X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene Jak masz do niego zaufanie to oki , ale możecie zawsze to jeszcze z kimś omówić 😉😁.

    Nulka Ale super wieści moja droga ❤❤, e tam wierzyć w te terminy 😝najważniejsze abyście zdrowo rośli .

    Nulka, Rene lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamusia wrote:
    Rene Jak masz do niego zaufanie to oki , ale możecie zawsze to jeszcze z kimś omówić 😉😁.

    Nulka Ale super wieści moja droga ❤❤, e tam wierzyć w te terminy 😝najważniejsze abyście zdrowo rośli .
    Pewnie ze tak dlatego będziemy jechać jeszcze do innego lekarza 🙂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i nie czytać za dużo w internecie jak to mój mowi

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej🙂
    Jak wasze samopoczucie
    U nas w końcu ładna pogoda oby się dłużej utrzymała

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogę do Was dołączyć? Jestem w trzeciej ciąży, upragnionej. Póki co jest zaskoczenie i oswajanie się ze zmianą. Wiem od dwóch dni. Beta z wczoraj 214 jutro powtarzam żeby zobaczyć czy jest przyrost. Termin wydaje się być na początek stycznia. :))

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 1 maja 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Hej, mogę do Was dołączyć? Jestem w trzeciej ciąży, upragnionej. Póki co jest zaskoczenie i oswajanie się ze zmianą. Wiem od dwóch dni. Beta z wczoraj 214 jutro powtarzam żeby zobaczyć czy jest przyrost. Termin wydaje się być na początek stycznia. :))
    Witaj 😊 u nas trzecie z końcem grudnia 😉

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 1 maja 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vella83 wrote:
    Hej, mogę do Was dołączyć? Jestem w trzeciej ciąży, upragnionej. Póki co jest zaskoczenie i oswajanie się ze zmianą. Wiem od dwóch dni. Beta z wczoraj 214 jutro powtarzam żeby zobaczyć czy jest przyrost. Termin wydaje się być na początek stycznia. :))
    Witaj🙂
    Daj koniecznie znać jak już będziesz miała wynik
    Trzymam kciuki za ładny przyrost

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 1 maja 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Witaj🙂
    Daj koniecznie znać jak już będziesz miała wynik
    Trzymam kciuki za ładny przyrost
    tam znać jutro:-)

    Rene lubi tę wiadomość

    relgx1hpi2zbw8vm.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 1 maja 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja tez sie przywitam, na stanie dwoje, syn 10 lat i cora 3 lata, a we wrzesniu dolaczy do nas drugi synio.

    Nulka, pawojoszka, Rene lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 2 maja 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusie pierwszy raz pisze w tym watku. Mam w domu 4-latke, prawie 2-latke (urodziny pod koniec lipca) i #3 w drodze.

    Poza rozkminianiem jak sie pomiescic w domu najbardziej sen mi z powiek spedza kwestia transportu! Powiedzcie czym Wy jezdzicie. Ostatnia rzecz, ktorej teraz pragne tuz po splaceniu wozu meza, to zakup nowego, wiekszego auta :/

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 3 maja 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? Dajcie jakiegoś skróta co u Was?



    "Troszkę Nas Jest.."
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laurka, chyba jestesmy razem na wrzesniowkach ☺ co do auta to tez mamy zagwostke, mamy dwa samochody i na codzien takie rozwiazanie sie sprawdza, ja rozwoze dzieciaki do szkoly i przedszkola, problem bedzie jak maly sie urodzi bedziemy chcieli jechac gdzies razem jednym autem. W tej chwili mamy scode octavie i nie ma bata, trzy foteliki nie wejda. Moj maz zrobil rekonesans i biorac pod uwage bezpieczenstwo od razu zrezygnowal z suvow z 3 rzedami foteli zeby tam posadzic starszaka. Jedyne co wchodzi w gre to vv touran, da sievtam zamontowac na tylnej kanapie 3 foteliki. U nas co prawda starszak ma 10 lat, ale jest drobny wiec mysle ze pojezdzi w foteliku jeszcze co najmniej 3 lata.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamusie .

    Tinnera u nas powolutku ,Ulcia za chwilę skończy rok , wczoraj robiliśmy jej imprezę było fajnie bo nawet pogoda dopisała .
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/580599cd78b0.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a8d30b34f91.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d231e99efb8.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/79ce159885ba.jpg

    Pozatym zupełnie niespodziewanie jedną mała istotka postanowiła że dołączy do naszej rodziny ,wybrała sobie termin w okolicach Świat Bożego Narodzenia. Ciągle nie mogę się oswoić ,pierwszy raz mi się zdarza że tego nie planowałam. Ale co poradzisz będzie trzeba to jakoś ogarnąć. Mam nadzieję na córkę dla równowagi ,ale tym razem nie mam jakiegoś ciśnienia jak ostatnio. A co tam u was?

    Tinnera, Rene, inessa, Aga9090 lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do samochodow to mi się bardzo podobał fiat Multipla choć wiem ile żartów na jego temat powstało że względu na budowę ale te nowsze modele są bardziej podobne do zwykłych aut. Co mi się podobało to że w dwóch rzędach są fotele ,z tyłu nie ma kanapy tylko trzy oddzielne fotele więc nie ma problemu z fotelikami ,panoramiczny widok ,dużo miejsca w środku ,po złożeniu tylnich foteli można nawet meble wozić ,mimo że jest krótkie mieści 6 osób . Gdyby nie to że nas już teraz jest ośmioro to bym pewnie taka Multipla jeździła . Ja mam Nissan Serena bo jest 8 osobowe . W przyszłym roku będzie trzeba busa kupić😂

    cf409fc7e7.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Witam nowe mamusie .

    Tinnera u nas powolutku ,Ulcia za chwilę skończy rok , wczoraj robiliśmy jej imprezę było fajnie bo nawet pogoda dopisała .
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/580599cd78b0.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a8d30b34f91.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d231e99efb8.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/79ce159885ba.jpg

    Pozatym zupełnie niespodziewanie jedną mała istotka postanowiła że dołączy do naszej rodziny ,wybrała sobie termin w okolicach Świat Bożego Narodzenia. Ciągle nie mogę się oswoić ,pierwszy raz mi się zdarza że tego nie planowałam. Ale co poradzisz będzie trzeba to jakoś ogarnąć. Mam nadzieję na córkę dla równowagi ,ale tym razem nie mam jakiegoś ciśnienia jak ostatnio. A co tam u was?


    Super gromadke masz 😍
    U nas no cóż, pewnie nie wrocilabym do Was gdyby nie to ze znowu zycie nam sie do góry nogami przewraca. Tez okazuje się ze jestem w ciąży. Boje sie niemilosiernie po ostatniej stracie. Mam jeszcze 5 dni do przepracowania i nir wiem jak wytrwam później mam nadzieje już na l4. I tak czas pędzi..



    "Troszkę Nas Jest.."
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Hej Laurka, chyba jestesmy razem na wrzesniowkach ☺ co do auta to tez mamy zagwostke, mamy dwa samochody i na codzien takie rozwiazanie sie sprawdza, ja rozwoze dzieciaki do szkoly i przedszkola, problem bedzie jak maly sie urodzi bedziemy chcieli jechac gdzies razem jednym autem. W tej chwili mamy scode octavie i nie ma bata, trzy foteliki nie wejda. Moj maz zrobil rekonesans i biorac pod uwage bezpieczenstwo od razu zrezygnowal z suvow z 3 rzedami foteli zeby tam posadzic starszaka. Jedyne co wchodzi w gre to vv touran, da sievtam zamontowac na tylnej kanapie 3 foteliki. U nas co prawda starszak ma 10 lat, ale jest drobny wiec mysle ze pojezdzi w foteliku jeszcze co najmniej 3 lata.

    Agjot tak jestesmy razem na wrzesniowkach :]
    A dlaczego SUVy z 3 rzedami wg Twojego meza odpadaja? Ja akurat tylko na takie patrze, bo musze miec auto z napedem na wszystkie kola.

    Jejku! Jak tu obrodzilo! Obfity rok! Gratuluje wszystkim mamusiom nowych ciaz!

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 3 maja 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinnera gratuluję, na kiedy masz termin?

    cf409fc7e7.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 3 maja 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurka bo on uwaza ze ten trzeci rzad foteli znajduje sie w strefie zgniotu, w razie wypadku jest wieksze niebezpieczenstwo ze skonczy sie bardzo zle. Zaraz za fotelami jest klapa bagaznika. A moj maz jest bardzo przewrazliwiony na punkcie bezpieczenstwa. Wiec chyba tylko vany wchodza w gre.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2019, 16:22

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 3 maja 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    Laurka bo on uwaza ze ten trzeci rzad foteli znajduje sie w strefie zgniotu, w razie wypadku jest wieksze niebezpieczenstwo ze skonczy sie bardzo zle. Zaraz za fotelami jest klapa bagaznika. A moj maz jest bardzo przewrazliwiony na punkcie bezpieczenstwa. Wiec chyba tylko vany wchodza w gre.

    Ja np. patrze na Ford Expedition i on ma 5 gwiazdek w crash tescie. Tylko jak wczesniej pisalam nie bardzo mi sie usmiecha kupno nowego auta w tym roku, bo dopiero co splacilismy woz mojego meza. Duzo mi lepiej bez tych rat ;)

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 3 maja 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Tinnera gratuluję, na kiedy masz termin?
    Na 2 stycznia. Tobie tez gratuluję☺

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ