X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2019 !!!
Odpowiedz

Sierpniówki 2019 !!!

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 1 lutego 2022, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 1 lutego 2022, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska Gwiazda wrote:
    Ania spróbuj wymienić smoczek na małą maskotkę.

    Już próbowałam, niestety nie działa 😉

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 17 lutego 2022, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U na duże zmiany. Mikołaj od poniedziałku idzie do przedszkola 🙂 nudzi się w domu, a mi też jest ciężko być sama z dwójką przez cały dzień, stąd ta decyzja 🙂 z jednej strony się cieszę, a z drugiej jakoś mi smutno, że ten czas tak szybko leci i już jest na tyle duży, że może iść do przedszkola. 2,5 roku był ze mną w domu 😉
    Mam nadzieję, że mu się spodoba 😁

    A smoczek od kilku dni wyrzucony, bo poszedł w zapomnienie 😍 Mikołaj zasypia sam, ewentualnie weźmie sobie autko do łóżka 😁

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 17 lutego 2022, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby za dużo nie chorował.
    U nas też do przodu.Adasia odkładam do łóżeczka i wychodzę z pokoju.Cztery wieczory się udało.Teraz jest trudniej bo chorujemy i wczoraj chciał bym została.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 18 lutego 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania powodzenia, oby gładko poszło. Nie wiedziałam ze od 2,5 już można do przedszkola. A jak z pieluchami? Mogą dzieci na spanie zakładać czy w ogóle nie pozwalają? My aktualnie chore, Wiki już przechodzi a ja gorzej od niej. Poprawiło się o tyle ze choruje co miesiąc a nie jak dotąd 2-3 tyg w miesiącu chora.
    Planujecie wakacje? 🙂 My powoli tak, chcemy gdzieś polecieć, ale raczej we wrześniu poza sezonem. Marzy się nam Sardynia ale koszty wychodzą spore.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 20 lutego 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama, nie wiem jak to wygląda z pieluchami, bo nie pytałam. Mikołaj nie używa 😉
    Obawiam się tylko tych ciągłych chorób. Ale może nie będzie tak źle. Dzieci szwagierki w sumie prawie w ogóle nie chorują.
    My póki co myślimy tylko, że może odważymy się w tym roku gdzieś polecieć z dwójką 😁 ale w jakim kierunku to jeszcze nie wiemy 🙂

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 20 lutego 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byśmy chcieli polecieć gdzieś w czerwcu, myślę o którejś z greckich wysp. W zeszłym roku byliśmy we wrześniu we Włoszech i dobrze zniósł lot, więc już się tak nie obawiamy tego. W tym roku wrzesień odpada, bo liczę że zacznie przedszkole, to i choroby się mogą zacząć, a nawet jeśli nie, to nie będę go wyrywała jak zacznie się aklimatyzować w nowej rzeczywistości.

    Załatwianie konkretów zostawiam na ostatnią chwilę, urlop mamy w pracy załatwiony i tyle.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 20 lutego 2022, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy w polowie czerwca nad morze tam gdzie ostatnio.Cicho,spokojnie,mało ludzi.Też urlop załatwiony.Gdzieś dalej to za rok,a może jeszcze później.Kupujemy działkę pod budowe,a to duży wydatek i mylimy o budowie.

  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 21 lutego 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, czy wizyta u ortopedy po 2 rz w celu oceny chodu jest obowiązkowa? Nie byliśmy bo chodzi na rehabilitację i wszystko wiadomo. Nikt mnie nie pytał ale dostałam skierowanie pół roku temu... 🙂

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 21 lutego 2022, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kayama, ja pierwsze słyszę o wizycie u ortopedy. Nikt mi nic nie mówił
    Skierowanie dostałaś z przychodni gdzie należycie? Hmm ciekawe.
    U dentysty byliście z dzieciakami? 🤔

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 21 lutego 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dostaliśmy z podejrzeniem płaskostopia do ortopedy, nic nie wyszło ale za rok do kontroli. Całego go oglądnęła łącznie z przemarszem, więc myślę że mamy to zaliczone. Aczkolwiek nie słyszałam o obowiązku wizyty w tej kwestii.
    Jeszcze nie zaliczyliśmy dentysty,ale mamy takie zalecenia przed 3 r.ż. i zbieram się żeby go zapisać.

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 22 lutego 2022, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może to nie jest obowiązkowe. Tak skierowanie z naszej przychodni. Też nue byliśmy u dentysty 😕 Chcę iść na nfz, gdzie by na stałe chodziła, i nie mogę znaleźć nic dedykowanego dzieciom. Tzn dzieci przyjmują ale gabinety nic nie
    mają typu wesoły wystrój, gadżety aby dziecko się nie bało.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Vaniliowa Autorytet
    Postów: 281 126

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę nad dentystą, mam w pobliżu jednego na NFZ polecanego. Myślę że gdzieś może na kwiecien młodego zapisze. Co do płaskostopia to słyszałam, że to normalne do 3/4 roku życia? 🤷 No ale nie wczytywalam się za bardzo szczerze powiedziawszy. U nas w przychodni nawet bilansu 2latka nie robili 😤 tłumaczyli się pandemia. Jedyne co to mi go zwazyla i zmierzyła co tak naprawdę mogę sama zrobić 🤦

  • Chimera Autorytet
    Postów: 1751 2252

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowa wrote:
    Też myślę nad dentystą, mam w pobliżu jednego na NFZ polecanego. Myślę że gdzieś może na kwiecien młodego zapisze. Co do płaskostopia to słyszałam, że to normalne do 3/4 roku życia? 🤷 No ale nie wczytywalam się za bardzo szczerze powiedziawszy. U nas w przychodni nawet bilansu 2latka nie robili 😤 tłumaczyli się pandemia. Jedyne co to mi go zwazyla i zmierzyła co tak naprawdę mogę sama zrobić 🤦
    U nas to samo z bilansem 🙄 Szukam innej przychodni, bo jak z przedszkolem się zaczną choroby, to słabo to widzę.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 23 lutego 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jakos trochę inaczej podchodzę do wszystkich badań.Starszy chodzi do ortodonty i ma aparat przy okazji zabrałam mlodszego i sprawdziła czy z zębami i zgryzem ok.Jak starszy był u ortopedy to poszedł i mlodszy.Jak idę do specjalisty z jednym to biorę drugiego.Do pediatry tylko prywatnie jak chorują,a na rejonie beznadziejni specjaliści.Mam taką starszą pediatre,która stawia trafne diagnozy.

  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 23 lutego 2022, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero dzis przyznali Adamowi kasę z RKO.Wniosek składałam początkiem stycznia.Martwiłam się,że coś przeoczone.Trochę im zeszło.Lepiej późno niż wcale.Oczywiście z wyrównaniem za styczeń.

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 7 marca 2022, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Dawno tu nie zaglądałam i nie wiedziałam że nadal tu piszecie 🙂 Co tam u was?
    Ja aktualnie jestem w ciąży 😊 Rozalka dopiero od września idzie do przedszkola. Chodziła jakiś czas do żłobka ale teraz znowu jesteśmy w domu.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 8 marca 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida gratulacje! Jak się czujesz?
    Ja nie piszę bo jestem zamrożona ta sytuacja wokół, pierwszy tydzień byłam w szoku, teraz przeszło mi w okropną złość 😡 Myślimy ze najważniejsze w naszym życiu jest zapewnienie bezpieczeństwa dziecku. Jak to się rozleje i będzie u nas zagrożenie, wyjeżdżamy.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 marca 2022, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie trochę gorzej niż w poprzedniej ciąży. Wtedy to stresował mnie wręcz brak objawów a teraz ciągle jestem senna, mam trochę mdłości. Ostatnie parę dni było ciężko, mam nadzieję że teraz będzie już coraz lepiej.

    Mnie też stresuje i martwi ta sytuacja na Ukrainie... A nawet jak u nas wojny nie będzie to na naszej gospodarce też to się odbije.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 8 marca 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się odbija.W ciągu ostatnich kilku dni paliwo skoczyło mocno do góry,a jak paliwo to i wszystko skoczy.

‹‹ 1851 1852 1853 1854 1855 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ