X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka idź do lekarz ginekologa to wszystko Ci powie. Czy w ogóle blisko jest okres. Mnie lekarka mówiła że niedługo będzie okres i był za prawie 3 miesiące. Tyle że przy regularnym karmieniu co 2h.

    Dał mi dzisiaj w nocy Natuś popalić. Dość że wracam po 23.00 ze szpitala bo zostawiam tam córkę jak zaśnie to rano już po 6.00 u niej jestem. A temu właśnie dzisiaj zachciało się wojować. Pewnie tęskni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 06:54

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się zapisać :-)
    Moja też miała słabą noc, 2 razy butle chciała i o 6 rano znowu i już nie ma spania....
    Podziwiam Cie Krisi że dajesz radę z dwójką i jeszcze z fasolka w brzuszku :-) a ile Twoja córka ma lat?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dzień dziecka to dzieciom odwalilo. ;) moja też tragiczna w nocy. No Kajka do gina na kontrolę po zakończeniu kp mi kazała babka przyjść, więc nie zaszkodzi Ci się wybrać, zaliczysz sobie kontrolę przy okazji :)
    Krisi podziwiam, ogarnąć tyle dzieci na raz.

  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajka ja mam trójkę dzieci a z czwartym w ciąży.
    Córka najstarsza ma 8 lat.

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super gromadka :-) zazdroszczę, ja tyle pewnie już nie zdążę mieć :-p i 3 razy miałaś już cc?
    Jaskoleczka Ty chyba też masz trójkę jak się nie mylę? Brawa dla Was dziewczyny :-)

  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze cc, drugie sn, trzecie cc.

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • Gilis Autorytet
    Postów: 504 205

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nada karmię, mały ostatnio prawie nic nie je chętnie oprócz owoców, chleba i jogurtu. Na resztę ma odruch wymiotny. Dlatego nie myślę nawet na razie nad odstawieniem go od piersi. A okresu nie mam. Był moment, że pobolewały mnie jajniki, ale minęło.
    Póki tracę na wadze to niby krwawienia nie powinno być. Poprzednio przy intensywnym karmieniu też dostałam późno, prawie po roku, jak syn zaczął mniej na mnie wisieć.

    dqpr3e5eiqwlopbv.png
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Moj tez chce mnie zamordowac. Wstal o 5, przed chwila usunął i obudzil się o 5 minutach. A marudzi przy tym.

    Kajka mam 3, ale u nas duza roznica wieku.13 i 10 maja starsze.

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Iga spała cudnie 19-7.30 bez przerwy ale ona strasznie meczy sie na upałach, była juz taka zmeczona wieczorem, ze ledwo to mleko wypiła. Nie wiem co bedzie w lecie.

    Ja sobie z jednym i to grzecznym zazwyczaj, nie umiem czasami dac rady a co dopiero z 4 :)

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • marcianka1 Autorytet
    Postów: 767 360

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krisi a Ty karmilas i zaszlac?U nas to pewnie potrwa 100lat :)

    marcianka86
  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskółeczka a jak Nikoś w sprawie mleka? Wiem, że po receptę idziecie niedługo ale dajesz mu coś mlecznego ? Właśnie mi Iga użarła kawałek naleśnika z twarogiem i uciekła :D także sama sobie wprowadziła na dzień dziecka :D

    Jak po wizycie z Kacprem?

    sabanek lubi tę wiadomość

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mleko nie przeszlo, wlasnie walczymy z odparzeniami po kwasnej kupie. To trzymam kciuki aby wszystko bylo ok.

    Wczorajsza wizyta Kacpra nic nie wniosła. Musimy isc do neurologa. A lekarka była beznadziejna.

    Nikos dopiero usnal. Mam nadzieje ze teraz pospi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2017, 12:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już po bilansie.
    Jaskółeczko u nas też tragedia, spała w wózku 5min (jak zwykle przed domem) i później podczas wchodzenia na górę się obudziła i swieowala. śpi teraz a ja robię obiad.
    Wiki waży trochę mniej niż powinna, na oko powinna 8,2 a jest 7,720. Niby idą zęby górne, jasne jak zawsze ;)
    Benus ta Twoja Iga to musi być torpeda ;)

  • Benus Autorytet
    Postów: 821 410

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbowałam ją nagrać dziś, zeby Wam pokazać w jakim tempie ona się przemieszcza ale oczywiście pozowanie się jej włączyło i tyle ponagrywałam.
    Jakbym jej chciała to zabrać to bym jej oczywiście dała radę wyjąć ale się dłuższy czas nad twarogiem zastanawiałam, że może by jadła. Martwie się, że z nabiału tylko jajka je i że może za mało czegoś ma. Toteż jak już podjęła tę decyzję za mnie to niech będzie, na ten moment nic jej nie jest. Mało zjadłą oczywiście ale może to dobra wróżba.

    Skórę zauwazyłąm, że ma gorszą ostatnio ale myślę, ze to od tego, że się poci od gorąca. Jak Wasze dzieci spia? Jej we wszystkim za gorąco jest.

    Ta Sabanek, zeby moze i ida ale nikt nie wie gdzie :D Jakbym słuchała lekarzy z tymi zębami to byśmy już pełne uzębienie miały :)

    1usajw4zhir034nn.png[/url]
  • Kajka86 Ekspertka
    Postów: 139 50

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benus zazdroszczę takiego długiego snu, moja już śpi, ciekawe o której będzie pobudka...

    Czy Wasze dzieci też się tak drapia za uszami?? Bo moja często te uszy sobie męczy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benus wiki śpi w krótkim body. Skarpetki czasami jej dam. U nas jest okropnie gorąco w domu. :( a lato się nawet nie zaczęło.
    Kajka wiki jaj jest senna to ucho trze. Miała fazę taką, przez jakiś czas w kółko to ucho ruszala. Moze poznaje cialo?

  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam fizjoterapeutka powiedziala jak zobaczyla ze Nikos tak daje ręce za uszy ze czuje się niepewnie, wstydzi się albo się czegos boi.

    Nikos tez spi w samym body.

    Dzis Nikos przespal całą noc od 20 do 6, oby tak mu zostało. Nauczyl się usypiac sam w nocy jak się obudzi. Juz kiedys tak umial ale bylo dawno i znow się nauczyl. Z 3 razy się obudzil i sam zasnął.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaskółeczko w jaki sposób? Slyszalas że się wierci, rozbudza się? U nas zazwyczaj są stekania i jak dostanie smoka to śpi dalej, albo moją rękę do trzymania :( tak bym chciała żeby się budziła tylko ten raz na jedzenie :(

  • jaskoleczka Autorytet
    Postów: 890 206

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabanek siada i sobie gada albo poplacze chwile. Ja mam bardzo plytki sen wiec wszystko słyszę. Ale grunt zeby mi się nie pokazywac, jak zobaczy ze nie spie to po ptokach. Usypia sam wieczorem i pewnie tak samo w nocy.
    Kazdy czlowiek podobno się budzi w nocy, tylko dorosly usypia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, u nas usypianie zazwyczaj z ręką i smokiem, jutro sobota, spróbuję ją w nocy olać, zobaczymy, może niepotrzebnie się wszyscy tak męczymy ;)

‹‹ 1911 1912 1913 1914 1915 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ