X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne pozytywny test maj 2023 - termin styczeń 2024
Odpowiedz

pozytywny test maj 2023 - termin styczeń 2024

Oceń ten wątek:
  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 27 kwietnia, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uu nas łapki raczej pół na poł. Otwiera,nprzyglqda się, teraz śpi i też otwarte, ale na brzuszku pozamykane. Wyciąga ręce na macie edukacyjnej w górę, ale niczego poza rękoma jeszcze nie wkłada da buzi, ale wiesz jak jest- to idzie z dnia na dzień 😉
    O dziwo melduje, że wózek polubiony - wlozona kweka, ale jak zaczynam jechać, to zasypia i jak się przebudzi, rozejrzy i śpi dalej. Dziś przeżyłam chwilę grozy, bo tak mocno zasnęła, że myślałam, że nie żyje. Była w pajacu, sweterku i przykryta kocykiem oraz pod daszkiem w gondoli, więc było tam ciepło jak włożyłam rękę. Stykałam ją ponpoliczku, otwierałam buzię, ruszałam rękoma- żadnej reakcji! Dopiero jak jak zaczęłam szturchać, to pojawiła się odruch moro, więc się uspokoiłam... a co do wózków, to ja zauważyłam, że jak Ola ma ciepło, to śpi jak zabita, w łóżku też, to chyba dlatego tan trąbią, by nie przegrzewać dzieci, bo ciężko im się rozbudzić? U nas generalnie jest chłodno i stopki i rączki ma zimne, ale jak ją do spania przykryje, to lubi ciepło - może Wam to pomoże w przekonaniu do wózka?

    A jeszcze co do dłoni, to nam fizjoterapeutka pokazała, jak pomóc je otwierać, tzn. Pukać delikatnie piastka o swoją dłoń i opotem ocierać tak, by się otworzyły i o dziwo, działa. Szkoda, że tu nie można wstawiać zdjęć czy filmików... ale jeśli w piastce kciuk jest na paluszkach, nie pod nimi, to jest ok.

    preg.png
  • Maltra Przyjaciółka
    Postów: 117 25

    Wysłany: 12 maja, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jak Wasze maluchy? Jak się czujecie ?

    My trochę polubiliśmy wózek, dzisiaj nawet jej się przysnęło więc korzystaliśmy 😊 zaliczyliśmy już pierwszy basen, przygotowujemy się powoli do chrzcin 😊 w tym tygodniu Tośka zaliczyła pierwszy obrót na brzuch, robi to jeszcze mało chętnie ale coś tam często kombinuje 😊 mam nadzieję, że w końcu wychodzimy z jakieś regresu, bo nocki fatalne 🙈
    Dodatkowo wczoraj dostałam wyniki badań, prawdopodobnie ma nietolerancje laktozy 😏 zobaczymy co w tygodniu lekarz powie

    age.png
‹‹ 49 50 51 52 53
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ