Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    My już po wizycie.
    Bobo wielkością idealnie się pokrywa z OM. Nie mierzyliśmy praktycznie nic, bo za 2 tygodnie i tak połówkowe. Waży jakoś 209g. :)
    Na moje twardnienia brzucha mam brać Aspargin, a z szyjką wszystko ok- 34mm.
    Dzieciątko leniwe, znowu wcale nie reagowało na naciskanie.
    Zatem płeć nadal niezidentyfikowana. Nogi skrzyżowane i upaaaarte :) Ale rączką sobie pomachał przy twarzy, może głodny po prostu ;) Cukierek przed wizytą nic nie dał hehe :D
    Na hemoglobinę Tardyferon-Fol.

    Brzuchem się nie "pochwalę/pożalę", bo nic nie mam. u Martynki wcześniej też brzuszek bardziej szpiczasty był chyba ;) Śliczne te Wasze bebechy, kurde moja gin aż się zdziwiła, że to już ten tydzień...

    Za to pokazuję Wam mojego Ślicznego, Wstydliwego i Nieśmiałego Bobaska :D :

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c6714ab3f697.jpg

    Rudi88, Penelope30, pigułka, nick nieaktualny, paola89, Domi793, Martynka30, Rybaaaa, Agusienka1985, opóźniona, malika89, oLena31, JRY1984, Nelk, SyHa85, alicjaaaa, Kw14tuszek, 33Karola33, Dagmara, Ania_1986, Lulu83, blondyna5555, Betty Boop, hella, Aśka_gdańsk, Friend lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope30 wrote:
    Mój mąż pojechał w rejon swoich rodziców, objeżdża tam znajomych w interesach i będzie nocował u rodziców, a ja sama samotna. Kupiłam puzzle 500 bo na 1000 jakoś jeszcze nie mam sił i chęci. Do kościoła pójdę w ndz z palmą, mam nadzieję że nie będzie dużo ludzi, szczególnie tych kaszlących.

    Puzzle dobra sprawa, bardzo szybko czas Ci zleci :) Głowa do góry. Ja układam właśnie 3000, ale została mi połowa nieba i już nie mam zaparcia w sobie

    Penelope30 lubi tę wiadomość

  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzemka to jest to co tyggryski lubią najbardziej :-)
    Mojemu Kluskowi chyba obiadek smakowal, bo jak się położyła to fikał kilka minut ( najdłużej jak do tej pory ) :-D :-D :-D

    nick nieaktualny, malika89 lubią tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabanek, musiałam się skupić żeby znaleźć Twojego szkraba ;) ehh ślepa ja ... śliczny wstydzioch :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sabanek no prawdziwy wstydzioch, zakryl sie i tyle...cudna buzka

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Rybaaaa Autorytet
    Postów: 1269 1024

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penelope30 wrote:
    widzę jednomyślność; do mnie ginekolog ostatnio tekst: "że pewnie będzie chłopak bo dziewczynki urodę odbierają, a ja coraz ładniejsza do niego przychodzę" i chciałam mu odpowiedzieć "mniej komplementów a więcej badań" :)

    ja też po tym, że w ciąży z córą mnie wysyfiło a teraz nie wnioskowałam, że przewaga dla płci męskiej, a to jednak dziewczynka :-)

    2 córeczki <3 <3
    f2wli09kzqwfei07.png
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 18 marca 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabanek Twój wstydzioch wygląda jak mały kotek :-) mój też raczkami machał ale bardziej w dolnych partiach ciała ;-)

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co się dzieję z Anią dawno się nie oddzywała... ?

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    Sabanek Twój wstydzioch wygląda jak mały kotek :-) mój też raczkami machał ale bardziej w dolnych partiach ciała ;-)

    No troszkę nieforemny ;) Ale może masz rację- rośnie taki kotek-indywidualista, już teraz się tak zachowuje :D

  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie upolowałam na allegro 19 szt używanych ciuszków ze Smyka :)
    Bodziaki, śpiochy, pajace i półśpiochy.
    Z przesyłką równe 60 zł je je je!

    Rudi88, SyHa85, alicjaaaa, oLena31, JRY1984 lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Właśnie upolowałam na allegro 19 szt używanych ciuszków ze Smyka :)
    Bodziaki, śpiochy, pajace i półśpiochy.
    Z przesyłką równe 60 zł je je je!

    Ja narazie nic nie kupuje, bo skoro po dziewczynkach mam 2 półki ciuchów, to aż się boje co po 2 chłopcach będę miała hehehe

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    Ja narazie nic nie kupuje, bo skoro po dziewczynkach mam 2 półki ciuchów, to aż się boje co po 2 chłopcach będę miała hehehe
    Ja kompletuję od 0 :)
    Żeby nie zbankrutować poluję na jakieś okazje.

    Szwagierka ma malutką córeczkę - 4 mce - więc część ubranek w neutralnych kolorach dostaniemy, ale nie będzie tego dużo.

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Ja kompletuję od 0 :)
    Żeby nie zbankrutować poluję na jakieś okazje.

    Szwagierka ma malutką córeczkę - 4 mce - więc część ubranek w neutralnych kolorach dostaniemy, ale nie będzie tego dużo.


    No jak od 0 to żal było za takie pieniądze nie brać!
    Ja na DaWandzie mam chyba z milion rzeczy upatrzonych i pozapisywanych w zakładkach i już się czaje żeby coś zamówić hehehe

    malika89 lubi tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też wszystko kompletujemy od zera. Niby dzieci w okół trochę jest i w rodzinie i u koleżanek, ale jak dotąd tylko jedna się zadeklarowała, że ciuszki pożyczy. Potem, jak dowiedziała się po prenatalnych, że na 70% dziewczynka, to się z tego wycofała - bo ona ma synka...
    Także nastawiam się na kupowanie wszystkiego. Dzisiaj siostra upolowała w biedronce ręczniczek z sówką i pieluchy tetrowe :)

    malika89 lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Ja kompletuję od 0 :)
    Żeby nie zbankrutować poluję na jakieś okazje.

    Szwagierka ma malutką córeczkę - 4 mce - więc część ubranek w neutralnych kolorach dostaniemy, ale nie będzie tego dużo.

    My tez od zera. Nic od nikogo. Na szczescie moja siostra juz ma tytul ciotki roku. Ona jest panna (chyba juz stara...) i Młody to dla niej oczko w glowie :-) non stop cos mu kupuje u nie oszczedza... mam nadzieje ze tak zostanie hihi :-)

    alicjaaaa, malika89 lubią tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    My tez od zera. Nic od nikogo. Na szczescie moja siostra juz ma tytul ciotki roku. Ona jest panna (chyba juz stara...) i Młody to dla niej oczko w glowie :-) non stop cos mu kupuje u nie oszczedza... mam nadzieje ze tak zostanie hihi :-)
    Takie ciotki są najlepsze :)

    Idealna kandydatka na chrzestną :)

    SyHa85 lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pl.dawanda.com/product/88454015-dolly-jeansowa-rozkloszowana-trapezowa-sukienka

    Dziewczynki co sądzicie o tej sukience?? opcje kolorystyczne są różne :)

    paola89 lubi tę wiadomość

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudi88 wrote:
    http://pl.dawanda.com/product/88454015-dolly-jeansowa-rozkloszowana-trapezowa-sukienka

    Dziewczynki co sądzicie o tej sukience?? opcje kolorystyczne są różne :)
    Ładna :)
    Jedynie co, to obawiam się, że przy większym brzuszku będzie za krótka z przodu :(

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Rudi88 Autorytet
    Postów: 1598 1876

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Ładna :)
    Jedynie co, to obawiam się, że przy większym brzuszku będzie za krótka z przodu :(

    Kurcze może masz racje, tylko tam jest napisane,że modelka ma 176cm wzrostu a ja ledwo mam 160 hehehe
    Teraz lece na drogę krzyżową, jutro dokładnie sprawdze wymiary i porównam do siebie :)

    Wyczekiwane, wymodlone, wyśnione maleństwo
    o1483e5ek8fkb5ak.png
    Niepękające pęcherzyki...udany cykl z pregnylem :D
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Takie ciotki są najlepsze :)

    Idealna kandydatka na chrzestną :)

    No inna opcja nawet nie wchodzi w gre :-)

    malika89 lubi tę wiadomość

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
‹‹ 908 909 910 911 912 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ