X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że trochę mniej. W sumie to dopiero niecały tydzień, a na to też potrzeba czasu.

    justyna14 lubi tę wiadomość

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    A ja tak z innej beczki: kupujecie facetom prezent na święta? Jeśli tak to co?;)
    Az sie dziwie ze po 10 latach mamy jeszcze pomysły.

    - słuchawki bezprzewodowe

    Ale zdarzyło nam sie ze nie wiedzieliśmy co chcemy. :/

    Teraz u Nas pierwszy raz bedziemy miec choinkę i prezenty pod choinką. :D
    Od samego początku na święta - 2 razy do roku- uciekalismy do spa. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 09:22

  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w tym roku nie mam pomysłu. Ciąża wyprała mi mózg :-) w zeszłym roku kupiłam mu bilet na koncert jego ulubionego zespołu czekał rok na niego ale było warto.w tym roku mam problem i on sam też ma bo nie wie co chce. Tzn on chciałby grę komputerową a ja nie chcę mu jej kupić bo to się skończy tak że nie będę miała męża przez dobry miesiąc.

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Az sie dziwie ze po 10 latach mamy jeszcze pomysły.

    - słuchawki bezprzewodowe

    Mój sobie ostatnio kupił do biegania, mega zadowolony :)

    Ja nie mam pomysłu szczerze mówiąc. Może dobrą kawę bo kupił kawiarkę i młynek.

    Próbowałam włożyć Ulke w nosidełko Marsupi...miało być prosciej i szybciej niz w chuste. Ale ona sie wsciekla i glowe do tyłu tylko odchylala wiec musialam zaprzestac i ucycać. Spróbuję później jak będzie najedzona i spokojna, ale oczywiscie nie moze byc zbyt najedzona...bo uleje. Teraz u mnie sie stres ulania zaczał. Bo nie ma tego duzo, ale w takich momentach ze potrafi sie zakrztusic...

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • e_mii Autorytet
    Postów: 1217 566

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    A ja tak z innej beczki: kupujecie facetom prezent na święta? Jeśli tak to co?;)
    Battlefield V, sama też chętnie pogram :D

    v0o0onx.png
    z9pckld.png


  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poprosił o gogle narciarskie a do tego dorzucam mu jeszcze narciarskie skarpety :) u nas święta to tradycja i zawsze mieliśmy choinkę tylko ze jeździmy do rodziców to była sztuczna. W tym roku będzie żywa :) mała bo w bloku nie ma miejsca na dużą ale zawsze.
    Za rok jest cień szansy że będziemy już u siebie w domu to będzie dużą :)

    Ja już prezenty mam kupione albo zamówione i tylko czekam aż przyjdą.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My stwierddzilismy, ze w tym roku nie kupujemy sobie prezentow, a kupimy jeden wspolny - generator pary...
    Chociaz pewnie jakis drobiazg pewnie tez kupimy sobie...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tak że losujemy kto komu robi i z mężem tez sobie robimy, prch chciał ze wylosowałam męża i teraz mam 2 prezenty do ogarniecia :p mąż w tamtym roku dostał aeropres, a teraz chciał jakas końcówkę do niego, a na mikołajki kupiłam mu kawę :) choinke mieliśmy w tamtym roku to i w tym musi być. Generalnie to lubimy tradycję, więc święta musza być z prezentami, choinką i spędzone z rodziną

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my nie lubilysmy tradycji, spotkań rodzinnych. :) uciekalismy od tego. Wiec będzie inaczej teraz..

    U nas kwestia jest taka ze raz spędziliśmy święta odwiedzając wszystkich i byliśmy wykończeni. Za dużo ludzi. Zła organizacja.
    I od tamtej pory zawsze robiliśmy sobie urlop.
    Ale choinka na ogrodzie zawsze miała lampki.

    Teraz będziemy miec dużą- żywą choinkę w salonie :D
    I zrobimy święta u Nas w domu. :) choć i tak zaprosimy najbliższych. :) nie lubie obzarstwa, alkoholu. Wiec będzie po Naszemu. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 13:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie to są sami anty-tradycjonalisci :D

    Kilka razy byliśmy na wigilii u dziadkow moich dziewczyn żeby miały jakieś wspomnienia bardziej tradycyjnych świąt. A tak to ani babcia ani moja mama nie przepadają za tym i nigdy to u nas tak nie wyglądało. Z mało religijnego domu jestem :D

    Teraz raczej choinka i prezenty dla dzieci, zrobimy sobie wigilię po austriacku czyli bardziej na luzie. Żadnego obzarstwa ani rajdów rodzinnych :D

  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas święta spędzamy raz z jedna, raz z drugą rodziną. Przyjeżdża mój brat, którym ciężko się spotkać. A jak będziemy mieć swój dom, to będziemy tez święta organizować, ale wtedy wyjdą na jakieś 20 osób...

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciliśmy z sesji świątecznej. Mała miała tak zły hunor, niewyspana była biedna, że ani na jednym zdjęciu nie ma uśmiechu, nawet głowy dźwigać nie chciała, to jej pani podłożyła poduszke, to z tą poduszką jakieś zdjęcia będzie miała leżące... Ehh a miałam do niej takie skrzydełka śliczne i chyba ich ani widać nie będzie...

    A żeby było mamie fajnie, teraz leży na leżaczku i sie chichra do mnie...
    Ale pani fotograf stwierdziła że tak rozgadanego dziecka jeszcze nie widziała;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 14:52

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze łzami wspominam zeszłego święta. O Hani wiedzieli tylko rodzice i siostra,a ja byłam przerażona że i tak ciąża okaże się niepowodzeniem i pamiętam jak odpakowalam swoje prezenty od rodziców i siostry i znalazłam małe skarpetki dla Hani i miseczkę. I się poplakalam, jak się okazało inni wzięli to że mi się prezenty nie podobały :-D

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • Renka92 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam jak w zeszłym roku w wigilię powiedzieliśmy z mężem że będziemy mieli dzidzię, a teraz już ten nasz bobasek taki duży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała cały dzień dziś marudna, a od 1,5 h co chwile napady histerycznego płaczu. W poniedziałek bulo to samo. Nie mam pojęcia o co jej chodzi:( czy to może być przez zęby, które mają jeszcze daleko do wyjścia? Dziś nawet kąpiel jej nie uspokoiła, a to uwielbia. Przy cycku śpi, a jak tylko ją odkładam to w ryk:(

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozalia wrote:
    Moja mała cały dzień dziś marudna, a od 1,5 h co chwile napady histerycznego płaczu. W poniedziałek bulo to samo. Nie mam pojęcia o co jej chodzi:( czy to może być przez zęby, które mają jeszcze daleko do wyjścia? Dziś nawet kąpiel jej nie uspokoiła, a to uwielbia. Przy cycku śpi, a jak tylko ją odkładam to w ryk:(
    nie sądze żeby to zeby. może ma gorszy dzień albo skok przechodzicie. Na zęby to dzieci tak raczej histerycznie nie płączą, raczej marudzą, może gorączka być, biegunka, katar, ale raczej z przerazliwym płaczem tego nie łacze.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ten skok już się skończył..,

  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozalia wrote:
    Moja mała cały dzień dziś marudna, a od 1,5 h co chwile napady histerycznego płaczu. W poniedziałek bulo to samo. Nie mam pojęcia o co jej chodzi:( czy to może być przez zęby, które mają jeszcze daleko do wyjścia? Dziś nawet kąpiel jej nie uspokoiła, a to uwielbia. Przy cycku śpi, a jak tylko ją odkładam to w ryk:(

    miałąm takie 2 dni. Do tej pory nie wiem co to było. Ale pojawiła się mała zielona kupa potem więc zastanawiam się czy nie zjadłam czegoś. Jadłąm orzechy. Już nie jem...

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • 1ania1 Autorytet
    Postów: 1991 584

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały miał wczoraj fatalny dzień. Nosiłam źle, leżeć nie chciał, pol dnia przepłakał, a ja nie wiedziałam, co zrobić... Dopiero po południu udało mi się go uspokoić, zasnął i wieczorem było już ok.

    o1483e5ehwc7f9hb.png
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla swojego spokoju poszłam wczoraj z młodym do lekarza prywatnie. Dalej mało je ale musimy to przeczekać, o prostu tak teraz ma i tyle. Czasem zdarza mu się ładnie zjeść.
    Waży 7300g, długi na 68 (ubranka to kupuje na 74 a ostatnio mąż kupił mu bluzę w pepco na 74 i musiałam wymienić bo mu bicki się nie mieściły), głowa i klata po 42 cm. Osłuchowo czysto, gardło też, muszę tylko mocz sprawdzić bo morfologia była ostatnio robiona i jest ok. Wg lekarki wygląda na zdrowego i w ogóle nie wygląda na wcześniaka. Wyszło na to że włączyła mi się matka panikara :)

    justyna14 lubi tę wiadomość

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
‹‹ 1595 1596 1597 1598 1599 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ