Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamusie 2018
Odpowiedz

Sierpniowe mamusie 2018

Oceń ten wątek:
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 13 maja 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angelika1995 wrote:
    jak Wam mija dzien ? my dzis z mężem jak co roku zdobyliśmy Ślężę pod Wrocławiem :)
    byylo cieżko :)
    U mnie jak zawsze sama, bez męża :( upał daje mi popalić. Czuję się jak słoń... Bardo ciężko mi się oddycha i czasami mam wrażenie, że się uduszę. A teraz mam chwilę dla siebie. W końcu mogę napić się kawy i porobić na szydełku :)

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 13 maja 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corka jeździła w gondoli 7 miesięcy, mogłaby jeszcze, bo Camarelo ma 85cm gondole, ale juz nie chciała :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 13 maja 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa1509 wrote:
    U mnie jak zawsze sama, bez męża :( upał daje mi popalić. Czuję się jak słoń... Bardo ciężko mi się oddycha i czasami mam wrażenie, że się uduszę. A teraz mam chwilę dla siebie. W końcu mogę napić się kawy i porobić na szydełku :)
    Mi też jest duszno. Wczoraj miałam kryzys. Słabo mi się robiło.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • misia-kasia Autorytet
    Postów: 1374 568

    Wysłany: 13 maja 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś pojechałam sama do rodziców ok 200km i to chyba moja ostatnia taka podróż - jakoś sie tak stresowałam jak nigdy jadąc ;) poza tym mam wrażenie ze jestem bardziej roztrzepana.

    A tak to upały i jeszcze raz upały.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2018, 20:13

    17u9tv73c400zyd6.png
    l22n9vvjln9sss76.png
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi od wczoraj też się jakoś zle oddycha, ale wieczorem, nic nie moge za bardzo zjesc bo mam wrazenie ze zolądek mam tuż pod biustem i mu ciasno... I biustonosz mnie uwiera w pasie...

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • edytkaa93 Autorytet
    Postów: 2027 816

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do upałów to u mnie tez narzekają a mi zimno... Tez tak macie??

    17.08.2018 M<33
    09.10.2020 A<33
  • angelika1995 Ekspertka
    Postów: 178 148

    Wysłany: 13 maja 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    Mi od wczoraj też się jakoś zle oddycha, ale wieczorem, nic nie moge za bardzo zjesc bo mam wrazenie ze zolądek mam tuż pod biustem i mu ciasno... I biustonosz mnie uwiera w pasie...
    rownież mnie dopadly problemy z oddechem wieczorem ...

    angelika22
  • misia-kasia Autorytet
    Postów: 1374 568

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edytkaa93 wrote:
    Mi od wczoraj też się jakoś zle oddycha, ale wieczorem, nic nie moge za bardzo zjesc bo mam wrazenie ze zolądek mam tuż pod biustem i mu ciasno... I biustonosz mnie uwiera w pasie...
    Ja zmniejszyłam porcje jedzeniowe, bo inaczej czułam sie jak po obżarstwie świątecznym z żołądkiem pod biustem.

    Odnośnie upałów to mi jest duszno i gorąco, dziś ledwo w kościele wysiedziałam.

    17u9tv73c400zyd6.png
    l22n9vvjln9sss76.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 14 maja 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , ja dziś na glukozę. Oby wyszła dobrze. A wieczorem wizyta. Ktoś dziś jeszcze się męczy z glukoza?

    7w3d 💔
  • justa1509 Autorytet
    Postów: 4203 1233

    Wysłany: 14 maja 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia-kasia wrote:
    Ja zmniejszyłam porcje jedzeniowe, bo inaczej czułam sie jak po obżarstwie świątecznym z żołądkiem pod biustem.

    Odnośnie upałów to mi jest duszno i gorąco, dziś ledwo w kościele wysiedziałam.
    Mnie zgaga zmusiła do mniejszych porcji :) ale to prawda, że żołądek mam gdzieś wysoko i mało mogę zjeść.

    k0kdqps6qlrq0b7i.png
    klz9hdgeo5cwgz05.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 14 maja 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie meczy od 5 miesiąca. Codziennie. Pomaga na chwilę luk mleka albo kefiru to zdążę zasnąć nim wraca

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 14 maja 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Mnie meczy od 5 miesiąca. Codziennie. Pomaga na chwilę luk mleka albo kefiru to zdążę zasnąć nim wraca
    Ja dziś morfo żelazo i powtorka toxo. Lekarz w czwartek

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 14 maja 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już sprawdzony to mogę polecić na ładna opalenizne. Żel pod prysznic brazujacy z lirene i balsam z ziaji maslo kakaowe

    nesssssa lubi tę wiadomość

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1923 809

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz wrote:
    Dziewczyny już sprawdzony to mogę polecić na ładna opalenizne. Żel pod prysznic brazujacy z lirene i balsam z ziaji maslo kakaowe

    Dzięki, może wypróbuję, ja jestem biała jak śnieg. A ten żel rozprowadzasz ręką czy jakąś myjką?

    Może ktoś dzisiaj będzie na warsztatach "Mamo to ja" we Wrocku?

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 882

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ręką normalnie jak przy kąpieli. Zostawiam na 3 -5 min dobrze że mam krzesełko pod prysznicem i tak sobie siedzę i czekam

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jutro pojade na krew, tez mam powtorke toxo. Wizyta za tydzien.

    Zastanawiam sie ktore mm kupic na wszelki wypadek na poczatek. Kupujecie jakies?

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Ja chyba jutro pojade na krew, tez mam powtorke toxo. Wizyta za tydzien.

    Zastanawiam sie ktore mm kupic na wszelki wypadek na poczatek. Kupujecie jakies?
    Ja kupiłam Bebiko 1 w razie co. Z synem zaczynałam od bebilonu ale ciężko szło bóle brzuszka kółka więc potem Bebilon ha był a ostatecznie Bebiko. Z córką od razu Bebiko i było ok i teraz też Bebiko. Jedno z najstarszych mlek mm w Polsce. Skład nie powala ale przynajmniej , przy poprzedniej dwójce mi się sprawdziło.

    7w3d 💔
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na drugie pobranie i do domu. Dziś o 17.15 wizyta, oby się udało że będą wyniki i z tej glukozy.

    7w3d 💔
  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Ja chyba jutro pojade na krew, tez mam powtorke toxo. Wizyta za tydzien.

    Zastanawiam sie ktore mm kupic na wszelki wypadek na poczatek. Kupujecie jakies?

    Z tego co wiem to jeżeli zaczną podawać mm w szpitalu to powinno się to dalej kontynuować, więc generalnie takie jak ma szpital :) dlatego ja nic nie kupuje, wyślę męża jak będzie taka potrzeba na szybko.

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 14 maja 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się wscikam bo już nie wiem co mam jeść :-( jem to samo co tydzień temu na śniadanie wtedy było ok a teraz poziom cukru przekracza delikatnie normy, a najlepsze że po grzeszku z lodów jako podwieczorek był w normie. To co mam jeść na śniadanie obiad i i kolację lody? :-D

    iv099vvj1wzlmrpz.png
‹‹ 728 729 730 731 732 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ