X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)
Odpowiedz

Rodzinka wielodzietna, w oczekiwaniu na kolejne szczescie:)

Oceń ten wątek:
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 11 marca 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natallia05 wrote:
    Szczesliwa o matko bosko jak to?😮 Brak slow, tak nie mozna latwo praw pozbawic nie maja podstaw.

    Wiadomo ze srodki ostroznosci zachowac ale to co opisujecie to troche wyjete z proporcji. Przy grypie tez musieli by kwarantanne wprowadzic. Z calym szacunkiem ale takie schorowane dziadki to na wszystko moga umrzec, zwykle zap oskrzeli.
    U mas wszystko dziala jak zwykle, w szpitalch normalne odwiedziny. Jedyne co to chyba wstrzymano przyjazd z italii, i to mnie martwi bo mam nadzieje miec normalny urlop tam w wakacje.


    Modlę się o to aby tego nie zrobili teraz pozostaje czekać wiadomo co oni postanowią

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • Malinka33 Przyjaciółka
    Postów: 66 64

    Wysłany: 11 marca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa musi być dobrze,nie mogą zabrać dzieci bez podstaw,będę mocno trzymać kciuki za pozytywne zakończenie sprawy .

    U mnie sklepy pełne towaru ,ludzie nie szaleją,narazie jest spokojnie
    Córka dostała zadania do domu na ten czas zamknięcia szkoły
    Życzę wam miłego dnia 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2020, 14:57

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    👸 35 lat
    🤴41 lat
    👨2004
    👧2009
    👦2014
    🧒2017
    👶2021
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 11 marca 2020, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa jak to odebrać?! Co oni?! Mam nadzieję, że wszytko się dobrze ułoży. Jesteśmy tu z Tobą 😚

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 11 marca 2020, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia ty chyba mieszkasz w Austrii? Proszę cię nie porównuj waszej służby zdrowia do polskiej bo dzieli nas przepaść! To po pierwsze, po drugie nie bądź taka do przodu bo kiedyś tez będziesz stara! Właśnie przez takie osoby jak ty ciężko nad tym zapanować! Bo ja jestem młoda, bo na grypę umierają itd! Zrozum ze to nie jest grypa, są przypadki ciężkiego przechorowania przez ludzi młodych. Rób jak uważasz ale wyśmiewanie działań profilaktycznych w obecnej sytuacji jest co najmniej nie na miejscu!

    Malinka33, Aga9090. lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • bergamotka Ekspertka
    Postów: 149 138

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, a może spróbuj złożyć wniosek o badania psychologiczne dzieci w RODK, teraz to się nazywa Zespół Sądowych Specjalistów. Jeśli wyjdzie, a pewnie wyjdzie, że dzieci są z wami silnie związane to zawsze jakiś argument dla sądu za nieodbieraniem dzieci.
    Ale, aż nie chce mi się wierzyć, żeby taka decyzja zapadła. Zwykle jest na odwrót, zostawiają dzieci nawet w mocno patologicznych środowiskach i dają kolejne szanse bo rodzina to wartość. Myślę, że tylko Was postraszyli.

    Jagodzianka19, Malinka33, Zielona koniczyna lubią tę wiadomość

    iv092n0akv1jf8zt.png

    dqprru1dqew2759v.png
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2020, 14:37

    agjot1979, Malinka33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agjot hola hola nie wysmiewam tylko mowie ze jest wyjete z proporcji i nakrecone przez media. Tak, bede stara i co? I nawet umre tak jak kazdy inny czlowiek i co bo dalej nie rozumiem? Nie czuje sie obowiazku panikowac z tego wzgledu. Co to ma znaczyc "przez takie osoby jak ja"?

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bagatelizująca problem i zagrożenie!

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2020, 14:38

    agjot1979 lubi tę wiadomość

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to! Nie chodzi o sianie paniki tylko o prewencję. Chyba lepiej zrobić coś na wyrost i zapobiec, niż nie robić nic.

    Jagodzianka19, Malinka33, Aga9090. lubią tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci to chyba w 7 niebie ze szkoly pozamykali 😀 U nas wszystko normalnie i tego sie trzymam. Widocznie cala Austria taka bagatelizuja bo nie histeryzuja.

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 11 marca 2020, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale co cię boli ze w Polsce zamknęli? Dotyka cię to osobiście?

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bergamotka wrote:
    Szczęśliwa, a może spróbuj złożyć wniosek o badania psychologiczne dzieci w RODK, teraz to się nazywa Zespół Sądowych Specjalistów. Jeśli wyjdzie, a pewnie wyjdzie, że dzieci są z wami silnie związane to zawsze jakiś argument dla sądu za nieodbieraniem dzieci.
    Ale, aż nie chce mi się wierzyć, żeby taka decyzja zapadła. Zwykle jest na odwrót, zostawiają dzieci nawet w mocno patologicznych środowiskach i dają kolejne szanse bo rodzina to wartość. Myślę, że tylko Was postraszyli.


    A gdzie taki wniosek złożyć i skąd wziąść może rzeczywiście nastraszyli ale po co straszyć bez podstaw nie wiem jak wytrzymam do tego 18 Marca

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 wrote:
    No ale co cię boli ze w Polsce zamknęli? Dotyka cię to osobiście?

    A gdzie ja mowie ze mnie to boli?! Co ty taka agresywna jestes? Stwoerdzam fakt ze dzieci zapewne zadowolone bo moje by byly bardzo 😀

  • Aga9090. Moderator Forum
    Postów: 112 83

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2020, 14:38

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 11 marca 2020, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem agresywna ale wkurza mnie ignorancja innych! Zarzucasz polskim i włoskim władzom histerie. A sama jesteś beznadziejnie nonszalancka, poczekaj chwile może Austria tez wprowadzi obostrzenia. Ja bym bardzo chciała żeby ta cała epidemia była już za nami bo wystarczająco komplikuje mi życie. Ale cóż chcieć to ja sobie mogę, na razie robie wszystko żeby uchronić moich bliskich.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • pawojoszka Autorytet
    Postów: 4069 3821

    Wysłany: 11 marca 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma się o co klucic ,czy te środki są na wyrost czy nie to i tak od nas nie zależy i nie nam to oceniać , bynajmniej nie na tym etapie. Każdy kraj działa po swojemu na wnioski przyjdzie czas po opanowaniu epidemii. Puki co u nas ludzie jeszcze zachowują rozsądek i nie ma paniki ,sklepy zaopatrzone ,ludzie owszem kupują ale przed świętami był większy szal niż teraz. Ciekawe tylko jak długo będą zamknięte placówki i czy nie będzie trzeba odrabiać we wakacje.

    Szczęśliwa sprawa pewnie była o ograniczenie władzy rodzicielskiej u nas też tak to było sformułowane,mało tego jeszcze przed sprawa dostaliśmy pismo że na czas postępowania nasze prawa zostają ograniczone w takiej kwestii że musimy podlegać kuratorowi i asystentce ,myślę że u was będzie dobrze,gdyby uważali że dzieci nie mogą z wami zostać to by od razu podjęli decyzję a nie dopiero 18 tego. Co do badań to one są płatne i czeka się dobrych kilka miesięcy,u nas sprawa była początkiem maja a badania mieliśmy w październiku i my zapłaciliśmy ponad1200 zł. A jak twój mąż na to wszystko ?

    Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

    cf409fc7e7.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 11 marca 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Austria tez zamyka szkoły. Długo nie czekałam.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Jagodzianka19 Autorytet
    Postów: 541 384

    Wysłany: 11 marca 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa nie ma za co hejtować. To czysta logika.

    p19ue6hhr78s4yrb.png
  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 12 marca 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pawojoszka wrote:
    Dziewczyny nie ma się o co klucic ,czy te środki są na wyrost czy nie to i tak od nas nie zależy i nie nam to oceniać , bynajmniej nie na tym etapie. Każdy kraj działa po swojemu na wnioski przyjdzie czas po opanowaniu epidemii. Puki co u nas ludzie jeszcze zachowują rozsądek i nie ma paniki ,sklepy zaopatrzone ,ludzie owszem kupują ale przed świętami był większy szal niż teraz. Ciekawe tylko jak długo będą zamknięte placówki i czy nie będzie trzeba odrabiać we wakacje.

    Szczęśliwa sprawa pewnie była o ograniczenie władzy rodzicielskiej u nas też tak to było sformułowane,mało tego jeszcze przed sprawa dostaliśmy pismo że na czas postępowania nasze prawa zostają ograniczone w takiej kwestii że musimy podlegać kuratorowi i asystentce ,myślę że u was będzie dobrze,gdyby uważali że dzieci nie mogą z wami zostać to by od razu podjęli decyzję a nie dopiero 18 tego. Co do badań to one są płatne i czeka się dobrych kilka miesięcy,u nas sprawa była początkiem maja a badania mieliśmy w październiku i my zapłaciliśmy ponad1200 zł. A jak twój mąż na to wszystko ?


    Powiedział że nie mamy o co się martwić

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
‹‹ 319 320 321 322 323 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ