X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziewczyny moje dzieciaki maja swoje pokoje ;) swoje wielkie wyrka :P i pieeeknie w nich spali i w sumie śpią z przerwami na nocne wedrowanie :) Julia zaczęła a kiedy ona nie wędruje to Kacpi i oo ;)

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa życze siostrze powodzenia :)

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Najlepszego dla Janeczki.

    Niecierpliwa ja poprostu weszłam na allegro i wybrałam co było w promocji więc nie wiem czy jeszcze będzie ale spróbuję znaleźć i ci wysłać . Tylko się nie nadziwigaj przy tych fotelach.

    Szczęśliwa super że siostra wreszcie zaczęła się leczyć bo to może być naprawdę drobnostka a takie długie starania są ciężkie psychicznie dla nich i też wpływają na związek. A ta jej gin to jakaś pomyłka żeby nic nie zrobić jak para ma problem ?


    Ona chodziła na NFZ nie mówię że każdy lekarz gin na NFZ nie potrafi pomóc ale jak widać po hej przykładzie nie zabardzo się zna na rzeczy moja siostra chodziła do Pana ginekologa nie wiem czy może jakiś nie douczony itp itd co miesiąc chodziła i kazał tylko testy jej robić i tyle jej mąż nie robił żadnych badań ona jest osobą nerwową i niestety nabawiła się nerwicy i na bardzo stresująca pracę , jej mąż czego nie pochwalam pali papierosy . Moja siostra miała niby zmienić pracę ale jak na razie nie widać że tego chce . Niestety daje im to się we znaki każdy na nich naciska , że o kiedy dziecko już są rok po ślubie to powinni mieć dzieci mieszkają na wsi , a wiadomo jak to niektórzy ludzie potrafią dogadać a tacy młodzi i dzieci nie mają a może jacyś chorzy , M ma już tego dość bo czuje te naciski i takie parcie bo każdy z jej znajomych czy z rodziny mają dzieci a oni tyle się starają i nic oby ten lekarz znalazł przyczynę on monitoruje cykl miesiączkowy i nie tylko oby im się powiodło .

    bilibili Nie dziękuję w imieniu siostry :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 12:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny w imieniu Janeczki :)
    Szczesliwa Mamusia moj synek mial do maja po kilka pobudek w nocy a jak On zaczal przesypiac nocki (budzi sie jeszcze raz na mleko ale zwykle spi dalej) to Janeczka budzi sie na mleko a tak po godz.2-3 juz jest krecenie sie i wstawanie itp. Potrafi wstac o 4-5 bo jest juz wyspana i chce sie bawic. Wspolczuje Ci tych pobudek Ani i zycze aby zaczela pieknie przesypiac nocki.
    Niektorzy mowia, ze wiecej nocnych pobudek to moze oznaczac skok rozwojowy mmm
    I powodzenia dla siostty zycze !!!

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bilibili zatem, albo w koncu im sie znudzi ;) albo zacznie im byc ciasko :) albo Wy się przyzwyczaicie :) No chyba, ze uda się zafasolkowac, wtedy łatwiej bedzie im wytłumaczyć, że mamusia ma duży pbrzuszek i nie zmieszczą się w łóżku i wtedy sie może odzwyczają :)

    Szczęsliwa trzymam kciuki za siostre :) oby sie okazało, ze to jakaś pierdoła nie pozwalała im do tej pory cieszyc się rodzicielstwem

    Pawojoszka znalazłam jakis skaj 0,5m x 1,4m za 7 zł i chyab zamówię. U mnie będzie łatiwej niż u CIebie, bo one są chyba "współpracujące" :) Wygląda na to, ze jka odkręc isie te boczne drewniane podłokietniki, to stara eko-skóre sie sciąga, bo tam jakiś zameczek dynda od spodu :) a wtedy powinno pójśc z górki :)

    Basik z tymi szpitalami tak właśnie jest. Ja rodziłam dzieci w Ząbkowicach Śl., bo tam była ordynatorem moja pani gin. Wtedy ten szpital cieszył się naprawde super opinią. W międzyczasie zrezygnowała z pracy w tym spzitalu i ordynatrem został buc nad buce :) Taka jest moja opinia po ostatnim moim pobycie na ginekologii po poronieniu. Jeśli chodzi o porody, to nie zauważyłam róznicy, ale opinie na tem at tego spzitala lecą w dół i to mocno. Wiadomo, że kiedy rodzię trzeci raz, bez żadnych powikłań, komplikacji ani u mnie, ani u dzidziusia, to mi wsio ryba jak wygląda opieka. Rodzę, wychodze i tyle. Problem zaczyna się kiedy personelk musi się wykazać emptatią, pomocą itd kiedy kobieta przerażona rodzi po raz pierwszy, czy kiedy cos nie dizie zgodnie z planem, albo sa jakieś komplikacje

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa nie wierzę w skoki . U dziecka pobudki to może być wszystko brzuszek ,zeby ,jakaś infekcja ,za zimno ,za ciepło,albo poprostu tak jest zajęta poznawaniem świata w dzień że zapomina o jedzeniu i w nocy nadrabia.

    Szczęśliwa powodzenia dla siostry jak mówisz że ona taka nerwowa to i stres może tu dużo szkody robic ,pewnie nie chce zmieniać pracy bo liczy że może być w ciąży w każdej chwili czasem tak dziewczyny całymi latami tkwią w jakiejś pracy mimo że normalnie rzuciłyby to w cholerę .

    Niecierpliwa u mnie też te boki się odkrecaly uszyłam tylko takie jakby pokrowce i przybilam od spodu ,nie sciagalam poprzedniego obicia tylko założyłam na ,ale moje były materiałowe ,jak ty masz eko skórkę i da się zdjąć to możesz zdjąć żeby nowe obicie ładnie leżało. Ja dałam za pół metra 4.90ale to promocja była niby napisali że przysyłają w jednym kawałku a ja miałam w kilku ewidentnie to końcówki z beli były ,nazamawialam tyle że jeszcze jeden taki komplet spokojnie bym obiła ,najwyżej zrobię jakieś pufy z butelek albo uszyje worek ,zamówię ten sypki styropian i zrobię takie do leżenia.
    Nie wiem jak znaleźć od tego link ale to co zamawiałam nazywa się eko-skora Madryt 128W

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 08:05

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Dobrego dnia życze :)
    Pawojoszka dlatego napisalam ze moze skok bo i takie teorie sa. Choc moje dzieci gdy nie spaly/nie spia to zwykle albo chca jesc albo ida zeby lub kolki je mecza a czasami zbyt duzo emocji wciagu dnia i to akurat u synka bardzo widac.

    A pytanie odnosnie Waszej renowacji czym ptzybijacie te skore? Bo mam 2 pufy i kusicie mnie abym tez je odnowila lekko :)

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sobie tak właśnie wymyśliłam,żeby uszyć takie kondonki i naciągnąć na fotele zawinać pod spód i takerem na zszywki. Tylko nie wiem czy moja maszyna pociągnie :)

    A o spaniu mi nawet nie mówcie. Nie dość,ze ja wstaje ze 2 razy na siku,to ani się przetoczyć na drugi bok,zgaga pali jak smok wawelski,to jeszcze Kubuś już 3 noc jojczy przez sen. Krzyczy,kłóci się z kimś :) i pije w nocy. Trzeba mu wodę nalewać

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Przesyłam Ci dużo sił chociaż i ja też ledwo co trzymam się na nogach.

    Dziękuję moje drogie :-* .

    Niestety i dziś Ania wstała uwaga o 4.30. :O z płaczem oczywiście dałam jej mm wypiła zobaczyłam czy sucho ma tam przebrałam i co zaraz o 6 rano i wstała mam już dosyć . Jakoś łydka jedna mnie boli i ledwo co mogę chodzić taki ból mi wszedł a na bóle to nic mi nie pomaga i samo musi to przejść :-\ i aby dobić leżącego niestety pralka nam się psuje :-\ jakoś nie cieszę się wcale ze zbliżających się Świąt mam już tego po prostu dość ciągle pod górkę i jeszcze te Ani pobudki .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2018, 13:05

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://youtu.be/_AuzSWHnNk4
    Coś na poprawę nastroju

    Ja przybijalam na zszywki tylko to taki zszywacz do tapicerowania nie taki zwykły ale nie był drogi w majstrze kupiłam chyba że dwadzieścia złoty kosztował

    inessa, Szczęśliwa Mamusia, NiecierpliwaOna lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne,że każdego dnia myślę ze 3 dziecko to mega super decyzja a jak kłade sie do łóżka to wpadam w panike :P czy aby to napewno dobry pomysł :P czy Wy tez tak macie albo mialyscie:) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 09:28

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili wrote:
    Dziewczyny czy to normalne,że każdego dnia myślę ze 3 dziecko to mega super decyzja a jak kłade sie do łóżka to wpadam w panike :P czy aby to napewno dobry pomysł :P czy Wy tez tak macie albo mialyscie:) ?


    Każde dziecko to dar ❤️❤️❤️ moja 3 ciąża była bardzo szybko jak Marysia miała 4 miesiące okazało się że jestem w kolejnej ciąży , wszak planowaliśmy 3 dziecko ale nie tak szybko nom ale same wiecie jak to jest z planami wszak było mi potem ciężko ale jakoś dałam sobie radę . Ania nasza ma rok i 8 miesięcy obecnie jestem już w 5 msc ❤️ , i też się zastanawiam jak to będzie wyglądać i wiem że łatwo też nie będzie gdyż Gabrysia pójdzie do szkoły , teraz też nie jest Mi łatwo bo najpierw Gabrysię do przedszkola a potem Marysię do szkoły , i tak biegam jak szalona dobrze że w szkole jest świetlica i mogę tam jak coś Marysię zaprowadzić tam jej Pani wie że ona tam czasami jest , ale ostatnio zawsze jakoś już w klasie ich Pani na nich więc od razu do klasy ją zaprowadzam a też muszę się po schodach nachodzić , gdyż do szatni po schodach zejść i potem znów schody i na górę do Marysi klasy też są schody , więc nie jest łatwo a te schody są trochę niebiezpieczne więc trzeba uważać jak się schodzi .


    Hej hej ;-) .

    Dziś trochę lepiej ale i tak mój ranny ptaszek wstał skoro świt , Ania zaczęła dziś dzień o 3.30 i wcale dalej nie spała nie wiem może na chwilę usnęła byłam taka zaspana , że tylko ją przebrałam dałam pić i potem jak wypiła to położyłam się a Ania leżała i mówiła do siebie :O , myślałam że po drodze mi zaśnie a gdzie tam wcale nie spała , ja chyba wykluczę jej te południowe drzemki gdyż coraz później chodzi spać i może dlatego tak wcześnie wstaje , wczoraj tak wstała o 4 nad ranem zasnęła dopiero po 13.40 spała do prawie 16.00 i wieczorem zasnęła o 22.25 to późno i wstała o 3.30 dziś , albo może ją będę usypiać koło tej 12 ale skąd mam pewność że wieczorem mi o tej np 21 zaśnie nie mam pewności , a Ania nie wygląda na zmęczoną na nią już nic nie działa , nawet wożenie w wózku czy kołysanki jak puszczam jej z tel a nosić i bujać jej nie zamierzam jest ciężka a brzusio rośnie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 11:00

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny słyszałyście o tej dziewczynie na opolszczyźnie? Z wioski Ciecierzyn? MAsakra! NIgdy nie zrozumie,nie pojmę takich osób. Nie wierze, ze ktoś taki jest zdrowy psychicznie, że nie mazadnych zaburzeń

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bilibili panika i strach o to czy sobie poradzicie i jak sobie poradzicie to raczej zupełnie normalne zjawisko :) u nas pierwsza ciaża była wpadką, każda kolejna zaplanowana i w każdej kolejnej myślałam, "w co ja się pakuję" :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Niecierpliwa slyszalam i az sie poplakalam :( kurcze mogla oddac do adopcji ludzie latami czekaja na dzieci (my przeszlismy caly proces adopcyjny ale dziecka nie mamy adopcyjnego i mam znajome rodziny oraz kuzyna co ma adoptowana coreczke i oni wlasnie mowia, ze ostatnio jest b.ciezko zwlaszcza z malutkimi dziecmi :()

    I tak samo jak Ty mysle ze ta kobieta nie jest zdrowa :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 17:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to zycze milego wieczoru oraz dobrej niedzieli :)

  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie to chore i niewyobrazalne...
    tyle rodzin czeka na taki cud a taka k... zrobila co zrobila...
    brak słów i brak kar dla takih ludzi...

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel1982 gratulacje ;)
    Piękne imię wybraliście dla córci :)

    Szczęśliwa Mamusia widzę, że imiona już wybrane ;)
    A u nas tragedia, albo zajęte albo się nie podoba :)

    Aga9090 synek cudowny!
    Wracaj do sił kochana :)

    Inessa witaj :)

    Niecierpliwa jak się czujesz?

    Dziewczyny, a mi się jutro zaczyna 20 tydzień ciąży :)
    I będzie u nas drugi synuś :D
    Mam jeszcze łożysko niskoschodzące, więc muszę dużo leżeć i ogólnie się oszczędzać.


    Kleopatra, inessa, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mama gratulacje, chłopaki są fajne ,łatwiejsze w wychowaniu od dziewczyn bynajmniej moje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 22:43

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dobrego tygodnia zycze dla Was!!!
    Kochane prosze o modlitwe lub kciuki jak kto woli bo wyszedl mi pozytywny test ciazowy szok bo bylo 1 serducho nie mielismy wiecej sil. U mnie test to poczatek walki.
    Poszukuje na start heparyne bo do lrkarza mojego nie dostane sie juz teraz przed swietami.
    Pozdrawiam cieplo.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ