X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Asiasia1 Autorytet
    Postów: 653 951

    Wysłany: 30 lipca, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mamma-mia, wiesz co nie wiem. Mąż pewnie wcześniej przetestuje czy na pewno jest kompatybilna z naszym wózkiem i jak młody, ale ja wątpię bym przed porodem to zrobiła a wiadomo, wolę po swojemu 😂 jemu może być wygodnie bo wyższy itp a może ja nie będę w stanie tego używać. Generalnie ja się ledwo ruszam. Wiem, że nie ma co porównywać ciąż, ale w 1 chyba ostatni miesiąc najlepiej wspominam. Chodziłam na długie spacery, byłam aktywna, czasem miałam skurcze rpzepowiadające, ale nie były tak bolesne, może kilka razy się zdarzyło w nocy, że źle się czułam, w dniu porodu byłam na zakupach i zapaliła mi się czerwona lampka, że coś skurcze się często pojawiają 😅 ja nie wiem jak niektóre z Was miały skurcze parę tyg bo ja po 3 już wymiękam. Wczoraj chciałam pójść z psem i wykupić receptę z apteki oddalonej o 300 M od domu. Nie doszłam 🥲 zaczęłam mieć taki ucisk i skurcze, że musiałam się doczłapać do domu. Dzisiaj też jedyne co zrobiłam to odswiezylam gondolę i leżę bo zaczęłam mieć bóle okresowe i skurcze. Nospa i magnez trochę pomogły, ale wciąż leżę i zdycham. Jak będę mieć tak jeszcze 3 tyg do tp to sobie w łeb palnę 😂

    @klaudia_23, termoforek bym dorzuciła na brzuszek ewentualnie, ale nie wiem czy da się coś więcej pomóc ponad to co robisz 🤷 jak mały miał problemy z brzuszkiem to go non stop nosiliśmy na leniwca albo kładliśmy brzuszek do brzuszka czy właśnie termoforek pomagał, albo masaże, ale Oski może faktycznie potrzebować więcej czasu :( nam położna też radziła użyć takich rurek windii do odgazowania ale nie testowałam. Oczywiście kupiłam ale nie miałam jaj by wypróbować 😂

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙
    👶08.2024 💙
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1537 2858

    Wysłany: 30 lipca, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiasia1 wrote:
    @Mamma-mia, wiesz co nie wiem. Mąż pewnie wcześniej przetestuje czy na pewno jest kompatybilna z naszym wózkiem i jak młody, ale ja wątpię bym przed porodem to zrobiła a wiadomo, wolę po swojemu 😂 jemu może być wygodnie bo wyższy itp a może ja nie będę w stanie tego używać. Generalnie ja się ledwo ruszam. Wiem, że nie ma co porównywać ciąż, ale w 1 chyba ostatni miesiąc najlepiej wspominam. Chodziłam na długie spacery, byłam aktywna, czasem miałam skurcze rpzepowiadające, ale nie były tak bolesne, może kilka razy się zdarzyło w nocy, że źle się czułam, w dniu porodu byłam na zakupach i zapaliła mi się czerwona lampka, że coś skurcze się często pojawiają 😅 ja nie wiem jak niektóre z Was miały skurcze parę tyg bo ja po 3 już wymiękam. Wczoraj chciałam pójść z psem i wykupić receptę z apteki oddalonej o 300 M od domu. Nie doszłam 🥲 zaczęłam mieć taki ucisk i skurcze, że musiałam się doczłapać do domu. Dzisiaj też jedyne co zrobiłam to odswiezylam gondolę i leżę bo zaczęłam mieć bóle okresowe i skurcze. Nospa i magnez trochę pomogły, ale wciąż leżę i zdycham. Jak będę mieć tak jeszcze 3 tyg do tp to sobie w łeb palnę 😂

    @

    Asia mega Ci współczuję, my właśnie siedzimy z piesem na ławeczce w cieniu na osiedlu i to zdecydowanie ratuje moje zdrowie psychiczne. Daleko też już nie pójdziemy ale dobre i to że do budki z lodami i ławki w cieniu jeszcze dajemy radę :)

    Asiasia1 lubi tę wiadomość

    👩👨‍🦱 28 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2380 4620

    Wysłany: 30 lipca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    Masaże ? Odgazowanie? Koleżanka rodzila z styczniu. Ratowała się masażami i tymi całymi rurkami do odgazowania.

    Probowalam masowac i nic :( te rurki na odgazowanie to podobno jest ostatecznosc, wiec raczej nie chcialabym ich uzywac.

    @Lolcia37 w dzien to praktycznie caly czas lezy na brzuszku w lozeczku albo na nas i wtedy nie ma az takiego problemu. Gorzej jest wlasnie w nocy gdy musimy go odlozyc na plecki :(

    @Asiasia1 o dorzuce jeszcze termoforek! Dzieki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca, 14:30

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 30 lipca, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    🍀 Ewapp, gratuluję ślicznej córeczki! I dzięki za szczegółowy opis porodu, dla mnie takie wiadomości są mega cenne. Nie brzmi to tak źle, oby każda z nas tak przeszła. A jak Ci idą pierwsze chwile opieki nad małą? 😀

    Kciuki za wszystkie dziewczyny u których coś trwa czy się rozkręca. 🤞🏻

    Wczoraj nie udało mi się przespać w ciągu dnia wiec na wieczór byłam mocno śnięta a Ala wtedy nabrała ochoty na cycusia i wisiała na nim do 2 w nocy. Myślałam że umrę z zmęczenia. 😅 Wczoraj podręcznikowo spala kilkanaście godzin a dzisiaj cycek day 😄 Brodawki poranione, bolą jak diabli ale walczymy żeby waga nie spadła i jutro do domku ❤️ Córeczka jest przesłodka! Trochę z niej krzykaczka, ma dobre decybele 😅 Mąż wpadł jak śliwka w kompot. Zabiera mi ją jak przyjezdza w odwiedziny i nie chce oddać 😄❤️

    Polecam wziąć do szpitala takie nakładki muszlowe na brodawki z dziurkami wentylacyjnymi (ja mam medeli) - super chorni przed tarciem o ubranie i lanolina lepiej się wchłania!
    https://gemini.pl/medela-oslonki-na-brodawki-2-sztuki-0022351?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=pmax_-_kat_-_ciaza_i_macierzynstwo_-_karmienie_piersia_-_oslonki_na_piersi_ongoing&utm_id=19774095291&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwnqK1BhBvEiwAi7o0XzAmaVgoP8L9CnthRSBnI0J2MqQ2_nyqgZUhjCrSZuk4puHOvcFWHxoCP0AQAvD_BwE

    Bettti03, Nietypowa30, Małgosiagosia, Sunnysunsun, enpe, MumAgain lubią tę wiadomość

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 30 lipca, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MumAgain wrote:
    Dzień powszedni matki. Współczuję.
    U nas względny spokój. Poza rzygulcem Maksa. Tyle że moje dzieci już stare konie.

    Pojechałabym już @mamma mia ale ja wiem jak to wyjdzie. Powiedzą że skurcze słabe. Nie ma potrzeby cc. Szew trzyma.
    U mnie od takich skurczy się zaczęło… niby nieregularne, a później się rozkręciły i były najpierw co 5min , a po godzinie od przyjęcia co 3 minuty. Ja bym też jechała❤️

    MumAgain lubi tę wiadomość

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1537 2858

    Wysłany: 30 lipca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewappp wrote:
    Wczoraj nie udało mi się przespać w ciągu dnia wiec na wieczór byłam mocno śnięta a Ala wtedy nabrała ochoty na cycusia i wisiała na nim do 2 w nocy. Myślałam że umrę z zmęczenia. 😅 Wczoraj podręcznikowo spala kilkanaście godzin a dzisiaj cycek day 😄 Brodawki poranione, bolą jak diabli ale walczymy żeby waga nie spadła i jutro do domku ❤️ Córeczka jest przesłodka! Trochę z niej krzykaczka, ma dobre decybele 😅 Mąż wpadł jak śliwka w kompot. Zabiera mi ją jak przyjezdza w odwiedziny i nie chce oddać 😄❤️

    Polecam wziąć do szpitala takie nakładki muszlowe na brodawki z dziurkami wentylacyjnymi (ja mam medeli) - super chorni przed tarciem o ubranie i lanolina lepiej się wchłania!
    https://gemini.pl/medela-oslonki-na-brodawki-2-sztuki-0022351?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=pmax_-_kat_-_ciaza_i_macierzynstwo_-_karmienie_piersia_-_oslonki_na_piersi_ongoing&utm_id=19774095291&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwnqK1BhBvEiwAi7o0XzAmaVgoP8L9CnthRSBnI0J2MqQ2_nyqgZUhjCrSZuk4puHOvcFWHxoCP0AQAvD_BwE


    Kurde szukałam wczoraj tych nakładek bo robiłam ostatnie zamówienie z Gemini i nie mogłam sobie przypomnieć jakiej były firmy. A chciałam takie które widziałam w polecajkach. Dzięki ! 🥰

    👩👨‍🦱 28 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 30 lipca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Ja po ktg, zapis super, skurczy brak.
    Za to po nocy brzuch mi się opuścił i wypadło kawałek czopa- galaretka o jasnożółtej barwie, ale mało.
    Także byle do niedzieli, tak jak MumAgain- w niedziele będzie u mnie tez ciąża donoszona 💪💪💪

    To kolana zaciśnięte! 😄 ogranicz kucanie, schylanie żeby nie przyspieszyć akcji ;)

    Papapatka lubi tę wiadomość

  • Bettti03 Autorytet
    Postów: 742 733

    Wysłany: 30 lipca, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    @Mamma-mia lub inne dziewczyny, czy macie mkze jakies sposoby na bolacy brzuszek bobasa? To nie kolki tylko bol spowodowany niedojrzalym ukladem pokarmowym. Pomaga lezenie na brzuszku, wiec w dzien duzo tak lezy, jednak na noc nie mozna zostawiac dzieci na brzuszku, a gdy tylko sie polozy Oskara na pleckach to sie wygina, prezy, kweka. Probuje mu ruszac nozkami, machac bioderkami, zginac nozki do brzuszka ale niezbyt pomaga. W szpitalu mowili, ze mozna podawac espumisan wiec kupilismy i wczoraj podalam, ale mniej niz na ulotce i niezbyt podzialal. Dzis sprobuje podac mu zalecana dawke i zobaczymy czy pomoze. Ale tak sie zastanawiam czy moze jest jeszcze jakis sposob 🤔 on nie placze wcale, ale widac ze sie meczy mocno i mi sie serce kraje 😩 Polozna mowila, ze to normalne no i trzeba po prostu przetrwac
    U nas jest to samo, przytulam mocno i wysyłam dużo siły! Wiem co czujesz :( Lekarka kazała podawać 10 kropel espumisanu (40mg) i 6 kropel delicolu. Espumisan sprawił, że Stasiu był okropnie pobudzony, wręcz nadaktywny i w ogóle nie spał (okazało się, że czasami to jest właśnie efekt uboczny espumisanu więc zwróć też u Oskarka na to uwagę). Po tym delicolu jest lepiej. Pręży się głównie jak chce kupke bo ma problem ze skoordynowaniem parcia i otwierania pupy. Jak to Pani Doktor powiedziała „prze, ale brama zamknięta” i tutaj też potrzeba czasu, aż się tego nauczy. Generalnie mówią nam wszyscy to samo. Niedojrzały układ pokarmowy i po prostu trzeba czekać….

    30 lat
    niedoczynność tarczycy
    Ur. 15.07.2024 Staszek 👦❤️
    age.png
  • Ewappp Autorytet
    Postów: 779 851

    Wysłany: 30 lipca, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Emzet daj znać czy Cię nasłuchiwać na porodówce czy szukać gdzieś w sali obok! :)

    Bettti03 lubi tę wiadomość

  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 833 877

    Wysłany: 30 lipca, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wciągnęło mnie życie, a tak naprawdę poród 🤣 no więc w poniedziałek rano przebili mi wody i wzięli na salę porodowa. Tam z różnymi przygodami, po 17h z hakiem urodziłam Szymona vel Bożydara, czyli dziś w nocy o 1.49 😁 niestety łożysko nie urodziło się w całości i miałam jeszcze lezyeczkowanie. Znieczulenie też nie zadziałało przy 2 dawce, miałam dwa wkłucia, a młody wstawiał się "na marzyciela", więc było ciężko. Finalnie 3885g, 56cm i 10/10. Któraś z Was pisała mi, że Młody będzie większy niż siostry razem wzięte 🤣 bliźniaczki łącznie 3800, więc jest gigant że Łatwo nie było, ale takie są indukcje po CC, nie mogli mi dać zbyt dużej dawki oksy. Ale trafiłam na super położne, które straszliwie mi pomagały 😍 na Żelaznej dalej nie ma miejsc. Moja sale porodowa przerobili na pokój z trzema łóżkami... Dramat. Czekam teraz na przeniesienie 😁 nie nadrobię wpisów pewnie, ale mam nadzieję że u Was wszystko dobrze. Dzięki wielkie za wsparcie 💜 a to mój królewicz 😍
    https://zapodaj.net/plik-Q4gPLJU6dZ

    Cerva, Asiasia1, Nietypowa30, Papapatka, Paprota9418, Lolcia37, Sunnysunsun, Monia•, justinas, Małgosiagosia, Bettti03, baby33, Mamma-mia, enpe, Betkaa, Asieek, klaudia_23, Kinia197, MumAgain, Ewappp lubią tę wiadomość

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    11. 2023 - SZOK, naturalny cud
    07.2024 Sz. 3885g

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 30 lipca, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿 Emzet gratulacje ogromne ♥️♥️♥️

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Asiasia1 Autorytet
    Postów: 653 951

    Wysłany: 30 lipca, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Emzet92, gratulacje 😍❤️ o wow, to synek wymęczył Cię na całego 😬 cieszę się, że wszystko z Wami ok, Szymek suepr imię, ale dla mnie na zawsze zostanie już Bożydarem 🤣 trzymaj się cieplutko i jak staniesz na nogi daj znać jak Ty się czujesz. Mały przesłodki 😍

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙
    👶08.2024 💙
  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 833 877

    Wysłany: 30 lipca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewappp wrote:
    Wczoraj nie udało mi się przespać w ciągu dnia wiec na wieczór byłam mocno śnięta a Ala wtedy nabrała ochoty na cycusia i wisiała na nim do 2 w nocy. Myślałam że umrę z zmęczenia. 😅 Wczoraj podręcznikowo spala kilkanaście godzin a dzisiaj cycek day 😄 Brodawki poranione, bolą jak diabli ale walczymy żeby waga nie spadła i jutro do domku ❤️ Córeczka jest przesłodka! Trochę z niej krzykaczka, ma dobre decybele 😅 Mąż wpadł jak śliwka w kompot. Zabiera mi ją jak przyjezdza w odwiedziny i nie chce oddać 😄❤️

    Polecam wziąć do szpitala takie nakładki muszlowe na brodawki z dziurkami wentylacyjnymi (ja mam medeli) - super chorni przed tarciem o ubranie i lanolina lepiej się wchłania!
    https://gemini.pl/medela-oslonki-na-brodawki-2-sztuki-0022351?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=pmax_-_kat_-_ciaza_i_macierzynstwo_-_karmienie_piersia_-_oslonki_na_piersi_ongoing&utm_id=19774095291&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwnqK1BhBvEiwAi7o0XzAmaVgoP8L9CnthRSBnI0J2MqQ2_nyqgZUhjCrSZuk4puHOvcFWHxoCP0AQAvD_BwE
    Ooo a gdzie leżycie? 😁
    Mi właśnie te nakładki odparzyly piersi 😂 i jeszcze bardziej bolało. Ale generalnie mają dobre opinie. Czy macie alternatywę? Jakieś kompresy na poranione brodawki? Młody zaczyna się przystawiać i już widzę, że będą trudności, bo ma lekko wsunięta szczękę. Wolę mieć coś jak mnie porani 🥴🥴

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    11. 2023 - SZOK, naturalny cud
    07.2024 Sz. 3885g

  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1537 2858

    Wysłany: 30 lipca, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Hej dziewczyny, wciągnęło mnie życie, a tak naprawdę poród 🤣 no więc w poniedziałek rano przebili mi wody i wzięli na salę porodowa. Tam z różnymi przygodami, po 17h z hakiem urodziłam Szymona vel Bożydara, czyli dziś w nocy o 1.49 😁 niestety łożysko nie urodziło się w całości i miałam jeszcze lezyeczkowanie. Znieczulenie też nie zadziałało przy 2 dawce, miałam dwa wkłucia, a młody wstawiał się "na marzyciela", więc było ciężko. Finalnie 3885g, 56cm i 10/10. Któraś z Was pisała mi, że Młody będzie większy niż siostry razem wzięte 🤣 bliźniaczki łącznie 3800, więc jest gigant że Łatwo nie było, ale takie są indukcje po CC, nie mogli mi dać zbyt dużej dawki oksy. Ale trafiłam na super położne, które straszliwie mi pomagały 😍 na Żelaznej dalej nie ma miejsc. Moja sale porodowa przerobili na pokój z trzema łóżkami... Dramat. Czekam teraz na przeniesienie 😁 nie nadrobię wpisów pewnie, ale mam nadzieję że u Was wszystko dobrze. Dzięki wielkie za wsparcie 💜 a to mój królewicz 😍
    https://zapodaj.net/plik-Q4gPLJU6dZ


    Gratulacje ! 🥰
    Piękny Królewicz 🥰

    Emzet92, enpe lubią tę wiadomość

    👩👨‍🦱 28 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 30 lipca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Hej dziewczyny, wciągnęło mnie życie, a tak naprawdę poród 🤣 no więc w poniedziałek rano przebili mi wody i wzięli na salę porodowa. Tam z różnymi przygodami, po 17h z hakiem urodziłam Szymona vel Bożydara, czyli dziś w nocy o 1.49 😁 niestety łożysko nie urodziło się w całości i miałam jeszcze lezyeczkowanie. Znieczulenie też nie zadziałało przy 2 dawce, miałam dwa wkłucia, a młody wstawiał się "na marzyciela", więc było ciężko. Finalnie 3885g, 56cm i 10/10. Któraś z Was pisała mi, że Młody będzie większy niż siostry razem wzięte 🤣 bliźniaczki łącznie 3800, więc jest gigant że Łatwo nie było, ale takie są indukcje po CC, nie mogli mi dać zbyt dużej dawki oksy. Ale trafiłam na super położne, które straszliwie mi pomagały 😍 na Żelaznej dalej nie ma miejsc. Moja sale porodowa przerobili na pokój z trzema łóżkami... Dramat. Czekam teraz na przeniesienie 😁 nie nadrobię wpisów pewnie, ale mam nadzieję że u Was wszystko dobrze. Dzięki wielkie za wsparcie 💜 a to mój królewicz 😍
    https://zapodaj.net/plik-Q4gPLJU6dZ
    Gratulacje, nasz najbardziej wyczekany mały forumowicz 😘 Kawał chłopa, podziwiam mój miał 3800 i wiem jak ciężko takiego klocka przepchnąć, siłaczka z Ciebie, zwłaszcza, że vbac miałaś. Dużo zdrówka dla Was 😘

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 699 453

    Wysłany: 30 lipca, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Probowalam masowac i nic :( te rurki na odgazowanie to podobno jest ostatecznosc, wiec raczej nie chcialabym ich uzywac.

    @Lolcia37 w dzien to praktycznie caly czas lezy na brzuszku w lozeczku albo na nas i wtedy nie ma az takiego problemu. Gorzej jest wlasnie w nocy gdy musimy go odlozyc na plecki :(

    @Asiasia1 o dorzuce jeszcze termoforek! Dzieki :)

    Rozumiem
    To Ci doradziłam, przepraszam. Ale nie wiedziałam. Koleżanka zachwalała, dlatego wspomniałam.

    age.png
  • Asiasia1 Autorytet
    Postów: 653 951

    Wysłany: 30 lipca, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Ooo a gdzie leżycie? 😁
    Mi właśnie te nakładki odparzyly piersi 😂 i jeszcze bardziej bolało. Ale generalnie mają dobre opinie. Czy macie alternatywę? Jakieś kompresy na poranione brodawki? Młody zaczyna się przystawiać i już widzę, że będą trudności, bo ma lekko wsunięta szczękę. Wolę mieć coś jak mnie porani 🥴🥴

    Używałam Multimam:

    https://gemini.pl/multi-mam-kompresy-do-pielegnacji-sutkow-matek-karmiacych-12-sztuk-9080721

    Emzet92, Bettti03, Mamma-mia lubią tę wiadomość

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙
    👶08.2024 💙
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 30 lipca, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiasia1 wrote:
    Używałam Multimam:

    https://gemini.pl/multi-mam-kompresy-do-pielegnacji-sutkow-matek-karmiacych-12-sztuk-9080721

    Też je mam. Wiadomo, że jeszcze nie używałam, ale słyszałam same dobre opinie. 😀

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2315 1313

    Wysłany: 30 lipca, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję, że daliście mi mocno do myślenia na szybko umówiłam konsultacje z ginekologiem i dostałam tabletki heviran 400 mg, mam brać 2x1. I smarować. Teraz jak już kremu nie ma można powiedzieć, że jakaś resztka tam została 💪 także wierzę, że się uda to dziadostwo zwalczyć 💪 mam nadzieję, że wszystko będzie ok i to było chwilowe zawirowanie... Trzymajcie kciuki 🤞

    Paprota9418, Nietypowa30 lubią tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • Monia• Autorytet
    Postów: 545 804

    Wysłany: 30 lipca, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Hej dziewczyny, wciągnęło mnie życie, a tak naprawdę poród 🤣 no więc w poniedziałek rano przebili mi wody i wzięli na salę porodowa. Tam z różnymi przygodami, po 17h z hakiem urodziłam Szymona vel Bożydara, czyli dziś w nocy o 1.49 😁 niestety łożysko nie urodziło się w całości i miałam jeszcze lezyeczkowanie. Znieczulenie też nie zadziałało przy 2 dawce, miałam dwa wkłucia, a młody wstawiał się "na marzyciela", więc było ciężko. Finalnie 3885g, 56cm i 10/10. Któraś z Was pisała mi, że Młody będzie większy niż siostry razem wzięte 🤣 bliźniaczki łącznie 3800, więc jest gigant że Łatwo nie było, ale takie są indukcje po CC, nie mogli mi dać zbyt dużej dawki oksy. Ale trafiłam na super położne, które straszliwie mi pomagały 😍 na Żelaznej dalej nie ma miejsc. Moja sale porodowa przerobili na pokój z trzema łóżkami... Dramat. Czekam teraz na przeniesienie 😁 nie nadrobię wpisów pewnie, ale mam nadzieję że u Was wszystko dobrze. Dzięki wielkie za wsparcie 💜 a to mój królewicz 😍
    https://zapodaj.net/plik-Q4gPLJU6dZ
    Gratulacje ❣️❣️❣️

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    👩🏼27 👨🏽26
    4x🐈🐈‍⬛🐈🐈‍⬛
    •Podejrzenie endometriozy
    2 cs ❤️
    ⏸️ 23.12.2023
    27.12,2023 - beta hcg 332,86 mIU/ml
    30.12.2023 - beta hcg 1076,36 mIU/ml
    19.01.2023 - usg, jest kropek 1,20cm i serduszko 😻
    26.04.2024 - połówkowe, 484g dziewczynki 👧🏼🩷
    27.06.2024 - III badania prenatalne, 1512g 🩷
    29.08.2024 - sn na świat przyszła Sara🥰

    age.png
‹‹ 483 484 485 486 487 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ