X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa problem polega na tym że nie bynajmniej nie pod ręką. Zresztą tu nie chodzi o wnuki tylko o synusia myśli że mnie się pozbędzie to będzie mogła się wprowadzić i żyć długo i szczęśliwie od lat próbuje nas sklucic ,nawet mu obiecywała że jak mnie zostawi to ona mu wszystko przepisze i będzie najbogatszym chłopakiem w Radomsku,a mi wszystko zabiorą i dom i dzieci ,że ona mu we wszystkim pomoże żeby mnie zostawił.

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Niecierpliwa problem polega na tym że nie bynajmniej nie pod ręką. Zresztą tu nie chodzi o wnuki tylko o synusia myśli że mnie się pozbędzie to będzie mogła się wprowadzić i żyć długo i szczęśliwie od lat próbuje nas sklucic ,nawet mu obiecywała że jak mnie zostawi to ona mu wszystko przepisze i będzie najbogatszym chłopakiem w Radomsku,a mi wszystko zabiorą i dom i dzieci ,że ona mu we wszystkim pomoże żeby mnie zostawił.
    To mieszkacie w Radomsku woj łódzkie?
    To już jest chore moja mama też ma taką teściową ile ona się naknuła to głowa mała my z siostra byłyśmy dziećmi ale pamiętamy. Mój tata mamy nie zostawił ale mało brakowało...

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene ona mieszka w Radomsku my mieszkamy prawie200km od niej i całe szczęście bo jakby miała bliżej to koniec a jeszcze znajomości wszędzie to amen już bym pewnie siedziała.

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 25 kwietnia 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Rene ona mieszka w Radomsku my mieszkamy prawie200km od niej i całe szczęście bo jakby miała bliżej to koniec a jeszcze znajomości wszędzie to amen już bym pewnie siedziała.
    No to tyle dobrze ze te km was dzielą
    Eh...tak czy siak współczuję Ci takiej teściowej

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-)
    Jak się dzisiaj czujecie?
    Czy wszystkie jesteście rozliczane z urzędem skarbowym?

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ja już prawie zwrot wydałam.

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Dzień dobry :-)
    Jak się dzisiaj czujecie?
    Czy wszystkie jesteście rozliczane z urzędem skarbowym?

    Ja ogólnie dobrze się czuję trochę jeszcze kaszel mnie trzyma , jutro już wizyta ciekawa jestem najbardziej tego jak mały leży , wczoraj miał czkawkę i po mojej prawej stronie brzusia wszystko się trzęsło , czyli chyba źle leży gdyż nadal czuję takie twarde pod moją ręką to na pewno nie pupa , jak robił mi 13 Kwietnia USG to głowę Dominik miał po mojej lewej stronie pod sercem moim i chyba nic się nie zmieniło no nic nie będę sobie wmawiać zobaczę jutro na USG i wszystko się wyjaśni .

    Ja z Urzędem Skarbowym się nie rozliczam tylko mój mąż się rozlicza z pitu itp .

    pawojoszka Współczuję Ci takiej teściowej , to diabeł wcielony nie człowiek .


    Dobrze ze juz dziś Piątek synek po trzech tygodniach wolnego od szkoły przez ten cały strajk nauczycieli ma lekcje ale będą mieć zaległości . Byłam dziś w szkole wziekam takie potwierdzenie woli, aby dziewczynki były w danej szkole dopiero pod koniec sierpnia będzie rozpisane w której klasie będzie Gabrysia a w której Marysia . Syn nadal nie wie na jaki zawod ma iść chciał na policjanta potem na sprzedawcę znów na policjanta i już sama nie wiem , i on też nie wie nie umie się zdecydować.

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia niech Grzesiu idzie na policjanta ,sprzedawca zawsze może zostać do tego nie potrzeba szkoły a policjant to dobry zawód ,państwowa posada wszystkie przywileje ,dobra emerytura ,młody wiek emerytalny i zawsze może na emeryturze jako młody jeszcze człowiek mieć nawet agencje ochrony czy inny biznes.
    Tak naprawdę w wieku 15-16 lat nie powinno się wybierać kierunku ,mało kto w tedy wie czego chce od życia

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę dziś na rozmowę o pracę bo 15 mają kończy mi się rodzicielskie i chce jeszcze pójść do pracy na chwilę żeby dostać zwolnienie płatne potem . Planuje pójść na pół etatu ,zobaczymy jak to będzie ,kazali mi CV napisać ,sto lat tego nie robiłam chyba poproszę wujka Google o pomoc

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Szczęśliwa mamusia niech Grzesiu idzie na policjanta ,sprzedawca zawsze może zostać do tego nie potrzeba szkoły a policjant to dobry zawód ,państwowa posada wszystkie przywileje ,dobra emerytura ,młody wiek emerytalny i zawsze może na emeryturze jako młody jeszcze człowiek mieć nawet agencje ochrony czy inny biznes.
    Tak naprawdę w wieku 15-16 lat nie powinno się wybierać kierunku ,mało kto w tedy wie czego chce od życia

    Wiem że dla Grzesia to też trudne tyle lat w podstawówce , ciężko jest wkroczyć w ten świat " jakby samodzielności " dana szkoła policyjna jest niestety daleko od nas wszak to 17 km , ale jednak by musiał być na internacie , a z autobusami to różnie jest a tu nie ma bezposrednio do tej szkoly jakby autobusu szkolnego , a Bóg jeden wie co oni ta młodzież tam wyprawia troche się martwię wręcz boję że sobie nie poradzi itp szkoda że u nas w mieście nie ma takiej szkoły 😕 .

  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mamusia ja wiem że nasze dzieci zawsze będą dla nas malutkie ale to już prawie dorosły chłopak . Mnóstwo uczniów mieszka w internatach , pozatym będą tam pod nadzorem ,w szkole policyjnej to raczej głupot nie narobią. Chłopak nauczy się trochę samodzielnego życia ,no i na weekendy przecież będzie w domu i przecież są komórki zawsze możesz dzwonić tysiąc razy dziennie póki Grzesiu nie straci cierpliwości . To nie koniec świata da sobie radę.

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia w wiosennej odsłonie i pola rzepaku u nas za bramą ,wiosna jest piękna w rzeczywistości jest jeszcze ładniej niż na zdjęciach ,a jak pachnie
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2cd245232197.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/96163449e878.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ecc75946778a.jpg

    Szczęśliwa Mamusia, inessa, Rene lubią tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 26 kwietnia 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula jest przesłodka :) śliczna dziewczynka :* wiosnę uwielbiam :) co roku mnie zachwyca na nowo :) w ogóle to chyba się starzeję i robię coraz bardziej sentymentalna :)

    A co do Grzesia,to całkowicie zgadzam się z Pawojoszką. Super by było,gdyby dostał się do szkoły policyjnej,a internat tylko dobrze mu zrobi

    Zwrot podatku już dawno wydany :)

    pawojoszka, Szczęśliwa Mamusia, Rene lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja jestem już po wizycie oj się na siedziałam , więc tak Dominik jest ułożony główką w dół 💪💪💪❤❤ całe szczęście , serduszko bije jak dzwon i szykuje mi się dorodny synek waży 3400 gram 😱❤ , GBS mi mój Pan gin już na poprzedniej wizycie pobrał wynik ujemny 💪💪 , a ja nawet o tym nie wiedziałam kolejna wizyta w urodziny mojej córeczki Marysi 4 Maja ❤❤, będziemy patrzeć jak tam przepływy ciąża donoszona , żadnych badań nie muszę już robić , zapomniałam się o KTG zapytać , ale sam mi pewnie powie no i czekać jak coś na poród SN 😊 .

    inessa, pawojoszka, NiecierpliwaOna, Rene lubią tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa super wiadomość 🙂👍

    Szczęśliwa Mamusia lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4014450971b2.jpg
    Też lubię wiosnę 🙂

    pawojoszka, inessa, NiecierpliwaOna, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Nulka Autorytet
    Postów: 1046 1122

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się tu jeszcze nieśmiało witam (pierwsza wizyta we wtorek) w oczekiwaniu na trzeciego maluszka 😊
    Nie do końca planowane (miało być ale w bliżej nieokreślonej przyszłości a wyszło ze jest teraz).
    Syn listopad 2011
    Córka listopad 2016
    I teraz grudzień 2019 😀

    Rene, Szczęśliwa Mamusia, inessa lubią tę wiadomość

    k0kd2n0ahvnns25k.png
    zpbn2n0ac5l0ttai.png
    7u22flw18pgbzvrz.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Nulka

    Nulka lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 28 kwietnia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nulka wrote:
    To i ja się tu jeszcze nieśmiało witam (pierwsza wizyta we wtorek) w oczekiwaniu na trzeciego maluszka 😊
    Nie do końca planowane (miało być ale w bliżej nieokreślonej przyszłości a wyszło ze jest teraz).
    Syn listopad 2011
    Córka listopad 2016
    I teraz grudzień 2019 😀
    Witaj:-)
    Trzymam kciuki za wizytę :-)
    Ja mam córkę 2011 i syna z 2016:-)

    Nulka lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Nulka ❤❤.
    Dobrze widzieć znajomą osobę , z całego serca gratuluję 😘.

    Witam się moje drogie po weekendzie , pogody jak pod psem ciąg dalszy , a weekend majowy też ma być taki a czy tak będzie no zobaczymy 😊 . Dziś rano zauważyłam znów tyci takiej galarety nic tam dalej się nie działo , u nas już prawie 38 tc ❤❤❤😱 więc może Dominik śmiało wychodzić ❤❤😝 bym miała piękny prezent na urodziny ❤❤ , ale jak na razie ani widu ani słychu porodu mały aż nadto się rusza , torba a raczej walizka w samochodzie już leży no i pozostaje czekać jak coś by się zaczęło to mam pod nosem szwagierkę więc mogę być spokojna , sama z resztą to zaproponowała że może Anią i pozostałymi naszymi dziećmi się jak coś zająć 😁 . Ogólnie samopoczucie to oki kaszel już mi przeszedł , jedynie trochę mam chrypy , a muszę pamiętać żeby teraz poprosić mojego Pana gina o skierowanie do szpitala wolę jak coś mieć już nie pamiętam jak to przy Ani było ale chyba miałam to skierowanie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 10:52

    Nulka, inessa lubią tę wiadomość

‹‹ 171 172 173 174 175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ