X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniowe mamy 2024
Odpowiedz

Sierpniowe mamy 2024

Oceń ten wątek:
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2369 4600

    Wysłany: 7 września, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Jakby było 3,5 h ciągiem a potem zjeść odbić Pielucha i spać na kolejne 3,5 h to biere!
    U nas dzisiaj w nocy wstawał co 1,5 h. Z tym ze zanim zje odbije i zaśnie to mija minimum 40 min a zazwyczaj godzina. To co tego snu zostaje….?
    Nawet biorę to na siebie to i tak nie spi długo. Zazwyczaj tez po karmieniu po 40 minutach budzi go siku. Boże, bardziej on wrzeszczy ze ma mokra pieluszkę niż ze jest głodny. Syrena na cała wieś.
    Ale plus z brania na siebie ze ja leżę, on na brzuchu odbija ładnie, i z rana potem wszystkie baki ulatują.
    Mój pulpet wazy prawie 5 kg. Czuć już w nadgarstkach.
    Oto i on

    https://zapodaj.net/plik-YO7hklszLi

    Jaki pulpecik slodki 😍 moj Oski tez juz 4,4kg i rowniez wyglada jakby nie mial szyi 😅
    Ja to mam zakwasy na bicepsach i przedramionach od noszenia/trzymania podczas karmienia 😂

    Co do dluzszego spania to u nas zdecydowanie dluzej spi gdy lezy na brzuchu. Mysle ze wtedy odruch moro nie jest taki silny i moze ma wrazenie, ze sie przytula do czegos. Gdy lezy na plecach to czasem przez sen zaczyna machac rekami lub nogami i to go w koncu wybudza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września, 22:30

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2806 2112

    Wysłany: 7 września, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    Jaki pulpecik slodki 😍 moj Oski tez juz 4,4kg i rowniez wyglada jakby nie mial szyi 😅
    Ja to mam zakwasy na bicepsach i przedramionach od noszenia/trzymania podczas karmienia 😂

    Co do dluzszego spania to u nas zdecydowanie dluzej spi gdy lezy na brzuchu. Mysle ze wtedy odruch moro nie jest taki silny i moze ma wrazenie, ze sie przytula do czegos. Gdy lezy na plecach to czasem przez sen zaczyna machac rekami lub nogami i to go w koncu wybudza.
    Dokładnie tak jest z tym spaniem. U nas długo śpi tylko i wyłącznie na brzuchu.

    Przypomnijcie ile wy podajacie tego esputiconu? Bo ja dałam dzisiaj 4 razy po 3 krople, a na ulotce doczytałam teraz, że maksymalnie 4 kropelki dziennie u takich maluchów i się wystraszyłam.

    🍀 Papatka, słodziak 🥰 To mój jeszcze 4 kg nie dobił, ale jest tydzień młodszy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 00:00

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 8 września, 04:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿 Małgosia my akurat dajemy 2x2 krople i jest spoko. Ale ta substancja się nie wchłania do organizmu, działa mechanicznie rozbijając pęcherzyki gazów także nic się nie stanie, spokojnie. 🙂 chyba Mamma-Mia pisała, że tak podawali w szpitalu.
    A w nocy Wasz też śpi na brzuchu?


    🌿 Papapatka 😍😍 rosną jak na drożdżach te dzieci. 😊

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1370 1591

    Wysłany: 8 września, 04:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Tutaj to pomoże tylko Madka Boska Farciarka 🤣 a tak szczerze to chyba nie ma złotej rady, tylko wypracowanie rytmu dnia, schematu nocy i dużo szczęścia. To przyjdzie z czasem (albo i nie 🤣).
    U Szymiego nie było kupki od 4 dni, to mój rekord dzieciowy. Totalnie nie wiem o co chodzi. Bąki idą na potęge, ale stolca ani widu, ani słuchu. Zaczynam się martwić...
    Jutro moje bliźniaczki mają 2 urodziny 🥳🥳 trzymajcie kciuki bym przeżyła nalot teściowej i innych gości. Dziś cały dzień z dziećmi na rękach w kuchni, nie polecam 🫢

    A masz numer do tej Madki Boskiej Farciarki? Albo numer konta to od razu zrobię przelew? 🤣
    Osiągnęłam lvl hard desperacji, pozdrawiam z 4 pobudki dzisiaj 🤣

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Emzet92 Autorytet
    Postów: 833 877

    Wysłany: 8 września, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    A masz numer do tej Madki Boskiej Farciarki? Albo numer konta to od razu zrobię przelew? 🤣
    Osiągnęłam lvl hard desperacji, pozdrawiam z 4 pobudki dzisiaj 🤣
    Paaaani, u Madki to się nie wypłacisz 🤣 nooo współczuję dziewczyny tych pobudek i niedospania. O ile Szymi śpi po 3h na brzuchu w dzień, to jakoś na noc boje się go tak położyć. Teraz nie mam monitora, myślę, że bym spać nie mogła sama. Pozdro z karmienia 😁

    Trudna droga IVF
    01.2021 ❄❄
    03.2021 FET 2BC 9tc z. Turnera
    08.2021 FET :(
    11.2021 ❄❄❄
    11.2021 ET :(
    01.2022 FET 3BB,1BB🎉
    09.22 - bliźniaczki, A. 1600g, S. 2200g
    11. 2023 - SZOK, naturalny cud
    07.2024 Sz. 3885g

  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1370 1591

    Wysłany: 8 września, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Paaaani, u Madki to się nie wypłacisz 🤣 nooo współczuję dziewczyny tych pobudek i niedospania. O ile Szymi śpi po 3h na brzuchu w dzień, to jakoś na noc boje się go tak położyć. Teraz nie mam monitora, myślę, że bym spać nie mogła sama. Pozdro z karmienia 😁

    Sprzedam nerkę…

    Emzet92, Bettti03 lubią tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1370 1591

    Wysłany: 8 września, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    … a nawet obie 🤣

    Emzet92, Bettti03 lubią tę wiadomość

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
  • Asiasia1 Autorytet
    Postów: 650 951

    Wysłany: 8 września, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Emzet92, udanej imprezki dzisiaj! A jak coś to wiesz, trochę rodziny woadnie, będzie komu zajmować się dziećmi a Ty idź spać 🤣

    Łączę się w bólu. Co prawda zaliczyłam 3 pobudki, ale jak ten czort wstanie to koniec, 1-2 h z życia. Raz obudziłam się bo usłyszałam 💩 i co? Byłam tak nieprzytomna, że chciałam dać mu chwilę bo nie byłam pewna czy skończył i zasnęłam dalej 😂 no ale to typ "pielucha parzy" i jak ma nawet 3 kropelki siku to się drze więc długo nie pospałam 🤪 stary wygoniony na kanapę bo zaraził się od starszego, charcze jak stary dziad i wygląda jak szop, więc pożytek z niego żaden a ile biadoli przy tym 😂

    Emzet92, Bettti03 lubią tę wiadomość

    👫33 lata
    🐕2019
    👶12.2022 💙
    👶08.2024 💙
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2806 2112

    Wysłany: 8 września, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿 Małgosia my akurat dajemy 2x2 krople i jest spoko. Ale ta substancja się nie wchłania do organizmu, działa mechanicznie rozbijając pęcherzyki gazów także nic się nie stanie, spokojnie. 🙂 chyba Mamma-Mia pisała, że tak podawali w szpitalu.
    A w nocy Wasz też śpi na brzuchu?


    🌿 Papapatka 😍😍 rosną jak na drożdżach te dzieci. 😊
    No właśnie chyba zapisałam sobie dawkowanie Mamma-Mii, a potem przeczytałam ulotkę. 😀 Mój śpi w nocy na brzuchu. Wiem, że nie powinno się, ale sprawdzamy go.

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3086 2171

    Wysłany: 8 września, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justinas wrote:
    Mój też ma sporo czkawek, najczęściej przy cofce lub jak go przewijam. Dostaje cyca, jak chce, ale przeważnie musimy przeczekać jak samo minie. Kiedyś ciepło go odkryłam i szybciej minęło, ale może to przypadek.
    Tak, czkawka może też być z zimna 😁
    Co do witaminy - biorę od lat te same i w czasie kp i w czasie ciąży. Z DHA. Jedynie wit D dodatkowo raz mi włączają, raz odstawiają, zależnie od wyniku i Wit B12 mam co jakiś czas podawana w zastrzykach. Żelaza teraz nie muszę brać.


    @klaudia, super, że udało Wam się wyjść do domu! :)
    Czkawki mogą być z różnego powodu :) nawet jak dziecko naje "ponad miarę" lub gdy je za szybko (to tak jak dorosły).

    @Emzet, wszystkiego najlepszego dla córeczek 😘

    @Papapatka, @enpe, ja się ciągiem najdłużej 2h. Najczęściej to do 1,5h, ale bywa, że 40 min 😅 moje cycki nie wytrzymałyby dłużej niż 3. A 5h ciągiem to mi synek przespał chyba jak miał około roku 🤣
    Z tym, że ja jednak wolę żeby ona się budziła i zjadała, niż żebym później się martwiła tą wagą, więc niech jest jak jest. Za kilka lat się wyspie 🤣

    justinas, Emzet92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3086 2171

    Wysłany: 8 września, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgosiagosia wrote:
    Dokładnie tak jest z tym spaniem. U nas długo śpi tylko i wyłącznie na brzuchu.

    Przypomnijcie ile wy podajacie tego esputiconu? Bo ja dałam dzisiaj 4 razy po 3 krople, a na ulotce doczytałam teraz, że maksymalnie 4 kropelki dziennie u takich maluchów i się wystraszyłam.

    🍀 Papatka, słodziak 🥰 To mój jeszcze 4 kg nie dobił, ale jest tydzień młodszy.
    Ja teraz daje 2-3 x 3 lub 4 krople, zależy od dnia. W szpitalu dawali 3x3 krople, a na wypisie napisali 3x4 krople i przez pierwszy tydzień tak dawałam, teraz już nie widzę potrzeby by dawać tak często, więc zmniejszyłam. Mi mówili tylko, żeby pamiętać by wstrząsnąć kroplami przed każdym podaniem.

    @Papapatka, wygląda na solidnego chłopa 😁 a ile on mierzyl przy narodzinach? Pytam, bo moja ważyla wczoraj 4,88kg, a jedynie buźkę ma okrągłą, reszta nie jest taka pućkowata, jakby Was 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września, 08:56

    Małgosiagosia lubi tę wiadomość

    age.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 3086 2171

    Wysłany: 8 września, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ma taką buźkę okrągłą 😂 w standardzie druga broda 😁

    IMG-20240907-190405.jpg

    Małgosiagosia, justinas, Asiasia1, enpe, Betkaa, Emzet92 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2806 2112

    Wysłany: 8 września, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Ja teraz daje 2-3 x 3 lub 4 krople, zależy od dnia. W szpitalu dawali 3x3 krople, a na wypisie napisali 3x4 krople i przez pierwszy tydzień tak dawałam, teraz już nie widzę potrzeby by dawać tak często, więc zmniejszyłam. Mi mówili tylko, żeby pamiętać by wstrząsnąć kroplami przed każdym podaniem.

    @Papapatka, wygląda na solidnego chłopa 😁 a ile on mierzyl przy narodzinach? Pytam, bo moja ważyla wczoraj 4,88kg, a jedynie buźkę ma okrągłą, reszta nie jest taka pućkowata, jakby Was 😃
    To chyba też zmniejszę trochę dawkę. Ale ta działa fajnie, idą gazy, mały mniej marudny i kupka szybciej była.

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Małgosiagosia Autorytet
    Postów: 2806 2112

    Wysłany: 8 września, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍀 Mamma-Mia, słodka druga broda. 😁

    Mamma-mia lubi tę wiadomość

    ⏸️ 28.11.23
    Termin porodu: 07.08.24 ❤️

    👩🏼👱🏻‍♂️ 34

    🗣️ pcos, hashimoto
    💊 metformina, euthyrox
    🍒 fertistim, cynk
    🤰🏼 magnez, omega, d3, b12, jod, cholina, mio-inozytol, kwas foliowy 5-MTHF, B6, wapń, żelazo, witamina C

    age.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2649 4764

    Wysłany: 8 września, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿 Mamma-Mia słodka. 🥰

    🌿Małgosia nasz też jak widzę, że się kręci to przekręcam go na brzuch. Albo od razu kładę na przykład wczoraj, bo wtedy się nie rozbudza w nocy i od razu śpi... Wypożyczyłam monitor oddechu babysense z poleceń dziewczyn i mam większy spokój od razu. 😊

    Podziwiam Dziewczyny cierpliwość do kp z takimi częstymi pobudkami... 🥺

    Małgosiagosia, Mamma-mia lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 768 560

    Wysłany: 8 września, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emzet92 wrote:
    Tutaj to pomoże tylko Madka Boska Farciarka 🤣 a tak szczerze to chyba nie ma złotej rady, tylko wypracowanie rytmu dnia, schematu nocy i dużo szczęścia. To przyjdzie z czasem (albo i nie 🤣).
    U Szymiego nie było kupki od 4 dni, to mój rekord dzieciowy. Totalnie nie wiem o co chodzi. Bąki idą na potęge, ale stolca ani widu, ani słuchu. Zaczynam się martwić...
    Jutro moje bliźniaczki mają 2 urodziny 🥳🥳 trzymajcie kciuki bym przeżyła nalot teściowej i innych gości. Dziś cały dzień z dziećmi na rękach w kuchni, nie polecam 🫢
    Sto lat dla Dziewczynek, bajkowego życia dla nich 🥳🥳😘😘

    Emzet92 lubi tę wiadomość

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Lolcia37 Autorytet
    Postów: 768 560

    Wysłany: 8 września, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapatka wrote:
    Jakby było 3,5 h ciągiem a potem zjeść odbić Pielucha i spać na kolejne 3,5 h to biere!
    U nas dzisiaj w nocy wstawał co 1,5 h. Z tym ze zanim zje odbije i zaśnie to mija minimum 40 min a zazwyczaj godzina. To co tego snu zostaje….?
    Nawet biorę to na siebie to i tak nie spi długo. Zazwyczaj tez po karmieniu po 40 minutach budzi go siku. Boże, bardziej on wrzeszczy ze ma mokra pieluszkę niż ze jest głodny. Syrena na cała wieś.
    Ale plus z brania na siebie ze ja leżę, on na brzuchu odbija ładnie, i z rana potem wszystkie baki ulatują.
    Mój pulpet wazy prawie 5 kg. Czuć już w nadgarstkach.
    Oto i on

    https://zapodaj.net/plik-YO7hklszLi
    Słodziak, mój syn tak miał, że na siku darł się w niebogłosy, a córce siku pasuje, za to kupa wrzask taki, że ludzie w bloku pewnie myślą że ja ze skóry obdzierają.

    04.2020 synek 💙
    08.2024 córeczka 🩷
  • Betkaa Ekspertka
    Postów: 231 280

    Wysłany: 8 września, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane! Dawno mnie tu nie było ale działo się u mnie tyle, że miesiąc zleciał z prędkością światła. Nie sposób mi nadrobić zaległości na forum, ale bardzo, bardzo Wam wszystkim gratuluję urodzonych maluszków! Z aktualności u nas - malutka miała w szpitalu po urodzeniu wykryty szmer serca, po badaniu echa wykryto wadę, ubytek w przegrodzie międzykomorowej. Poza tym niestety mierzymy się z kolką, jest prawie nie odkladalna w ciągu dnia, dobrze, że mi dziewczyna chociaż w chuscie trochę przesypia... Tak więc rozumiecie, czasu mało na cokolwiek.. Pozdrawiamy Was mamusie, mam nadzieję, że u Was spokojniej!

    e4286da4e2d91.jpghttps://zapodaj.net/plik-T4kDWN33Wa

    Cerva, Małgosiagosia, enpe, Papapatka, justinas, Asiasia1, Emzet92, Mamma-mia, Bettti03 lubią tę wiadomość

    👶 4.02.2020 synek 💙
    👼 25.12.2022 poronienie zatrzymane 13 tc 💔
    ⏸️ 26.11.2023 💝
    👶 1.08.2024 córeczka 🩷

    📋 niedoczynność tarczycy, V Leiden
    💊 Euthyrox, Clexane40, Acard150, Duphaston, Nospa, Mg, wit
    age.png
  • Betkaa Ekspertka
    Postów: 231 280

    Wysłany: 8 września, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo91 wrote:
    Cześć mamusie ❤️ gratuluję Wam waszych pociech!

    Melduję się jako sierpniowa mama Frania, jak czytam wpisy ostatnie to zrobiło mi się trochę lżej że można na to jakoś zaradzić bo u nas też bolibrzuszki, i kłopoty ze snem w ciągu dnia ( w nocy ładnie śpi, ciągiem nawet 6 h) - i doceniam wasze rady napewno sama sprawdzę Wasze sposoby, wybieramy się w poniedziałek do Fizjo-ostro żeby sprawdzić czy te bolivrzuszki to nie czasem problem związany z napięciem mięśniowym.

    Powiedzcie proszę, bo ja ogólnie w miarę przechodzę połóg, krwawienie mocno zelżało i szczrze - gotuje się w tych wielkich podpaskach poporodowych na tych upałach . Chciałabym zmienić na coś lzejszego( obecnie Canpol babies).
    Macie do polecenia jakieś inne podpaski oddychające, w sensie bez tej folii od spodu? A może używacie majtki menstruacyjne i możecie polecić coś konkretnego?
    Dziękuję!!
    Ja używam wielorazowych podpasek, o niebo w nich lepiej, nie pocę się tam tak 🥵 z majtek menstruacyjnych na grupach pieluszkowych dziewczyny często polecają firmę tymoszku, sama się przymierzam do zakupu 🤔
    https://tymoszku.com/product-category/bielizna/majtki-chlonne/

    ver6ena lubi tę wiadomość

    👶 4.02.2020 synek 💙
    👼 25.12.2022 poronienie zatrzymane 13 tc 💔
    ⏸️ 26.11.2023 💝
    👶 1.08.2024 córeczka 🩷

    📋 niedoczynność tarczycy, V Leiden
    💊 Euthyrox, Clexane40, Acard150, Duphaston, Nospa, Mg, wit
    age.png
  • Papapatka Autorytet
    Postów: 1370 1591

    Wysłany: 8 września, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Ja teraz daje 2-3 x 3 lub 4 krople, zależy od dnia. W szpitalu dawali 3x3 krople, a na wypisie napisali 3x4 krople i przez pierwszy tydzień tak dawałam, teraz już nie widzę potrzeby by dawać tak często, więc zmniejszyłam. Mi mówili tylko, żeby pamiętać by wstrząsnąć kroplami przed każdym podaniem.

    @Papapatka, wygląda na solidnego chłopa 😁 a ile on mierzyl przy narodzinach? Pytam, bo moja ważyla wczoraj 4,88kg, a jedynie buźkę ma okrągłą, reszta nie jest taka pućkowata, jakby Was 😃

    U na ur 4/08 w 37+0 z waga 3270 g i 55 cm długi. Ubranka już 68 raczej wjeżdżają.
    Ważyć dokładnie będziemy dzisiaj, przed kąpielą ale nie zdziwię się na „5” z przodu. Tez bym chciała mieć „5” z przodu 🤣

    Zosia! Spełnienie marzeń...km5scwa1f3mt6hq0.png
‹‹ 584 585 586 587 588 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ