Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe Mamusie 2017
Odpowiedz

Sierpniowe Mamusie 2017

Oceń ten wątek:
  • Lovi89 Przyjaciółka
    Postów: 114 166

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro...:(

    c6x6s65gsnbi4djq.png

    15.09.2014 Nikodem:*
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka :(:( :(

    20.08.2017 <3
  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj wchodzę tutaj by pochwalić sie a tu taka wiadomość.Papierówka bardzo mi przykro,jakie to życie niesprawiedliwe.;(;(;(nie rozumiem tego wszystkiego.

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • Samsaramsa Autorytet
    Postów: 1294 771

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka :(

    3jgxyx8dvoujfeze.png
  • Magroz27 Przyjaciółka
    Postów: 96 124

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dzisiaj u lekarza.Zobaczył wyniki Pappa i jest zadowolony ale mówi ze trzeba czekać co wyjdzie dokladnie u mnie.Pocieszyl mnie i powiedzial ze mam pozytywnie myśleć bo dziecko wszystko czuje.Zrobil USG i co najlepsze moje dziecko świeciło jajcorkami-czyli bedzie synek.Kazał mi dużo odpoczywam i brać magnez ze względu na stawianie sie brzucha.Na ten okres ciąży przytyłam tylko +1kg.Wszyscy pytają gdzie ja mam ten niby brzuch i czy aby napewno ciazy.

    nick nieaktualny, Samsaramsa, All4love, Lexi150, llallka, sisi, Asiulka83, Another, nick nieaktualny, nick nieaktualny, K_A_M_A lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]3jgx9n73wiuo17rv.png[/link]
    [link=https://www.suwaczki.com/]iv09df9hml3xryw1.png[/link]
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka baaardzo mi przykro :(

    Sylwia zglos sie :) I melduj co tam na wizycie, bo ciekawosc mnie tu zzera :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2913 2400

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka tak mi przykro :(

    age.png
  • Lexi150 Autorytet
    Postów: 3877 2819

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowko bardzo mi przykro :(

    Mama 4 Aniołków <3 <3 <3 <3
    ♥ IGOR ♥ 24.02.2016 (3390g, 56cm, 10pkt.)
    mhsvh371f8hry86r.png
    0d1ygywl27duo1io.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papierówka łączę się w bólu.. współczuję

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka przytulam ciepło, wiem, ze teraz to żadne słowa nie poprawia Ci nastroju.... :(

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówko bardzo mi przykro....Współczuję z całego serca...

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • All4love Autorytet
    Postów: 867 754

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysprzątałam salon i brzuch tak rozbolał, że się przestraszyłam :(
    Lekarz ostatnio mówił, że jak bardziej boli, to mam wziąć dodatkową luteinę. Wzięłam. Leżę.

    20.08.2017 <3
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówko :( :( :(

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 646

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka.... Siły życzę... :-(

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka bardzo ale to bardzo mi przykro, brak mi słów ....

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz to dobrze, że wyniki ok, gratuluję synka :)

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry dopisz mi chłopczyka :)

    Widzę , że już jest, dzięki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 15:22

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • Asiulka83 Autorytet
    Postów: 1461 1594

    Wysłany: 24 lutego 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka przykro mi :( :( :(

    ukdy3e5e07dpccv2.png
    19.12. jest <3 , 09.01 3.84 cm <3 , 21.01 5,65 cm <3, 6.02 8,06 cm Boy <3 2.03 238g <3 15,05 1500 g <3 27.07 3540 <3
    ukdyj44j0v7sy1vp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka trzymaj sie <3 tule i całuje mocno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam troche załatwień po wizycie i teraz siadłam na dupsku w domu.
    Laura ma 10cm, schowała sie w dziurze i miała nas gdzieś, norma.
    Ale najważniejsze, obrzęk sie zmniejszył! Na karku było ok 8mm a dzis mniej niz 5mm! Na dodatek mała jest dwa razy większa niż wtedy wiec nie ma tragedii, bo sa inne normy. Na stopkach, głowie i ogólnie na całym ciele nie ma obrzęku. Został troche mały przy płucach i na karku!!!!
    Lekarz mowil ze bardzo dobrze to rokuje i ma nadzieje ze to jakas infekcja i przepływy tylko cos tam (nie słuchałam go znowu), ale zobaczymy co powiedzą w poniedziałek w szpitalu. Następna wizytę mam 20.03 i wtedy podpatrzymy serduszko, a wiecej na usg 2 trymestru. Moze obrzęk nie wpłynął na serduszko, płuca czy inne narządy i wyjedziemy na prosta :)

    2myozlg.jpg
    2wnyc60.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 16:23

    Andzia1985, Samsaramsa, awangarda, sabinaaa, Another, All4love, nick nieaktualny, llallka, Lovi89, Otka, nick nieaktualny, Kira_, Sand, Gaduaaa, Asiulka83, Lexi150, sisi, Kasiula09, Kfoka lubią tę wiadomość

‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ