X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape wierzę że to zwykle krwawienie , zobaczysz że na USG będzie wszystko w porządku 🙂

  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape bedzie wszysyko dobrze, czasem krwawienia sie zdarzaja. 3mam kciuki i daj znac koniecznie

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape, trzymaj się. Plamienia na początku ciąży się zdarzają, tego się trzymaj.

  • AgaG88 Autorytet
    Postów: 289 301

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie chyba coś rozkłada :( w nocy co chwila się budziłam, miałam taki ból głowy a rano zmierzyłam temperaturę i jest 37,8 :( myślicie ze taka temperatura w ciąży może być podwyższona czy to już za wysoko i może się wykluć jaka choroba ? :( poza tym słabo mi strasznie i mdli mnie(ale to normalne akurat), ale żadnego kataru, kaszlu, bólu gardła nie mam. Chłodzę czoło okładami ale boje się, że wzrośnie i wtedy co mogą wziąć na zbicie. Niby można paracetamol, ale ciekawe czy to takie obojętne dla dziecka na tak wczesnym etapie :( Głowa cały czas mnie bardzo boli i wysłałam męża po plaster Apap na czoło. Mam nadzieje, że pomoże. Ten plaster na szczęście nie wpływa w żaden sposób na ciąże.

    w4sqqqmzkt8w1t59.png
    f2wlanlikcvz92zp.png
  • AgaG88 Autorytet
    Postów: 289 301

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape trzymaj się! Ja też na początku poprzedniej ciąży plamiłam kilka dni, ale wszystko było w porządku. Tak czasami bywa, wiem jaki to stres , ale trzeba być dobrej myśli.

    w4sqqqmzkt8w1t59.png
    f2wlanlikcvz92zp.png
  • just90 Przyjaciółka
    Postów: 62 72

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też płakałam w pierwszej ciąży i to czerwoną krwią na początku A później przez miesiąc na brązowo. Dostałam duphaston i zwolnien8e od pracy. Dziecko urodziło się zdrowe. Trzymaj się Agape, wszystko będzie dobrze.

    w4sqrjjgjtllnb0u.png

    Aniołek 9 tydzień 19.08.2019

    1usa3e5e71kfn4vq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam z IP. Są 3 opcje: albo poroniłam, albo ciąża na tyle wczesna, że nie widać jeszcze zarodka, albo ciąża pozamaciczna. Jutro mam zrobić betę. Czuję, że wydarzyła się pierwsza opcja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pęcherzyk? Który tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który tydzień ciąży agape ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego wszystkiego źle napisałam. Pęcherzyka nie widziała w ogóle. Miałam późną owulację, więc trudno stwierdzić który to tydzień. Beta w piątek była 967, więc może jeszcze za wcześnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bralas duphaston? Albo chociaż teraz ci go przepisali ? Według kalkulatora i tego co napisalas masz przyrost 66% z 29.11 według suwaczka i z piątku więc jest w normie. Przy becie koło 1000 powinno być widać już pęcherzyk ale to wiadomo sprawa indywidualna i zależna od sprzętu jakim dysponuje lekarz, oby za parę dni był widoczny już pęcherzyk , liczę na to 🥰 a kiedy masz lekarza ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 12:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziała, że przepisałaby duphaston gdyby zobaczyła pęcherzyk w macicy.
    A nie mam żadnego swojego, bo raczej nie miewałam z tym problemów. 2 lata temu dostałam go na wywołanie okresu i to w zasadzie tyle. W pierwszej ciąży brałam luteinę od 25 tygodnia.

    Wiele się jutro wyjaśni, jak zrobię betę

  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape91 a wiesz kiedy mialas owulacje ? Który masz tydzień ciąży ? Miałaś plamienie wątpię, żeby to bylo poronienie. Moze za wczesnie zeby zobaczyc pęcherzyk ??

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby zobaczyła pęcherzyk ? Jakiś głupoty ... Duphaston nie zaszkodzi a może wiele pomoc moim zdaniem jest to błąd że Ci go nie dali... Może spróbuj zapisać się na jutro do lekarza prywatnie albo chociaż pojutrze

    NeLa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na słabszym sprzęcie może rzeczywiście nie widziała pęcherzyka. Plamienia mogą pojawić się w dniu spodziewanej miesiączki w ciąży. Szkoda, że zostawiła Cię bez luteiny. Trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam siły. Dołączam do grona cierpiących na mdłości. Czuje się jak na kacu :/ chce mi się spać i wszystko stoi w gardle. Do kompletu brakuje intensywnego czucia zapachów 😭

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wizytę w środę, więc już jakoś doczekam. Jutro zbadam betę i proga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Agape91 a wiesz kiedy mialas owulacje ? Który masz tydzień ciąży ? Miałaś plamienie wątpię, żeby to bylo poronienie. Moze za wczesnie zeby zobaczyc pęcherzyk ??
    Owulacja mogła być w okolicach 15-17 listopada. Wypadałoby na to, że dziś jest ok. 20-21 dni po owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Nie mam siły. Dołączam do grona cierpiących na mdłości. Czuje się jak na kacu :/ chce mi się spać i wszystko stoi w gardle. Do kompletu brakuje intensywnego czucia zapachów 😭

    O widzisz 🤣 a u mnie od wczoraj w miarę taki trochę spokój nie wiem czemu aż pomyślałam że może coś jest nie tak 🤪

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak chciałam czuć się ciążowo, że teraz mam ochotę sobie w łeb walnąć. Cycki mi urosły o 2 rozmiary, metaliczny smak w ustach, wszystko w gardle i ta senność :/ a moja córka ma tyyle siły na cały dzień a ja nie wyrabiam za nią 😭

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ