Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • freya Ekspertka
    Postów: 224 158

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marysia7812 wrote:
    Jak sie czujesz? co powiedzial lekarz? Wszystko jest ok? Mysle od samego rana oTobie i sie zamartwiam...

    Niestety u mnie pęcherzyk bez echa zarodka, poronienie w trakcie. Dziewczyny życzę powodzenia, obyście zostały w tym składzie do października!

    nmbem08.png
    Aniołek (24.07.2013r.) 7 tc
    02/03.2015r.- I ICSI- Brak zarodków
    05.2015 r.- II ICSI- P8B :(
    12.02.2016r. III ICSI-ET 3-dniowego zarodka- CB :(
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie jest Edka ja się pytam! :P niech pisze szybko jak tam wizyta

    Mnie akurat dzisiaj mniej bolą piersi, taki dzień :) jutro się spytam mojej gin jak to z tym jest

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak wrote:
    28 dni... ale u mnie zawsze niska beta była.. i zwykle prawie od razu krwawienia..
    Moze mialas późno zagniezdzenie? Ja bym zrobiła. Mam cykle 26 dni wiec powinno Ci juz wyjść ;)

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowapani wrote:
    Hahaha może dzidzi ma chetke;)
    Kolorowa o tak;) w poprzedniej ciąży moją pierwszą zachcianką był kebab pierwszy i ostatni w życiu;P a nawet nie wiedziałam ze jestem w ciąży;) mąż az chciał zdjecie dla uwiecznienia chwili zrobić;) jak dziecko zapragnie mięcha to nawet golonkę wpierdziele ;)
    Pikapik jak jestes z Wawy to zapraszam mam pół zamrazalnika pierogów;P teraz na zwolnieniu jest to zbawienie bo co 2 dzień jade na ruskich;P

    Kolorowapani lubi tę wiadomość

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    freya wrote:
    Niestety u mnie pęcherzyk bez echa zarodka, poronienie w trakcie. Dziewczyny życzę powodzenia, obyście zostały w tym składzie do października!
    Mocno tule:(

    qdkkk6nllsldr26a.png
  • Kolorowapani Ekspertka
    Postów: 178 172

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    freya wrote:
    Niestety u mnie pęcherzyk bez echa zarodka, poronienie w trakcie. Dziewczyny życzę powodzenia, obyście zostały w tym składzie do października!
    Bardzo mi przykro!!!! :(
    Niedługo znowu się uda trzymam kciuki!
    Buziaki!:* wiem że boli, ale masz malutka w domu, dla niej warto uśmiechać się dalej


    f2w390bvbt1an0rs.png
    Aniołek. 14tc. Lipiec 2017. Tęsknię
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freya,przykro mi ;( trzymaj się.

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 405

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freya tak mi przykro :( bądź silna!

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja trzymaj się! Trzymam kciuki za następny raz!

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam ale pytanie z innej beczki - kochacie się z mężami/partnerami w tak wczesnej ciazy? Macie ochotę czy wręcz przeciwnie? A może odczuwacie dyskomfort?
    Ja nie mam ochoty bo odczuwam dyskomfort w pochwie, ale dzisiaj jakoś mnie naszło :)

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuziaaa ja ochote to mam ale po ostatnim zaczelo sie cos saczycz złego koloru i teraz sie boje byc moze peklo mi jakies naczynko

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Dziewczyny przepraszam ale pytanie z innej beczki - kochacie się z mężami/partnerami w tak wczesnej ciazy? Macie ochotę czy wręcz przeciwnie? A może odczuwacie dyskomfort?
    Ja nie mam ochoty bo odczuwam dyskomfort w pochwie, ale dzisiaj jakoś mnie naszło :)
    Ja tylko raz odkąd się dowiedziałam tydzień temu. Nie mam żadnych plamien, ale trochę się balam. Bylo bardzo spokojnie :D

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam hmm tak sobie myślę czy objawy mają wpływ ma plec....
    Może to sa indywidualne odczucia kobiety ale z córkami gorzej ciążę przechodzilam niż synem ...

    Moja sis też ma syna i też dobrze przechodziła oprócz braku okresu nic jej nie było ....

    A sltszakyscue o tej metodzie wczesnej rozpoznawania płci na blogu mamaginekolog opisane szczegółowo wszystko zależy od położenia kosmówki jak po prawej to syn a po lewej córka sprawa się tyczy tylko we wczesnej ciazy

    Taka ciekawostka

    Co do sexu to hm mi sie nie chce....

  • Pikapik Autorytet
    Postów: 462 359

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *SmoczycA* wrote:
    Pikapik jak jestes z Wawy to zapraszam mam pół zamrazalnika pierogów;P teraz na zwolnieniu jest to zbawienie bo co 2 dzień jade na ruskich;P


    Dzięki, niestety ja z Wrocławia, ale już dodałam do listy zakupów potrzebne składniki i jutro odpalam produkcje :) już drugi raz mnie bierze tak nagle na pierogi :)

    A na dzisiaj zamówiliśmy kFC. Mój M polewa ze mnie, w lodowce warzywa niedługo zakwitną, z brokułem na czele, a ja na sama myśl o nich umieram :(

    201809291774.png



    OM: 17.05


    Insulinoopornosc
  • Pikapik Autorytet
    Postów: 462 359

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Dziewczyny przepraszam ale pytanie z innej beczki - kochacie się z mężami/partnerami w tak wczesnej ciazy? Macie ochotę czy wręcz przeciwnie? A może odczuwacie dyskomfort?
    Ja nie mam ochoty bo odczuwam dyskomfort w pochwie, ale dzisiaj jakoś mnie naszło :)

    Ja mam ciagle ochotę ale nie możemy :(

    201809291774.png



    OM: 17.05


    Insulinoopornosc
  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny normalnie taka mega ochota mnie naszła na chleb w jajku że ubrałam syna i pognałam na zakupy, ależ mi ulżyło!

    gosia1991, Kolorowapani lubią tę wiadomość

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    freya wrote:
    Niestety u mnie pęcherzyk bez echa zarodka, poronienie w trakcie. Dziewczyny życzę powodzenia, obyście zostały w tym składzie do października!

    współczuję :(

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • Mamusia_Ksawusia Autorytet
    Postów: 803 489

    Wysłany: 12 lutego 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuuziaaaa wrote:
    Dziewczyny przepraszam ale pytanie z innej beczki - kochacie się z mężami/partnerami w tak wczesnej ciazy? Macie ochotę czy wręcz przeciwnie? A może odczuwacie dyskomfort?
    Ja nie mam ochoty bo odczuwam dyskomfort w pochwie, ale dzisiaj jakoś mnie naszło :)

    my "uczciliśmy" II kreski w ten sam dzień, teraz przez bóle podbrzusza, powiedziałam że wolę się skonsultować z lekarzem idę w piątek to podpytam, w pierwszej ciąży nie zwracałam na to uwagi

    74dip07wq093hfek.png

    860ip07wa0euhgkg.png


    20161001650123.png

  • toyotarav4 Ekspertka
    Postów: 244 73

    Wysłany: 12 lutego 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    dziewczyny jak Wam lekarz przepisuje Lutke dopochwowa na podtrzymanie> bo mnie przepisał 3 razy na dobe ??

    thgfcsqvu04h8c8a.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 12 lutego 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się ;D
    Dzidziuś ma 8,4 mm i serduszko jak dzwon 124 ud/min

    *SmoczycA*, Ewelka Elka, Sylwiaa992, Milano, Pikapik, Iwona27091991, Kolorowapani, Blu, nick nieaktualny, Mamusia_Ksawusia, Kathrine, Flavia, Marsylia, Mamma-mia, Bajka111 lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ