X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krisi kiedyś jakiś post Twój właśnie zabrzmiał mi, jakbyś była w ciąży, ale nie chciałam nic mówić, bo myślałam że wymyslam. O Ty, Tak nieśmiało nam tutaj :) Gratulacje
    Ja czekam na Truskawki na działce, już zielone, ale są :)

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 31 maja 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja identycznie jak Sabanek, gratulacje! :)

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 31 maja 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krisi gratulacje !!!!!!! My planujemy by za niedlugo byla druga pociecga...
    GRATKI DLA DZIECIACZKOW.

    marcianka86
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 31 maja 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskolleczka trzymam kciuki mocno.

    marcianka86
  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 31 maja 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Krisi, oczywiście lubię za ten październik :-)
    Ja już po 30, miałam wracać do pracy ale jeszcze sama nie wiem... Awansu na pewno nie będzie... Tylko chyba po cc to trzeba najpierw jakieś usg zrobić czy wszystko wróciło do normy no i trzeba mieć okres żeby zajść :-P

  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 31 maja 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś tak wyszło.

    Kajka ja jestem po cc.

    Kajka86 lubi tę wiadomość

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.

    Krisi, wow gratulacje, odwazna jesteś.

    Sabanek gratulacje dla Wiki.

    Ja z Nikosia pilnuje zeby wszystko robil jak nalezy i dzis po trawie poszedł prosto na czworakach. Moze się uda.

  • Gilis Autorytet
    Postów: 504 205

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Krisi! :)
    Marcianka, a za was w taki razie kciuki :)

    Krisi, a co ci się dzieje z brzuszkiem? Ja to tylko wiem, że taśmami można się ratować.



    Ja myślałam, że jak mi zlecono tsh i ft to wystarczy. A teraz się zastanawiam czy nie powinnam zrobić jednak antyciała, skoro tak piszecie o tej tarczycy. Kiedyś miałam jakieś tam niedobory, a ostatnio wyniki były ok. Są jakieś objawy, które wskazują na hashimoto?

    Moje dziecko złapało okropny katar, do tego próbuje raczkować, stawać na nogi i cały czas marudzi. Im bardziej się stara coś zrobić tym bardziej jęczy. I ciagle chce być na rękach. Strasznie wymusza ostatnio i mam nadzieję, że teraz nie utrwalają się cechy charakteru ;) łudzę się, że przeziębienie nałożyło się jedynie na opanowywanie nowych umiejętności i niedługo wróci mu humor. Dzisiaj pierwszy dzień trochę chłodniej, już nie wiedziałam jak go kłaść do spania. Gorączka skakała, w domu gorąco, ani okien nie bardzo otworzyć, ani małego porozbierac.
    Od godziny śpi wciśnięty miedzy poduszkę i moje biodro, nie mogę się odsunąć bo zaczyna od razu się za mną przemieszczać. W ten sposób mam przymusowe leżakowanie ;)





    dqpr3e5eiqwlopbv.png
  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jak tam blizna po cc Krisi? I czy teraz będziesz sn rodzic czy też cc? To ja też się chyba będę zabierać do "roboty" :-P

  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gilis mam rozezejście mięśni i muszę się poratować po ciąży. Teraz pewnie się zwiększy. Mam nadzieję że nie zrobi się z tego jakąś przepuklina

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz niestety tylko cc. Zapowiedziała mi to lekarka przy cc że krwinki i stan ogólny blizn to tylko następne cc.
    A blizna ładniejsza niż po pierwszym cc. Teraz dali mi po dreny to i może krwiaka nie będzie.

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 31 maja 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie. Ja też mam ostatnio problem z zalogowaniem na naszą pocztę. Usilnie chce mnie logować przez moje konto Google a ja nie chcę. Coś się jednak zmieniło.

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kojarzę, że dziewczyny niektóre jakieś taśmy miały w ciąży.
    Ja jestem zalogowana cały czas i nic się nie dzieje u mnie na poczcie :/
    Kajka trzymam kciuki ;)
    Gilis biedne Maleństwo. U nas też mega marudzenie. Nieszczęśliwie Wam się widocznie wszystko skumulowalo :(
    My jutro mamy bilans 9 miesięcy. Ciekawe, czy Wiki da się zwazyc.

    Kajka86 lubi tę wiadomość

  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pewnie też będę miała jak coś drugie cc bo mam nieprawidłowa budowę miednicy...

    Sabanek a same chcecie ten bilans zrobić czy lekarz kazał? Bo nam dopiero we wrześniu na szczepienie kazał przyjść...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka ja chodzę wg książeczki, a i pediatra mówiła, żeby przyjść jeszcze przed szczepieniem

  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 31 maja 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabanek my tez idziemy na bilans za tydzien, ale dlatego ze potrzebuje recepte na mleko.

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 31 maja 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też na bilans za tydzień - w sumie to będzie miała wtedy równo 10 miesięcy ale recepta na mleko nam potrzebna :)

    Objawy Hashimoto? Wieczne zmęczenie, brak chęci do życia, problemy z utrzymaniem wagi, zimno, rozchwiane inne hormony, problemy z miesiączką, wypadanie włosów - generalnie to, na co uskarżają się wszystkie matki :P

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • Gilis Autorytet
    Postów: 504 205

    Wysłany: 31 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benuś ja na to wszystko uskarżałam sie przed ciążami, teraz póki karmię jest idealnie, w poprzedniej ciąży było identycznie. Jakby się hormony teraz uregulowały. Po zaprzestaniu karmienia pamietam, że włosy zaczęły znów wypadać, a gin olał temat, że niby organizm znów musi się przestawić. I przestawiał się do kolejnej ciąży ;) Nawet chciałam umówić się kiedyś do endokrynologa by podpytać czy to możliwe, ale termin wizyty ostudził zapał.

    Mi taśmy odciążyłby kręgosłup, na brzuch też można, ale nie mam pojęcia czy pomagają na mięśnie czy estetycznie na rozstępy tylko. Myślę, że są w stanie podtrzymać jak rajtki czy pas.

    dqpr3e5eiqwlopbv.png
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gilis nadal karmisz?Jesli moge zapytac,to kiedy dostalas miesiaczke?

    marcianka86
  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ja nie mam hashi, przynajmniej nie miałam kiedyś jak miałam dokladne badania a objawy zawsze miałam takie jak piszesz :-p
    No i teraz juz prawie miesiąc nie kp i nadal okresu brak...

‹‹ 1910 1911 1912 1913 1914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ