Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Friend Autorytet
    Postów: 748 777

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    w ogole jakas cisza...
    Bardzo dziwne zjawisko

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierożki to bym na okrągło jadła. Wczoraj dorwałam z mięsem i cebulką a dziś za mną chodzą własnie na słodko.
    Mam nadzieje że z dziewczynami wszystko ok i szybko się odezwą.

  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 1 marca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co to ja jestem online :D tylko się zbieram do lekarza.

    Kurczę! Czemu mi się zawsze chce 2 jak juz tyłek umyje! Grr...

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • _cherryLady Autorytet
    Postów: 789 1273

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    Jakby co to ja jestem online :D tylko się zbieram do lekarza.

    Kurczę! Czemu mi się zawsze chce 2 jak juz tyłek umyje! Grr...
    hahaa2.gif

    Nasza Marcysia jest już z nami <3
    bobas.gif
  • aniab91 Autorytet
    Postów: 763 440

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez te Wasze gadanie o pierogach az sobie rozmrozilam zapasy od tesciowej, ze szpinakiem byly, ale sie objadlam.

    Penelope30 lubi tę wiadomość

    1usaj44j19lq9mne.png
    km5s8rib7504nhdw.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się najadłam zupy grochowej. Synkowi smakowało bo fika teraz :)

    Dominique88 lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Ja się najadłam zupy grochowej. Synkowi smakowało bo fika teraz :)

    Jest i matka założycielka :) Bo już się martwiłyśmy :)

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Penelope30 Autorytet
    Postów: 1348 885

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj malika, dodasz mnie na pierwszą stronę? Ładnie proszę. Termin na 17 sierpnia. Płci jeszcze nie znam.

    Dominique88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_1986 wrote:
    Jakby co to ja jestem online :D tylko się zbieram do lekarza.

    Kurczę! Czemu mi się zawsze chce 2 jak juz tyłek umyje! Grr...
    tez mnie rozbawila...to z nerwow tylko...

  • JRY1984 Autorytet
    Postów: 1185 1084

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki po długiej przerwie. W czwartek zepsuł mi się laptop i dopiero dziś odebrałam. Po czwartkowej wizycie wszystko w porządku na 100% córcia rozwija się prawidłowo.
    Ściskam Was mocno, nawet nie próbuję Was nadrobić bo nie dam rady ;)

    alicjaaaa, Dominique88, SyHa85, nick nieaktualny, Agusienka1985, pigułka, Rudi88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9czbmhs4h9y8xp.png
    Insulinoodporność, PCOS, dna moczanowa- walczymy o rodzeństwo ;)
  • monika454 Autorytet
    Postów: 564 734

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się wydaje, że jest tu dużo spokojniej od kiedy Dziewczyny na facebooka się przeniosły i nie czują już potrzeby bycia w dwóch miejscach jednocześnie :P

    74di6iyermvv176r.png

    If you run you might loose, but if you don`t run you are guaranteed to loose.
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilyscie mi ochote i bede robic pizze a mam bardzo prosty przepis na ciasto 10 min i gotowe na urosniecie tez☺

    JRY1984, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchyw1d370r6axb9.png
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika454 wrote:
    Mnie się wydaje, że jest tu dużo spokojniej od kiedy Dziewczyny na facebooka się przeniosły i nie czują już potrzeby bycia w dwóch miejscach jednocześnie :P


    Duzo dziewczyn jest jednoczesnie na facebooku i na belly kazda ktora jest na facebooku jest tez tu wydaje mi sie ze jest ciszej dlatego ze pewne obawy juz za nami i tez juz nie ma tak duzo dziewczyn ktore sie ujawniaja a ja pozdrawiam te ktore podczytuja a nie chca sie udzielac i za was trzymam kciuki idzie wiosna czas zbierac ciuszki itd zaraz zaczna sie zajecia w szkole rodzenia tak to jest☺

    Friend lubi tę wiadomość

    hchyw1d370r6axb9.png
  • MiMK Autorytet
    Postów: 274 164

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ;)

    monika454 lubi tę wiadomość

    MiMK

    5djy43r8q08hakby.png

    Już nie możemy się doczekać !
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 1 marca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej weźcie bo tu babki pomyślą że ja nawiedzona jestem bo się śmieje do telefonu :P

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    I ja się melduje :)
    Dziś jak Malika pojadłam przed chwilą grochowej - wczoraj gotowałam na 2 dni i dziś zjadam resztki :)


    Zauważyłam, że jestem najstarsza ciążą z dziewczyn, które nie czują ruchów :/
    Kurcze może powinnam się martwić...
    Chyba w czw pójdę do mojej gin, niech zobaczy co się dzieje na usg. Wieczorem mam bardzo nisko dzidzię - pod linią włosów łonowych= tam łapię detektorem, a rano ze 2-4 cm wyżej, kurde to już 2 ciąża, wiem, że to sprawa indywidualna, ale nie ma dziewczyny w 2 ciąży i 17+2 nie czująca nawet 1 ruchu... No nic, mam nadzieję, że jest wszystko dobrze
    :) :) :)

    Z mama się nie odzywam w sumie..., prawie o nic, ale moja mama nie znosi sprzeciwu, ani innych poglądów niż ona...


    Dziś pomalowałam w salonie 1 ścianę - główną na fiolet/śliwkę :)
    Sama - całą, reszte zostawiam mężowi na gołebi-szary po wymianie okien.
    Od soboty intensywnie pracuje, co dzień coś robię, a w poń byłam babci po nową lodówkę i przy okazji wzieliśmy na raty nową zmywarkę, bo stara popsuta już kilka miesięcy a mam dość mycia garów!!! Dziś wydział komunikacji - wymiana dowodu na nowy i 1,5h w kolejce... ale załatwione.
    Widzę, że też 5-ty miesiąc jest dla mnie łaskawszy, energii wiecej, wiecej też pracuje fizycznie i mniej głowa boli :)
    Nawet 2 razy zgrzeszyłam wczoraj kebabem a dziś chesburgerem, ale pojadłam :)

    Mam nadzieję, że z Nikolą wszystko dobrze :)

    Friend lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • Ninka0111 Autorytet
    Postów: 786 651

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie truskaweczko ja jestem najstarsza ciaza i nie czuje ruchow dalej i drugie dziecko z pierwszym piczulam dokladnie w 20 tyg☺

    hchyw1d370r6axb9.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w którym tygodniu zaczyna się 5 tydzień?

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 5 miesiąc? ;-)

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1144

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :D

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
‹‹ 770 771 772 773 774 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ