X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2017
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia nie jadłam dziś wiele a na pewno nie wzdeciowe :-) może jutro będzie kilka na powitanie 5 miesiąca?
    Wzięłam magnez,no spe bo tak bolało.i leżę ciągle. Pójdę do wanny.

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia
    ale super wieści z wizyty! tak się cieszę! jestem pewna, że obrzęk się wchłonie :) chipsy wyglądają obłędnie i muszę kiedyś spróbować :)
    Papierówka
    nie wiem co napisać.............. to takie trudne, życzę spokoju i oby szczęście do was zawitało ............
    Brum
    doskonale rozumiem co czujesz, ja jestem mamą dziewczynek ;)


    dziś miałam wizytę, i mam potwierdzonego synka :) wygląda na tydzień starszego niż z OM wszystko ok :)
    potem zaliczyłam kawiarnię, ploty z kumpelą, kosmetyczkę, wożenie dzieci, zrobiłam leniwe na obiad i teraz leżę a mąż sprząta :)

    All4love, ss25, llallka, Another, sisi lubią tę wiadomość

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awangarda wrote:

    Myślicie że może mnie.macica boleć i sie napinać bo mi ten groszek ja tak dzisiaj skopał?

    Ty też? Ja dzisiaj po obiedzie leżałam, bo miałam jakieś skurcze, czy coś, strasznie macica bolała, potem na chwilę odpuściło, ale teraz znowu leżę, bo więzadła ciągną.
    Może jutro wstaniemy z wielkimi brzuchami xD

    awangarda lubi tę wiadomość

    20.08.2017 <3
  • pff_prl Koleżanka
    Postów: 38 41

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekając na wynik nifty zrobiłam sobie przerwę od ciążowych spraw... i teraz muszę Was nadrobić
    Ale póki co chciałam powiedzieć, ze dostaliśmy wyniki i będzie ZDROWA dziewucha !!!
    W ramach ciekawostki powiem Wam, ze 'o ironio' wynik prawdopodobieństwa trisomi 18, która właśnie była powodem wszystkich zmartwień, wyszedł nam najniższy
    Także wielkie ufffff
    Ale co my sie stresu najedliśmy to nasze Teraz gęby nam sie cieszą jak głupim
    Mój R chce już jutro wózek kupować ;p

    BrumBrum, ss25, awangarda, Kira_, Asiulka83, llallka, Another, sisi lubią tę wiadomość

    hchy3e3kbemsvl7v.png
  • pff_prl Koleżanka
    Postów: 38 41

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ramach odreagowania oglądamy właśnie minionki :)

    Matko, ile do nadrobienia mam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 20:30

    hchy3e3kbemsvl7v.png
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pff kurde wiedziałam :-D cudownie :-)
    Ja też Minionki :-)

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Itakasia haha no u Ciebie to szaleństwo totalne ;)

    SS ja mam zaprzyjaźnioną knajpkę i zrobili mi z pieczonym łososiem, halibutem, i smażonymi krewetkami na glębokim.tłuszczu (podrób nie robią nigdy w sensie z niesurowym mięsem no ale w drodze wyjątku ;)).

    ss25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze wam wyskoczy ;)
    Mnie bolało, ciągnęło, jajnik prawy chyba tez, jakby ktoś mi szpilki wbijał i skurcze, kłucia a pózniej obudziłam sie z brzuchem :)
    Przez dwa dni sie tak czułam i je przeleżałam.

    Pff super! Nie mogło byc inaczej ;)

    Brum o kurczę Ty fuksiarz! pomyśle o pieczonym łososiu bo teraz nic smażonego mi nie podchodzi :)

    Kasiu, Ty to masz życie :D gratuluje syna ze nic mu nie odpadło :) ja oglądam mecz - głowa mnie juz boli :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 20:43

    BrumBrum lubi tę wiadomość

  • itakasia Autorytet
    Postów: 343 241

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BrumBrum wrote:
    Itakasia haha no u Ciebie to szaleństwo totalne ;)
    dziś byłam w Smykolandzie, kupiłam piękny zestaw body i półśpioszki, taki śliczny biało-szary z maleńką kolorową aplikacją:), wybierałam z córką, a w domu się okazało, że ta kolorowa aplikacja to kokardka na uszku zajączka ;) chyba słabo mi idzie kupowanie chłopięcych ubranek ;)

    ja jednym okiem zerkam na Niezniszczalnych, uwielbiam Bruca, ale ile razy można oglądać ten sam film ;)

    010iflw1wxwjhaqq.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 24 lutego 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka brak mi słów...........

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę wybaczcie ale jakoś przybila mnie ta wiadomość strasznie więc na dzisiaj się wyłączam

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Razem z przyjaciółką prowadzimy sklep internetowy z odzieżą dla maluszków :) Dajcie prosze lajka na facebooku i zaglądnijcie na stronę, może Wam się coś spodoba!Zachęcam i pozdrawiam!
    link do fb: https://www.facebook.com/babelusklep/
    link do sklepu: www.babelu.pl

    Kira_ lubi tę wiadomość

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • Kira_ Ekspertka
    Postów: 160 182

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odczuwam od 2 dni ciągnięcie dołem brzucha. Jak się zasiedzę i wstanę nagle, to chodzę przez perwsze kilkanaście sekund jak babuszka zgięta wpół :D
    A dzisiaj bez trzepotania, bez kopania (w sumie, to ani raz nie pczułam kopa), totalny spokój, tylko macica się daje we znaki.
    Natomiast rano mi czasami twardnieje, ale to jak długo na plecach leżę. Jak zmienicie pozycję na bok albo chociaż nogi zegniecie leżąc na plecach, to Wam po chwili powinno przejść :)

    f2w3skjonuh3887q.png
  • Kfoka Koleżanka
    Postów: 56 74

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och... Papierówka :(((( Ja wczoraj wizytowałam i niestety mimo plamień ten dziadowski krwiak sie nie zmniejszyl, ma 3 cm i kosmówka odklejona na 1/3 obwodu, na szczescie z dala od łożyska. Także dalej leżę :/ Teraz 3 razy dziennie duphaston i 3 razy dziennie luteina pod język, yhhh mam dość tego świństwa ale jak mus to mus. Najważniejsze, że bobo ma sie dobrze, a dodatkowo wczoraj zadzwonili ze szpitala, ze do odebrania wyniki pappa, ktore są bardzo dobre. Goopi krwiak.

    oar89jcg1wowkqmn.png
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 24 lutego 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kfoka 3 cm to chyba nie dużo ,co?
    Tylko leżenie pomoże? Przyjadę i położę sie obok :-*

    Kfoka, ss25 lubią tę wiadomość

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Kfoka Koleżanka
    Postów: 56 74

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avangarda..."leżenie" to tylko brzmi błogo, ale po 2 tygodniach mam dosyć. Szczerze mówiąc to ta kosmówka odklejona mnie bardziej niepokoi. W sumie nie ma na to lekarstwa żadnego. Ale z fajnieszych newsów to ja też rano leżąc na brzuchu widziałam spore wybrzuszenie po lewej stronie, niesamowite to było :)

    oar89jcg1wowkqmn.png
  • K_A_M_A Autorytet
    Postów: 1150 1293

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz się cofnelam w postach i widzę wpis papierowki-tak mi jej cholernie szkoda :/ nawet nie wiadomo co napisać bo nie ma pocieszenia, tylko czas trochę zagoi tak wielka ranę :( papierowka jeśli to czytasz to życzę Ci powodzenia, trzymaj się cieplo-sciskam!

    c2r67br.png
    rf37qxe.png
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 24 lutego 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sie az poplakalam w pracy jak rpzeczytalam wiadomosc od Papierowki. Trzymaj sie kochana i chyba nic wiecej nie napisze bo to by byly same banaly... Wszystkie tutaj myslimy o Tobie cieplo...

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 24 lutego 2017, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nic więcej się powiedzieć nie da :-( bocian można powiedzieć? W chuj to wszystko jest niesprawiedliwe i tyle.
    :-(

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 25 lutego 2017, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez strasznie poruszyla wiadomosc od Papierowki. Caly czas mysle o niej i normalnie brak slow jakie to zycie jest niesprawiedliwe... Mam nadzieje, ze czas jakos uleczy rany i w niedlugim czasie Papierowka znowu bedzie w ciazy, nudnej i spokojnej ciazy....

    Sylwia, super, ze u Twojej dzidzi jest duza poprawa! Na takie info czekalam :) i gratuluje wszystkim wizytujacym :)

    Mam nadzieje, ze limit nieszczesc na tym forum zostal juz wyczerpany...

    ss25 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
‹‹ 493 494 495 496 497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ