X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • AgaG88 Autorytet
    Postów: 289 301

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już ponad 38 stopni :( boje się o maleństwo... i tez od rana mdłości chociaż zjadłam tylko banana od rana, mam kompletny brak apetytu wiec teraz jakby zelżały.

    w4sqqqmzkt8w1t59.png
    f2wlanlikcvz92zp.png
  • Flara Autorytet
    Postów: 1073 843

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaG88 wrote:
    Ja mam już ponad 38 stopni :( boje się o maleństwo... i tez od rana mdłości chociaż zjadłam tylko banana od rana, mam kompletny brak apetytu wiec teraz jakby zelżały.

    Koniecznie weź Apap na zbicie temperatury , może temperatura od zatrucia lub faktycznie zaczyna sie przeziębienie. Ni martw się, może jutro poczujesz się lepiej, ale temperaturę w ciąży najlepiej zbijać.

    2017 - listopad - córka :)
    2020 - sierpień - córka :)
  • AgaG88 Autorytet
    Postów: 289 301

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam jeden Apap i zobaczymy. Oby spadła a jak będzie gorzej to rano lecę do lekarza.

    w4sqqqmzkt8w1t59.png
    f2wlanlikcvz92zp.png
  • NeLa Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia:) wrote:
    Gdyby zobaczyła pęcherzyk ? Jakiś głupoty ... Duphaston nie zaszkodzi a może wiele pomoc moim zdaniem jest to błąd że Ci go nie dali... Może spróbuj zapisać się na jutro do lekarza prywatnie albo chociaż pojutrze
    Przypadkowo polubiłam, a chciałam tylko się odnieść... Ja rozumiem ostrożność lekarzy. Owszem, może zaszkodzić, bo w przypadku najczarniejszego scenariusza, jeśli ciąża jest źle umiejscowiona, np. w jajowodzie, to szpikowanie hormonami na podtrzymanie ciąży nie pomoże, tylko doprowadzi do tego, że ciąża się nie poroni samoistnie, tylko będzie dalej rozwijała i trzeba będzie usunąć ja laparoskopowo. Uważam, że w tej kwestii lepiej zaufać lekarzom, ewentualnie, tak jak poradziłas Agape skonsultować z innym specjalista, jeśli ma się wątpliwości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2019, 17:27

  • NeLa Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape91 wrote:
    Mam wizytę w środę, więc już jakoś doczekam. Jutro zbadam betę i proga
    Dobrze, że zrobisz te badania jutro, najlepiej rano i może warto umówić się na wizytę prywatna tego samego dnia, u jakiegoś ginekologa z b. dobrym sprzętem. Wiedza na czym się stoi, to połowa sukcesu, nie będziesz przeżywać stresu do środy i może ten lekarz zaleci coś więcej niż czekanie... Rozważ to. Trzymam kciuki za pomyślne wieści!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeLa wrote:
    Dobrze, że zrobisz te badania jutro, najlepiej rano i może warto umówić się na wizytę prywatna tego samego dnia, u jakiegoś ginekologa z b. dobrym sprzętem. Wiedza na czym się stoi, to połowa sukcesu, nie będziesz przeżywać stresu do środy i może ten lekarz zaleci coś więcej niż czekanie... Rozważ to. Trzymam kciuki za pomyślne wieści!
    Chętnie poszłabym rano, ale nie mam takiej możliwości... Pójdę po pracy na badania, a wieczorem będą wyniki to będę wiedziała na czym stoję. Od wyniku będzie zależało czy będę na szybko szukać lekarza czy doczekam do środy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeLa wrote:
    Przypadkowo polubiłam, a chciałam tylko się odnieść... Ja rozumiem ostrożność lekarzy. Owszem, może zaszkodzić, bo w przypadku najczarniejszego scenariusza, jeśli ciąża jest źle umiejscowiona, np. w jajowodzie, to szpikowanie hormonami na podtrzymanie ciąży nie pomoże, tylko doprowadzi do tego, że ciąża się nie poroni samoistnie, tylko będzie dalej rozwijała i trzeba będzie usunąć ja laparoskopowo. Uważam, że w tej kwestii lepiej zaufać lekarzom, ewentualnie, tak jak poradziłas Agape skonsultować z innym specjalista, jeśli ma się wątpliwości.
    Pani dr dokładnie tak samo uzasadniała decyzję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem może być tak jak napisałaś ale może też być zupełnie odwrotnie czyli ciąża jest, rozwijała się ale prog był za mały ( czyli progesteron w tym wypadku by pomógł ) nie został podany i ciąża obumarła.... Roznie może być każdy ma swoje zdanie na ten temat ale uważam że lepiej go podać niż nie podać w ciągu tych trzech dni na które czeka do wizyty lekarza.

    NeLa lubi tę wiadomość

  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape mocne kciuki za Was :*

    Agape91 lubi tę wiadomość


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape a nie masz jakiejś znajomej, która by Ci użyczyła duphaston bądź luteinę? Ja myślę, że ciąża jest tylko był jakiś stary sprzęt (jak to w niektórych szpitalach) i nie widzieli po prostu zarodka. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

    Agape91 lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z nas była już na USG? :) ja mam w środę, mam nadzieję, że już będzie widać dzieciątko. To będzie 20dpt.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Mała_Gwiazdka Autorytet
    Postów: 686 784

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) czy mogę dołączyć?

    Dzisiaj zrobiłam test 11dpo i widać już kreseczke :) do terminu @ Mam jeszcze 3 dni ale mam nadzieję że się nie pojawi. Na bete nie pójdę bo nie mam kiedy, chyba że w przyszłym tygodniu się uda .

    Termin wg ovu na 20 sierpnia

    mhsv3e5eyqrqhx0e.png
    3i49df9hz44horru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Gwiazdko, grudniowe testowanie Tobie też przyniosło szczęście, gratulacje 💞

    Dziewczyny nie mam siły wstać, czuje się okropnie, mdli mnie ciągle :( cudem mała jeszcze śpi, to mogę poleżeć. Wiedziałam, że tak będzie 😥

  • AgaG88 Autorytet
    Postów: 289 301

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo mam takie mdłości ze nie mogłam rano się podnieść z łóżka. Nawet jak wody się napije to mi się cofa :( Wczoraj praktycznie nic nie zjadłam i jeszcze ta temperatura. Wieczorem miałam już ponad 38 i musiałam wziąć drugi Apap :( aż się zastanawiam na ile to objawy ciąży a może to jakaś jelitówka bo żołądek też mnie boli. Dziś już na szczęście gorączki nie mam, ale samopoczucie masakryczne :( całe szczęście, ze mąż wziął dziś wolne bo nie dałabym rady sama z małym i go wyprawić do przedszkola :/ także został dziś w domu.

    w4sqqqmzkt8w1t59.png
    f2wlanlikcvz92zp.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Gwiazdka gratulacje i zapraszamy :)

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • aniołkowa_mama Autorytet
    Postów: 905 959

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie może nie jakieś wybitne mdłości, ale jakoś tak dziwnie się czuję. Mam wrażenie, że wieczorem znacznie gorzej niż w ciągu dnia


    Moje Aniołki 4tc i 13tc
    Córeczka ♥️👶 🌈 08.2020
    MTHFR_1298A-C w układzie homozygotycznym
    PAI-1 4G w układzie heterozygotycznym
    10.2018- zaczynamy z naprotechnologią
    05.2019- laparoskopia+histeroskopia
    09.2019- nietolerancje: m.in. mleko, jajka, pszenica, kukurydza
    28.11.2019- bHCG- 422,1 <3
  • Mała_Gwiazdka Autorytet
    Postów: 686 784

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciąży nie doświadczyłam mdłości. Za to byłam cały czas głodna. Dlatego u mnie było ciąże widać szybko, bo ja już w 2 miesiącu miałam brzuch ;) ciekawe jak będzie teraz. Na razie prócz senności żadnych objawów nie ma

    mhsv3e5eyqrqhx0e.png
    3i49df9hz44horru.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniołkowa_mama wrote:
    u mnie może nie jakieś wybitne mdłości, ale jakoś tak dziwnie się czuję. Mam wrażenie, że wieczorem znacznie gorzej niż w ciągu dnia
    Ja myślę, że nam się dopiero zacznie za parę dni jak już :) ja dzisiaj równy 5 tydzień także na mdłości jeszcze mam czas. Póki co jem za 3 i dużo śpię.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję sok z ogórków i mi trochę pomaga . Na 5 minut. Czuje metal w ustach bleee. Wczoraj wieczorem wymiotowałam a dziś nie miałam czym.
    Te objawy mówią mi, że z ciążą jak najbardziej ok, więc je zniosę jakoś. Takie jedyne pocieszenie

  • just90 Przyjaciółka
    Postów: 62 72

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape co tam u Ciebie? Jak plemienia? Czekamy na wyniki twojej bety.

    aniołkowa_mama, Meggie1, Kagu3 lubią tę wiadomość

    w4sqrjjgjtllnb0u.png

    Aniołek 9 tydzień 19.08.2019

    1usa3e5e71kfn4vq.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ