Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lewatywa robiona jest z wody cieplej z odrobina mydła


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poklosia w pierwszej ciąży, jak mialam pakiet w medicoverze, to ktg, robila mi polozna przed wizyta, tylko przychodzilam 20 minut wcześniej

    km5st5odymuuq2ts.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka, ale to w dowolnym centrum?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • szczesliwa_mamusia21 Autorytet
    Postów: 2680 3831

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski :) u mnie dzis tak w kratke ale jestem z wami od rana

    Dodinka ja pierwsze mialam 30+2


    Dziewczyny moge prosic o pomoc ? Bylam w Pl ale oczywiscie zapomnialam o aptece ... no i na to wyszlo ze nic nie mam ale kolezanka jedzie teraz do PL i moge dac jej liste i kupi mi co potrzebuje tylko... co ja potrzebuje ? Moze mi ktoras napisac ?
    Chodzi mi o ta sol i jaka to bo widzialam jakies % piszecie , to do pepuszka, ta sol morska o jaka to chodzi no i takie apteczne potrzebne rzeczy dla malucha , kompletnie sie nie znam a z racji tego ze jestem tu w DE ( wiem tu tez sa apteki) ale wole byc przygotowana i miec juz wszystko, takze jak mi ktos napisze mini liste to bede bardzo wdzieczna , dziekuje ! :*

    dodinka lubi tę wiadomość

    qb3c3e5ejhan89se.png

    km5sroeq3icra2rc.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przed zabiegiem robili lewatywe ciut płynu w tyłek wciskała pielęgniarka luzik wolała bym ją mieć niż srać w czasie porodu

    polkosia, ZakręconaOna, Bąbelek, nick nieaktualny, agaton lubią tę wiadomość

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lewatywa przeraża, sam fakt włożenie czegoś tam :D

  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed cc dostałam czopek na noc i rano. Nawet nie wyszłam z kibla tak mnie ruszylo. Wiec może czopek?

    km5st5odymuuq2ts.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikejla wrote:
    Mnie lewatywa przeraża, sam fakt włożenie czegoś tam :D

    A próbowałaś anala? :P

    WiedźmaMaKota lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Agatka, ale to w dowolnym centrum?
    Ja chodziłam na inflancka, wydaje mi sie, ze to nadal wykonuje ta polozna co Cie mierzy, wazy przed wizyta

    km5st5odymuuq2ts.png
  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się minęłyśmy, byłam na 16:30 :D

    Nynusia lubi tę wiadomość

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikejla wrote:
    Mnie lewatywa przeraża, sam fakt włożenie czegoś tam :D


    Mi się wydawało że to coś okropnego ale nie mi robiono taką buteleczką jak czasami przy farbach do włosów jest z takim dziubkiem i włożyła ciutkę tego dziubka w tyłek nic strasznego

    polkosia lubi tę wiadomość

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie taka pielęgniarka? Ja chodzę na Tarchomin i tam nie ma takiej typowej położnej. Wchodzę do zabiegowego na wagę i tylko pielęgniarki są.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    A próbowałaś anala? :P

    Próbowałaś, o ile to próbą można nazwać. Nie dla mnie takie zabawy

    nat_alia, ZakręconaOna, lojkalojka, nick nieaktualny, Nynusia lubią tę wiadomość

  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w szpitalu nic nie robia z tylkiem ;) i tez dlatego najpierw urodzilam kupsztala ,a pozniej corke :) Polozne sa chyba do tego przyzwyczjone . Wolalabym jednak uniknac takiej sytuacji .

    A to ja z wczoraj :)
    Strumyk plynie z wolna i duza stokrotka ;)
    c31e9c5a5c7743e9m.jpg

    dodinka, magdallenee, nick nieaktualny, szczesliwa_mamusia21, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ZakręconaOna, miska2503, Muffinka1019, Nynusia, Lexie, agaton, zakocona, jaroszka, Magnosia lubią tę wiadomość


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodinka wrote:
    Mi się wydawało że to coś okropnego ale nie mi robiono taką buteleczką jak czasami przy farbach do włosów jest z takim dziubkiem i włożyła ciutkę tego dziubka w tyłek nic strasznego

    Może masz rację, ale nie mam doświadczenia z wsadzaniem sobie czegoś w tyłek (polkosiu "próba" anala też raczej to wyklucza). Po prostu mnie to przeraża. Pamiętam jak w szpitalu za dzieciaka mi dawali czopek, okropne ile mama musiała mnie uspokajać

  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie równiez przeraża mysl lewatywy ale myslę ze przy calym porodzie to pestka i nie ma sie czym przejmowac... lepiej miec lewatywe niż narobic na podloge przy porodzie

    dodinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikejla wrote:
    Próbowałaś, o ile to próbą można nazwać. Nie dla mnie takie zabawy


    Haha :D Rozumiem, rozumiem ;) Tak mi się skojarzyło, bo mój mąż się wstydzi i go brzydzi taki seks, a ja uwielbiam :P

    agania, Nynusia, WiedźmaMaKota lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Haha :D Rozumiem, rozumiem ;) Tak mi się skojarzyło, bo mój mąż się wstydzi i go brzydzi taki seks, a ja uwielbiam :P
    to podziwiam, do mnie tez taki rodzaj seksu nie przemawia :)

    Mikejla, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7433

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, pisałaś wcześniej, że czujesz sporo ruchów na dole, a maleństwo ułożone główkowo - tego się trzymam. Przyszło mi do głowy, że może znów wokół własnej osi się obróciła i ma buźkę w kierunku pleców, dlatego mocniej czuję ruchy w środku. Bo jak miała buzię i rączki skierowane do brzucha, to nie czułam w dole nic a nic (mam sporo tłuszczu właśnie w dolnej części brzucha).

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Mikejla Autorytet
    Postów: 2085 1877

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo lewatywy przypomniało mi się. Przyjaciółka mi opowiadała jak czekała na oprowadzenie po porodówce z koleżanką, tamta myślała, że nikt nie słyszy jak zadała jej pytanie mniej więcej typu: " co jeśli nie zrobią mi lewatywy, bo albo nie zdążą albo coś innego rodzaju i podczas porodu..." - akurat przechodził lekarz i jej odpowiedział - "jak to co się stanie? narobi pani smrodu na sali i tyle" :D

    polkosia, lojkalojka, Bąbelek, nat_alia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ZakręconaOna, dodinka, stokrotka25, Nynusia, PauLLa, WiedźmaMaKota, zakocona lubią tę wiadomość

‹‹ 1723 1724 1725 1726 1727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ