X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️
Odpowiedz

❤️ Sierpniowe mamusie 2020 ❤️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli miałaś dodatnia betę z krwi to trochę dziwne, prędzej testy się mylą.
    Przy tak niskiej becie ledwo można dopatrzyć się cienia
    U mnie w miarę widoczna krecha była przy becie 100

    ewa.katarzyna lubi tę wiadomość

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też oczywiście bardziej wierzę becie ;) ale dziwne, że wczoraj był cień a dziś oba negatywne... różnie bywa, może się nie przyjęło i tyle. W pon się wszystko wyjaśni. Robiłam z porannego i przed pierwszym chyba nic nie piłam, a drugi robiłam troche później po wypiciu dużej ilości wody i kawy bo chcialam szybko siku zrobić znowu haha. A to ma znaczenie? bo nawet nie wiedziałam :) Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;)

    ala123 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    Julcia 18.01.2019 <3

    mommytobe

  • Starająca Autorytet
    Postów: 261 212

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilość wypitej wody ma znaczenie. Wpływa na stężenie hormonu w moczu tak jak w przypadku testów owulacyjnych. Im więcej wypijesz płynów przed zrobieniem testu może się wyjść negatywny. Trzymam kciuki za poniedziałkowa betę :)

    mommytobe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób bobo jeszcze polecam go naprawdę. Nigdy mnie nie oszukał, a facelle tak

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Zrób bobo jeszcze polecam go naprawdę. Nigdy mnie nie oszukał, a facelle tak

    Właśnie wczoraj też usłyszałam o tym, że ten żółty bobo jest niezawodny a nigdy go akurat nie robiłam :P mąż ma kupić i zrobię dziś ale nie wiemc zy coś wyjdzie o tej porze. I jutro ;) w sumie tak dla sportu to zrobię, bo i tak beta powie prawdę ;)

    Grudzień 2018 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    Julcia 18.01.2019 <3

    mommytobe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy becie 26, a taka powinnaś mieć , bobo wskazywał mi piękna jasna kreskę 😚

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Przy becie 26, a taka powinnaś mieć , bobo wskazywał mi piękna jasna kreskę 😚


    Dam Wam znać już jutro jak dostane wynik bety, bo już nie wiem czy ufać tym testom ;)
    buziaki ;*

    Kagu3 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    Julcia 18.01.2019 <3

    mommytobe

  • NeLa Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mommytobe wrote:
    Też oczywiście bardziej wierzę becie ;) ale dziwne, że wczoraj był cień a dziś oba negatywne... różnie bywa, może się nie przyjęło i tyle. W pon się wszystko wyjaśni. Robiłam z porannego i przed pierwszym chyba nic nie piłam, a drugi robiłam troche później po wypiciu dużej ilości wody i kawy bo chcialam szybko siku zrobić znowu haha. A to ma znaczenie? bo nawet nie wiedziałam :) Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;)
    Trzymam kciuki, żeby jutro beta wyszła piekniutka.

    mommytobe lubi tę wiadomość

  • NeLa Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kagu3 wrote:
    Cześć Nela 😍
    Rodzeństwo dla dziecka to najlepsze, co można mu dać 😊 moja córeczka też zostanie starsza siostra i nie mogę się tego doczekać 😊 ja też jeszcze nikomu nie mówiłam i również planujemy mówić w Święta
    Jestem tego samego zdania, rodzeństwo to skarb, a że jestem po 30, to już w ogole nie mam się nad czym zastanawiac. Boję się jak to zostanie odebrane w pracy, pewnie negatywnie, ale trudno, są rzeczy ważne i ważniejsze. Chcę sobie poukładac zycie rodzinne tak jak mi się marzy i dopiero wtedy zatroszcze się o karierę, nie odwrotnie. Jak się czujecie? Ja nie mam żadnych dolegliwości. Natura mnie oszczędza, w poprzedniej ciąży również ominely mnie mdłości.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 14:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie też większych nie mam, ale już niedługo na pewno będę miała mdłości. W ciąży z małą non stop miałam do 5 miesiąca. Nie miałam siły czasami wstać z łóżka.
    Też się boje powiedzieć w pracy, ale muszę , tylko się upewnię, że wszystko jest ok. Wykonuje zawód niebezpieczny dla ciężarnej.

  • Starająca Autorytet
    Postów: 261 212

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie żadnych objawów. Nawet senność nie męczy. Również tak jak NeLa nie miałam żadnych mdłości w poprzedniej ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i ja tu zagoszcze. (Mam nadzieję że na 9 miesięcy) testy ciążowe wyszły pozytywne tydzień temu beta tydzień temu w poniedziałek 78.8 w środę w ubiegłym tygodniu 170.5 czyli ładnie. Byłam u lekarki w czwartek był malutki pęcherzyk ciążowy endometrium bardzo grube ciałko żółte w prawym jajniku. Kazała przyjść 11 grudnia zobaczyć czy jest już serduszko. A ja chyba zrobię jutro betę bo tyle się złych rzeczy naczytałam na forach że myślę tylko negatywnie. Biorę aktualnie Acard i duphaston 3*1
    Trzymam za nas kciuki 😍
    p.s lekarka wpisała termin 5 sierpnia 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 15:16

    mommytobe, Kagu3, agniecha2101, April_27 lubią tę wiadomość

  • Starająca Autorytet
    Postów: 261 212

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia:)
    Witamy i rozgosc się na dłużej. Gratuje bety i trzymam kciuki za powtórkę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 15:46

    Sylwia:) , Lolcia14 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sylwia, witaj w naszym gronie 😘
    Wszystkie urodzimy szczesliwie w sierpniu/ewentualnie lipcu 😊 bez złych myśli 😘
    Już powoli będę myśleć na dniach nad lista, co Wy na to?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia pęcherzyk był dzień po becie 170?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wielkości 3mm mam zdjęcie zrobione
    Wizytę miałam umówioną już za nim się dowiedziałam o ciąży więc stwierdziłam że pójdę zobaczę co mi powie
    Nie wiem też czy sprzęt czasem dużo nie daje ale chodzę prywatnie zawsze i lekarka ma naprawdę świetny sprzęt oraz wiedzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2019, 16:50

    Kagu3 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to u mnie nie było jeszcze widać(w przeddzień była beta 330) ale mówiła, że raczej na 1000-1500 jest widoczne. Tez chodzę prywatnie :) mega szybko 😍 zazdroszczę . Ja muszę czekać do piątku

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czekam na piątek :) Kagu będziemy miały prezent na mikołajki :)

    Kagu3 lubi tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy 💗

  • mommytobe Ekspertka
    Postów: 157 119

    Wysłany: 1 grudnia 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zauważyłam różowawy śluz także najprawdopodobniej to The end ;) ale nie załamuje się. Za miesiąc kolejna próba i mam nadzieję ze zagoszczę u wrześniówek :D i tak pojadę na to hcg jutro bo już mam opłacone i ciekawa jestem :P takze jutro ostatecznie dam Wam znać i pewnie się pożegnam ;) ale cieszę się laseczki waszym szczęściem <3

    Grudzień 2018 - 10tc [*] - puste jajo płodowe
    Julcia 18.01.2019 <3

    mommytobe

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ