X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 8 września, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia37 wrote:
    Słodziak, mój syn tak miał, że na siku darł się w niebogłosy, a córce siku pasuje, za to kupa wrzask taki, że ludzie w bloku pewnie myślą że ja ze skóry obdzierają.

    To Mój jest brudaskiem, bo nic mu nie przeszkadza... 🤣 Mógłby spać zasikany i zakupkany. 🙈

    Bettti03 lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1535 2858

    Wysłany: 8 września, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój narazie też ma gdzieś co ma w pieluszce :) i w sumie mnie to cieszy haha dzisiaj rano było przesikane wszystko haha
    Za to u mnie kupka jako takiej na pieluszce nie było odkąd jesteśmy w domu ale jak przecieram pupcię to zawsze mam brudną chusteczkę. Położna mówiła że tak może być bo dziecko jak je mleko mamy to ma dietę bezresztkowa czyli „spala” tyle ile zjada ale zobaczymy jak będzie na wizycie bo idziemy we wtorek z racji tej żółtaczki.

    My się budzimy koło 12 potem 3 i 6 i jakoś mi to nie przeszkadza cieszę się że je tylko z cycka i wygląda jakby mu wystarczało :)

    👩👨‍🦱 28 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Betkaa Ekspertka
    Postów: 231 280

    Wysłany: 8 września, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cofnęłam trochę forum, widzę że polecacie esputicon, więc zastanawiam się czy nie zmienić z espumisanu. My mamy zalecone 5 kropelek tej mocniejszej wersji espumisanu (100mg/ml) co drugie karmienie, do tego doraźnie wieczorem mieszankę z papaweryną a jeśli mimo leków dziecko płacze, że aż sinieje - pedicetamol. Podaję jej też 5 kropelek biogaji. Karmię piersią, odstawiłam nabiał ponad tydzień temu ale dni są lepsze i gorsze, czasem jest spokojnie a czasem naprawdę nieciekawie, do tegobl stopnia, że nie pomaga suszarka, ciepła kąpiel, masaże, windi.... Tak strasznie szkoda mi małej, gdy boli a ja nie mogę pomóc i sama też jestem wyczerpana... 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 12:42

    👶 4.02.2020 synek 💙
    👼 25.12.2022 poronienie zatrzymane 13 tc 💔
    ⏸️ 26.11.2023 💝
    👶 1.08.2024 córeczka 🩷

    📋 niedoczynność tarczycy, V Leiden
    💊 Euthyrox, Clexane40, Acard150, Duphaston, Nospa, Mg, wit
    age.png
  • justinas Autorytet
    Postów: 449 367

    Wysłany: 8 września, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka, Mamma-mia, Betkaa piękne, dorodne dzieciaczki😍 Widać, że im nic nie brakuje🙂

    Betkaa fajnie, że zajrzałaś 🙂 Okropne są te kolki, człowiek by chciał dziecku ulżyć, a tu się nie da.. Ech😕

    A jak Ci idzie z pieluchami wielorazowymi? Ja przez te bóle brzucha małego i marudzenie więcej używam jednorazowki, coś sił nie mam do tego i wydaje, że lepiej wtedy śpi. Że starszym synem lepiej mi szło. Też próbowałam coś z dietą swoją zmienić, ale nie widzę dużej różnicy w zachowaniu dziecka niestety...

    Życzę zdrówka dla małej, oby z tym serduszkiem było jak najlepiej 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 14:39

    Betkaa lubi tę wiadomość

    event.png
  • Betkaa Ekspertka
    Postów: 231 280

    Wysłany: 8 września, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justinas wrote:
    Papapatka, Mamma-mia, Betkaa piękne, dorodne dzieciaczki😍 Widać, że im nic nie brakuje🙂

    Betkaa fajnie, że zajrzałaś 🙂 Okropne są te kolki, człowiek by chciał dziecku ulżyć, a tu się nie da.. Ech😕

    A jak Ci idzie z pieluchami wielorazowymi? Ja przez te bóle brzucha małego i marudzenie więcej używam jednorazowki, coś sił nie mam do tego i wydaje, że lepiej wtedy śpi. Że starszym synem lepiej mi szło. Też próbowałam coś z dietą swoją zmienić, ale nie widzę dużej różnicy w zachowaniu dziecka niestety...

    Życzę zdrówka dla małej, oby z tym serduszkiem było jak najlepiej 🤞

    Całkiem całkiem nam idzie :) na nocki zakładam jednorazówki, bo na pół śpiocha mi tak wygodniej a za dnia wielo, bo jednak ta pupa po nich ładniejsza 😊 jak już kolki odpuszczą to myślę, że będzie łatwiej i z nockami 😊

    justinas lubi tę wiadomość

    👶 4.02.2020 synek 💙
    👼 25.12.2022 poronienie zatrzymane 13 tc 💔
    ⏸️ 26.11.2023 💝
    👶 1.08.2024 córeczka 🩷

    📋 niedoczynność tarczycy, V Leiden
    💊 Euthyrox, Clexane40, Acard150, Duphaston, Nospa, Mg, wit
    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 696 453

    Wysłany: 8 września, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam. Dziś dzień wariata. Latam jak poparzona.

    Ej właśnie. Przedwczoraj robiłam zupę krem. Robiłam do niej grzanki. Uchyliłam piekarnik. I jak para buchnęła, to tak mnie oczy zapiekły, że aż mnie zamroczyło. A od wczoraj pieką mnie oczy. Na prawym mam nawet jakby pęcherzyk koło samej źrenicy. Myślicie że od tego?

    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 696 453

    Wysłany: 8 września, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/plik-KzPePouIEj

    Olinek nasz rezolutny 😍❤️

    Betkaa, Małgosiagosia, Emzet92, enpe, Asiasia1, Lolcia37, justinas, Mamma-mia, Bettti03, Monia• lubią tę wiadomość

    age.png
  • MumAgain Autorytet
    Postów: 696 453

    Wysłany: 8 września, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @papatka słuszne rozmiary. Fajowy już taki ludek michelin

    @mamma mia bystrzacha widać ❤️

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3100 2181

    Wysłany: 8 września, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    To chyba też zmniejszę trochę dawkę. Ale ta działa fajnie, idą gazy, mały mniej marudny i kupka szybciej była.
    Nadmiar i tak wydali, więc nic się nie stanie :) możesz przez kilka dni dawać więcej, a później próbować zmniejszyć. Moja zaczęła znowu się wypróżniać bardziej regularnie (2 kupy dziennie, ale wielkie) i widzę, że ją te gazy tak już nie męczą, bardziej z rana, pewnie po nocy, że się mniej rusza wtedy itd. Na noc też jej daje, żeby spokojniejsza była, ale w dzień nie widzę, żeby teraz miała problem z brzuszkiem. Jak byłyśmy w szpitalu i przez kilka dni po oraz tydzień przed nim, miała tak bardzo brzuszek wzdęty, że przepuklina jej mocno wyszła. A teraz się schowała, więc to też pokazuje jaka i niej była skala problemu. I w szpitalu i u pediatry mówili, że brzuszek ma bardzo twardy. A ja w domu robiłam masaże, kładzenie na brzuchu, ćwiczenia, nawet vindi kilka razy (wcześniej jak dwa razy miała problem, to podziałało, a przed szpitalem nie). W szpitalu też jej robili tam taką sondą, mówili, że to działa jak vindi właśnie i dopiero po tym się załatwiła (przed szpitalem w tym tygodniu, co dostała niepokojących objawów, to się właśnie "zatkała").

    @Papapatka, a to faktycznie dłuższy od mojej był, pewnie jeszcze urósł to teraz tym bardziej :) Moja nosi 56 😆 z 62 to jedynie z pepco kilka body są dobre, tzn. z takim rozsądnym luzem, bez zwisów po kolana. Pieluchy dady 2. Mam też z pampersa 2, ale one są na nią w pasie i udach za duze, te Dady jednak mniejsze wypadają. Widac, że duży chłopczyk Ci rośnie 😁

    @Betka, śliczna masz córeczkę :) a co z tym jej serduszkiem teraz będziecie robić? Konsultacje tylko i badania kontrolne co jakiś czas czy jakiś zabieg ją czeka?
    Dużo zdrówka dla Was!

    @Cerva, mi czasami głowa leci w nocy jak kp. Bo ja muszę na siedząco wtedy niestety. Inaczej po 1 ona nie wyjada dobrze, po 2 straszliwie się krztusi raz za razem i później mocno ulewa. Ale liczę, że za może 2 miesiące będzie już bardziej wprawiona, może też refluks jej się zmniejszy odrobinę i da się w nocy kp na leżąco. Wtedy można przysypiać. Teraz póki co ratuje się włączaniem w nocy serialu ja telefonie albo właśnie wchodzę na forum albo... robię zakupy na vinted 🤣 ale ze 2 razy usnelam na siedząco, zapominając przez to przełożyć ją do drugiego cycka 🤦🏻‍♀️

    Małgosiagosia, Betkaa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3100 2181

    Wysłany: 8 września, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betkaa wrote:
    Dziewczyny cofnęłam trochę forum, widzę że polecacie esputicon, więc zastanawiam się czy nie zmienić z espumisanu. My mamy zalecone 5 kropelek tej mocniejszej wersji espumisanu (100mg/ml) co drugie karmienie, do tego doraźnie wieczorem mieszankę z papaweryną a jeśli mimo leków dziecko płacze, że aż sinieje - pedicetamol. Podaję jej też 5 kropelek biogaji. Karmię piersią, odstawiłam nabiał ponad tydzień temu ale dni są lepsze i gorsze, czasem jest spokojnie a czasem naprawdę nieciekawie, do tegobl stopnia, że nie pomaga suszarka, ciepła kąpiel, masaże, windi.... Tak strasznie szkoda mi małej, gdy boli a ja nie mogę pomóc i sama też jestem wyczerpana... 🥺
    Ojeju to już z grubej rury jak papaweryne dostaje :( ale domyślam się, że z uwagi na te serduszko nie może się tak denerwować i pewnie dlatego?
    A boli ją w nocy czy w dzień/wieczorem?
    U mnie od 3 (chyba?) dni co wieczór leci w apce w telefonie właśnie suszarka. Jednak wcześniej jak ewidentnie brzuszek ją bolał, to czasami robiłam sobie kąpiel razem z nią i kp a kąpieli. Z synkiem też tak robiłam. Oboje się wtedy bardzo uspokajali. Nie jest to super turbo wygodne dla mamy, bo (chyba że ktoś zna lepszą pozycję) trzeba kp na boku - tak by maluch był zanurzony jak najbardziej w wodzie, ale żeby jego główka była nad nią, więc łokieć mamy wysoko. Ja dodatkowo pieluszką tetrowa okrywamplecki dziecka i polewam cały czas, żeby nie marzl. Na małą i na synka działało to uspokajająco, jak brzuszek bolał i po kąpieli była kupa. Syn dwa razy też załatwił się w kąpieli 🤣🤣😉 więc była szybka ewakuacja i prysznic bez niego 😅

    age.png
  • Betkaa Ekspertka
    Postów: 231 280

    Wysłany: 8 września, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mamma-mia wada jest do obserwacji na razie, z dużym prawdopodobieństwem, że ubytek sam się zrośnie ale trzeba to kontrolować. Oby tak właśnie było... Mała ma dobre wyniki, saturacja bdb, ładnie przybiera i nie wymaga leczenia farmalogicznego. Co do papaweryny, podałam jej dzisiaj ale chyba nic to nie dało, bo zwróciła od razu z mlekiem. Mam nadzieję, że ją to trochę ukoi, bo właśnie z uwagi na to serduszko nie chcę, żeby tak się męczyła 🥺 suszarka to u mnie akurat nie z aplikacji tylko w realu 😅 dmucham jej na brzuszek i to ciepło w połączeniu z szumem ją uspokaja 😉 myślę czy nie spróbować jeszcze z delicolem, czy to nie od laktozy, bo kupki są wodniste a dopóki nie odstawiłam nabiału ze swojej diety miały też bardziej kwaśny zapach 🤔 kulminacja tego bólu jest najczęściej późnym popołudniem lub wieczorem choć dziś trafiło się o 2 w nocy 😴 ale generalnie cały dzień ją męczy tylko lżej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 22:27

    👶 4.02.2020 synek 💙
    👼 25.12.2022 poronienie zatrzymane 13 tc 💔
    ⏸️ 26.11.2023 💝
    👶 1.08.2024 córeczka 🩷

    📋 niedoczynność tarczycy, V Leiden
    💊 Euthyrox, Clexane40, Acard150, Duphaston, Nospa, Mg, wit
    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3100 2181

    Wysłany: 8 września, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Betkaa, biedne obie jesteście, jak ona się tak meczy. A długo już tak ma z tym brzuszkiem? Od początku tak było czy jakoś później się pogorszyło?
    Alergeny w mleku mogą się utrzymywać nawet ponad tydzień, więc pewnie jeśli u Was to to, to wiarygodny będzie wynik za minimum kolejny tydzień, jak sobie ją poobserwujesz dłużej.
    A na papaverynie nie jest jakaś skołowana? Długo masz to dawać? Pytam, bo znam ten lek ze stosowania dla samej siebie, a to jednak składnik opium i wiem, że nie do końca "normalnie" się czułam na nim.
    Co do serduszka, to mam nadzieję, że operacja nie będzie konieczna! Czesto kontrolę będziecie mieć?
    Mój jeden synek miał szmery, jednak wykryla je moja mama na wizycie patronazowej, a nie w szpitalu. Też mieliśmy skierowanie na echo serca w związku z tym, w szpitalu dzieciecym była ta wizyta i najpierw go osłuchiwali, powiedzieli, że słychać, później miał usg i wyszło, zse z serduszkiem wszystko ok, ale jednocześnie babka poinformowala mnie,że jeśli dziecko się zrobi bardziej zmęczone często, straci kondycję czy będą jakies omdlenia, to muszę ponowić badanie.

    age.png
  • Asiasia1 Autorytet
    Postów: 653 951

    Wysłany: 8 września, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodkie te Wasze bobasy ❤️

    @Mamma-mia, widzę, że nie ja jedna jestem matką z memów co kupują na potęgę podczas nocnego kp 🤣 ja mam już wszystkie prezenty kupione do listopada włącznie na wszelkie urodziny itp, starszemu kupiłam ciuchy i buty na jesień/ zimę a z zakupów niecodziennych dorobiłam się elektrycznej spieniaczki do mleka (DeLonghi- polecam!) 🤣 zaraz wjadą zakupy świąteczne 😂

    @Cerva, co do pobudek to czasem dobijają ale wychodzę z założenia, że z małym dzieckiem się jakoś super człowiek nie wysypia i tyle, jak nie karmienie to będą skoki, ząbki, sraczki, koszmary, bunty itp 🤪 małe dzieci są po prostu dziwne i nie lubią spać 🤣 a tak na poważnie to wszystko mija i wkrótce ten etap też pójdzie w zapomnienie ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 23:49

    Emzet92, Mamma-mia, Paprota9418, Cerva lubią tę wiadomość

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙
    👶08.2024 💙
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1371 1592

    Wysłany: 9 września, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaasia1 o tym modelu piszesz?
    https://allegro.pl/oferta/spieniacz-do-mleka-de-longhi-delonghi-emf2-bk-16171397284?offerId=16171397284&inventoryUnitId=haIeWFF_w13Wm2qt03sDUg&adGroupId=ZmVmMzM0MDgtOWFhMi00YmZjLTlkYWUtOTQ3NTM4ZjQ0ODNlAA&campaignId=ZjhiOWI1MzMtNmI1MS00NWIzLTk1ZmMtMTA0MGQ4ZWQyODc2AA&clientId=Mzc5ODM4ODIA&sig=441872b839652424e3aaf75703040526&utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=ads&gad_source=1&gbraid=0AAAAAorQIEF-JmuJus2M5-P6T1EdnsCgi&gclid=Cj0KCQjwlvW2BhDyARIsADnIe-KkDLGja6ijjzJzIHgTvPZKrt-JvY2aWfayldl5f1M-fH2Fsao30hAaAkGREALw_wcB


    Ja to wszystkim rozumiem te wstawanie naszych dzieci w nocy bo głodne, bo pieluszka, bo brzuszek… tyle ze ja chyba jestem za stara (34 lata), albo za bardzo się już przyzwyczaiłam do 5 łatki która śpi ciągiem od 21 do 6.30. Boże, chyba ze mnie los pokarał jak narzekałam ze Córka śpi tylko do 6,30 a mogłaby do 8 🤣…
    Ale chyba problem tkwi w tym ze w dzień za dużo robię. Dzisiaj, a w sumie wczoraj wzięłam Córkę na płac zabaw, pojechałam z Nią rowerem (oba w foteliku rowerowym-22 kg), 5 kmw jedna stronę. A potem jeszcze wzięłam łopatę i przerzucalam ziemie (mamy górki w ogródku jeszcze od budowy ogrodzenia) i zgrabialam liście. Chyba w dzień powinnam trochę odpuścić by mieć sile w nocy.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Asiasia1 Autorytet
    Postów: 653 951

    Wysłany: 9 września, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Papapatka, mam biały model Emf2.w
    https://allegro.pl/oferta/elektryczny-indukcyjny-spieniacz-do-mleka-delonghi-emf2-w-12681403098
    Ale to chyba to samo tylko w innym kolorze. Wysłałaś 2.bk więc warto sprawdzić moc itp. może są jakieś drobne różnice. Ale spienia na zimno i ciepło, grzeje mleko i teraz młody chce czasem piankę mleczną, posmakowała mu 😂
    Szalejesz i aż mi głupio bo się czuję jak leniwy robal 😂 tydzień miałam intensywny bo mały od wtorku był w domu przez te oczka, ale jak był w żłobku to serio jak tylko młody spał to ja z nim albo spałam albo leżałam 🤣 mam 33 lata i mnie te nocki też dobijają i muszę to jakoś odespać. Ja zawsze byłam typem rannego ptaszka i chodziłam spać o 22 max więc nie ukrywam cieszę się, że dziś poniedziałek i będę mogła trochę w ciągu dnia odpocząć 😂

    @Emzet92, jak imprezka? Udana? 😁 Bożydar nie przyćmił solenizantek? 😁

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙
    👶08.2024 💙
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1371 1592

    Wysłany: 9 września, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze Córki nie puściłam do przedszkola, ale od 23/09 idzie. Mały ma szczepienia 18, to myśle ze będę spokojniejsza. A Zosi już brakuje koleżanek i mi jej szkoda po prostu. Jeden pediatra mówił ze najlepiej byłoby ja zatrzymać 3 miesiące ale widzę ze tęskni i mówi ze tęskni.

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 9 września, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiasia i Papapatka ja to przy Was staruszka i kurczę wyrobiłam z małą beznadziejną dla mnie rutynę. Ona się budzi o 030 i między 4-430 w nocy na jedzonko, za nim ona zje, przewinę ją, zrobię siusiu to jest prawie 6, a o 6 wstaje syn. Kończy się tak, że ja codziennie wstaję koło tej 4, a o 7 wieczorem to jestem tak padnięta, że zasypiam na stojąco. 🙄 Co najlepsze lepiej ogarniałam jak syn był w domu dwójkę dzieci, niż jak jestem z nią sama, a syn w przedszkolu. Ona chyba to wyczuła że mogę jej poświęcić cały dzień i zrobiła się nieodkładalna, jak jesteśmy w domu. Jak pojedziemy na zakupy czy na spacer to jest bardzo grzeczna, śpi sobie.

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2814 2115

    Wysłany: 9 września, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolcia37 wrote:
    Asiasia i Papapatka ja to przy Was staruszka i kurczę wyrobiłam z małą beznadziejną dla mnie rutynę. Ona się budzi o 030 i między 4-430 w nocy na jedzonko, za nim ona zje, przewinę ją, zrobię siusiu to jest prawie 6, a o 6 wstaje syn. Kończy się tak, że ja codziennie wstaję koło tej 4, a o 7 wieczorem to jestem tak padnięta, że zasypiam na stojąco. 🙄 Co najlepsze lepiej ogarniałam jak syn był w domu dwójkę dzieci, niż jak jestem z nią sama, a syn w przedszkolu. Ona chyba to wyczuła że mogę jej poświęcić cały dzień i zrobiła się nieodkładalna, jak jesteśmy w domu. Jak pojedziemy na zakupy czy na spacer to jest bardzo grzeczna, śpi sobie.
    Może śpi, bo uspokaja ją jazda w wózku lub samochodzie. ☺️ U nas tak jest. Jak jeżdżę z małym wózkiem to zadowolony śpi, albo się rozgląda. Usiądę na ławce to od razu jest ryk. 😅

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 9 września, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Ja jeszcze Córki nie puściłam do przedszkola, ale od 23/09 idzie. Mały ma szczepienia 18, to myśle ze będę spokojniejsza. A Zosi już brakuje koleżanek i mi jej szkoda po prostu. Jeden pediatra mówił ze najlepiej byłoby ja zatrzymać 3 miesiące ale widzę ze tęskni i mówi ze tęskni.
    Część pediatrów to ogólnie jest przeciwna żłobkom i przedszkolom, ja chodziłam do tęgiego z synem, to właśnie uważał, że żłobek to tyle samo korzyści co strat dla dziecka i lepiej nie chodzić. Tylko nie każdy ma taki komfort, że może nie pracować albo mieć niańkę. U nas jak syn miał wycinany migdał to siedział w domu przed zabiegiem i po z opiekunką to kasy nam wtedy dużo szło, bo za h 35 zł.
    Moja ma szczepienie 17.

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 771 566

    Wysłany: 9 września, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Może śpi, bo uspokaja ją jazda w wózku lub samochodzie. ☺️ U nas tak jest. Jak jeżdżę z małym wózkiem to zadowolony śpi, albo się rozgląda. Usiądę na ławce to od razu jest ryk. 😅
    Ja tak miałam z synem, że spał w wózku dopóki jechał, tylko jak chciałam usiąść albo wejść do sklepu to od razu się budził i dzikie spazmy. Jak wracałam do domu spał tylko momentu otworzenia drzwi do klatki , max jak wsiadałam do windy.

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
‹‹ 585 586 587 588 589 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ