X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 23 maja 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo to akurat wiem, ale kawałki tez nie mogą być za miekkie. Generalnie różnie piszą o BLW. Niektórzy gotują, inni dają surowe kawałki (wiadomo nie marchew surową), a tak naprawdę wydaje mi się, ze wszystko zależy od umiejętności szkraba. Ja widzę ze Julka sobie jeszcze nie radzi co nie zmienia faktu, że będę próbowała i tak jak piszesz z miękkimi warzywami/owocami.

    Zuzia ja bym jeszcze dała czas. A długo już tak pełza ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2019, 15:01

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • katberry Autorytet
    Postów: 399 105

    Wysłany: 23 maja 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam ze nie mozna dawac jablka. Polecila mi to kolezanka guru od blw, ktora tylko tak swoje dziecko karmila i nawet sie nie zastanowilam..Gotowane slupki tez juz robilam i prawie nic nie zjadla.
    Zuzia to super ze chlopak ruszyl, daj mu troche czasu, a jak masz watpliwosci to na.facebooku jest grupa mama fizjoterapeuta.

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 23 maja 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia daj mu czas. Mój też odpychal się z jednej nogi A po jakimś czasie już z obydwu

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 23 maja 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gewalia wrote:
    Może coś w tym jest, bo jak czasem mu daję mleko w nocy, tsk prawie na śpiocha, to wypija bez problemu, a w ciagu dnia strasznie sie przy tym meczy i wierci🙂

    ChicChic, tylko u nas jest alergia na białko mleka i czym tu zastąpić?

    U nas tez jest alergia na bialko ale zaczelam wprpwadzac pomalu mleko HA i nie widze jak narazie zadnych niepokojacych zachowan ,moze to chwilowe bylo narazie obserwuje

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 23 maja 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic wrote:
    Moze jogurty bez laktozy?

    Laktoza nie ma nic wspolnego z bialkiem mleka takze wydaje mi sie ze narazie yogurty odpadaja

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 23 maja 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 14:18

    Megsss, akilegna♥, Karo_Wi lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 23 maja 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio laktoza to nie bialko mleka? Kurde , a myslalam ze tak :)

    Moja Ewa to jest len i nie chce sie jej trzymavc jedzenia w rączce. Daje jej chrupka, a ona otwiera buzie. Cwiczyny, ale roznie bywa. Dzisiaj zjadla 2 cale chrupki, ktore co chwile jej wypadaly. Do tego dalam jej rogalika maslanego. Zajadala ale jak sama miała trzymać to sie denerwowala:) koniec końców trenujemy i widze postepy. Zwlaszcza ze na koniec dnia byla taka brudna, taka klejąca ze chcialam ja cala zanurzyc w wannie :) ale wazne, ze szczęśliwa.
    Teraz ma 2 drzemki po godzinie. I od 14 do 19 nie spi. Dajemy rade, radosna jest do samego konca. Poczatkowo balam sie, ze bedzie przemeczona i nie zasnie, ale zasypia sama wiec jest okej.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktoza to cukier :)

    Megsss lubi tę wiadomość

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 23 maja 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez dwie drzemki pierwsza koło drugiego śniadanie i druga koło obiadku potem do wieczora już nic ale dzięki temu nie walczy przy zasypianiu wróciły czasu kąpiel kolacja lulu ;) dziś zasnął punkt 20 i szczerze? Nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić :p udało mi się ogarnąć cały dom w ciągu dnia , nastawić zmywarkę wcześniej , posprzątać zabawki wiec mialam wolny wieczór .. i co :D stary mnie zagonił do pomocy w ogrodzie🤪

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Kinga miała dziś jedną drzemkę... na drugą ją próbowałam położyć- zasnęła na moim łóżku, ale obudziła się, kiedy przekładałam ją do łóżeczka i cudowała. Jestem u rodziców od wczoraj, tutaj mam łóżeczko turystyczne i Kinga je uwielbia, bo podczas wywrotki przy wstawaniu o nic nie uderza :) Cudowała w tym łóżeczku, aż przyjechała moja siostra z córką i stwierdziłam, że nie ma co siedzieć w pokoju, zeszłyśmy do nich. Kinga była zmęczona, ale ogólnie pogodna. Poszła spać o 19:30 i od tamtej pory miała 3 pobudki- wystarczyło wziąć na ręce, utulić i pobujać i poszła spać dalej. Zapomniałam niani i to był błąd, bo nie słyszę tego pierwszego kręcenia się, po którym zasypialaby bez tulenia.

    W ogóle to siostra mnie dziś obserwowała i powiedziała, że zachowuję się, jakby Kinga była moim 3 dzieckiem ;) Nie spinam się, nie stresuję, Kinga mi się dziś zadławiła (zakrztusiła? Nigdy nie wiem) 2 razy bułką, to bez większej spiny przystąpiłam do pomocy. Chyba zaczęłam się martwić, ze za mało się martwię ;)

    Ja zacznę z BLW jak tylko będziemy mieli fotelik do karmienia, teraz u rodziców mam stary po siostrzenicy z Ikei i to jest taki luxus! Żałuje, ze nie przycisnelam siostry wcześniej o fotelik.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i byłyśmy wczoraj u fizjoterapeutki. Powiedziała, że Kinga bardzo ładnie siada- przy niej siadała jeszcze z podparciem. Pokazała kilka ćwiczeń na łapanie równowagi przy siedzeniu i w sumie dziś juz często siedziała bez wspomagania :) czworakowanie tez pochwalila. Stwierdziła, żebyśmy przyszły następnym razem jak zacznie wstawać... ale miała minę jak jej powiedziałam, że Kinga już wstaje :) Oczywiście potwierdziła moje przypuszczenia, ze nie robi tego wzorcowo. Tak jak poprzednia fizjo stwierdziła, ze Kinga chce wszystko robić szybciej, ale nie ma to jakości. Wstając powinna klęknąć, później jedną nogę zgiąć w kolanie przed sobą, oprzeć stopę na ziemi i z niej się wybić do góry. A ona się bardziej podciąga na rekach. Pokazała, jak ćwiczyć, żeby miała równowagę w staniu i stawiała całe stopy na podłodze i mamy się pojawić, jak zacznie chodzić.

    1Malinka1 lubi tę wiadomość

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5359 6233

    Wysłany: 24 maja 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie z innej beczki - czy wasze dzieci gaworzą? Chodzi mi o łączenie sylab, gaga, baba, mama.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka gaworzy, a od 2 dni to czworakuje/pelza po mieszkaniu i cały czas sobie coś pod nosem powtarza. Wczoraj do repertuaru mama meme baba dodała dada/tata

    akilegna♥ lubi tę wiadomość

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 24 maja 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa malo. Jakies kaka, gaga, i takie swoje pod nosem, duzo piszczy i sie smieje glosno, ale malo gaworzy.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • katberry Autorytet
    Postów: 399 105

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka moja tylko aaaaaaa, laaaaaa, haaaaa, gaaa, li, le i rzadko da. Czasami tworzy dziwne zlepki jak "wiiieeeeszz" albo "niiiiee", typowych sylab jeszcze nie ma..Wczoraj wlasnie sie zastanawialam kiedy zacznie cos mowic. Ponoc gaworzenie pojawia sie mniej wiecej wtedy kiedy dziecko siada, a nasze jest do tylu jesli chodzi o rozwoj motoryczny.

  • 1Malinka1 Autorytet
    Postów: 1392 809

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja trochę odbiegnę od tematu. Czy spotkalyscie się z taka wysypka, jestem przerażona, na początku były dwie plamy a teraz już konkretnie ją wysypało :
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/82a810a612b8.jpg

    Dzis już jesteśmy umówieni do lekarza ale chciałam się was zapytać. Zaczęło ja to swędzieć na pewno.

    f2wlpx9ishio9eby.png
    tb738ribmbqosoos.png
  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po pobieraniu krwi. Myslalam ze mi serce peknie jak wbiła mu sie w zyle a on zaczal tak plakac jak nigdy :(.
    Wyniki beda pod wieczor. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze.
    Dziewczyny odstawilam malego od piersi z dnia na dzien. Mam odciagac mleko czy juz nic nie robic ? Karmilam juz tylko raz dziennie,pokarmu juz nie mialam za wiele. Teraz nie czuje bolu ani piersi nie sa nabrzmiale. Nie wiem czy cos z tym sie robi czy nic i bedzie ok ? Prosze o pomoc.

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5359 6233

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katberry, mój już sam siada, raczkuje i wstaje a jednak wciąż nie gaworzy. Wydaje różne odgłosy,pokrzykuje, a w czasie marudzenia czasami powie mamma, ale jednak nie łączy sylab. Nie wiem czy iść z tym do lekarza. Dodam, że słuch ma na pewno ok.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 24 maja 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika30, pij szałwie. Jest na zanik. Ja skonczylam, to tez prawie nie mialam. Raz oblozylam kapusta na wszelki wypadek, a tak to pilam napar z szalwi.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • monika30 Autorytet
    Postów: 1048 440

    Wysłany: 24 maja 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic dzieki :)

‹‹ 1084 1085 1086 1087 1088 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ