Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 🌞🏖️SIERPIEŃ 2025🏖️ 🌞
Odpowiedz

🌞🏖️SIERPIEŃ 2025🏖️ 🌞

Oceń ten wątek:
  • Nowaa95 Debiutantka
    Postów: 9 12

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny za mną pierwsze prenatalne. Czy któraś z was miała trochę wolniejsze bicie serduszka 12+6 142? Dostałam skierowanie na echo serca maluszka również wolna beta HCG wyszła podwyższona. Kość nosowa jest jak i przezierność 1.4.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2025, 13:41

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam dziewczyny wyniki Pappy. To moja pierwsza ciąża i nie jestem za bardzo ogarnięta chodź po waszych wiadomościach i porównaniu wygląda to dobrze. Ale jakbyście dziewczyny mogły spojrzeć swoimi doświadczonymi oczami byłabym wdzięczna.
    Do wizyty jeszcze trochę bo dopiero 07.01. A to szmat czasu się wydaje.
    Bardzo dziękuję 🙏
    https://zapodaj.net/plik-ulyFKJyw77
    https://zapodaj.net/plik-DxTtDknred

    smoothie lubi tę wiadomość

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Domi94 Ekspertka
    Postów: 182 265

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna bardzo mi przykro 🥲🥲

  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Cześć dziewczyny,
    wykreślcie mnie prosze z listy porodowej. Byłam dzisiaj na usg (9+6) i niestety zarodek się zatrzymał w ubiegłym tygodniu, serducho nie bije :(

    Bardzo mi przykro, trzymaj się ! ❤️

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Rocznikowo to pewnie ja najstarsza w grudniu skończyłam 40 , mimo że mamy zbadany zarodek to od wczoraj ogarnęła mnie panika .Ja nadwagi nie mam ale poronienia mam . Jakoś nie mogę się uspokoić każdy zaczyna mnie drażnić . Byle do poniedziałku.

    Ale do papy nie biorą rocznikowo tylko wiek skończony :)
    U mnie rocznikowo 39 ale ja też z grudnia więc 38 do ryzyk leci.
    Mam poronienienie, ciążę z wadą ale też nieco inne podejście do pappy.

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Również jestem za stworzeniem listy wyprawkowej na pierwszej stronie! Ułatwicie nam życie, dziewczyny! Sunday, Twoją listę sobie zachowałam, dziękuję za nią 🥰

    Santal, Luna, wielkie kciuki za dzisiejsze prenatalne! Dzisiaj duużo się dowiecie 🥰

    Ja też mam wizytę po 16, to nareszcie dziś! Później umówiliśmy się ze znajomymi na kolację, więc mam nadzieję, że pójdziemy w dobrych nastrojach 🙏🏻

    Może Mała.mi w kolejnym poście ma ochotę? Bo lista porodów taka przejrzysta mi się podoba :)

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja dziś dostałam dziewczyny wyniki Pappy. To moja pierwsza ciąża i nie jestem za bardzo ogarnięta chodź po waszych wiadomościach i porównaniu wygląda to dobrze. Ale jakbyście dziewczyny mogły spojrzeć swoimi doświadczonymi oczami byłabym wdzięczna.
    Do wizyty jeszcze trochę bo dopiero 07.01. A to szmat czasu się wydaje.
    Bardzo dziękuję 🙏
    https://zapodaj.net/plik-ulyFKJyw77
    https://zapodaj.net/plik-DxTtDknred

    Tak to bardzo dobre wyniki, ryzyka niskie.

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowaa95 wrote:
    Cześć dziewczyny za mną pierwsze prenatalne. Czy któraś z was miała trochę wolniejsze bicie serduszka 12+6 142? Dostałam skierowanie na echo serca maluszka również wolna beta HCG wyszła podwyższona. Kość nosowa jest jak i przezierność 1.4.

    Hej, a wyniki biochemii całe masz? Jak wyglądają ryzyka?
    Miałam raz podobną wartość fhr ale wszystko nie skończyło się dobrze.
    Echo serca sprawdzi serduszko więc spokojnie poczekaj ❤️


    Chyba ktoś musi mnie przeszkolić w cytowaniu wielu postów 🙈🙈

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Może Mała.mi w kolejnym poście ma ochotę? Bo lista porodów taka przejrzysta mi się podoba :)

    Myślę że nie ma problemu :) na razie nie mam pomysłu jak to zrobić ale coś wymyślę 😂 chyba że ktoś mq fajny pomysł 😁

    smoothie lubi tę wiadomość

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • Rzelka Autorytet
    Postów: 726 568

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Cześć dziewczyny,
    wykreślcie mnie prosze z listy porodowej. Byłam dzisiaj na usg (9+6) i niestety zarodek się zatrzymał w ubiegłym tygodniu, serducho nie bije :(
    Tak mi przykro... 💔 Miałyśmy transfer w tym samym dniu, lubiłam czytać co u was.
    Trzymaj się.

    Starania od marca 2022.
    W klinice od lutego 2023
    USG 🆗
    Owulacje obecne 🆗
    Hormony 🆗, poza TSH 4,2 -> Euthyrox 25 -> 1,4 -> 2,18
    HyCoSy - podejrzenie zwężenia prawego jajowodu
    Laparoskopia 🆗
    12 mscy stymulacji Lamettą bez efektu
    Ovitrelle, Duphaston, Utrogestan - bez efektu.
    Grudzień IVF:
    AMH 3,5
    stymulacja od 5dc - Rekovelle, Orgalutran, Gonapeptyl daily, Dostinex.
    11 🥚, 3 zarodki,
    12.12.24, 5 dni po punkcji świeży transfer 5.1.2,
    2 ❄️
    5dpt ⏸️
    6dpt HCG 58,6 🤔
    9dpt 210 😌
    11dpt 409 🥳
    18dpt 8486
    23dpt 2,6mm człowieka z tętnem ♥️
    03.02.25 - 10+2, 36mm, ♥️ 🆗
    I prenatalne 13+2 - 7,6cm, ♂️

    age.png
  • Nowaa95 Debiutantka
    Postów: 9 12

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Hej, a wyniki biochemii całe masz? Jak wyglądają ryzyka?
    Miałam raz podobną wartość fhr ale wszystko nie skończyło się dobrze.
    Echo serca sprawdzi serduszko więc spokojnie poczekaj ❤️


    Chyba ktoś musi mnie przeszkolić w cytowaniu wielu postów 🙈🙈

    Tak mam.

    Pappa 0.7
    Wolne beta Hcg 3.8

    Trisomia 21 1:340

    Reszta bardzo niska

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2025, 16:24

  • Lia. Autorytet
    Postów: 1163 1636

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Chyba ktoś musi mnie przeszkolić w cytowaniu wielu postów 🙈🙈

    Jak kogoś cytujesz to pojawia Ci się przed i po wypowiedzi taki tekst [ QUOTE = smoothie] i na końcu [/ QUOTE ] (bez spacji). Jak chcesz zacytować jeszcze dodatkową osobę, to po prostu ręcznie wstawiasz te znaczki i nick. Możesz też wyciąć część wypowiedzi, żeby się odnieść tylko do tej wybranej 😘

    Czekamy już pod gabinetem 😮‍💨

    smoothie, Mała.mi 93 lubią tę wiadomość

    ⛈️ kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, wysoka homocysteina
    🎂 28

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    styczeń '23 - poronienie 7+2 tc 💔, zdrowa córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI w DE: 22 🥚, 1 blastka 4BC - ❌
    luty '24 - 2 ICSI w DE: 30 🥚, 1 blastka 4CB - ❌
    październik '24 - 3 ICSI w CZ: 22 🥚, 2 blastki 4BC i 1B - coś drgnęło 💔, został jeden ❄️ 3BB

    25.11.24: transfer mrożaczka 3BB ✨
    7dpt ⏸️, beta 32 🥹; 9 dpt 58,8; 14 dpt 533,2; 16 dpt 2046, przyrost 273.5% 🚀😍
    22 dpt 5+6 tc: 0,21 cm 🍬 z bijącym serduszkiem 💗
    06.02: I prenatalne + NIPT, 7,3 cm zdrowego chłopca 🩵
    41+2 tc: 3940 g i 56 cm Cudu przyszło na świat 🌈

    age.png

    Wygraliśmy! 🥊
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Ale do papy nie biorą rocznikowo tylko wiek skończony :)
    U mnie rocznikowo 39 ale ja też z grudnia więc 38 do ryzyk leci.
    Mam poronienienie, ciążę z wadą ale też nieco inne podejście do pappy.
    Ja rocznikowo 41 , a że właśnie z grudnia to 40 . Zresztą miałam mieć huczna 40 ale odwołałam na szczęście nikt nie dostał zaproszenia . Sale i DJ przesunęłam . No u mnie też w pierwszej ciąży wada była .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowaa95 wrote:
    Tak mam.

    Pappa 0.7
    Wolne beta Hcg 3.8

    Trisomia 21 1:340

    Reszta bardzo niska

    Pewnie wysoka beta i fhr trochę zawyżyło Twoje ryzyko. A co mówił lekarz?
    W którym tygodniu robisz echo?

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Ja rocznikowo 41 , a że właśnie z grudnia to 40 . Zresztą miałam mieć huczna 40 ale odwołałam na szczęście nikt nie dostał zaproszenia . Sale i DJ przesunęłam . No u mnie też w pierwszej ciąży wada była .

    I nie pytali czemu nie ma imprezki? :) Odbijesz sobie już z maluchem na rękach :D

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • Luna_ Autorytet
    Postów: 473 814

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po prenatalnych. Na usg wszystko wygląda super, zdrowa dziewczynka 🩷 Jeśli chodzi o ryzyka to T21 wyszło 1:297 - po skorygowaniu 1:3720, T18 1:731 - po skorygowaniu 1:3311, T13 1:291 - po skorygowaniu <1:20000, to chyba ok?

    Jedyne co to Fhr wyszło 149, mój lekarz mówił, że w dolnej granicy, ale nie ma powodu do zmartwień, bo takie fhr bardzo często występuje. Co myślicie?

    Edit: dodam, że komory serca, przepływ krwi, aorta wszystko wygląda bardzo dobrze i lekarz nie mógł się do niczego przyczepić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2025, 17:23

    nick nieaktualny, Mała.mi 93, Domi94, dzikaplaża, Dziewiarka, migotka_, adu, smoothie, Kinia__, Roxanne, Kim99, Zielona2024, Sreberko, Lia. lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023 🫶

    👱‍♀️34.
    ❌️Endometrioza ❌️Adenomioza ✅️Jajowody drożne ✅️Tarczyca ✅️AMH

    🧑36.
    ✅️Badanie nasienia (morfologia 5%, 74 mln/ml, pH 7.9)

    💔01.2024 biochem. 5 tc
    💔09.2024 biochem. 5 tc

    ⏸️28.11.24
    16.12.24 jest ❤️ (6+1)
    30.01.25 I prenatalne,niskie ryzyka,dziewczynka🩷
    26.03.25 II prenatalne - 24 cm, 400 g 😍
    24.04.25 719 g 🥰
    21.05.25 1290 g 🍀
    4.06.25 1710 g 🤗
    2.07.25 2700 g 🫶
    21.07.25 3200g 🤍

    18.08.25 witaj na świecie 👶🩷 3830 g 🥹

    age.png
  • Nowaa95 Debiutantka
    Postów: 9 12

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Pewnie wysoka beta i fhr trochę zawyżyło Twoje ryzyko. A co mówił lekarz?
    W którym tygodniu robisz echo?

    Lekarz za dużo nie mówił po prostu powiedział że jest lekko zaniżone, a genetyk powiedziała, że wysoka beta może być przez krawiak który się w 9 tyg pojawił. Będę robiła w 15 tygodniu echo.

  • Luna_ Autorytet
    Postów: 473 814

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowaa95 wrote:
    Lekarz za dużo nie mówił po prostu powiedział że jest lekko zaniżone, a genetyk powiedziała, że wysoka beta może być przez krawiak który się w 9 tyg pojawił. Będę robiła w 15 tygodniu echo.

    U mnie fhr wyszło w sumie niewiele więcej i według lekarza jest wszystko ok 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2025, 18:08

    Starania od 08.2023 🫶

    👱‍♀️34.
    ❌️Endometrioza ❌️Adenomioza ✅️Jajowody drożne ✅️Tarczyca ✅️AMH

    🧑36.
    ✅️Badanie nasienia (morfologia 5%, 74 mln/ml, pH 7.9)

    💔01.2024 biochem. 5 tc
    💔09.2024 biochem. 5 tc

    ⏸️28.11.24
    16.12.24 jest ❤️ (6+1)
    30.01.25 I prenatalne,niskie ryzyka,dziewczynka🩷
    26.03.25 II prenatalne - 24 cm, 400 g 😍
    24.04.25 719 g 🥰
    21.05.25 1290 g 🍀
    4.06.25 1710 g 🤗
    2.07.25 2700 g 🫶
    21.07.25 3200g 🤍

    18.08.25 witaj na świecie 👶🩷 3830 g 🥹

    age.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 5356 1975

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    I nie pytali czemu nie ma imprezki? :) Odbijesz sobie już z maluchem na rękach :D
    Nie , bo powiedziałam że dowiedzą się w swoim czasie jak zaproszenie dostaną . Wiedzieli tylko że to nie będzie w grudniu bo akurat w same święta więc dali mi spokój . A lada moment nie będą pytać jak się dowiedzą o ciąży .
    Taki mamy plan na marzec/kwiecien 2026 poprzesuwać wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2025, 18:18

    smoothie lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc 💔
    3 IUI , 5IVF

    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    17.08 2019 7tc :💔

    24.11 2024 transfer + atosiban
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 30 stycznia 2025, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowaa95 wrote:
    Lekarz za dużo nie mówił po prostu powiedział że jest lekko zaniżone, a genetyk powiedziała, że wysoka beta może być przez krawiak który się w 9 tyg pojawił. Będę robiła w 15 tygodniu echo.

    Możliwe, ponoć mięśniaki i inne rzeczy mogą mieć wpływ na betę.
    Czyli echo całkiem niedługo, to na razie spokojnie bym czekała :)
    Trzymam kciuki🫶

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ