Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2025
Odpowiedz

Październikowe mamy 2025

Oceń ten wątek:
  • madziankaa Ekspertka
    Postów: 177 322

    Wysłany: 27 lutego 2025, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OniloraK wrote:
    Mi dokładnie tak samo to wyjaśnili, że oni pobierają krew na pappę, później tobią USG, a wyniki interpretuje już mój lekarz prowadzący.

    Zadzwonię jutro do Medicover i jeszcze podpytam jak to wygląda u nich 🧐

    OniloraK lubi tę wiadomość

    Warszawa
    👩🏻 28 👱🏻‍♂️ 31

    starania od 12.2024

    2cs
    24.01.2025 😳 ⏸️ 12 dpo beta HCG 98 mlU/ml
    27.01.2025 15 dpo beta HCG 446,5 mlU/ml
    29.01.2025 beta HCG 1076,6 mlU/ml
    03.02.2025 beta HCG 8122,0 mlU/ml

    14.02.2025 dzidziulek o CRL 5mm z bijącym serduszkiem ❤️
    25.02.2025 8+2 fasolka o CRL 1,8 cm 172 u/min ❤️
    12.03.2025 10+3 bejbik 3,7 cm 👶🏻
    26.03.2025 12+5 dzieciątko 6,3 cm, prenatalne ok, prawdopodobnie dziewczynka🌸👶🏻

    preg.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 27 lutego 2025, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziankaa wrote:
    A w ogóle kiedy macie kolejne wizyty? Ja właśnie dopiero 26.03 USG prenatalne czyli za 4 tyg 🙄
    Ja nie wiem jak to wytrzymam 😂 jestem z tych bardzo niecierpliwych
    Będziemy dzielnie czekać 😊 ja mam 27.03 prenat., a wizytę u swojego Gina tydzień wcześniej 20.03 🤔

    madziankaa lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • EwiczekM Autorytet
    Postów: 616 733

    Wysłany: 27 lutego 2025, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane 😘 podczytuje Was sobie oo cichutku ... Smutek mnie ogarnia przez te złe wiadomości, choć nie do końca straciłam nadzieję i cieszę się wszystkimi dobrymi ❤️ jakiś mam taki gorszy czas, całą moja energia gdzieś się ulotniła. Byłam właśnie ściągnąć holtera EKG a teraz czekam pod gabinetem diabetologa.

    Olivier 3170g, 50 cm, 38+4 tc

    age.png
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1925 1614

    Wysłany: 27 lutego 2025, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję wizyt i dobrych wieści 😊

    Ja mam pappa 20.03, a wizytę u swojego gina 18.03. Nie wiem jak tyle czasu dam radę wytrzymać, bo jakoś ostatnio jestem zaniepokojona... nie mam żadnych powodów, ale jakoś tak po prostu...

    U mnie dzisiaj kiepsko, mam jakiś słabszy dzień. Mój Niuniek nie spał całą noc, budził się co chwila z płaczem, jestem mega śpiąca. Do tego jakoś kiepsko się czuje, w sensie jestem trochę podziębiona, nie jakoś bardzo ale jednak. Pogoda za oknem też nie rozpieszcza...

    8.03.2023r. test pozytywny (drugi cykl po łyżeczkowaniu, II z niedrożnej strony!!)

    14.11.2023r. synuś ♥

    23.01.2025r. test pozytywny, beta 245 (pierwszy cykl starań!!)

    Czekamy na nasz drugi cud ♥♥♥

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 223 373

    Wysłany: 27 lutego 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem właśnie po konsultacji z immunolog, niepotrzebnie tak się stresowałam :) dostałam Accofil zastrzyki które mam brać 2x w tygodniu do końca 10 tygodnia i hydroksychlorochine 200 codziennie wieczorem, wszystko po to, żeby się u mnie łożysko dobrze rozwinęło.
    Ja mam wizytę u swojego ginekologa po 2 tygodniach od poprzedniej i 2 tygodnie później I prenatalne ❤️

    OniloraK, Judyta_, madziankaa, Gracja29, Patkaa94, Papillon, Herbatka95, Helcia lubią tę wiadomość

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • Herbatka95 Autorytet
    Postów: 352 563

    Wysłany: 27 lutego 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANIELKA wrote:
    A ja jestem właśnie po konsultacji z immunolog, niepotrzebnie tak się stresowałam :) dostałam Accofil zastrzyki które mam brać 2x w tygodniu do końca 10 tygodnia i hydroksychlorochine 200 codziennie wieczorem, wszystko po to, żeby się u mnie łożysko dobrze rozwinęło.
    Ja mam wizytę u swojego ginekologa po 2 tygodniach od poprzedniej i 2 tygodnie później I prenatalne ❤️

    Super że obyło się bez stresu 😊 ja również wylądowałam na Accofilu, dzisiaj pierwsza dawka za mną (na szczęście na chwilę obecną bez skutków ubocznych których się obawiałam 😅) i kontrola za 3 tygodnie. Wtedy lekarz zdecyduje jak reaguję i jak często będziemy przyjmować. Mam nadzieje ze ze za długo! Oby się szybko te białe krwinki wyrównały :D

    Za 3 tygodnie planuje tez przejść na L4.

    ANIELKA lubi tę wiadomość

    29, Kraków

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 223 373

    Wysłany: 27 lutego 2025, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie będę miec tylko 4 zastrzyki łącznie, więc nie dużo ;) cieszę się, że u Ciebie tez w porządku :) jakoś tak jestem spokojna, po dzisiejszym dniu :) a na l4 ja jestem już od 4 tygodnia 🙈

    Herbatka95 lubi tę wiadomość

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • Herbatka95 Autorytet
    Postów: 352 563

    Wysłany: 27 lutego 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym nie jechała na wakacje w przyszłym tygodniu to też bym już miała zwolnienie :D Ale wolałam nie ryzykować jakiejś kontroli niepotrzebnej gdy mnie nie będzie ;)

    29, Kraków

    preg.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 27 lutego 2025, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem już po wizycie . Mam wybór albo czekać aż samo się zacznie albo iść do szpitala, dostałam skierowanie. I chyba jutro pójdę żeby mieć to z głowy. Teraz czekam na wieści o waszych bardziej radosnych wizytach 🩵

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Werson Autorytet
    Postów: 372 302

    Wysłany: 27 lutego 2025, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już po. Ciąża młodsza o jakieś 4 dni ( tak czułam, że miałam przesuniętą owulację) Serduszko biło, ale bardzo slabo, doktor powiedział, że dopiero się rozkręca. Ogólnie mówił że wszystko super, kazał dbać o siebie i przyjść za 2tyg :) według jego wyliczeń termin porodu to 21.10

    OniloraK, assialbnn, Patkaa94, ANIELKA, Wdzięczna, Helcia, Judyta_ lubią tę wiadomość

    🧑🏻‍🦰33 👱🏻‍♂️43
    09.02.2024 Bianka 👧🏼
    10.02 ⏸️ pierwszy test
    26.05 chłopiec 🩵
    17.10 Termin porodu 🤱🏻

    preg.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 27 lutego 2025, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Dziewczyny jestem już po wizycie . Mam wybór albo czekać aż samo się zacznie albo iść do szpitala, dostałam skierowanie. I chyba jutro pójdę żeby mieć to z głowy. Teraz czekam na wieści o waszych bardziej radosnych wizytach 🩵

    Assia tulimy mocno, jesteś silną kobietą 😘 życzę Tobie Kochana by szybko zaświeciło dla Ciebie słoneczko i czekam na Twój szczęśliwy powrót w dwupaku ❤️❤️❤️

    assialbnn lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • OniloraK Autorytet
    Postów: 773 1027

    Wysłany: 27 lutego 2025, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werson wrote:
    Ja też już po. Ciąża młodsza o jakieś 4 dni ( tak czułam, że miałam przesuniętą owulację) Serduszko biło, ale bardzo slabo, doktor powiedział, że dopiero się rozkręca. Ogólnie mówił że wszystko super, kazał dbać o siebie i przyjść za 2tyg :) według jego wyliczeń termin porodu to 21.10

    Pięknie ❤️ 🫂

    Werson lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️41 🫣
    Okolice Poznania
    29/01/25⏸️🫣😅 ---> 05/10/25🤱🏻
    06/02/25🩺👀🥚
    27/02/25🩺1,96cm💓160bpm
    20/03/25 🩺4,62cm💓162bpm
    27/03/25 I prenet. 6,00cm💓176bpm, kość👃🏻👍🏻NT 1,7mm,
    PAPPA 👎🏻 ryzyko pośrednie t21
    10/04/25🩺7,86 cm💓146bpm,
    11/04/25 pobranie nifty pro -> niskie ryzyka -> będzie 🩵 Tymon
    08/05/25 🩺 210g 🩵140bpm,
    21/05/25 II prenet. 340g 🩵 wszystko dobrze, wieeeeelkie uffffff 😃
    29/05/25 🩺 390g🩵145bpm,
    17/06/25 🩺 660g🩵143bpm,
    15/07/25 🩺 983g🩵149bpm, Doppler ✅
    29/07/25 🩺1516g🩵151bpm, Doppler, KTG ✅
    04/08/25 III prenet. 1625g, Doppler ✅
    12/08/25🩺1867g, Doppler, KTG ✅
    26/08/25 🩺2391g, Doppler, KTG ✅
    09/09/25🩺2900g, Doppler ✅
    22/09/25⏳skierowanie na indukcję w 38w1d...
    16.09.2025 witaj Tymku🤱🏻❤️

    age.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Dziewczyny jestem już po wizycie . Mam wybór albo czekać aż samo się zacznie albo iść do szpitala, dostałam skierowanie. I chyba jutro pójdę żeby mieć to z głowy. Teraz czekam na wieści o waszych bardziej radosnych wizytach 🩵
    Też bym na Twoim miejscu od razu poszła. I szykuje się na to, że w sb mi da też skierowanie i pójdę od razu ❤️
    Każdy dzień przybliża nas do naszej upragnione, zdrowej ciąży 💗

    assialbnn, DarKa35 lubią tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dzisiaj owocnych wizyt ❤️🙂

    Werson lubi tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Też bym na Twoim miejscu od razu poszła. I szykuje się na to, że w sb mi da też skierowanie i pójdę od razu ❤️
    Każdy dzień przybliża nas do naszej upragnione, zdrowej ciąży 💗
    Jutro pójdę... Mam nadzieję że nie będą robić problemu ze zwolnieniem bo jednak chciałabym kilka dni zostać w domu . A czytałam że różnie bywa że zwolnieniami po poronieniu tak wczesnej ciazy .

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papillon wrote:
    Też bym na Twoim miejscu od razu poszła. I szykuje się na to, że w sb mi da też skierowanie i pójdę od razu ❤️
    Każdy dzień przybliża nas do naszej upragnione, zdrowej ciąży 💗
    Wogole rozmawiałam z lekarka i powiedziała że nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zaczęli starania już po pierwszej miesiączce. Ale ja i tak poczekam do drugiej i dopiero będziemy się starać.

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Jutro pójdę... Mam nadzieję że nie będą robić problemu ze zwolnieniem bo jednak chciałabym kilka dni zostać w domu . A czytałam że różnie bywa że zwolnieniami po poronieniu tak wczesnej ciazy .
    Kochana na jeszcze się nie spotkałam, żeby nie dawali zwolnienia. A nawet jeśli nie to się dzwoni do gina i musi dać. Ja też. mam zamiar 2 tyg być później na zwolnieniu. Dojść do siebie. To nam się należy.❤️

    assialbnn, DarKa35 lubią tę wiadomość

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • Papillon Autorytet
    Postów: 1348 2227

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Wogole rozmawiałam z lekarka i powiedziała że nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy zaczęli starania już po pierwszej miesiączce. Ale ja i tak poczekam do drugiej i dopiero będziemy się starać.
    No pytanie właśnie, bo to różnie się odbywa czy w ogóle będzie owulka. Ja zobaczę jak się będę czuła psychicznie. Ja mając długie cykle to może i poczekam 8tyg na okres takze zobaczymy.
    Ale mam dobre przeczucia. 😀
    Że człowiek odpocznie i będzie pyk!
    Wierzę w nas mocno 🙂❤️

    35 👩🏼‍🦰35🧔‍♂️

    06.2021 synek
    27.03 😇 9 tydzień
    16.06 ⏸️ 11dpo
    23.06 beta 816,20
    Progesteron 21,70
    25.06 1635🫶
    7.07 jest ❤️
    21.07 usg 8+2
    22.08 prenatalne (12+6)

    preg.png
  • ANIELKA Ekspertka
    Postów: 223 373

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    assialbnn wrote:
    Dziewczyny jestem już po wizycie . Mam wybór albo czekać aż samo się zacznie albo iść do szpitala, dostałam skierowanie. I chyba jutro pójdę żeby mieć to z głowy. Teraz czekam na wieści o waszych bardziej radosnych wizytach 🩵

    Tez uważam, że lepiej isc do szpitala :) jak ja szlam do szpitala to się bardzo stresowałam, ale trafiłam na bardzo sympatyczne położne i lekarzy :) jeśli będziesz mieć zabieg podobno lepiej spytać się o metodę odsysania, ponieważ wtedy się organizm podobno lepiej regenaruje. Chociaż ja mialam zwykle łyzeczkowanie i i przy pierwszej próbie udało się zajść w ciążę znowu :)

    94' 👱‍♀️ 92'👱‍♂️

    Ch. Hashimoto, ANA dodatnie, Kir Bx, Immunologia👎🥺
    Początek starań - lipiec 2024

    09.2024 💔👼♀️ A. 9tc
    05.2025 💔👼♀️ H. 18tc

    05.2025 ⏸6 cykl starań
    Beta 108->380->1080 ->2500....

    13.06 - jest ❤️ crl 0,92 cm

    💊Prenatal Uno, Encorton, Hydroksychlorochina, Clexane, Accofil, Acard, Omega 3, Cyclogest, Progesteron besins, Biosteron, Estrofem

    preg.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 27 lutego 2025, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANIELKA wrote:
    Tez uważam, że lepiej isc do szpitala :) jak ja szlam do szpitala to się bardzo stresowałam, ale trafiłam na bardzo sympatyczne położne i lekarzy :) jeśli będziesz mieć zabieg podobno lepiej spytać się o metodę odsysania, ponieważ wtedy się organizm podobno lepiej regenaruje. Chociaż ja mialam zwykle łyzeczkowanie i i przy pierwszej próbie udało się zajść w ciążę znowu :)
    Narazie nastawiam się że tabletki wystarcza. Lekarka powiedziała że wszystko ładnie wygląda i powinno pójść szybko i sprawnie 🙂 ale jeśli będzie to konieczne to nie będę protestować.

    ANIELKA lubi tę wiadomość

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ