogromna zmiana w życiu dziecka.

    Z 👧🏼09.2019😍 P 👶🏻10.2021 😍
    04.2017 (') 12.2017 (')

  • Kasia150690 Ekspertka
    Postów: 223 50

    Wysłany: 23 marca 2023, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Praskovia wrote:
    Angelka, jest w domu póki co. Mamy zagwozdkę, bo zanim zaszłam w ciążę, planowaliśmy go posłać do żłobka od września 2023, bo bardzo lubi dzieci, a tu na wsi rzadko może mieć z nimi kontakt, jedynie jak przyjadą wnuki do sąsiadów. Ale teraz to ciężko powiedzieć co będzie, bo przecież mam termin na październik, a na początku przygody ze żłobkiem to pewnie w domu infekcja za infekcją. Poza tym mój mały jest nieszczepiony bo miał do tej pory przeciwskazania, dopiero teraz będziemy nadrabiać, a ja bym chciała powolutku, a nie na hurra, żeby tylko zdążyć przed żłobkiem… Jutro masz wizytę, trzymam kciuki!!!

    Kasia, a Ty jak się ogólnie czujesz? Na pewno jest ciężko, ale dajesz sobie radę?[/QUOTE
    Daje radę, jakoś to wszystko ogarniam
    .

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

  • Kasia150690 Ekspertka
    Postów: 223 50

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo. Ale tu pustki

  • smagliczka Ekspertka
    Postów: 203 233

    Wysłany: 1 maja 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu jeszcze zagląda? 😉

    Diagnoza grudzień 2019
    JA -endometriozia III/IV st. AMH 2.08
    ON - mała ilość plemników w nasieniu, ale dobra fragmentacja i reszta ok
    Oboje kariotypy i mutacje -ok

    1IVF - 03.2020 - długi protokół IMSI - nieudany, 8 dobrych komórek, ale zero zarodków w 5 dobie

    2IVF - 05.2020 - krótki protokół IMSI+EmbryoGen - 6 dobrych komórek - jedna blastka ❄️

    3IVF - 08.2020- długi protokół IMSI+EmbryoGen- 7 dobrych komórek - 3 blastki ❄️❄️❄️

    4 mrozaczki do badania PGS - 3 prawidłowe

    18.1.2021 - kriotransfer BL.5.2.2
    5 dpt - beta 6,4
    10 dpt - beta 145,3
    17 dpt - beta 2752 pęcherzyk ciążowy 😊
    24 dpt - mamy serduszko ♥️
    1.10.2021 - urodziny Stasia 😃

    Kwiecień 2023 - nieudana próba z rodzeństwem. Brak zarodków.
  • Gomerka Autorytet
    Postów: 1168 555

    Wysłany: 2 maja 2023, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 😅co tam słychać dziewczyny? Jak nasze ciazowki?

    Z 👧🏼09.2019😍 P 👶🏻10.2021 😍
    04.2017 (') 12.2017 (')

  • Praskovia Autorytet
    Postów: 681 702

    Wysłany: 3 maja 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie masakra, w dzień usg prenatalnego mój synek miał wypadek, jak mąż z nim na rękach wychodził z kliniki, wjechał w nich chłop rozpędzony na hulajnodze elektrycznej, zaczepił małego o kurteczkę i dosłownie wyrwał mężowi z rąk. Byliśmy tydzień w szpitalu, pęknięcie czaszki i krwawienie podpajęczynówkowe. Dodatkowo w szpitalu wyszły bardzo złe wyniki krwi, małemu spadają płytki krwi, nie wiadomo dlaczego, miał już raz przetaczane, ale znów spadają, musimy robić morfologię co tydzień. Teraz jesteśmy pod opieką neurochirurga i hematologa. Jakby tego było mało, mąż musiał wyjechać na kontrakt, a ja złapałam ospę. Do tej pory nie wiem gdzie i jak. Prawdopodobnie w szpitalu. To jest po prostu masakra, ospa w ciąży to wielkie ryzyko, a przy tak zaraźliwej chorobie nie mogłam iść do gina i musiałam czekać prawie dwa tygodnie, żeby się w ogóle dowiedzieć czy serce bije. W końcu lekarz na nfz sprawdził jedynie to, nie pomierzył nic i wciąż nie wiem czy rozwój się zgadza z tygodniem ciąży. Wyczekuję połówkowych…

    A co u Was? Dawajcie jakieś dobre wieści, pls!

    👦🏻 26.10.2021

    👶🏻 02.10.2023
‹‹ 500 501 502 503 504
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ