Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy to naprawdę godziny Cię dzielą od spotkania z maleństwem :)
    A musisz być na czczo do tej 14? Oj dzieje się dzieje :D

    Madzikovy lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaraz wszamam knedle ze sliwkami i zupe neapolitanska mmmmmm :D

    amela, Dodi lubią tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 28 lipca 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zjadlam obiadek makaron ze szpinakiem i kurczakiem :)
    teraz leze i umieram z goraca ...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas grzmi i pada :D

    Smacznego dziewuszki :)

  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko się przenosze ze słońca w cień z butelką wody :-)
    Piesiol ze mną. Zrobiłam obiad i jestem mokra. ..

    Heh ja się właśnie zastanawiam czy jakoś niebawem nie zrobić małżeńskiego wieczorku i nocy :-) troszkę się boję bo jakoś nie miałam wcześniej chęci i się troszkę bałam, dlatego muszę wszystko przeanalizować. ..heh chyba mi upał uderza do głowy.

    Kajoni, celia, Magda2013, Dodi lubią tę wiadomość

    tb736iyeli5hckvm.png
  • agapast Autorytet
    Postów: 458 778

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, ta nasza kamilka to jest gosposia, takie wypasy...i obiad z dwóch dań, szacun!
    pisalyscie o tych szczotkach do włosów, więc otworzyłam moją i na opakowaniu napisali żeby umyć ciepłą wodą z mydłem i wysuszyć, ale ona tak śmierdzi nie wiem czy to tą kozą czy co, ale jak ja dziecko tym uczeszę to będzie waliło od niego z daleka...wasze też tak śmierdzą?

    nick nieaktualny, Dodi lubią tę wiadomość

    Michałek urodził się 10 sierpnia 2014 <3 <3 <3
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia lekarz powiedział ze koło 10 mogę zjeść porządne śniadanie :) niby przy cc trzeba byc 5 godzin po posiłku tym bardziej ze nie bedą mi robić juz żadnych badań prócz ktg bo sama je sobie dziś zrobiłam prywatnie. Inaczej musiałabym sie stawić o 7 rano na czczo i tyle czekać a to juz w ogóle bym spanikowala. A tak pójdę na 14 akurat mnie przygotują i juz. Czekam na mojego W i zaraz idziemy jeszcze do sklepu tylko po wodę w małych butelkach z dziubkiem. A tak juz torba stoi na wylocie. Nie wierze, po prostu nie wierze...

    Domi IRL, Aggie, celia, Magda2013, Dodi lubią tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agapast moja nie śmierdzi ale zaraz tez ja użyje w ciepłej wodzie i w mydle. Chyba do szpitala nie trzeba zabierać szczotki co?? Biorę smoczek w razie co... Nozyczki do paznokci ... I chyba starczy? Z takich akcesoriów dla Małej.

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • agapast Autorytet
    Postów: 458 778

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeezu, Madzik to już jutro! cudownie. najedz się dziś porządnie czegoś extra:)

    Michałek urodził się 10 sierpnia 2014 <3 <3 <3
  • agapast Autorytet
    Postów: 458 778

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem właśnie, jak tak mi będzie waliła, to jej nie biore, bo mi całą torbe zasmrodzi:)

    nick nieaktualny, Dodi lubią tę wiadomość

    Michałek urodził się 10 sierpnia 2014 <3 <3 <3
  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zjadlam placki ziemniaczane:)
    Kamilka jakie pysznosci!:)
    Madzia najedz sie kochana porzadnie! bo potem juz nie bedzie jedzenia za dwoje hihi:P
    moja szczotka nie smierdsi przynajniej dla mnie :P
    ja mam w liscie szpitalnej szczoreczke do wlosow dla dzieckaa smoczek i buteleczke biore na wszelki wypadek
    u nas grzmi ale jeszcze nie pada

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapast wrote:
    oj, ta nasza kamilka to jest gosposia, takie wypasy...i obiad z dwóch dań, szacun!
    pisalyscie o tych szczotkach do włosów, więc otworzyłam moją i na opakowaniu napisali żeby umyć ciepłą wodą z mydłem i wysuszyć, ale ona tak śmierdzi nie wiem czy to tą kozą czy co, ale jak ja dziecko tym uczeszę to będzie waliło od niego z daleka...wasze też tak śmierdzą?

    Kochanie musze przyznac sie bez bicia ze to nie ja gotowalam :P
    Maz wzial na wynos z restauracji obok :P tanie jedzonko a smaczne ze szok :-)

    Z tej szczotki to sie usmialam jak to napislas :P haha moja tez smierdzi koza ale umyje ja w mydle wyparze i mam nadzieje ze wywietrzeje ten smrod :P

    nick nieaktualny, celia, Dodi lubią tę wiadomość

  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chciałabym ale przez ten skwar za bardzo nie wiem czego :)

    celia lubi tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia żeby po wyparzeniu włosie Ci nie wypadło :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • agapast Autorytet
    Postów: 458 778

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobrze, że zamówione, już miałam wyrzuty, że ja to taka żona jestem, że mój chłop w życiu nie widział dwudaniowego obiadu...chyba, że u mojej mamy, bo ona z tych co obiad musi mieć 2 dania

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dodi lubią tę wiadomość

    Michałek urodził się 10 sierpnia 2014 <3 <3 <3
  • Domi IRL Autorytet
    Postów: 1038 1680

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Madzikovy!!!!!!!!!
    Czekam na relacje ja tez mam CC- w piatek!!!!:P

    Madzikovy, MILA, Kajoni, celia, Magda2013, Dodi lubią tę wiadomość

    t60z7qg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wasze dzieci tez sie tak slabo ruszaja? Moj to od kilku dni taki leniuch teraz tez sie nie ruszal szturchalam go i trzeslam brzuch to tylko noge wypial i cisza.. kurna martwi mnie to, mam nadzieje ze wszystko ok z nim!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    Kamcia żeby po wyparzeniu włosie Ci nie wypadło :)

    No ktos pisal ze wyparzal i nie wypadly, choc istniwjw takie ryzyko :P
    To ja taka bardzo ciepla woda przeleje nie wrzatkiem :-)

  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńka:) wrote:
    JA tez wrocilam z wizyty :) Upal taki ze szok... wszystkie przeplywy idealne, głowka juz bardzo, bardzo nisko i 1,5 cm rozwarcia :)


    U mnie ta sama sytuacja od tygodnia i cisza:)coś czuje że jak nas złapie to raz a porządnie

    Kasieńka:) lubi tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agapast wrote:
    A to dobrze, że zamówione, już miałam wyrzuty, że ja to taka żona jestem, że mój chłop w życiu nie widział dwudaniowego obiadu...chyba, że u mojej mamy, bo ona z tych co obiad musi mieć 2 dania

    Spokojnie ja tez chyba nigdy daudaniowego obiadu nie zrobilam :P

‹‹ 1659 1660 1661 1662 1663 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ