Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie ;)
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie ;)

Oceń ten wątek:
  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane! Dziś już lepiej. Już mnie troszkę pobolewa-może to 3 dniowka ;-( mam wyrzuty że wzięłam APAP ale cóż. ..
    Tak Madzikovy mamy w tym samym dniu Kochana!! Heh i to czekanie
    Całuski i miłego popołudnia -położe sie póki nie mam aż tak silnego bólu.
    Podejrzewam zatrucie...ech...

    tb736iyeli5hckvm.png
  • Natkusia Przyjaciółka
    Postów: 106 158

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-)

    I ja po wizycie
    z Maluszkiem wszystko dobrze, wzorowe wyniki :-) jedynie są w główce te torbielki ale Pani nas zapewniła, że one znikną waży 309g.. troszkę mnie martwi bo znowu jest w tyle.. u Michała też tak było no i był malutkim dzieckiem.. widocznie mam urok rodzenia małych dzieci.. lekarze mówią, że jak Michaś tak miał to nie ma się czym martwić.
    No i .. na MILION % będzie SYNUŚ :-) dostaliśmy w końcu dowód płci i jestem usatysfakcjonowana

    o to dorodne przyrodzenie naszego syna :-D:

    13b9737c5fceacd7m.jpg

    nick nieaktualny, Kajoni, pekinka82, Moni&, Sylka, Lanusia93, nick nieaktualny, Magda2013, celia, Niebieska, mala_mi, positive, Jus1985 lubią tę wiadomość

    10 cykl szczęśliwy 🥹
    05.26 ⏸️
    06.26 8tc 💔 puste jajo..


    mama:
    🧑🏼 2012
    🧑🏼 2014

    👩🏼‍⚕️ midwife
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkusia wrote:
    Hejka :-)

    I ja po wizycie
    z Maluszkiem wszystko dobrze, wzorowe wyniki :-) jedynie są w główce te torbielki ale Pani nas zapewniła, że one znikną waży 309g.. troszkę mnie martwi bo znowu jest w tyle.. u Michała też tak było no i był malutkim dzieckiem.. widocznie mam urok rodzenia małych dzieci.. lekarze mówią, że jak Michaś tak miał to nie ma się czym martwić.
    No i .. na MILION % będzie SYNUŚ :-) dostaliśmy w końcu dowód płci i jestem usatysfakcjonowana

    o to dorodne przyrodzenie naszego syna :-D:

    13b9737c5fceacd7m.jpg
    lo matko, ale fantastyczne zdjecie! zero poczucia wstydu ma ten Wasz syn!
    ja juz bylam na 4 usg i dalej nie wiem ile moj wazy. Mam wizyte w poniedzialek to dopytam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 14:41

    nick nieaktualny, pekinka82, Natkusia, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkusia gratulacje :-)
    To ze jest maly to chyba zaden problem - latwiej rodzic ;-) a nadgoni po porodzie !
    To bylo Twoje polowkowe?

    Ja siedze w wannie jeszcze i podczytuje was :-)

    Natkusia, celia lubią tę wiadomość

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4538

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkusia gratuluje synka! :D to chyba chłopaki nam przeważają jako letnie dzieci :P

    Kajoni, Natkusia, Lanusia93 lubią tę wiadomość

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATKUSIA..... Moje gratulacje.... No nie da się ukryć co tam pomiędzy nóżkami..Kawał chłopaka:) <3

    Natkusia, celia lubią tę wiadomość

  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni& wrote:
    Natkusia gratuluje synka! :D to chyba chłopaki nam przeważają jako letnie dzieci :P
    u mnie w rodzinie i w sasiedztwie same dziewuszki, to czas to zmienic ;) troche testosteronu wprowadzic do srodowiska i wychowac prawdziwych dzentelmenow, co w dzisiejszych czasach niestety nie bedzie latwym zadaniem

    Moni&, celia lubią tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • Natkusia Przyjaciółka
    Postów: 106 158

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CAMILLE tak to było moje połówkowe :)

    Ja mam w ogóle bezwstydnych synów :D
    z Michałem było to samo.. lekarz za każdym razem jak włączał USG to pierwsze jajka na monitorze ;) :D

    wpadnę wieczorem bo dziś mój chłop wyjeżdża.

    Buziaki

    pekinka82, nick nieaktualny, Moni&, Kajoni, Lanusia93, nick nieaktualny, celia, Niebieska, positive lubią tę wiadomość

    10 cykl szczęśliwy 🥹
    05.26 ⏸️
    06.26 8tc 💔 puste jajo..


    mama:
    🧑🏼 2012
    🧑🏼 2014

    👩🏼‍⚕️ midwife
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quendi wrote:
    Dziękuję Kochane! Dziś już lepiej. Już mnie troszkę pobolewa-może to 3 dniowka ;-( mam wyrzuty że wzięłam APAP ale cóż. ..
    Tak Madzikovy mamy w tym samym dniu Kochana!! Heh i to czekanie
    Całuski i miłego popołudnia -położe sie póki nie mam aż tak silnego bólu.
    Podejrzewam zatrucie...ech...
    cos strasznie duzo tych zatruc teraz, trzeba uwazac. Wczoraj w radiu mowili, ze w krakowie starsznie duzo ludzi jest zasmarkanych a szpital dzieciecy na prokocimiu nie ma juz miejsc dla dzieci chorych. masakra co sie dzieje. nie bylo prawdziwej zimy, mrozu, to nie wytepilo wirusow i bakterii

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O moze i mi zrobi polowkowe dzis :D
    A moj dzentelmen jak mnie pieknie kopie- chyba mu sie podoba w cieplej wodzie ;-)

    pekinka82, Kajoni, Lanusia93, celia, positive lubią tę wiadomość

  • Sylka Autorytet
    Postów: 1357 3062

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkusia gratuluję synka :) Zdjęcie jest po prostu boskie :)

    Lanusia93, celia, Natkusia lubią tę wiadomość

    f2w39jcgqwt6nja8.png
    relg3e5e7k7mhx6f.png
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87 wrote:
    O moze i mi zrobi polowkowe dzis :D
    A moj dzentelmen jak mnie pieknie kopie- chyba mu sie podoba w cieplej wodzie ;-)
    hahah moj wlasnie tez kopie jak noga stukam do rytmu piosenki co leci w radiu.
    a cztalam w ksiazce "matka i dziecko" (chyba taki tytul), ze w 19 tyg. dziecko uczy sie oddychac a ze nie ma tlenu atmosferycznego, to ucz sie na wodach plodowych i od tego moze miec czkawke, ktora my mozemy odczuwac wlasnie. moze wlasnie czujemy? :)

    nick nieaktualny, Lanusia93, celia, Jus1985 lubią tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkusia, faktycznie bezwstydny ten syn, zanim otworzyło mi się zdjęcie wyskoczyło mi ostrzeżenie: "Strona ta zawiera treści erotyczne, przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Klikając OK stwierdzasz, że masz ukończone 18 lat i akceptujesz pojawienie się treści erotycznych. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią opuść to miejsce i przejdź do innej kategorii zdjęć." :D
    Gratulacje! <3
    Sylka, ale masz wahania klimatu.. A ja narzekałam na Polskę :D
    kada24, mi nie tyle krew z nosa co zawsze podczas dmuchania uszkadzam sobie żyłkę, pękają mi naczynka i później przez jakiś czas nie mogę pozbyć się tej krwi. Ale żeby mi sama płynęła to nie.
    Niebieska, super wiadomości! <3

    Piję dużo, czuję się o wiele lepiej. To było na szczęście poranne zawirowanie żołądkowe :D Nawet synek puknął dwa razy.

    Moni&, Kajoni, nick nieaktualny, celia, Niebieska lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Magda2013 Autorytet
    Postów: 1722 2864

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quendi to dobrze ze juz Ci lepiej,pewnie to tez bylo jakies zatrucie :/
    Mila tez o tym czytalam ze kolyszemy dzidzie w brzuszku dlatego w dzien zbytnio nie czuc ich ruchow. Ja dzisiaj rano poczulam kilka pukniec i to dosyc mocno :)
    Madzikovy no widzisz,teraz czesciej bedziemy czuc te pukniecia. Powiem Ci ze ja takie puk puk czulam juz kilkanascie dni temu sporadycznie a teraz czuje to coraz czesciej..praktycznie codziennie :D
    Moni ta polozna to jakas walnieta chyba,przeciez wazenie nie trwa niewiadomo ile czasu a i tak czekalas az sie nagadaja :/ nie przejmuj sie. Mnie tez kiedys lekarz opieprzyl ze jestem za pozno a bylam punktualnie.
    Kajoni tak to jest jak sie leczy prywatnie..nie dosc ze placisz za wizyty to jeszcze za dodatkowe badania :/
    Ja za polowkowe bede placic 200 zl bo juz sie pytalam w tym plytka CD z nagranym badaniem 40zl i 50zl za L4 sobie bierze :/
    Oj Lanusia,to napewno od ostrego Cie zoladek rozbolal. Biedna Ja tez lubie ostre,pizze i kebaby ale w ciazy staram sie ograniczac. Zreszta ja rzadko jem fastfoody chociaz dzis mam pizze na obiad :D Ale zamowilam w pizzerni gdzie moj brat pracuje i on ja bedzie robil. Dzis bylam u niego i powiedzialam ze ma zrobic dobra :D Ale nie bedzie ostra :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 15:35

    Kajoni, Lanusia93, celia, Madzikovy lubią tę wiadomość

    mjvydf9hx78lq90r.png
    822_20150427_223558.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Lanusia ze juz Ci lepiej!!

    Kochane musze przyznac z przykroscia ze golenie sprawia coraz wieksze trudnosci :/
    A.co to bedzie pod koniec ?! o.O

    Lanusia93, pekinka82, celia, Magda2013, positive lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natkusia swietne wiesci!! Gratuluje syneczka :) zdjecie swietne, moj tez sie ladnie ustawil do zdjecia, ze jest dowod jego meskosci heh :)

    Niebieska gratuluje i powodzenia z kredytem! Teraz musi isc z gorki :) ale wam fajnie :)

    Madzikovy jak piesek? Zly? :P

    Sylka masakra wspolczuje takiej zmiany pogody.. Tu cieplutko, tu snieg..oszalec idzie :P

    Ja wrocilam do domku, maz spi. Maluszek po oboedzie w restauracji troche popukal, a pozniej na lawce jak jadlam lody :) musialy smakowac :D teraz objadam sie arbuzem i chyba zaraz pekne :P

    Ide napatrzec sie na te kochane malutkie ubranka dla synka :)

    nick nieaktualny, Lanusia93, pekinka82, celia, Niebieska, Kajoni, Sylka, Madzikovy, positive lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87 wrote:
    Dobrze Lanusia ze juz Ci lepiej!!

    Kochane musze przyznac z przykroscia ze golenie sprawia coraz wieksze trudnosci :/
    A.co to bedzie pod koniec ?! o.O

    Tez juz to odczuwam :/ goilam sie i masakra, ciezko juz sie mega nachylac i zagladnac jak poszlo :P pozniej beda musieli partnerzy chyba wkroczyc z pomoca :P
    Kamilka czekamy od razu na wiesci i zdjecie :)

    Lanusia93, nick nieaktualny, Magda2013, Jus1985 lubią tę wiadomość

  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camille87 wrote:
    Dobrze Lanusia ze juz Ci lepiej!!

    Kochane musze przyznac z przykroscia ze golenie sprawia coraz wieksze trudnosci :/
    A.co to bedzie pod koniec ?! o.O

    oj no mnie tez niestety, zwlaszcza ze mam usztywniony caly kregoslup i nie jestem taka gietka jak Wy, to ciezko jest, ehh

    za chwilke zabieram moja jeszcze na spacer, dzis w pracy do 17.30 wiec musze cos zorganizowac aby szybciej zeszlo.

    oh cieszylabym sie ze juz jutro i weekend ale musze isc na zajecia, ale juz nie dlugo, juz nie dlugo.... wdech, wydech....

    Lanusia93, celia lubią tę wiadomość

    relgi09k4o218c6j.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda2013, to już naprawdę porządnie czujesz maluszka :) Zmienię swój sposób odżywiania na zdrowszy, obojgu nam to pomoże :)
    Camille87, ja się czasem nie dogolę i P. mi pokazuje: "A tu?" :D Też mi czasem niewygodnie, ale jak wyobrażam sobie jak to będzie wyglądało za kilka miesięcy to od razu mam siłę na dokładniejsze golenie teraz :D

    Mój maluszek naprawdę rzadko się odzywa, stworzyłam sobie i wydrukowałam kartę ruchów i zapisuję każdą godzinę w której poczułam jakikolwiek ruch, żeby mieć lepsze spojrzenie na to. I po prawie tygodniowej obserwacji widzę, że rusza się 3-4 razy dziennie, pojedynczymi ruchami, a nie całymi seriami, np. czuję puknięcie o 10, później przesuwanie o 18 i wieczorem na niego czyham i nawet nie raczy się przesunąć. Tzn. na pewno rusza się dużo częściej, ale dlaczego ja tego nie czuję? :( To chyba nie jest normalne...

    celia, Magda2013 lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia na tym etapie oczywiscie ze to jest normalne.. Niektore jeszcze nic nie czuja, nie martw sie tym tak..
    Wiem ze teraz se gadam, a wczesniej sama przezywalam ze nic nie czuje.. Wiec w sumie sie juz zamkne..
    Wiem jak trudno jest wytrzymac i czekac, ale kazda z nas doczekala lub doczeka tych chwil :) zobaczysz :)

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ