Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶
Odpowiedz

Sierpniówki 2022😍❤👶👶👶

Oceń ten wątek:
  • Jakasienka Autorytet
    Postów: 489 646

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_lalala wrote:
    Ja również 33, pierwsza ciąża :-)
    O jaa, ale jest nas dużo :)
    A myślałam, że tylko ja tu taka „stara” z pierwszą ciążą ;)

    Karo_lalala lubi tę wiadomość

    pierwsza ciąża: córeczka - sierpień 2022

    druga ciąża:
    10.05 pozytywny test
    14.05 bHCG 663 (17 DPO)
    17.05 bHCG 3039
    28.05 jest serduszko! (6+1 z USG)

    preg.png
  • Bunia89 Autorytet
    Postów: 453 414

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem z 6. czerwca, termina z Hania miałam na 7. ale młodej się nie śpieszyło i poczekała jeszcze 2 tygodnie 🙈 mam nadzieję, że teraz sprawniej pójdzie i nie będę się turlać do 42tygodnia🤦🏼‍♀️

    4c3tgywlo997xyly.png
    km5sdf9htez2sipt.png
    22.06.2020 (42+1) Hania 🥰
    21.02.2018 (*) 6tc
    18.08.2018 (*) 7tc
    25.12.2018 (*) 8tc
  • GabaŻaba Przyjaciółka
    Postów: 69 100

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZWARIUJE Z TYMI WASZYMI BADANIAMI!!!
    W sensie- podekscytowałam się i też chce już 😅

    Darinka lubi tę wiadomość

    m3sxs65g9htoyqae.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 01:00

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • bridagues Ekspertka
    Postów: 247 266

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GabaŻaba wrote:
    ZWARIUJE Z TYMI WASZYMI BADANIAMI!!!
    W sensie- podekscytowałam się i też chce już 😅
    Ja umieram ze stresu 🙈

    a8dougpjxqfb3pp2.png
    ukdy3e5eue419gpf.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia35 wrote:
    Ja dziś dostałam wyniki NIFTY PRO. Zdrowy chłopczyk o którym marzyliśmy i jestem przeszczęśliwa. Juro jeszcze idę na usg prenatalne ale już na większym luzie. W końcu mogę zacząć cieszyć się ciążą bo będąc po poronieniach i dłuższych staraniach ciągle czułam lęk.

    Cudowne wiesci!! 💜💜💜
    Długo czekałaś na wynik Nifty pro?🤔

    Andzia35 lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Jakasienka Autorytet
    Postów: 489 646

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    Ja mam termin na 9 a 10 mam 31 urodziny więc ciekawe czy się wyrobie 😁
    Dziewczyny jak najlepiej obliczyć termin prenatalnych? Między okna USG mam trzy dni różnicy. Na który termin patrzeć? Lepiej iść 5 dni wcześniej czy później? 26 mam samo USG genetyczne w luxmedzie ale muszę w końcu umówić prywatnie USG plus pappe i nie wiem jaki termin wybrać.

    A czemu nie zrobisz od razu PAPPA w Luxmedzie?
    Ha tak chyba zrobie, żeby od razu mieć pełny „obraz” na usg. A najwyżej później jeszcze słodzę gdzieś prywatnie, jeśli będę mieć jakieś wątpliwości po tym usg w Luxmedzie.

    pierwsza ciąża: córeczka - sierpień 2022

    druga ciąża:
    10.05 pozytywny test
    14.05 bHCG 663 (17 DPO)
    17.05 bHCG 3039
    28.05 jest serduszko! (6+1 z USG)

    preg.png
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Cudowne wiesci!! 💜💜💜
    Długo czekałaś na wynik Nifty pro?🤔
    Megson dokładnie tydzień od dnia pobrania :)

    megson91 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakasienka wrote:
    A czemu nie zrobisz od razu PAPPA w Luxmedzie?
    Ha tak chyba zrobie, żeby od razu mieć pełny „obraz” na usg. A najwyżej później jeszcze słodzę gdzieś prywatnie, jeśli będę mieć jakieś wątpliwości po tym usg w Luxmedzie.
    W luxmedzie za USG i pappe liczą sobie 600zl a sprzętu nie mają rewelacyjnego więc jak mam samo USG to zrobię tak o żeby zrobić a prywatnie zrobię razem z Pappa na super sprzęcie i i polecanego lekarza

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • Karo_lalala Przyjaciółka
    Postów: 91 112

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    puszek369 wrote:
    Na nfz masz konsultacje genetyka usg, pappa.
    I potem badanie polowkowe. Mówię o sytuacji, że masz skierowanie do poradni genetyczne na nfz


    Ja w tym roku 30 o.o na szczęście dopiero w grudniu xd
    Dzięki za informację. Tak, dostałam kierowanie od lekarza prowadzącego.

    thgfkw7icaham55v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kolejną wizytę mam we wtorek. Mam nadzieję, że szybko minie ten czas. Jakoś im dalej "w las" tym trochę mniej się stresuję.

    Za to w sobotę wielki dzień. Jedziemy z córką do teściów i potem do mojej mamy z okazji dnia babci i dziadka. Chcemy też powiedzieć im, że kolejne wnuczę w drodze ❤️ Zamówiłam dla córki specjalną bluzeczkę na tę okazję ❤️

    Karo_lalala, megson91, Felinka94, Różowa_90, kasha86 lubią tę wiadomość

  • Lexia Autorytet
    Postów: 1977 4059

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też ten weekend będzie momentem informowania. Właściwie w piątek powiemy mojej stronie, w sobotę stronie męża. I normalnie się tym stresuję 🙈 i obstawiam, że będzie jak z informowaniem męża- jak wyobrażałam sobie to przed zajściem w ciążę, to mnie aż wzruszenie chwytało i łzy się lały, jak wyobrażałam sobie jego reakcję. A jak już doszło co do czego to śmiałam się nerwowo jak głupia i było zero wzruszu 😅 tak samo na ślubie itp. Podejrzewam, że z rodzicami będzie ta sama akcja 🤷🏼‍♀️

    Co do prezentów- u mnie termin na 22-24.08, mąż jest z 16.08, a teściowa z 07.08 😅 także może dziecko zrobi prezent tacie. Choć wolałabym, żeby było bardziej w terminie, bo kolejny lew w rodzinie jakoś nie do końca mnie cieszy, charakterne są 😅

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 👱🏼‍♀️+🧑🏻‍🦱+👧🏼+👶🏼+🐈+🐈+🐈‍⬛

    Pierworodna (4cs):
    event.png

    Drugorodna (1cs):
    event.png
  • Jakasienka Autorytet
    Postów: 489 646

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniHa wrote:
    W luxmedzie za USG i pappe liczą sobie 600zl a sprzętu nie mają rewelacyjnego więc jak mam samo USG to zrobię tak o żeby zrobić a prywatnie zrobię razem z Pappa na super sprzęcie i i polecanego lekarza
    Aaa chyba, ze tak. Napisałaś, że usg genetyczne robisz w Luxmedzie więc miałam wrażenie, że tylko za PAPPA trzeba dopłacić.
    Mam usg genetyczne w pakiecie, liczyłam, ze zapłacę tylko za PAPPA, ewentualnie bHGC, jeśli gin mi nie zleci, a po Twojej wiadomości to się zastanawiam czy się nie przeliczylam.

    Jeśli miałabym płacić 600 to tez wolę robić tym razem wszystko prywatnie, bo jeśli chodzi o usg to zmian lepszego specjalistę i i tak biorę pod uwagę usg prywatnie

    pierwsza ciąża: córeczka - sierpień 2022

    druga ciąża:
    10.05 pozytywny test
    14.05 bHCG 663 (17 DPO)
    17.05 bHCG 3039
    28.05 jest serduszko! (6+1 z USG)

    preg.png
  • PaniHa Autorytet
    Postów: 360 587

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakasienka wrote:
    Aaa chyba, ze tak. Napisałaś, że usg genetyczne robisz w Luxmedzie więc miałam wrażenie, że tylko za PAPPA trzeba dopłacić.
    Mam usg genetyczne w pakiecie, liczyłam, ze zapłacę tylko za PAPPA, ewentualnie bHGC, jeśli gin mi nie zleci, a po Twojej wiadomości to się zastanawiam czy się nie przeliczylam.

    Jeśli miałabym płacić 600 to tez wolę robić tym razem wszystko prywatnie, bo jeśli chodzi o usg to zmian lepszego specjalistę i i tak biorę pod uwagę usg prywatnie
    No ja właśnie też się dziwiłam że skoro mam USG w pakiecie to czemu nie mogę dopłacić tylko za badanie krwi i opracowanie wyniku no ale niestety, nawet dzwoniłam dzisiaj na infolinię dopytać. Może twój pakiet będzie bardziej łaskawy :)

    Córeczka A. 08.2019❤️🌼❤️🌼❤️🌼
    Czekamy na Alusia 💙💙
    f2w3gox1omm0fmw9.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jednej strony fajnie być tą najstarsza ciąża tutaj i przechodzić wszystko pierwsza a z drugiej cieszę się ze właśnie ciąża jestem w końca sierpnia i dzięki Wam wiem kiedy co gdzie robić :)

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2022, 01:01

    puszek369 lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Karo_lalala Przyjaciółka
    Postów: 91 112

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też zamierzamy przez weekend powiedzieć rodzicom :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    thgfkw7icaham55v.png
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3a978bfaedbf.jpg

    Poki co wszystko dobrze, jedynie dzidziuś z usg 2 tyg młodszy niż z om

    Ani0nka, Karo_lalala, Maybelle, bridagues, Darinka, Lexia, puszek369, Felinka94, Różowa_90 lubią tę wiadomość

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Anuszka28 Autorytet
    Postów: 503 1007

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem rocznik 93 (z kwietnia)

    Jaka jestem głodna...a pizza dopiero dojedzie 🤣

    😇02.02.2015💔
    😇 08.07.2015💔
    🧑 31.10.2016 ❤
    👱‍♀️ 30.05.2018 ❤
    👱‍♀️ 09.08.2022 -27.06.2023😇💔💔
    🩵 czekamy na Ciebie 🩵2024r.



    preg.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola super niech dzidziuś rośnie sobie w swoim tempie ❤️

    Karoola lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ